78966
  • Sunrider924
    #61431
    Azigen a hulyeseg csucsa:
    blue post
    Allatira fogom elvezni, ha valami kisgyerek gondol egy vicceset es jelent majd mint botot:

    We will also be adding the ability for players to report this kind of behavior directly through the game client in a future patch.
  • Lammer
    #61430
    koszi^^

    kerdes: irtam eccaka egy ticketet... de gondolom akkor nem fognak valaszolni ra... akkor erdemesebb skypeon lezongorazni a tortenetet?

    Egyebkent massziv pleveling volt az utobbi 2 napban... ugyanott toltuk orakon at mar unalomba fulladva IRL cimboraval a temat (alkaizer route 666X)... lehet ez szurt szemet nekik? ha solozok akkor is act 1-2-3-at valtogatom... virus-trojai kizart... passz...

    persze az account amivel anno belekostoltam a jatekba megvan... de most ott is felepiteni a kari(ka)t... most kicsit jatszottam vele, de az nem az enyem :S (mp0-n azert dobott egy kulcsot :DDD)
  • Sunrider924
    #61429
    Az hogy mit hiszek az most semmit se szamit, de ha mar ezt kerdezed akkor azt gondolom, hogy a jelenlegi tehnikai hatter a diablo3 eseteben inkompetnes lusta balfaszokbol all, akiket softwarefejlesztes kozelebe nem lenne szabad engedni, majus ota szivom a fogamat a sok baromsag miatt ami mind az o hanyagsaguk es szakertelmuk miatt volt/van meg mindig a jatekban...
  • Sunrider924
    #61428
    Zarojelben, orulok hogy ilyen segitokesz vagy es te is hasznalhato otletekkel es linkekkel akarsz segiteni ket bajba jutott jatekoson, akik nekem ismeroseim is, Lammer-el privat uzikben epitettuk a WT barbarunkat, Rogerke meg jatekban uber mp7en boostolt. Engem ezert erdekel a dolog, segitenek nekik ha tudok.
  • Pammer
    #61427
    te most komlyan elhiszed, hogy ha vkit bannolnak botozásért az csak 3 nap bant kap?
    a bann végleges
  • Sunrider924
    #61426
    Ugyanaz az error52-es ban tipus mint most. Amugy igen julius, csak en keresem hogy mit csinaltak azok, akiknek banoltak az accountot es aztan valamiert megis visszaadtak nekik. Ez egy keresztreferencia volt,es az a stabil kovetkeztetes hogy ha irsz, akkor tobbnyire automata valaszt kapsz, marad a telefonalos megoldas.
  • Pammer
    #61425
    ez júliusban volt...
  • Sunrider924
    #61424
    Na meg egy jatekos akinek viszaadtak az accjat
  • Sunrider924
    #61423
    Na ugyancsak az error 52es temaban van mar egy ilyen is
  • Sunrider924
    #61422
    Nagylelku vagy
  • Pammer
    #61421
    jó legyen neked igazad
  • Sunrider924
    #61420
    JO akkor helyetted is elvegeztem a hazifeladatot:
    https://eu.battle.net/support/en/article/diablo-iii-exploitation-and-client-server-manipulation-policy ebbol kiemelem:

    Repeatedly violating any area of the Terms of Use, including the areas detailed above, will often result in temporary suspension from the game. A dolt betus kiemeles tolem van.

    Ami erdekes lehet a banolt sracoknak:
    https://eu.battle.net/support/en/article/diablo-iii-account-security

    Any time a penalty is placed on an account, an email is sent to that account’s registered Battle.net email address with details about the penalty. Review this email prior to contacting the Account Administration team.
    I never received an email about my penalty.
    The email may not yet have arrived. It can occasionally take up to 30 minutes for delivery. If you still have not received the message after 30 minutes have passed, double-check your email inbox’s spam filters. It is possible that the message was filtered there. For more information on setting up your filters, see our article on how to receive e-mail from Blizzard
  • Pammer
    #61419
    de ezt nem a blizzard írta, hanem a playerek akik reménykednek
    és még mindig tartom a 3 nap a fórumra vonatkozik :S
  • Sunrider924
    #61418
    Ezt most csak neked. Lapozd csak nyugodtan a topicot.
  • Pammer
    #61417
    jó várd ki a 3 napot és utána mond el mi történt :D
  • Sunrider924
    #61416
    Hogyne
  • Pammer
    #61415
    a blizzard nem a logikájáról híres, de attól még ez így van...
  • Sunrider924
    #61414
    Huha, szoval mindenhol ezt irjak? mar azt hittem te tudsz valamit. A mindenholt sikerult nem megtalalnom, de a topicot ahol a hivatalos forumon targyaljak a banhullamot, azt viszont igen es nincs ott sehol szo semmi ilyesmirol.
  • Sunrider924
    #61413
    Add2: error 52-vel kidobtak Rogerket es korabban Lammaert a jatekbol, es Rogerke kapta ezt az emailt. Lehet felreertem de kibanolnak orokre a jatekbol es akkor melle meg 3 napra a forumrol is? Mit erdekel engem a forum, ha mar egyszer es mindekorra buktam az accountomat? Ha erre van logikus valaszod szivesen meghalgatom.
  • Pammer
    #61412
    figyelj nem fogok vitatkozni, keress rá a neten mindenhol ezt írják....
  • Sunrider924
    #61411
    Tuti hogy az angolom nem felsofku de az in-game activity miota a forum?
  • Pammer
    #61410
    igen és az a fórumra vonatkozik :S
  • Sunrider924
    #61409
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1197808379&no=61381]#61381[/URL]
  • Pammer
    #61408
    A fórum bann 3 napos, a játék bann örökös :S
  • LocalPatriot
    #61407
    Akkor nincs para.
    Mondjuk engem szétszedne az ideg, még ha 3 napra is bannolnak. Persze ha tudom hogy semmi módot, cheat-et nem használtam.
  • Sunrider924
    #61406
    Latod hogy pl Rogerke is csak 72 oras bannt kapott, nem veglegest, fene tudja.
  • LocalPatriot
    #61405
    Ismerőst is bannolták, szerencsére engem nem.
    De, ha kiderül, hogy valóban vírus miatt kaptak bannt, akkor visszakapják az accot? Vagy örök bann?
  • Sunrider924
    #61404
    Soha ne becsuld le mire kepes egy ugybuzgo alkalmazott. Hovatovabb a blizzardrol mar bebizonyosodott hogy orbitalis bakloveseket is kepes csinalni, es most massziv banhullam volt, demonbuddy tele van a panaszosokkal. Amire reagaltal az egy feltetelezes, amit meg az elobb linkeltem az a tenyallas, egy trojai alapjan a warden osztogatja a bannokat. Hogy kinek honnan kerult a gepere a trojai az meg jo kerdes.
  • gandrus
    #61403
    A darkd3 modért nem banolnak.
  • Sunrider924
    #61402
    Na a banwaverol mar van topic onnan van ez a magyarazatȘ

    If you were not botting your computer is probably infected by that trojan affecting diablo3.exe, WoW.exe and GW2 and you got banned by Blizzard for that. So check for viruses.

    You should check for this one :

    https://www.virustotal.com/file/3dfb5b32b2b67251105fcaae204683f9dfc5c5094fe154df6f11c71c97b8fbe1/analysis/1355742632/

    It probably alerts the warden and let Blizzard thinks that you are botting.
  • devlking
    #61401
    Azért néhány gyökér csak megúszta...
    (nem nem csak ringre volt keresve)
  • clio1616v
    #61400
    ja utána meg már minek? :D
  • Frank99
    #61399
    valóban nem kell etetni, de ez tény, talaán 4-5 ember tolja innen,aki fórumozik is...


    szted miért nem megy az AH? mert ahogyan INNEN sg-ről kevesebben játszanak, máshol is ue. van.

    ez nem trollság. ez tény.
  • Frank99
    #61398
    nekem nem kell magyarázni, nem vagyok sem apád, se anyád, sőt egész véletlen Diablo 3 fejlesztő sem.....

    a gáma egy vicc jó ideje. sztem kínlódnak a fejlesztők, mert egyre kevesebben játszanak vele, nincsen új tartalom, egy vicc az AH, egy vicc a loot, egy vicc a játék, de azt már leírtam korábban, de kis idő múlva mindenki rájön....
  • Lammer
    #61397
    dont feed teh troll -.-
  • Rogerke
    #61396
    nemakarok veszekedni de mit magyarázzak azon ha egyszer indokolatlanul kaptam egy bannt?
  • Sunrider924
    #61395
    Ha mas nem 3 nap mulva mikor megint aktiv az accod en megkerdeznem hogy mi ez az indoklas nelkuli banolas, PONTOSAN mit sertettel meg a ToSban?
  • Frank99
    #61394
    én senki vagyok. magyarázd, akinek kell.... én 20 éve játszom - soha nem baxtak ki sehonnan... mert soha nem használtam még a csít közelében sem semmit, igaz soha nem is voltam semmilyen overtopbuzi sem, ez is igaz..
  • Rogerke
    #61393
    régebben használtam loottrackert de amióta volt az hír hogy azért is jár a bann letöröltem
  • Frank99
    #61392
    egy vicc, hogy valakik pénzben mérnek egy gámát.... de ezt már megbeszéltük soxor. tipmixxel, bwinnel előbb bejön ua a zsé....