78966
  • pimpi001
    #61591
    barbim
    hali. lesdd meg skilljeim. mindegyik ugy van beallitva hogy vagy az armor-t novelje, vagy az eletet toltse vissza, illetve plussz hp reg.
    remelem ad kicsi segitseget.
  • gandrus
    #61590
    A képernyőmentéseket a c:\users\felhasználóneved\documents\Diablo III\Screenshots könyvtárban tárolja Windows7 esetén, ha a windowsod partíciója a c meghajtó.
  • Sunrider924
    #61589
    Szemre, ha te megpusztulsz azzal a buildel akkor valamit nagyon nem jol csinalsz, rakj egy teglat a revenge gombra es menjel kajalni kozben A hogyan jatszal helyesenre meg irto sokmindent lehet irni, monster powertol kezdve buildeken at, de egy dologban igazad van nem art valamivel tobb resi (es szerintem hagyd a fenebe a tank buildet guglizd ki mi a ww babrbar es azzal toljad, gyorsabban haladsz es tobb sikerelemnyed lesz.)
    A folowerek gyakorlatilag csak erre jok, buffot kapsz toluk es mf/xp 20%at a gearjukbol. Minden slotrol megkapod az mf/xp 20%atde ha nyomsz egy detailst mikozben a folowered statjait nezegeted akkor a reszletes statisztikanal kiirja hogy, mennyi az annyi.
    Az oprendszered fuggvenyeben de mindenkepp a Users/Documnets alatt keresd a Diablo3 mappat.

    Szemelyes tanacsom, diablofans.com es diablo3.com classforumokon mindenre megtalalod a valaszt.
  • LocalPatriot
    #61588
    Ha van egy standard típusú játékom, tudom valahogy upgrade-elni, limited editionra?
  • VanDaal
    #61587
    Sziasztok!
    Először is, Kellemes Ünnepeket mindenkinek :)

    Néhány nagyon amatőr kérdéssel fordulnék hozzátok, remélem valaki a segítségemre fog sietni közületek :)

    Íme a barbárom.
    Vetnétek egy pillantást a buildjére és a felszereléseire, hogy miken lenne a legfontosabb változtatni?
    Így infernón már elég könnyen meg tud pusztulni szegény, szóval gondolom egy kis plusz defense és resistance semmiképp sem ártana...

    A másik kérdésem, hogy futólag olvastam a hivatalos oldali szavazás kapcsán, hogy a templomos kísérőnkkel lehet növelni a magic find értékünket. Ebbe csak a fegyverei által adott érték számít bele, vagy minden egyéb felszerelése is? Illetve arra lennék kíváncsi, van-e ehhez hasonló tulajdonsága a scoundrelnek és az enchantressnek is?

    A végére pedig a legbagatellebb :)
    Hogyan tudtok screenshotot csinálni?
    A játék mappájában nem találom, hogy mentené valahol, ha pedig printscreen után próbálnám beilleszteni paintben, valamiért mindig úgy jelenik meg, mintha a desktopról csináltam volna a képet...

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Sunrider924
    #61586
    Megprobalhatod ellnorizni a profiljat es meglatod, amugy igen az uber versenges kedveert valtott, volt egy eleg nevetseges szoparbaj kozte es egy masik barbar kozott, mert dtx azt allitja magarol, hogy effective top dps, a masik meg annyit hogy ehez a solohoz nem kell top dps-nek lenni. Itt a topic hogy legyen min rohogni: world record uber bosses mp10
  • Lammer
    #61585
    izebigyo... weapon throw megy meg neki, vagy most uber kedveert hota? :)
  • Sunrider924
    #61584
    Uber bosses solo speedkill in 3min 54sec
  • rhazid
    #61583
    most már TALÁN meglesz :qq
  • LocalPatriot
    #61582
    Én már ennek is örülök.
    [IMG][/IMG]
  • AkAfinucsi
    #61581
    Van videó is majd holnap feltöltöm! :)
  • sz4bolcs
    #61580
    Na, go... Kill Azmodan in the Heart of Sin :D
  • AkAfinucsi
    #61579


    :)
  • Lammer
    #61578
    vicces... -.-
  • sz4bolcs
    #61577
    jaj.. még fejlődnöd kell, ifjú padavan.

    pár tipp..
  • spybot919
    #61576
    Már kb 1hete nem tudom RMAH -ba eladni 80mill goldot. Nem tudom mi van ezzel. Máskor már gyorsan eladom rá 2 órával. Esetleg nem kell valakinek? kb 5-7 eurót tudok engedni az árából. 15 eu / 80mill nem olyan rossz így ünnepekre....
  • sz4bolcs
    #61575
    Mindig tudtam, hogy Lammer az alreged... :D
    van vaaaj..
  • Aspyrin
    #61574
    Csak miközben rád gondolok.
  • sz4bolcs
    #61573
    Sztem is nagyon sunnyogsz, titkolni próbálsz vmi piszkos dolgot :Ð

    Itt elmondhatod nyugodtan, mi megértünk.
    Szoktál maszturbálni?
  • Lammer
    #61572
    A nicknevem meg mindig Lammer es allitolag botoztam, oke :D

    [rezignalt arccal ul es leszarja, mar reggel kiduhongte magat]
  • denevérember
    #61571
    Amíg nem tudják megindokolni miért lettél végleg kilőve,szerintem nem érvényes az egész ban...
  • tugyiti
    #61570
    Igen ,lammer erre lennék kíváncsi én is ,nézzék már vissza a server logot és timestamp szerint mondjanak már egy konkrét indokot ,hogy ekkor meg ekkor botoztál ,vagy csavartál egy cigit halls of aggony közepén vagy mi a gondjuk ?
  • denevérember
    #61569
    Miért ragaszkodnak ennyire a ban-olásodhoz? Azt nem írják meg?
  • Lammer
    #61568
    most eleg gyorsan valaszolgatnak... nah... most mar truly utananeztek (final rewiev volt meg minden! :D)

    ennyi, gg... marad haver accjan a funolas -.-
  • Lammer
    #61567
    na most akkor?

    "Hey

    Sorry I was not able to chat online with you about this account action

    It is with great regret we take this action, however our decision in this matter stands, and will not be overturned."

    most akkor hol is lehet veluk csetelni? honlapon? jatekban (amibe nem tudok belepni) gtalk? skype accountjuk van? hol? nem specifikalta!
    visszairtam, hogy plz pontosiCCSa mar le, hogy akkor hol is tudok vele online chatelni? ps-be odaszurtam nekik, hogy a kezdetek ota a semmirol beszelunk... -.-
  • sanyiiiii
    #61566
    Ja hogy már 500nál tart akkor nincs esélyem :(
  • sanyiiiii
    #61565
    5 forintot tudok ajánlani érte.
  • gandrus
    #61564
    Eladó egy elég jó gloves, elsősorban dexterityt igénylő karakternek.

  • buba23
    #61563
    Sziasztok!

    Diablo 3 dobozos játék eladó 1Ft-ról (villámára 7.5k)!
  • LocalPatriot
    #61562
    Megoldottam.
  • LocalPatriot
    #61561
    Valaki nem tudna kölcsön adni 1,7M-et? :) Sztem ma meg is adnám, csak kéne egy kezes...
  • LocalPatriot
    #61560
    Köszi, igazából ez az első "jó" dropom.
    De nagy kedvet adott a játékhoz.
    Valakit amúgy nem érdekel Zuni sapka?

    164 int
    71 vit
    12% life
    +142 max mana
    4.0 crit chance
    socket van. (Mondjuk az talán alap)
  • tugyiti
    #61559
    Grat :) nekem goblintól még leg se esett ,nemhogy set :DD
  • LocalPatriot
    #61558
    Tegnap este esett egy inna felső, goblinból.
    Fogalmam sem volt, hogy mennyit érhet, így megnéztem AH-ban. Nagy örömömre láttam, hogy már 2-3M ért lehet venni. Na mondom fasza.
    Ja, és azoknak persze jóval több DEX, és VIT-jük volt. Már épp tetem volna be 1M-ért, mikor láttam hogy van rajta 72 all res. Rákerestem, és 80 volt a legolcsóbb:D Betettem 80M-ért, és reggelre meg is vették.
    Hát, tényleg boldog vagyok:)
    Pláne h elment a mana knife is:)
  • sanyiiiii
    #61557
    Azóta már visszatért :)
  • clio1616v
    #61556
    mai termés mp7 act3 600 MF

    4 óra alatt :)


  • vidu01
    #61555
    Mennyi pénzt költöttél rá? Mert 8k elitből ezt tutira nem farmoltad össze.
  • doktor12
    #61554
    eladó az összes karakterem geare goldért, elég jó minőségüek, witch doktor: 320milio, wizard: 110milio, barbár: van pár fasza skorn meg +cuccok: 130milio, hunter: van manticore is: 150milio, pm vagy vegyetek fel játékba akit érdekelne esetleg.
    https://eu.battle.net/d3/en/profile/gabar-2836/hero/13846722
  • tugyiti
    #61553
  • Sunrider924
    #61552
    Az a pvp az egyre doglotebbnek tunik, ugyebar dagadt nagyarc kitorolte a twiter accountjat is, vajon miert.