78966
  • Sunrider924
    #61111
    Kabbe...
  • sz4bolcs
    #61110
    crites str-es mempo
  • sz4bolcs
    #61109
    kellett mondanom, nekem jött a firewalkers :D
  • Sunrider924
    #61108
    Ott meg nem tartok, most a lvl 61es WD bicska van soron...
  • sz4bolcs
    #61107
    Jobban örülnél egy Firewalkersnek? :D
  • Lammer
    #61106
    van olyan elvetemult, aki cserelne velem? persze rafizetek... csak ugye nem eri meg eladni, majd abbol venni...

    van 6 radiant star topazom... kellene 6 radiant star ruby, helyette :)
  • TurboX
    #61105
    butcher kampóval nálam ugyanez van
  • Sunrider924
    #61104
    Azert szep az, amikor ugyanaznap akarmelyik actba megyek mindig kiesik a (mindennapi) frostburn gauntlet...
  • tugyiti
    #61103
    Meg ,ha a küldött kódot beütöd.
  • Madi92
    #61102
    És ezt meg lehet valahogy változtatni, vagy valami?
  • tugyiti
    #61101
    Igen ,sms protect és kódot küldenek minden adat változtatásnál ,havernak accountját éppen most törték fel és csak emiatt nem tudták teljesen elvinni.
  • Madi92
    #61100
    Srácok, ha el akarom passzolni a játékomat, akkor azt hogy tudom megtenni? Gondolom e-mail címet kell változtatni meg ilyenek, de pl hallottam olyat is, hogy telefonnal is összekötik az accot!? Ilyen van?
  • Lammer
    #61099
    sajnos meg mindég a leggyorsabb farming build az ami vevévevére alapoz :SSS (utalom iZS)
    kulcs/uber/haverok(fanta)=hota+bl
  • Sunrider924
    #61098
    WW nub
  • Lammer
    #61097
    Taksony xD (mar 45-os)

    Sz4bi: :PPP
  • sz4bolcs
    #61096
    kapodebe?
  • Lammer
    #61095
    :OOOO htxvm

    marmint melyik gagyit? a 63 str+37 fire res+ch4.5 vagy a tenyleg gagyit? :)

    szerk: vege a koromnek... megprobalom a mostanit... beraktam 179.99 €-ra ^^ ugy is kellene egy kicsit koltenem verdara xD
  • szektor20
    #61094
    Eladó Diablo 3, paragon 100-as DH-val. DPS 180k buffed(Archery+Steady aim)
    +8kk gold. Sima kiadás, nem CE.

    Érd privátban.
  • Sunrider924
    #61093
    A hozza legkozelebbi talalaton nincs mf es 700millaert arujak. Cserebe elmondhatod, hogy hol dobtad el a gagyi lacunit :P
  • eloim
    #61092
    közben innen is egy kérdés: különböző fórumokon is mp 0-t favorizálják... lehet hogy kicsit hülye kérdés, de akkor ez azt jelenti hogy kikapcsolt mp-vel rohangálnak, igaz?
  • Lammer
    #61091
    skaclik!

    ugy erzem, ezt most elcsiptem :)



    (mai nap masodik lacuni (masik 4.5ch), tegnap is esett, az ratyi volt... mp1... ofkorsz, max MF-21)

    mivel meg koromben vagyok boven... valaki plz mondjom mar ra egy megkozelitot! :) remelem a ket stat meg mf megnyomja :) (meg as9)
  • Sunrider924
    #61090
    Lol, ez ongol, rosz link aradt a clipboardon:
    Dtx the ranged barb
  • Sunrider924
    #61089
    Ott van a youtube vidi alatt a link, de jo kedvem van, szoval:
    Dtx the ranged barb
  • Cortinaar
    #61088
    Meg lehet nézni valahol a srác buildjét? Mi a battletagja? (lehet már írta egyszer valaki, de nem találom)

  • BlazeH
    #61087
    7k armor és 800+ res némi loh és ls mellett elég ahhoz hogy a molten, poison, reflect hármasból kettőt kibírjak. Ha a három egyszerre van akkor lassan megindul lefele a life.
  • Sunrider924
    #61086
    Nem a penz a lenyeg, ez a build ebben a formaban nem letezett, ha utananezel a wt build fejlodesenek, rajossz, hogy nem akarmit rakott osze a tagi. Sajna nem talatam meg az eredeti forumot ahol felhivast intezett a tobbi barbarokhoz akik akarmilyen mas builden toljak, hogy postoljanak ok is valami hasonlot.
  • UltraZord
    #61085
    nice
  • Cortinaar
    #61084
    Lammer: Igen, kevés az armorom. megnéztem a hota geart és a passzívokon változtatnom kell, mert különben csak 6000 az armorom, tényleg szétszednek, illetve a resistem is csak 600 körüli. Gondolom eme két értéken kellene fejleszteni. Meg tudom nézni a karaktered?

    Sunrider924: láttam azt a gonosz barbárt, valószínű, hogy több száz, vagy ezer millát költött a cuccaira, szerintem így nekünk sem lenne nehéz darálni Mp10-ben... Előbb-utóbb minden kaszt űber lesz, amire a blizzárd srácok majd jól kitalálnak valamit, ami kihívást jelent azoknak a top tagoknak. Egy ideig :)
  • Sunrider924
    #61083
    Akkor megegyszer MP10 solo uber in 10 min
  • Lammer
    #61082
    " gyújtanak, majd rootolnak"

    keves az armorod ;)

    mp5 cimboraval... 9K armor buffolva es allok a sz*rban es dara...
  • Sunrider924
    #61081
    Nemreg linkeltem DTX nevu weapon throw barbart, aki 10 perc alatt soloban beverte mindharom ubert, neki a secondary skill( jobb click) a HoTa, na az a nem semmi, ahogy az amuki daralt, azota is fel van haborodva az egesz internet hogy nerfeljek a barbart mert miazhogy solo mp10 3uber 10 perc alatt?
  • Cortinaar
    #61080
    Nézd meg youtube-on. Hammer of the Ancient skillre épül. Elmebeteg sebzése. :) Én csak a sebezhetőséggel küzdöm...
  • Cortinaar
    #61079
    hotA, nem dota :)
  • Cortinaar
    #61078
    Az a baj, hogy én WW, vagy DOTA gearben is egészen jól elvagyok Mp1-3-ban, de a tűz és a mérek kicsinál. Elképesztően nagyot sebeznek, a legjobb az, amikor alám gyújtanak, majd rootolnak. Még mindig a legkellemesebb a Frenzy+rent egykezes baltával+pajzzsal, és így is 110k körüli a sebzésem és a pajzs miatt jó a védő értékem, így szinte alig halok, igaz kicsit lassabb, mint a WW, de nem sokkal. Mindenki azt hiszi, hogy nem hatékony, de ha megfelelő chc+crit van, akkor a renttel+5-ös frenzyvel piszok gyorsan szétkapom a kék pakkokat is és a tömegben is jól elboldogulok.
    DOTA gear az eszméletlen, de legnagyobb hátránya, hogy kevés az armorom és pillanatok alatt legyaknak. Biztosan van jobb DOTA kategória, amivel halhatatlanná válik a karakter. (több life steal, LOH, allres mindenen, nagy még több vit, stb...)
  • Pammer
    #61077
    Sziasztok még felismeretlen jó legendarykat veszek, akinek van eladó légyszi szóljon az árban megegyezünk :)
  • tugyiti
    #61076
    :DDDDDDD

    Diablo or wife?
  • setchoo
    #61075
    Így tényleg nem jó. Akkor kb ezt a hatásfokot MPL3 környékén érném el. Na puff neki. Fekszem is vissza a Dióba. ;) Köszi
  • Aspyrin
    #61074
    Én azért képes vagyok a 4 playeres publicban is halni ww-vel, igaz, a rent sokat segít...
    Gf :)
  • sz4bolcs
    #61073
    Az, hogy mezei fehér mobon ne kelljen 2x átpörögnöd, vagy max 2x pörögj át rajta. Annyival nem kapsz több mf-et > itemet, hogy megérje magasabb mp-n.
  • setchoo
    #61072
    Nem tudom, hogy mi a mérce.
    Mikkor mértem az időt nekem jónak tűnt.

    Cortinaar:
    Na most hozzá kellet nyúlnom a passivokhoz. Tough as Nails helyett Bloodthirst-et raktam be. Így 5.8% LS. De ahogy gamelek belátom, hogy az előbbi euforikus állapotban tett kijelentésem "simán gyorsan halad MP8-on a farm" eléggé sántít. :)