78966
  • Lammer
    #61511
    meddig all a fogadasod? mert azert szabLYunk egy hatart :)))

    btw ez a weapon throw style meg tartLYa bennem a lelket, mert baromi fun... ha vevévevézni kellene, akkor lehet nyulnek a hanyos vodor utan :S
  • devlking
    #61510
    Halkan jegyzem meg, hogy csak próbálgattam mi mennyire használható. Fullra buffolva 160k dps+conviction. Amúgy nem vettem észre, hogy spirit regen kellene egyáltalán (mondjuk a mantras 3 regennel a fél zónát át lehet futni az elég szép :p).
  • Sunrider924
    #61509
    Game guide
  • viktor25
    #61508
    A kovácsnak és a gemesnek kell valami a fejlődéshez.
    Ezt a valamit egy bizonyos szinten kapom meg, vagy nekem kell valami egyéb mást csinálnom.
  • LocalPatriot
    #61507
    Mivel soha nem WOW-oztam, így ezt nem tudtam, és így akkor elnézést is kérek.
    Nem sokszor volt gondom, de amikor hívtam supportot, mindig kézségesek voltak.
  • Sunrider924
    #61506
    Melohelyen vagyok es itt nincs jutub, szoval nem tudom mit linkelsz, de ha nem ertel valamit akkor inkabb ne akarj megmondani semmit. A wow az egy havidijas szolgaltatas es a sok szabaly kozott olyan is van hogy 3 napon belul meggondolhatod magad ha kitoroltel egy targyat, ergo a GM jofejsege csak az en szemelyes eszrevetelem, mert neki ez egyebkent is a dolga. Amitol jofej, hogy megvan benne a hajlandosag meg akkor is ha teszem azt a keresem teljesitese nem oldhato meg 5 perc alatt, hanem akar 1 napig kell utana jarni. Ez az, ami egyre kevesbe jellemzi a Blizzard supportot mostansag, inkabb leraznak valami sztereotip marhasaggal.
    Nem tudom te miota diablozol(D3) de meg majus kornyeken linkeltek ide egy topicot ahol komedia szintre degradalodott a blizzard support egy AH baki kapcsan. Egy jatekos vett RMAHbol cuccot, penzet levontak a cucc nem jott meg. A supportnak irt, de annyi GM foglalkozott vele, hogy a vegen ugy nezett ki mintha a vasarlo lett volna a tulaj, aki eladta a cuccot.
    Ha neked ettol jobb a biztonsagerzeted vagy a Blizzard szolgaltatasaba vetett bizalmad akkor higyj, amit jolesik, en sajna az evek mulasaval mashogy latom, tuti oregedtem is, de a szamban ez a szo hogy Blizz mar eleg regen keseru izu lett. Emiatt a velemenyem miatt nem is vagyok tul nepszeru ezen a forumon, de mivel a wow-ot feladtam mar jopar honapja oda meg mar nem irkalok.
  • LocalPatriot
    #61505
    link
    Itt a példádra egy példa.
    Ha szerinted visszaadnák neki, nem lenne jogosan dühös a d3 nép?
    Nem ettől lesz egy GM rendes, hanem azzal, hogy ha problémád van, nem ctrl+v-zik, hanem utánajár.... és segít ha tud.
  • LocalPatriot
    #61504
    20k HUF-ot tennék rá, hogy újra kezdi...

    Sun - már bocs, de, ha Te figyelmetlenségből törölsz ki egy itemet, az miért jófejség, hogy visszaadják? Szerintem pont az volt hülye GM, mert így, hogy visszaadta, kurvár@ igazságtalan, és nem fair a többi playerrel szemben.
    Ha a blizz hibájából tűnik el egy cuccod, megértem, hogy visszaadja, de így hogy te voltál - már bocs a hülye - így sztem ez rohadtul igazságtalan.
    Az én véleményem.

    Lammer -értem, beleuntál, sértődött vagy stb. Csak Te tudod, hogy mi az igazság. De az én véleményem, hogy pár nap, és ide fogod írni, hogy elkezdted újra.
  • Daell Drow
    #61503
    Ha jon a kiegeszito szerintem nem fogod kibirni hgoy ne terj visssza sajat accal. Sot lehet mar korabban a pvp-nel vissza tersz.
  • Lammer
    #61502
    es azt nem lehet megerteni, hogy BELEUNTAM, kiegtem stb???... szerencsere kis karacsonyi penzemet kihuztam a jatekbol, ez az egy vigasztal :)

    most reggel melo utan leultem, hogy funoljak haver accjan (amit en hoztam ossze szinten anno)... 30 perc mulva ki is logoltam... ez van... soha az eletben nem fogom visszakapni az accomat, mar beletorodtem... sajnos nem vagyok az a torteto-ambicioktol duzzado tipus, ilyen teren :S
  • Sunrider924
    #61501
    Hiaba nyustolod, ki kell fogjad azt a regi vagasu blizz staffot, aki HAJLANDO utanajarni a problemadnak, maskepp LE FOG RAZNI a standard copy paste szoveggel, ami ugyanaz amit a supporthoz irt levelben is megtalalsz.
    Regen a blizz staff legendasan jo fej volt, ertette a viccet, minden szar problemanak utanajart, nem veletlen volt jo hiruk. Aztan filmszakadas(valahol a masodik kieg utan a harmadik kieg megjelenesekor), majd elokerultek ezek a lusta nagypofaju arrogans szemetladak, akik jol megmondjak a jatekosnak hanyfele hulye volt amikor ez vagy az a baki tortent.
    Sajat tapasztalat, wowban kitoroltem egy epic cuccot egy masik helyett. Mivel marha ritka volt, az esely hogy ujra kiesik nekem az kb zero, irtam ticketet a suportnak, masnap(!) elokerult egy GM aki szerintem baszatlan lehetett, mert csunyan lehordott a figyelmetlensegemert, aztan idezte a szabalykonyvet, hogy nem all modjaban segiteni. Elkuldtem a fenebe, nyitottam masik ticketet, jott egy masik GM. Vazoltam a helyzetet es csatoltam a tortenethez az idiota GM kollegajat is. A ficko idot kert, aztan 5 percen belul megoldotta a dolgot es viszakaptam a kitorolt cuccomat es suru bocsanat keresek hogy a kollega biztos elnezett valamit...
    Az egeszben az a bosszanto, hogy ha nem hajlando utanajarni a support akkor maradsz megbelyegezve a lebaszassal/bannolt accountal es kb kurvara senkit sem fog erdekelni hogy ARTATLAN vagy es a BLIZZARD TEVEDETT.
  • LocalPatriot
    #61500
    Világos, de azt értsd meg.
    Ha engem bannolnak, és tudom h nem használtam semmit, akkor nem adom fel, addig nyüstölöm őket míg le nem veszik.
    Ha több nap eltelt, és látom hogy nincs esély rá, akkor talán beletörődök, de hangsúlyozom, több nap.
    Ha így járnék, pár napig mondogatnám, högy soha többet nem játszok stb, de sztem 2 hét után vennék új accot.
  • Sunrider924
    #61499
    Egyebkent ban temaban reszemrol utolso post. Egy csoka irta hogy sc2bol bannolta annak idejen a blizzard az uj warden bevezetesekor egy trojai miatt. Szitu ugyanez volt, no reasoning, no unbann. Aztan egyre tobben panaszkodtak, hogy nem hasznaltak semmilyen 3rd party progit sot jonehanyan meg trojait se talaltak a gepukon, ekkor a blizzard ujraellenorizte a dolgot majd sorban feloldotta a bannolt accountokat. A tevedhetetlen Warden...
  • LocalPatriot
    #61498
    Óhhh, ezt nem is tudtam. Köszi szépen az infót!
  • Sunrider924
    #61497
    Ha enchantressel tolod az ad armor buffot de nem ennyit, lehet volt rajtad protection shrine buff(ami ha jol tudom 20% es akkor pont kiadja) amikor kilogoltal. Ezt csinaljak sokan egyebkent, hogy felbuffolva logolnak ki es akkor a diablo armory a nagy szamokat mutatja.
  • LocalPatriot
    #61496
    Azt mondd mg nekem, mert én hirtelen nem tudom. Miért van itt 4454-es armorom, mikor játékba unbuff, csak 3700 van?
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/LocalPatriot-2631/hero/21340061
  • Sunrider924
    #61495
    Helyes valasz
  • LocalPatriot
    #61494
    Skorn mellett van még egy fegyver, ami hozzáadódik. Crit dmg 707%?:D
  • Sunrider924
    #61493
    Ezt a valaszt igy nem tudom ertekelni
  • LocalPatriot
    #61492
    xDDD
    Ez komoly:D
  • Sunrider924
    #61491
    Mi a kakukktojas ezen a kepen?
  • Sunrider924
    #61490
    Ha megengeded szolok ket szot a build/gearrol:
    - ha tempest rush-t akarod, akkor minek a serenity. Inkabb rakjal be helyette vmi buffolos skillt, a blinding flash faith in the light a legdivatosabb a sweeping wind snapshot miatt
    - mantra az conviction overwave
    - spirit gen az tobbnyire a deadly reach forsight a dps buff miatt
    - mielott feldobod a sweepinget elobb buff a deadly reach es a blinding flash igy akkor a SW megkapja mindkettobol a buffolt dps-t(van aki szerint ez bug es van aki meg rajatszik gearcserevel elotte/utana)
    - ha tempest rusht akarsz nyomatni, azaz egy nekifutasbol atrohansz mindenen es azok megdoglenek, az eliteket meg oneshotolod a seven sided maceraval, akkor kell az inna 4es setbonus
    -nincs spirit regen-ed pedig abbol ajanlott a 10+
    Olcsoert azert eleg szep gearsetup.
  • devlking
    #61489
    Ez jött ki 107 millából. A hellfire ring nem dexes még (viszont 6% crites).
  • doktor12
    #61488
    goldot high end gearokat vásárolok huf-ért pm me
  • viktor25
    #61487
    Vannak olyan tárgyak melyek narancs sárgán az égbe emelkednek, mikor a földön vannak.
    Ezek valójában mik?
    És mire lehet őket használni?
  • vidu01
    #61486
    jobbklatty az itemen
  • viktor25
    #61485
    Sziasztok!
    Lehet hogy hülye kérdést teszek fel, de nekem így az egyszerübb.
    Hogyan vagy mikortól tudom a cuccaimat identifytálni?
    mit kell csinálnom vagy hányas szinten lehetséges ez?
  • Frank99
    #61484
    ? kész csoda :-)
  • Lammer
    #61483
    na, most kivetelesen 1-et kell ertsek :DDD
  • Frank99
    #61482
    keressetek egy nőt.

    aztán azt farmoljátok...

    és én vagyok a troll..

    :-)
  • Lammer
    #61481
    MIEE?

    -azert mert hajlamos vagyok a fuggesre megint?
    -azert mert olvasom a forumokat es senki sem kapja vissza az accjat, barmennyire is cheater volt, vagy nem?

    deccváj
  • LocalPatriot
    #61480
    Tök ugyan ezeket írtam ma du. Olvasd vissza. :)
    De hiába, nem fogja fel mit, mert én csak irigy vagyok.
    De mi a f@szra lennék irigy? 80+-os karira?
    Mellesleg nem kicsit paranoiás a srác...
  • Sunrider924
    #61479
    Turja az orrat...
  • who am I 7
    #61478
    hozzá mész férjül?olyan anyáskodó sun <3 :D
  • attiGT
    #61477
    szeretlek téged Sun
  • who am I 7
    #61476
    na ne már, még szerelmet is vallasz neki lassan? Megtudja védeni magát, ha akarja.Másrészről meg, nem tök mind1, hogy itt ki mit mond vagy gondol? :D
    Ő tudja, h mit csinált és kész, a személyeskedést nem kell felvenni és annyi.A gyors fejlődés a 100% xp és 10-20 óráknak simán betudható, de bannolták...ettől még haladhat gyorsan a paralvl.így ez táptalaj vagy mondjuk ki ziccer, egyeseknek.Ha nem volt botozás, kit érdekel?ha volt, akkor is kit érdekel? :D másik táptalaj lehetett, h könnyen vette a dolgokat..én azért csak fightolnék még a blizzel.10-20 órákat játszik/ott naponta (rengeteg beleölt idő), benne van vagy több száz milla goldja (az pár juró is azé), és 2 levél után kipukkan?Méééé? én tuti nem hagynám...tessék vissza menni és b4szogatni őket, ha minden tuti volt.
  • Sunrider924
    #61475
    Nem is akkora marhasag mint amekkoranak kinez:

    PunkBuster usually searches for known cheat program signatures as opposed to relying on a heuristic approach.[6] On March 23, 2008, hackers published and implemented a proof of concept exploit of PunkBuster's indiscriminate memory scanning. Because PunkBuster scans all of a machine's virtual memory, malicious users were able to cause mass false positives by transmitting text fragments from known cheat programs onto a high population IRC channel. When PunkBuster detected the text within user's IRC client text buffers, the users were banned.[7] On March 25, 2008, Even Balance confirmed the existence of this exploit, and advised users not to run any other programs at the same time as PunkBuster protected games.[7]

    Kivancsi vagyok a Wardent hogy lehet szopatni mert tutira lehet azt is.
  • Acidlich
    #61474
    Lehet h valamelyik irigy kollegad vagy merges fönököd intezett egy bannt neked a blizzardnal:DD
  • Lammer
    #61473
    prolly you're right :(
  • Sunrider924
    #61472
    Ezt most teljesen feleslegesen irtad ide, olyanoknak akarod elmagyarazni hogy a te sikered titka az eszement farm, akik szerint te "gyanusan" gyorsan fejlodtel, meg "hirtelen" lettel 85. Nem tudom mi a nevetsegesebb a kishituseg, a butasag vagy az irigyseg? Meg hat a tevedhetetlen blizzard csak nem banol ok nelkul? Tuti csak mosni probalod magad(vajon ki a franc alna ki nyilvanos megkopkodesre, ha egyszer vaj van a fejen...)