78966
  • Lammer
    #61151
    ha nem monoton farmolsz, akkor hota+LS rend >>> all

    sokkal biztonsagosabb nekem, mint a korbeporges :D

    most teszt gyanant 33%-os Stormshielddel tolom (talaltam), igaz a dps lecsokkent***, de csak ezt latom: blocked, blocked... a hpm nagyon keveset fogy, baro nagyon, kezdek raerezni erre a tankosabb style-ra :)

    ***drasztikusan, mert a jobbik egyhanderemet betettem RMAH-ba gemestul egyutt ... meglatom mi lesz...
    ezt:
  • Cortinaar
    #61150
    Nekem most sokkal jobban bejön a WW, s bal gombon a bash, ami furyt generálja. Rend, war cry, Battle rage, Overpower van még. Skornnal tolom, nem a 100 millással, de megteszi. IK páncél van övvel, ami szépen tolja vissza a Hp-mat. Armorom 8000, allres 700-750 körüli, mindkettőn lehetne még javítani bőven. HOTA piszok jó, de az a bajom, hogy szétszednek hamar, nem jön vissza a HP úgy, ahogy kéne. Viszon imádom az 1-1,5 milla körüli criteket, ami ráadásul sűrűn van, de a WW biztonságosabb és nem utolsó sorban látványos is.
  • Czdano
    #61149
    Kép.
  • Czdano
    #61148
    1-2 napja dobtam össze ezeket a statokat első (wizard) karimon. Valaki tudna egy értelmes buildet linkelni ami KÖNNYEN használható mp 1-2 farmolásra?
  • Lammer
    #61147


    Tudod min agyaltam?

    hogy kihagyom a fury generatoros balgombot hotanal... nezegettem, hogy van par targyon -fury cost hota... Le lehetne faragni a fury igenyt nullara :) es csak avval tamadni es felszabadulna egy slot :) Csak gondolom jo draga minden ilyen cucc amin meg a statok is okesak (run vegen megnezem, de mar elore "faj" a fejem) :S
  • clio1616v
    #61146
    hívd fel őket +44 800 0288246 skypeon ingyenes

    pont most változtattam meg az sms védelmi telefonszámomat
  • Pammer
    #61145
    Srácok szerintetek ez a karakter mennyit érhet?
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/ShadowJani-1899/hero/14063693
    Előre is köszi :)
  • Madi92
    #61144
    Üdv!
    Még mindig az lenne a kérdésem, ha elfelejtettem a titkos kérdésre a választ, akkor mi a megoldás e-mail cím változtatásra? Ha írnék nekik levelet, akkor megadnák, vagy esélytelen?
  • LocalPatriot
    #61143
    Vennék, 40-50 körüli, vagy nagyobb paragonos karaktert. Főleg barbi érdekel. PM
  • Sunrider924
    #61142
    Manitou
  • Fpocok
    #61141
    Eladó dio3 acc, hunter, lvl 60, paragon 26, 130k dps SSel... jó lesz másik farmolós accnak, mert rmah nem menne valószínűleg, msg me. (csak azért írtam le, hogy ne legyen félreértés.)
  • horpeti
    #61140
    Egy butának tűnő kérdés, csak hogy biztosra menjek:
    WW és tornado buildnél a tornadoknál DPSre a main hand számít, ez világos.
    A kérdésem, hogy az off handen levő critical hit damage az beleszámít a tornádóba is, attól függetlenül, hogy off hand?

    ill. WW-nél az világos, hogy felváltva üt. Ott a fegyvereken levő critical damage az összeadódik, mint ahogy a karakterlapon látható, vagy amikor az egyikkel üt ennyi, amikor a másikkal üt, annyi?

    Mert pl. most olyan fegyóim vannak, hogy csak az egyiken van critical damage (off hand).
    Ezért érdekelne, hogy a tornadoba beleszámít az off crit, ill. a wwnél is.

    Kösz!
  • Sunrider924
    #61139
    Na az gratu, amugy ha olvastad az extreme hc challenge topicot amit linkeltem, ott a legmeszebb egy wizard jutott, valahol hellen dobta fel a talpat, a tobbi class nem jutott tul nightmare-en, ha jol emlekszem. CSak ugyesen :)
  • Lammer
    #61138
    koszi :)

    hc bohockodas vanik mp10-en!

    spectral blade-diamond skin-fagyi+twister orgia FTW!!! :ÐÐÐ
  • Sunrider924
    #61137
    Gratu, akkor valami szepet vegyel neki belole :)
  • Lammer
    #61136
    Egy pici sikerelmeny! :)

    par napja hirdettem azt a glovesot, amit anno biddel nyertem 125M-ert...

    witch doktrinam hasznalta... (trielite+magas allres+130 int kornyeken)

    119 eurorol kezdtem... es most vegre elment 89.99-ert :))) hugom szulinapja elott 5 nappal ez nagyon halas :)))
  • clio1616v
    #61135
    diablo chat

  • denevérember
    #61134
    Köszi! Ezt nem tudtam az attack speed-ről! :)
  • vidu01
    #61133
    Lacunit beírod statokhoz pedig 4% chct meg 60 dexet. Rendezed buyoutra és voala kidobja hogy 14Mért van bent a legolcsóbb. 13Mért berakod. AS fixen van rajt 8-9% az nem számít ilyenkor csak a random propertiesre keress.
  • denevérember
    #61132
    Srácok,ez mennyibe mozog most? Rákerestem és nagyából 18M körül van,viszont azoknak mind 8% atk speed van. Mennyit dob hogy ami nekem esett annak 9%? Sajnos erre nem tudok szűrni bracernél... ELőre is köszi a válaszokat!


    [img=http://www.kephost.com/thumb/2012/12/8/a1_2012_12_8_9b4fz82k53_tn.jpg]
  • sz4bolcs
    #61131
    lábujjhegyen :D
  • Daell Drow
    #61130
    Ha ugyes 0 pickup radiusal siman be setal koztuk.
  • poruljartal
    #61129
    vagy haverod dobta oda, simán kilép utána :D
  • who am I 7
    #61128
    ja..meg a goldot is szétszórtam körülötte, random kis csomagokban
  • Lammer
    #61127
    megvartad mig a masikat ledobta es odaraktad? :DDD
  • spybot919
    #61126
    Köszönöm szépen a gyors választ. Maximum az hátráltathatja ,hogy hétvége van :(

    100-200millából akarok monk geart. Remélem össze hozom :D még új vagyok
  • Systore #61125
    dude...
  • who am I 7
    #61124
    ezt az érzést mindennap el tudnám viselni : D



  • Daell Drow
    #61123
    Holnap este mar szerintem ott lesz. (nekem 1 nap atfutasi ido volt mikor tetem fel)
  • spybot919
    #61122
    Sziasztok valaki már töltött fel battle.net egyenleget? Mert 1perce vásároltam paypalomról kb 400ft ért 30k van rajta. És a battle.net nem engedte valami hibára hivatkozva. (Sosem volt gondom internetes fizetéssel) Na gondolom akkor vásárolok bankkártyával fene egye a paypalt. A Fizetés elvileg sikeres volt mennyi idő mig balance megjelenik a számlán?:S
  • Dondark
    #61121
    megoldottam már :))
  • Dondark
    #61120
    Winauth-t használok és segítség kellene hogyan tudok más gépen belépni vele. 40 karakter hosszú kódot kér de amikor regeltem azt nem mutatta hogy fel kellene jegyeznem.
  • Lammer
    #61119
    ez mar tenyleg extrem :D
  • Sunrider924
    #61118
    Meglehetosen szorakoztato olvasni, kiprobalni, az mar mas teszta:extreme purist challenge
  • BlazeH
    #61117
    CM/WW wizardoknak talán hasznos:

    http://d3cmww.com:8080/cmww
  • poruljartal
    #61116
    majd ha el nem felejted mond má mennyiért ment el
  • Madi92
    #61115
    Áááham, még 1 kérdés! Amúgy rájöttem, hogy nálam nincs ilyen telefonos bizbasz hál istennek!
    So van ez a biztonsági kérdés, e-mail változtatásánál. Ha én azt így elfelejtettem, akkor honnan lehet megtudni?
  • sz4bolcs
    #61114
    Nem kell fölvenni..
  • Sunrider924
    #61113
    Vagom, csak kozben tokre az jar a fejemben hogy a sok loszar legendary helyett eshetne egybol a brimstone, es megsporolna a helyet/idot amit tokolok vele hogy azonositsam...mighty belt, mighty weapon,es tarsai
  • sz4bolcs
    #61112
    Még nem esett, csak beírtam... hátha