78966
  • Lammer
    #61031
    okes, koszi!

    mondjuk nekem volt olyan 1x-2x, hogy tok hamar (sacc/ fel ora) mar a friss volt :)
  • szektor20
    #61030
    Ha esetleg valakit érdekelne:

    Eladó D3 account Paragon 100-as Dh-val, 46millió goldal, cucc nélkül.
    Minden karakterből van lvl60-as, ezek paragon 16 alattiak mind, és cucc nélkül vannak ezek is.

    Sima kiadás, nem CE.
  • Sunrider924
    #61029
    Nem mert a blizzard profilok frissitesenel van egy "kis lagg", olyan 1-2 napos..., ww es a sprint lett kidobva, helyett van a rend bloodlust runaval es a hota smash. Paszivoknal meg ide mar ugy erzem overkill a bloodthirst, siman mehetne a max furyn extra dmg helyette.
  • Lammer
    #61028
    a cuccokat egybol penzesre kellett volna tegyem... csak a penzes ugye tok halott :S

    kivancsi vagyok a fegyo meg a kesztyu elmegy-e penzesben-e!? :)

    Sun!

    build? a profilodat megnezve nem hota style van :)
  • böröczk
    #61027
    Gusztustalan amugy, amit a paypal legombol, szep munka btw.
    Nem szamoltad esetleg, ha reszleteiben adod el a teljes osszeget, jobban jarsz-e?
  • Sunrider924
    #61026
    Bakker, ez a rend+hota build ez elmebeteg, 1 millas critek atyaeg
  • Lammer
    #61025
    ok ez tiszta... de akkor is tokre lehuzas :SSSS
  • Sunrider924
    #61024
    Az elso a transaction fee mivel comodity-t adtal el, goldot:

    In the real-money auction-house, for equipment such as weapons and armor, a fixed transaction fee will be deducted from the seller for each piece of equipment successfully sold. This fee is assessed only if the item is sold. For commodities such as crafting materials, gems, gold, and other “stackable” items, a 15% transaction fee will be deducted from the total sale price.

    A transfer fee az meg a paypalra kiutalas miatti 15%
    As an advanced feature, players in certain regions will have the additional option to have the proceeds sent to their PayPal account instead of storing the earnings in their Battle.net Balance. The process of transferring proceeds to PayPal will be subject to a 15% transfer fee, calculated based on the amount being transferred.
  • Lammer
    #61023
    ezt mar korabban is meg akartam kerdezni, de ez biztos okes, hogy ennyit lehuznak? :SSSS

    Time of transaction 03 December 2012 12:37 PM GMT
    Sale price €249.98
    Transaction fee €37.51
    Transfer fee €31.88
    Applicable taxes €0.00
    Your proceeds €180.59

    (aranyat adtam el, mar biszniszeltem korabban is, csak nem ekkora tetelt es mar ott is neztem, hogy ez mennyire nem korrekt)

    gondolom ezert erdemes egybol rmah-ban mindent eladni... fegyo meg kesztyu most ott van mar 1 napja... akkor ami maradt maradek cucc, abbol meg sima AH-bol barbi upgrade... :)
  • cleric
    #61022
    Nemszóltam! :)
    Azért szégyen ez a chat. Ha partiba lépek, enterre nem a partinak válaszol alapból, nem lehet üzit hagyni, nem lehet rendesen lapozni visszafelé, a quick chat valójában quick whisper, mert minden üzi előtt ki kell választani a címzettet... Gyász.
  • cleric
    #61021
    Hogy lehet magamnak bemásolni a chatbe? Vagy a partinak tudom, vagy online cimbinek.
  • böröczk
    #61020
    Másold be magadnak a csetbe, lépj be játékba, nézd meg, melyik mivel ad többet, ha nincs kedved számolgatni, én is ezt szoktam. :D
  • BlazeH
    #61019
    Ha az ár a kérdés, akkor kb egy árban lehetnek.
  • BlazeH
    #61018
    Amelyik több dps-t ad :)
  • Jojobaba
    #61017
    melyik ér többet, ha van 10 chc és 6 as egy amuleten, vagy ha van 10chc és 50 chc damage egy amuleten?
  • Sunrider924
    #61016
    Nahat most mar tuti mondani akar valamit ezzel a jatek nekem.
  • clio1616v
    #61015
    tessék :)

  • Dondark
    #61014
    kongor és társai:D
  • sz4bolcs
    #61013
    bazz. :D Ez godly kategória. De hol marad róla az allres?
  • Fpocok
    #61012
    Eladó dio3 acc, hunter, lvl 60, paragon 26, 130k dps SSel... jó lesz másik farmolós accnak, mert rmah nem menne valószínűleg, msg me. (csak azért írtam le, hogy ne legyen félreértés.)
  • TurboX
    #61011
    15m-ért simán elmegy
  • Rogerke
    #61010
    Hiányzik róla a life steal, így kb semmit nem ér :S
  • clio1616v
    #61009
    ma esett és eladó :)

  • TurboX
    #61008
    próba cseresznye

    bár a használható echonak még mindig komoly ára van:(
    ("magas" sebzés, socket+natural crit dmg)
  • Sunrider924
    #61007
    Ugy vagyok vele hogy becserelnem 1200+os echora, ami sokcetes+str-es, de szerintem meg nincs senki aki azt adna ezert a Skornert, vagy tevedek?
  • TurboX
    #61006
    amíg nem esik valami komolyabb 1h simán

    nálam elég furcsa volt az átállás(fjúri regen és loh kiesés miatt), de a +sebzés miatt megérte. 2x olyan gyorsan haladok mint 2x1h-val csak ügyesen kell a fury-val taktikázni:)

    ill. szükségem volt egy kis plusz ias-re

    bár ha esne egy perfect körüli echo v. valami hasonló nyalánkság szívesen visszaállnék 2x1h-ra:D
  • Sunrider924
    #61005
    Hm akkor most ez azt akarja uzenni hogy ideje 2h speccre valtanom?
  • horpeti
    #61004
    Csak a WW-nél nem számít az offhand damageje?

    WT-nél, tornádónál mind számít? Tehát nem kéne 150 DPS-ses, de jó statu cuccot venni?
  • TurboX
    #61003
    méghogy azmodan nem dob semmit.. :D

    mondjuk már rám fért a sok fiery brimstone után...
  • Sunrider924
    #61002
    De az van bent, csak amit nem ertettem hogy nem volt gear csere, napok ota WT-vel nyomom, es korabban frenzy+BR+Berserker egyutt vitte 220kig, erre ez a 355k kicsit tobb es nem ertem most se hogy miert annyi, de mindegy, feladtam hogy a blizzard szamitasait megprobaljam kovetni. Van 55% crit chancem es full furyrol ellovom az egeszet es nem jon a crit, rohej...
  • rhazid
    #61001
    Én is meglepődtem amikor átváltottam ww rőlt wt-re ,hogy nagyobb a dps wrath-tel nem lehet ,hogy a +100% dmg-es runa van benn?
  • tugyiti
    #61000
    Urak ,kérhetek egy kis segitséget infernal plan szerzéshez futna velem valaki ? *.*
  • Sunrider924
    #60999
    Bebugolt a berserker ? Az a szam sehogy se johetett ki, eddig valami 170k volt meg a berserker +battle rage de itt valami furcsasag tortenhetett, amit nem ertek
  • Lammer
    #60998
    ja igy sacc/ 45 EZER eliten tul meg mindig nem szoktam meg... lol -.-
  • who am I 7
    #60997
    ha valakit érdekel esetleg :

  • horpeti
    #60996
    Nekem sose esett DML. :D
  • vidu01
    #60995
    Nem vagy hozzászokva gecco, random is random... hehe
  • Lammer
    #60994
    vilagos -.-

    (ami most esett btw: mp1, mf with v5: 379 xD)
    meg az is, hogy az elso jo tegezem is ilyen volt (nem birok ettol a fos skilltol szabadulni):

    e!



  • sz4bolcs
    #60993
    Azért, hogy ne legyél milliárdos. :Ð
  • Lammer
    #60992
    fuuu de megorultem a statoknak... hunyoritottam a specifikus skillnel... aztan... :SSSSS (whyyyyyy??? miert kapok szar spect masodszorra is? persze azota mar volt tobbszor is ilyenem, de az elso es ehhez kepest ratyik voltak)