78966
  • Lammer
    #61471
    Na akkor felreertesek elkerulese vegett:

    Teszek ra ki mit gondol... Az mondjuk nem tunt fel senkinek, hogy eleg sokaig ugy irogattam ide, hogy (peldakent, csak hasrautes), hajnali 2 ora... majd utana reggel 6-7-8? max xp helm+hellfire ring(+kisero HR)+halal unalomig farmolas enivan?

    most mar leirhatom, mert abbahagytam***

    Igen olyan munkahelyen dolgozom ahol az ALLAsommal jatszottam, amig masszivan meg munkaidoben is farmoltam (pont az agyonbonyolitott securityt forditottam vissza, mert hozzank nem nagyon lephet be senki (par ember, csak azok ritkan jonnek ki hozzank, de epp eleg) :)))
    1 belsos dolgozo kollegaval joban vagyok (szinten kocka) es mindig buszkelkedtem, hogy mi mindent talalok (nem hitte el), szoktunk dumalgatni, mutattam a forumrol kepeket (munkaidon kivul ofkorsz, privat email stb... akkor elhitte :D)...
    nem is vettem fel friendlistre direkt... a lebukas vegett... ha visszazongorazza a hszeket, mar bukta(tilos a net+kulsos gephasznalat es mivel szigorusag van, "minket" nem nagyon szeretnek, mert mar egtek meg a jelentesi kotelezettsegunk vegett :) szerencse, hogy annyira nem erdekelte :)... igen olyan szinten elszabadult velem a nerdtrain, hogy szerintem a napi 18 oras atlagom megvolt... igen nolifer allat vagyok(remelem voltam :D), ennyi... igen, otthon is mar majdnem osszevesztem emiatt, sajnos (csaladi osszeroffon is mar ramszoltak tobbszor, hogy amugy van mas temam a diablon kivul? :DDD)

    *** igen irtam azt is, hogy tobbet huztam vissza a jatekbol...ha nem huztam volna annyit a gamebol, most azonnal uj account es kezdodne elolrol minden... de amikor leirjak nekem masodszorra (support), hogy nem aruljak el a detailst, miert bannolnak? mi ez ilyen dictatory style? bannolnak es kesz... ott kaptam agyfaszt es inkabb hagyom az egeszet, nincs kedvem napi tizeniksz orakat hajkuraszni a cuccokat MEGINT (mert szerencsefaktorom az nem olyan jo, inkabb befektetett idovel karpotolom)... marad a haverom regi accja, neha ha lesz kedvem, felmegyek oszt csapatom neki... ennyi :)

    sziasztok! (neha azert benezek) es koszonom a "joindulatot"... ;)

    ps: azert az a legalabb 600M erteku bracer faj, hogy az "bennragadt" meg a "not bad" gear amit ujra osszeraktam :)
  • who am I 7
    #61470
    Mit össze hemperegtek itt..van még, aki publikba tolja?sok gyökér nub, f4sznak se hiányzik = jelentés kiküszöbölve.
    PvP-nél érdekesebb lesz...arra már én is kiváncsibb vagyok, és tolnám is.
    Bár farmolós a karim és nem pvpre hegyezve, de gyorsan átvedleném a szerkót, ha úgy van.
    Lammer nem haladt lassan, tényleg egy ponton hirtelen 8x. lett belőle..de mondjuk ez engem igazán nem érdekel.Ha meg bant kapott, akkor menjen szkájp és rendezze le velük, ha meg nem 55 ezer pluszban van egy accot tud venni már 5-7k körül, szóval nem vészes a dolog.Bár, ha tudnám, h nem csináltam semmit és úgy bannoltak, simán perelném őket a f4szba, de minimum ütni az asztalt náluk.Log file meg van, szóval..
  • TurboX
    #61469
    :D
  • Noodlee
    #61468
    Mert egy állat vagy :D
    Gondolom most már még inkább :P
  • ewuk
    #61467
    Hali!
    Két gépre telepítettem fel a játékot és amikor egyikről vagy másikről próbálok belépni, lock-olják a felhasználóm, miután megváltoztatom a jelszót, az otthoniról, amire először telepítettem megy a játék. A másikon még nem próbáltam. Ezekszerint csak egy gépen lehet vele tolni? Kösz előre is a választ!
  • LocalPatriot
    #61466
    Én annó abba is akartam hagyni. Meguntam, hogy folyamatoson ugyan ott ölök, és semmi értelmes nem esik, amit használni tudnék. Aztán elég szépen át lettem verve, de még így is vissza jött a kedvem, mert azért lehet 1-2 hírt hallani a pvp-ről. Egyszer csak kész lesz, ott meg lehet majd funolni. Addig is nekem most csak a para lvl növelés ad ösztönzést, és már esett is 1-2 jó item. Remélem nem unom meg ismét...:D
  • mikromanus
    #61465
    Nekem valami ladderszerű versengős lvl-ezgetős "régió" hozná meg a kedvem. Az szép és jó, hogy nagyon jó és életképes karaktereim vannak, meg hogy kisérletezgethetek a kedvemre, mert van egy rakat használható cucc bagóért, de ha a fő karakter erősítését nézzük, akkor minden váltás (ha lehetséges) annyi gold/euró befektetést igényel már, amire nem vagyok hajlandó. para szintezni meg minek? van már egy rakat százas karakter. Ismerősök közt is van 2-3. Kevés az ösztönzés így. Ladder meg tuti nem lesz, így marad a néha-néha 1-1 órára benézegetés. Mondjuk ez nem is baj, mert nyakamon a vizsgaidószak.
  • LocalPatriot
    #61464
    Na igen. Sok játékban van hasonló lehetőség, kérdés mennyire foglalkoznak vele. Mondjuk én szerintem, ha jelentek valakit bot miat, azt azért ők sztem egyből ki tudják szűrni. Gondolok magára a játékstílusra. Fel lehet ismerni a botot, mozgás stb miatt. Szerintem.
    Tény, sok embert bannoltak, remélhetőleg 99,9%-a tényleg csalás miatt...
    és ennek köszhönhetően, több kedvem lesz d3-azni.
  • mikromanus
    #61463
    Szerintem ez a jelentés max azt jelenti, hogy ha valakire sok panasz/jelentés érkezik, akkor azt picit alaposabban monitorozzák. Ha csak valami "szavazatszám" alapján menne a ban, az visszaélésekre adna lehetőséget. A goldfarmer botok gazdája banoltathatna bárkit a 10-20 accjával. Vagy 1-2 embert amíg nem lesz gyanus.

    Jelenteni most is lehet, csak sajna nem a botgyanu miatt. Talán nem elfogadható név, fenyegetés meg tán "harassment" miatt. Mondjuk ez utóbbi nem tudom mi lehet Diabloban...
  • LocalPatriot
    #61462
    Elég sok helyen megy a sírás...
    Sok botter csodálkozik, hogy bannolták?:D
    Most komolyan, mikor bekapcsolta, mire gondolt?

    Viszont kérdés mennyire fog beválni ez a jelentés dolog.
    Ideje volt már keményíteni...
  • LocalPatriot
    #61461
    Nem neked szólt, hanem Lammer Anyjának :)
  • Sunrider924
    #61460
  • mikromanus
    #61459
    "Simán". Ja, csak gondolom az accounttal együtt a key is bannolva lesz, tehát újat kell venned. A "fele fix IP" meg szar arány. A másik fele mobilnetet, vagy ADSL-t használ, ahol nagyon nem választhat hogy mit akar. Nem is fix az IP. Az meg, hogy nem banolnak IP-t még nem jelenti azt, hogy akit egyszer kivágtak, annak az adatait/IP-jét nem használják fel később. Simán lehet, hogy ezeket kicsit kevésbé toleránsan kezelik már, csak ez nem tartozik a userekre. :)

    #61456
    Ööö... Ki az a Lamer akit védek? Nem védek semmit és senkit. A "válaszomban" hivatkozott hozzászólásra reagáltam. A fene se olvassa el az egész szappanoperát és sárdobálóversenyt.
  • LocalPatriot
    #61458
    Mondom hogy te paranoiás vagy! Ha rád nem vonatkozik, miért veszed magadra?? Hányszor írjam már le, hogy csak akkor szólom le, ha valóban csalt. Ha nem, akkor nem.
    Nehogymár nekem kelljen mentegetőzni, mert te mindent magadra veszel. Fogd már föl, nem kell védened!
    És nem, valóban nem tudom mit tett eddig, hogy visszakapja, de megmondom őszintén, nem érdekel.
  • Sunrider924
    #61457
    Az a baj hogy meg mndig hideg. Ez a gyanus volt dolog egyre nevetsegesebb, neztel te mar meg legalabb egy p100-at hogy mennyi ido/elit kill/total kill? Megneztem parszor Lammaert es nem akartam mondani neki, hogy az ok hogy max mf-en tolja de marhara nem hatekony. Tehat a te gyanusitgatasod meg csak meg sincs alapozva, egyszeruen mezei roszindulatnak latszik innen. De hagyjuk is a temat, mert te mar tudni veled mit csinalt es mit nem hogy visszakapja az accountjat.
  • LocalPatriot
    #61456
    Ha engem bannol, és nem használtam semmi külső alkalmazást, hidd el felhívnám a supportot, stb. Nem nagynám, mert tudom hogy ártatlan vagyok. Nem törődnék bele. Ezért is gyanús Lammer. NIncs vele semmi bajom, nem kell védened... nem vagy te az Anyja, csak azt mondom, hogy akkor miért nem tesz ellene? Annyit írt, hogy akkor vége. Nekem ebből az jön le, hogy csaltam, lebuktam ennyi. (hallgatás-beleegyezés)

    "Mondom en hogy ne ragozd mert egyre nagyobb faszsagokat irsz. Kezdted azzal hogy egy masik flame-elohoz(Crokin) csatlakozva tapsikolsz itt, hogy bant kapott egy forumozo "aki neked mindig is gyanus volt, mert (szerinted)tul gyorsan haladt" Aztan mikor radszoltam mar a blizzard tevedhetetlensegere hivatkozol, ez lenne a te nagy mentseged. De ha mar az se megy, akkor jon a szemelyeskedes :)"

    Erre meg.. nem vagy Te egy kicsit paranoiás? Annyit írtam, hogy mindig gyanús volt a srác, és most bannt kapott. Ha azért kapott bannt mert csalt, mehet a csába ő is, ha nem ne adja fel, és tegyen meg mindent hogy viszakapja.

  • Sunrider924
    #61455
    Jah, ez is felmerult par topicon, de milyen marhasag mar, az hogy 3ik felnek nemadjak ki mi az indok amiert banolnak, ergo forumon nem fogjak kipostolni, de neked akit banolnak miert is nem mondjak meg? Mert csak, vegyel masik Diablo 3 accot, hat persze...
  • Sunrider924
    #61454
    Az a csacskasag, hogy fenakadsz azon, hogy mikent cselezheto ki az IP ban, de azon mar nem agyalsz semmit, hogy az account ban alapjan siman mehetsz es nyitsz masik accountot es mehet a feltetelezett botozas tovabb...
    Az en varosomban a netezok fele meg fix IPvel tolja modemrol, fura mi?
  • sanyiiiii
    #61453
    Miért milyen poén lenne hogy épp kikapod azt az IP-t amiről a szomszédot banolták nem tudsz belépni, sőt még a te accodat is banolnák :D

    Egyébként akit banoltak nem használ véletlenül autohotkeyt vagy ilyesmit?
  • mikromanus
    #61452
    Ezt azért gondoljad át még egyszer! Mégis hogy gondoltad? Zárolják az IP-t, tehát arról nem engedik játszani a usert? Nosza új IP és mehet tovább a botozás. Ez miben lenne jó? Egyes szolgáltatóknál, vagy kapcsolattípusoknál meg egyébként se divat a fix IP. Egy ember botozik és letiltják az egész Telenor mobilnetet? Vagy csak egy IP-t, amit tuti nem használ még egyszer? Vagy IP-t és accountot is banolnának? Akkor ezt írjad! EZ picit félreérthető és önmagában csacskaság amit felvázoltál.
  • Sunrider924
    #61451
    Ami meg kimaradt: kerdezd majd meg magadtol hogy a Blizzard miert accountot banol csak es nem IP-t.(Megsugom, ha IP-t banol, akkor az az ember tobbet nem fog uj Diablo accountot nyitni, ugrik a bevetel...)
  • Sunrider924
    #61450
    Mondom en hogy ne ragozd mert egyre nagyobb faszsagokat irsz. Kezdted azzal hogy egy masik flame-elohoz(Crokin) csatlakozva tapsikolsz itt, hogy bant kapott egy forumozo "aki neked mindig is gyanus volt, mert (szerinted)tul gyorsan haladt" Aztan mikor radszoltam mar a blizzard tevedhetetlensegere hivatkozol, ez lenne a te nagy mentseged. De ha mar az se megy, akkor jon a szemelyeskedes :)
    Aminek nem neztel utana kedves forumtarsam, hogy a Blizzardnak egy uj allaspontja van: automatizalt mailt kuld arrol hogy 3rd party software miatt kaptal bant, de MEGTAGADJA neked a bizonyitast. Probalj te magadtol rajonni, hogy az a felig kesz warden mi a franctol jelez azoknal, akiknek Punkbuster anticheat rendszer van a gepukon a Steam miatt. De ide is csak akkor lyukadsz ki, ha vegzel egy kis turkalast a neten es megtalalod, hogy azok, akik megprobaljak tisztazni magukat, azoknal erdekes modon ez a kozos pont.
    Tudod mi a szomoru te kedves ARTATLAN jatekos? A jovoben ha te fogsz kapni egy bant csak ugy, meg azt se fogod tudni mi a franc volt az oka, mert ugye te nem csinaltal semmi illegalisat, es a Blizzard meg nem fogja neked megmondani...
  • LocalPatriot
    #61449
    Mielőtt belekötnél (Mivel a madarak így vágnak vissza)...: hívja skype-on a supportot.
  • LocalPatriot
    #61448
    Mindjárt gondoltam, hogy én vagyok a hülye? Csak áruld már el... Te ki a 'szom vagy itt? Mindenki hülye csak Te nem? Állítsd már le magad.
    Bannolták... ha nem volt rá okuk, majd feloldják. Ha nem, akkor csalt. Engem hidegen hagy, leírtam a véleményem, hogy mindenki aki csalt, az mehet a csába!
    Aki nem csalt, és bannt kapott, az meg hivja a skype-ot, és tisztázza magát.
    Ennyi.
  • Sunrider924
    #61447
    Szerintem ne ragozzuk, mert egyre vacakabbul fog festeni a dolog...
    A kikezdhetetlen logikadtol meg leestem a szekemrol:
    "Mivel bannolták, úgy gondolom, hogy csalt" - aha, banoltak azok a tehnikai idiotak, akiknek siman belefert a jatek inditasa uta,n hogy a windosbol az idot visszallitva manipulalni tudjad az AH-t. Nahat, komolyan???
  • LocalPatriot
    #61446
    Megmondom őszintén, hogy nem érted, nem tudod értelmezni azt ami írtam.
    Azt írtam, aki botozott, ill. valamilyen formában csalt, azokat küldtem el a csába!
    Mivel bannolták, úgy gondolom, hogy csalt, de ha nem, és ok nélkül kapott perma bannt, amit kétlek, akkor rá nem vonatkozik amit írtam.
    Irigység? Arra legyek irigy hogy van egy karaktere a játékban ami 86-os?? pff. Szted hol érdekel? Mindenki magából indul ki...
  • Sunrider924
    #61445
    Megmondom oszinten, az emberi butasag irigyseggel parositva mindig elkepeszto. Ha valoban utananezel mikor lett 50 majd mikor lett 86 es mennyi elit kill jart ezzel egyutt, akkor rajosz hogy segget csinaltal a szadbol. Ha nem muszaly, akkor mire kell hulyeseget irni?
  • LocalPatriot
    #61444
    Link

    És akkor még megy a sírás...:D mikor nyilván csak azokat bannolták, akik csaltak valamilyen formában. Hát ezek az emberek meg lesz#&>@tnak!!!
    "Takaroggyon" az összes!! GG BLIZZ
  • LocalPatriot
    #61443
    Megmondom őszintén, hogy mindig furcsáltam, hogy hogy halad ennyire jól... 86-os volt talán a WD mikor abbahagyta. Előtte pár nappal még csak vmi 50 körül volt. Mondom ez igen... aztán WD off, barbi, az meg valamelyik nap írta, hogy 56...:D mindig gyanús volt, de mondom sok a szabadidő... fejlődik. Akkor ezek szerint csak botozott:D:D
    Csak azt nem értem, hogy aki botozik, nem gondol arra, hogy ez csalás és tök feleslegesen használja, egyik nap majd úgyis bannolják.. Hát... ez meg is történt.
  • Crokin
    #61442
    Figy, nincs azzal baj ha botoztál kicsit, isemrősöm is bottal vitte fel 60-ról70-re olyan kibaszott unalmas a játék.... én is botoztam volna, csak jobban féltetem az acc-om, így inkább nem játszom míg nincs valami új tartalom.
  • Crokin
    #61441
    ez már régebben is így volt... max most jobban realizálod, mert te vagy a "target" :)
  • ToCsEk
    #61440


    epic XD
  • sanyiiiii
    #61439
    Teljesen rosszul ,csinálod, nagyon rossz vásárló vagy. Így nem fog szeretni a blizz :(

    Ha jó kis player lennél akkor a ban után vennél új accot és felöltöztetnéd rmahból :D
  • Tatyla
    #61438
    jelenleg a wizardom szórakoztat...
  • Lammer
    #61437
    irtak vissza... erre visszairtam... erre visszairtak azt a nyomorult szoveget szinte szorol-szora... hat akkor ennyi... haverom regi*** accjan meg funolok max, de mar tuti nem fogok annyit nyomni...

    ***anno ugy neztem be ide, meg irtam is, hogy mielott megvettem kihuztam ket karit 60-ig... most visszaterek arra, de mar semmi komolysag, nem fogom hajszolni a leg/seteket :)
    szerk: meg is jott az "elso" leg, egy keeper :D
  • sz4bolcs
    #61436
    ...egy "single player játék"-ban

    Grat Blizzard :D
  • Sunrider924
    #61435
    Szeretem a jelenkori fiatal generaciot azert a jellemzo tulajdonsagaert, hogy ha valami elerhetetlennek tunik szamara, a szukseges idobefektetes tul magas volta miatt, akkor az elso szembejovo, akinek ez mar megvan, egybol kapja a csiter-bot-nolifer-hacker jelzoket. Regebben jatszottam egy masik MMO-val, ahol kiseggeltem a top tier cuccost, aztan minden ellenfel, akit legyaktam vele ezzel a szoveggel jott: get a life/nolifer...
    Fasza lesz, hogy most majd a D3ban a hulyegyerekek jelentgetnek es tutira automatizalva lesz az account flag is a jelentesek alapjan.
  • TurboX
    #61434
    basszus hányan lépnek már ki tőlem : "ahh..fucking bot again.." -szöveggel:D
  • tugyiti
    #61433
    Éppen ezt történ haverral ,bent volt egy bot velünk publicon ,lehet látni a mozgásán ,meg a tömeg közepén állt nem támad stb.,jelentettük is botolásért .
  • Sunrider924
    #61432
    Igen, tippre ezt mondanam, skypenon hivd fel oket es nagyon nyugodt es udvarias stiulusban probald tisztazni magad. Szerintem van valami a gepeden ami riasztotta azt az idota wardent, ami barmennyire is hiszi a blizzard hogy jol mukodik, neha riaszt meg a punkbusterre is, ott volt valamelyik linkben a pelda.