78966
  • Sunrider924
    #61191
    Valamikor regebben olvastam ezt Warning: max bids are not confidential es elegge gusztustalannak talaltam, es az en esetemben az 5% miatt allatira ez ugrott be, engem kigolyoztak a licitbol de csak pont annyival, hogy en kiestem, de nem srofoltak sokkal feljebb a cuccost, sporolas celjabol, mindegy lehet felreertettem a dolgot
  • Sunrider924
    #61190
    OK ez storno, sietve olvastam/valaszoltam neked, igazad van.
  • Sunrider924
    #61189
    Oksa ezt vagom, de irtam hogy 6 oraval a lejarati ideje elott, ezert volt vicces a dolog.
  • Pammer
    #61188
    Sziasztok! eladó mind a három kesztyű, érdeklődni privátban! :)
    http://i48.tinypic.com/fjddhs.png
  • sanyiiiii
    #61187
    Sokan bidelnek úgy hogy ha egy item akkor jár le amikor tudják hogy nem lesznek online rábidelnek egyből annyit amennyit nekik megér függetlenül attól hogy mennyin áll. Ez egyébként a d3 bid rendszerének a rendeltetésszerű használata :)
  • devlking
    #61186
    Nekem annyi, hogy én nem szoktam semmire sem bidet rakni, hogy minnél kevesebbért menjen majd el. Viszont a sok idióta (meg a botok) simán ráraknak annyit, hogy pont áron legyen a többivel, még ha 1 nap is van hátra.
    Sőt sokszor látom azt, hogy egy cucc biden többért megy el, mint az ugyanolyan másik kevesebb buyouttal. :D
    Na ezeken szoktam nagyot nézni.
  • Hosszas
    #61185
    Betudnatok arazni a #61180 as hozzaszolasban linkelt itemet?? En nem igazan tudtam bearzni, egyelore 130millio goldert tettem ki de lehet hogy kevesebbet vagy tobbet er, ezert kerem a segitsegeteket ...
  • Sunrider924
    #61184
    Ez csak ott santit hogy kelloen magas bid, mivel elvileg nem tudja mennyi az enyem. EN ertem amit te akarsz mondani de te nem akarod megerteni amirol en beszelek. 2300g-ra neked szemre mennyi a kelloen magas bid atlagosan kozepes cuccra?
  • devlking
    #61183
    Ha te ráraksz 1 millát, ő meg 2-őt (mert mondjuk elsőre amikor rányomta hogy bid simán 5%-ot, akkor nem rakta be a bid listába neki, ami mostanában elég gyakori, ezért fogta és benyomott egy kellően magas bidet), akkor az nem fogja 30szor eljátszani, hogy +5%, hanem megnézi a max bidet a cuccon, és nyom rá 5%-ot.
    Ráadásul a másik verzió sem tartana 0.1 másodpercnél tovább.
  • TurboX
    #61182
    eddig én sem hittem a hasonló szkrínsotokban de ez meggyőzött:) (rá 5 mp-re trash succubus dobott még egy hellracket is:D)

    ...persze mind3 ment a levesbe de azért szép látvány volt:)
  • Sunrider924
    #61181
    Ertem, akkor menjunk vegig megint azon amit irtam lepesrol lepesre hatha megtalalod a hibat a gondolatmenetemben:
    Adott egy bid only cucc, amire bidelek(2300g-ra) de megadtam egy maximum osszeget(1milla) amivel a rendszer a nevemben licital, ha valaki felul licitalja az en kezdeti osszegemet, ami 2300g+5%.
    Mint irtam szinte azonnal jott az outbid uzenet, 1percnel kevesebb idon belul, de gyakorlatilag vmi 10 masodperc lehetett, de probald ki es merd le neked ez mennyi ido, beirsz max bid ablakba egy osszeget , click OK, es azonnal kilepsz Sell tabra es maris ott az outbid uzenet.
    Ami nekem nem ugy logikus mint Devilnek, hogy a 2300+5%tol az 1 millaig nem 10 sec az oda-vissza pingpong ket maxbid kozott, mert kell egymasnak a feedback, hogy haver a te bid-edre maris jott egy outbid es az is ido, de kiszamolhatja valaki, aki raer hogy 5%os lepesekkel mennyi ido 2300g-tol az 1millaig az ido, ha csak 1 secet veszel minden ralicitalasra(5% lepesre)
    Ami nekem logikus hogy az aki arulta a cuccot valahogy "latta" hogy en max 1 millat adnek a cuccert es annyiert nem akarta ide adni ezert gyorsan kirakott a versenybol. Mi a valoszinubb, ez amit en allitok vagy az hogy a 2300g-os bid cuccra velem egyidoben akarki(k) raktak max outbidet 1 mila folott? A kephez hozzatartozik hogy nem end game cucc volt, szimpla 200 str/78 vites vile vard, tulkepp elsore nem is akartam foglalkozni vele, csak a kisordog ezuttal ravitt...
  • Hosszas
    #61180
    Most esett [img=http://www.kephost.com/thumb/2012/12/10/a1_2012_12_10_oyp3hxcuzr_tn.jpg] szerintetek mennyit erhet, mert meg jatekba vagyok...
  • sz4bolcs
    #61179
    Már nem azért, én nem vagyok járatos a bidelgetős témában, de én sem bidelek soha kerek számot. Ha botom lenne, azt is úgy állítanám be, hogy mindig kerek szám fölé bideljen picivel.
  • Sunrider924
    #61178
    Ember, ertem en a magas algebrat, de mennyi az eselye, hogy a masik az en max bidem fole megyen egybol/elsore?? Mert ha valahogy latja az en max bidemet, akkor rendben van, DE irtam szepen ahogy elkuldtem a max bidet gyakorlatilag 10 masodpercen belul outbidelve voltam. Meg azt se tudom elkepzelni hogy ennyi idon belul az algoritmus lerendezte egymas ellen ket max outbid kozotti bokszmecset.
    Apropo, miert nem meselsz az 5%os tehnikarol(rocket science) amivel ki lehet valakibol szedni a max outbidet egy haver segitsegevel ?
  • devlking
    #61177
    Ha a másik 1 milliónál többet dobott rá, akkor nyilván annyin lesz. Ez nem ráket szájensz.
  • Sunrider924
    #61176
    Jah bocs akkor nem szoltam. (mifaszt is csinal akkor a blizz anti-hack team?)
  • Sunrider924
    #61175
    Hat hogyne es egybol 5%al az en max bidemre fole ment mi?
  • Pacho
    #61174
    A bot mindent lát?
  • clio1616v
    #61173
    ezt úgy hívják ah bot :)
  • clio1616v
    #61172
    nv5 és mp7
  • Sunrider924
    #61171
    Tegnap, mielott kilottem a D3at a nap vegen, AHt nezegettem egy jobb valas remenyeben. Eddig semmit nem vettem AHbol es buszke voltam a magatalalos gearelodesre, de mostmar annyira lelassult, hogy elvezhetetlen a jatek a jelenlegi drop rate melett, szoval irany az AH. Tortent valami varatlan, ami annyira megdobbentett, mint egy jol iranyzott utes a gyomorszajra. Vile Vard-okat nezegettem, volt egy turheto, bid only es valami rohelyes oszeg 2300g. Nyilvanvalo volt, hogy nem fogom elvinni annyiert, meg akkor se ha ejjel 2kor mar csak 6 ora volt hatra az aukciobol. Szoval megnyomtam a bid gombot es maxbidnek beirtam 1 millot. Kesz. Lepnek, hogy nezzek valami bracert is es maris villant a "you have been outbid" felirat. Mondom ok. Nezem hogy mennyi az uj winner osszeg, ez volt a gyomros,
    1.050.000
    Meg hogy nem latjak a maxbid osszeget, apjuk faszat....
  • Hedgehunter #61170
    Ja ez a "farming" cuccom... Van egy masik amin tobb a DMG...
  • tugyiti
    #61169
    http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/6101570107
  • szektor20
    #61168
    Igen, az mp is növeli.
    mp0-án 375 valorral és ezen felül minden mp szint +25-öt ad. Így mp10-en 625 a max.
  • sz4bolcs
    #61167
    én úgy tudom, hogy 300 + 75 valor, és azt nem tudom, hogy mp hozzáadódik-e.
  • unusual
    #61166
    Nem 475% NV-vel?
  • Jojobaba
    #61165
    300a max a karakteren, a többit a monster power adja
  • Totyaman
    #61164
    600 a max ha jól tudom
  • sz4bolcs
    #61163
    500 fölött? Nincs vmi 300as cap?
  • clio1616v
    #61162
    ha a sisakba rakod, akkor növeli a magic find-ot és ezzel annak az esélyét, hogy a mobokbol esik valami

    amióta 500 fölött van az MF-em nincs olyan kör amiben ne esnének legendaryk
  • böröczk
    #61161
    Sisakban sarga gem, miert? :/
  • TurboX
    #61160
    mond ezt 500 óra után:D

    sokszor az alternatívákon agyalok (kb. már mindent kipróbáltam) de mindig visszatérek hozzá mert gyorsaságban verhetetlen:(

    majd para 100 után "végleg" lecserélem, és mehet az arénákban a szmessenddáj!:D
  • Hedgehunter #61159
    Ha egyedul vagyok akkor tobbnyire igen... Tarsasagban meg slice...:)
  • Cortinaar
    #61158
    A látványosságon csak azt értettem, hogy élvezetes a játék vele, élvezetesebb, mint egyhelyben állni és ütni....
  • Czdano
    #61157
    És végig archonba vagy? Bocsi a kezdő kérdésekért, de kajak nem vágom még ezt az egészet..:S
  • Lammer
    #61156
    ez igaz! :)
  • Hedgehunter #61155
    Ezzel a karakterrel (ha van egy jo fegyvered) siman megy mp1-2...

    En ezzel vigan nyomom... :)
  • Sunrider924
    #61154
    A WW-ben nem az a lenyeg, hogy latvanyos, hanem hogy nincs mob collision, keresztul mesz rajtuk, nem akadsz meg a mobokban.
  • Sunrider924
    #61153
    Amennyire tudom nullara soha nem tudod levinni, minimum 1 fury az ameddig leviheted, de a Hota fury igenyet megoldjak a rend tickek, ugye a battle rage into the fray runaja critre furyt tolt, megaztan a Hota utes critje is tolt, szoval onfentartova valik ha eleg magas a crit-ed, peldanak ott van a "ranged" barbar Detox, az o mp10es soloja valojaban HoTa demo, mert bar a fury generator a weapon throw, de a fury spender az a Hota volt.
  • Cortinaar
    #61152
    Szóval akkor te most úgy HOTA-zol, hogy egykezes+pajzs? Mennyi így a sebzésed? Mi a battla tagod?
    Amúgy hozzáteszem, hogy nekem a kecvencem az egykezes fegyó+pajzs volt, amivel 110k körüli volt a sebzésem és a rend+warcry+battle order+revende+berserker kombó jött be. tényleg szinte halhatatlan voltam. nehogy azt hidd, hogy lassan öltem, mert a rend+revenge+frenzyvel tömegpusztító is volt a kari. A kék pakkokat öltem kicsit lassabban, de biztonságos volt, Mp4-5-ben is elég jól elvoltam.