78966
  • clio1616v
    #61636
    iszonyat kicsi lehet az ütésed :)

    turbózd fel a crit dmg-t
  • clio1616v
    #61635
  • Pyotr
    #61632
    Ez a pvp valami UT 2004 lesz?: aki először lő az nyer.
    De a másik véglet amikor berakják(unbalanced), 2hét, anyád a warrior overpower,nerf,nyád a wizzard overpower,nerf,stb
  • who am I 7
    #61631
    duelezni lehet már akkor 107 után, ez jó hír.A TD annyira nem érdekel..de az arénák jó pofák lettek volna...hiányolom, h a konkrét problémát nem írja, csak a rizsa megy.
  • Sunrider924
    #61630
    Szerintem az a bajuk, hogy itt nincs resilience es nem sikerult kiagyalni hogy oldjak meg, hogy a jatekosok ne onehsotoljak a masikat. Meg hogy mit kezdjenek majd a pay2win, wallet warrior meg egyeb whineokkal
  • viktor25
    #61629
    szevasztok!
    Megtudnátok nekem mondani hogy hányas szinten tuja a kovács összerakni a titkos pályára nyíló fegyvert?
  • devlking
    #61628
    Az érdekes inkább az, hogy ezt a team deathmatchet már másfél évvel ezelőtt összedobták, és csak most derült ki, hogy mégsem jó? Látszik mennyire foglalkoztak vele valójában.
  • Sunrider924
    #61627
    Nem, a vicc az volt, hogy meg az ev vege elott meg akartak jelentetni a jatekban.
  • Lammer
    #61626
    hal' istennek engem a pvp es a kulonbozo variansai olyan szinten hidegen hagynak, hogy csak na :)
  • devlking
    #61625
    Kirakták a pvp blogot.

    "So, our core problem is that our Team Deathmatch mode doesn't feel like a great addition to Diablo III. It's not up to the quality that Blizzard gamers expect or that we feel you deserve, and it doesn't really fit with our goals for the rest of the game.
    ...
    But as I mentioned before, we are going back to the drawing board on a new replacement for Team Deathmatch, something that feels more appropriate for Diablo III."

    Ez valami kibaszott vicc akar lenni, de komolyan?
  • Lammer
    #61624
    Most mar en sem tolom annyit, jelentem! :)

    Sun: na ja, ha belinkelne az armoryjat, meg ha leirna milyen route-on tolja, solo/coop stb... lehet tudnank neki segiteni ;)
  • Sunrider924
    #61623
    Nem kell ilyen tragikusan felfogni, nekem az jutott eszembe amikor egy srac keserget hogy neki a keywardenek mennyire nem dobjak a kulcsokat es mar tobb mint 60 oranyit farmolta oket, aztan egyszer valakinek eszebe jutott megkerdezni a fickotol hogy nv5-el megy neki a wardennek, erre a srac el akart sullyedni, hogy idiotat csinalt magabol, mert ezt nem tudta :)
    Azota esik neki a kulcs problema nelkul. Ki tudtja a kolleganak mi santit/hol, hat kicsit frusztralt, majd ha kifujja magat lehet ertelmesebben elovezeti a dolgot.
  • poruljartal
    #61622
    azzal egyet kell, hogy értsek, hogy a drop egy nagy szar, és patch óta szerintem szépen fokozatosan egyre gyengébb

    mellesleg nem nolifeság miatt mondom, hogy te szerintem valóban többet játszol mint az átlag, de velem is így van, akinek egy ideje nem dobál már úgy mint anno... nincs is sok kedvem már játszani

    butablizzard, maradjunk annyiban
  • devlking
    #61620
    Látom előkerült néhány elmebeteg már megint.
  • Lokker
    #61619
    Igazából unalmas a játék. Semmi kontent vagy pvp. Semmi célt nem tudsz kitűzni magad elé a játékban ami értelmes lenne. Eléred a lvl 60-at esetleg paragon 100, kipörgetted a 4 fokozatot és kész.
  • DORSANAX
    #61617
    Nem hiszem, hogy valakit is itt érdekelne, de én például HC karakterekkel foglalkozom, mert a játék számomra így élvezetesebb, azonban itt rögtön felmerül több kérdés, ami természetesen a normál karakterekre is vonatkozik:

    1. Egy HC gamer mégis mire gyúrjon, talán az mf-re???
    2. Hogyan és honnan kerülnek 3. szinten a játékba legendary itemek a HC AH-ba???
    3. Értéktelen itemek, irreálisan magas áron...
    4. Magánvéleményem szerint valóban nyomatja a Blizz is a játékba a "saját" itemeit piszok drágán és valóban "többet hoz a konyhára" Bliznek egy botos, mint egy becsületes gamer...
  • Frank99
    #61616
    nekik valóban dob ilyeneket.
    tényleg.
    viszont érdekes, hogy azoknál a játékoknál, ahol NINCS AH, RMAH meg végképp, akkor érdekes dob a játék használható cuccot. a Diabló 3 ilyen lett. pénzéhes fejlesztők, és pénzéhes játékosok, bizony goldfarm, botok és társaik..

    ha játékélményre vágysz -pénzköltés nélkül- Torchlight 2, Borderlands 2.
    nem a reklám helye. ezzel játszom, pedig pénzt is öltem a dió3-ba. csak 8-10 órákat játsszon a nolifer

    :-))))
  • Pyotr
    #61615
    De ennél a legdurvább amikor paragon 100as mp10en farmoló emberkéket nézünk (livestream)és ugyanazokat a droppokat látom mint amiket én farmolok még fele olyan szinten se :DD
  • Pyotr
    #61614
    Engem is bosszantott amikor mf gearben semmit nem dobott 2 hétig aztán meguntam a szüttyögést és nélküle 2 setitem fél órán belül.
    Azóta nem keresek semmit nem stackelek semmit csak sodródok az árral :D
  • DORSANAX
    #61613
  • who am I 7
    #61612
  • who am I 7
    #61610
    Sajnos ez egy ilyen játék lett, használnod kell a piacteret ahhoz, hogy top karid legyen.Ha nem kell top kari, és csak szórakozásból játszol, arra is jó a dropp.Napi több legend nekem is megvan 1-2-3 set, ha többet tolom.Ez van, így kell elfogadni.
  • sanyiiiii
    #61609
    Hagyd, úgysem hiszi el, vagy ha mégis boter hacker cheater nolifer vagy.
  • Lammer
    #61608
    :DDDDD

    Ha visszaolvasol akkor: nekem a napi atlag 10 legendary, minimum 1, de inkabb 2-3 szettel megvolt... mindig max mf. amikor bejott az mp, akkor lehetoleg magas szinten... ennyi... naponta kezdtem olyan 8-10 oraval, ez szepen elcsuszott mar a beteges 16-18 oraig, omlott a legendary...
  • Lancus
    #61607
    Sajnos ennek a játéknak köze nincs a D1-2-höz. Ez egy AH köré épített kereskedelmi játék, ami azért nem dob szándékosan normális tárgyakat, hogy ezzel a lehetőleg pénzes AH felé terelje az embereket, miután Blizzard nem érezte elegendőnek a játék 15.000-es árát. Fél éve játszom vele, és paragonok, MF-ek ide vagy oda, igen sok száz órányi játék után sem dicsekedhetem el azzal, hogy akár egyetlen darab szett tárgyat is dobott volna a játék. Világos hogy az AH-ban lévő jobb cuccok nagy részét nem játékosok találják, hanem Blizz teszi fel, mégpedig nem 15, hanem 100%-os eladási haszonnal. Nem véletlen hogy ellentétben a világ bármely más aukciós házával itt az eladások névtelenül mennek hogy ez ne derüljön ki. Ez azért égő ! Erre kellet az állandó online erőltetése, mert ugye botosok csalók rogyásig vannak, de valójában semmit nem tesznek ellene érdemben, hiszen ők még jobban növelik a bevételeiket Blizznek mint a becsületes gémerek.
  • fejnelkuli
    #61606
    Van valami megoldás arra, hogy ne tegyen úgy a játék mintha nulla memória lenne a gépembe? 4giga win7
  • VanDaal
    #61605
    Még egyszer köszönöm, ki fogom próbálni!
  • Sunrider924
    #61604
    Tudom, azert irtam hogy nem helyesen jatszol, mert a Berserker az cc immunitast ad de csak korlatozott ideig, ezert a regi tank buildekben volt melette meg Leap vagy Furious charge, ezek is kiszedtek cc-bol. A neked tanacsod adonak irtam, hogy az 1h+shield tank barbarnak mar nincs sok ertelme, tobb uton modon lehet eletben maradni dual wield vagy 2h-val is, de legkonnyebb a whirlwind barbar build ami a tank specced utan oriasi megkonnyebbuleskent fog hatni(amig meg nem unod)
    Diablofans.com-ot szivesebben ajanlom, mert ott komolyabb emberek irkalgatnak, es elegge kivesezik azt, aminek nekifognak.
  • VanDaal
    #61603
    Köszönöm a segítséget mindenkinek!

    Sunrider:
    A megpusztulok rész elsősorban arra vonatkozott, ha egy elit packnak arcane enchanted vagy desecrator képesség mellé jailer vagy waller képessége is van, és nem tudok odébb menni időben :)
  • Sunrider924
    #61602
    Nem tudom, majd te megmondod.
  • Lammer
    #61601
    na varjal, akkor ez bug? vagy esetleg? nem merem kimondani... erted... :)

    szerk: latszik az armory, de banned sajnos :SSS
  • Sunrider924
    #61600
    Hat ez fura, a bannolt acocuntoknal elvileg nem lehet diabloarmoryt elerni.
  • Lammer
    #61599
    ezt a karaktert nagyon olcsobol hoztam ossze...

    Sun mondjuk szponzoralt par cuccot, de a "donation" elott is legalabb 2,5X akkora volt a DPS-em mint neked... csak, hogy lass olcso/turheto dps variaciot

    (az acc technikailag nem az enyem, de minden rajta az en "munkam" sajatomat bannoltak sajnos nem is olyan reg...)
    sajat barbarom ami orokre igy fog maradni ;(((
    a bannoltomon a WD-t ne nez(zzetek)d, az meg ban elott le lett epitve es funbol mentem vele meg fel paragonszintet es azon a fel paragonon amit talaltam az rajta van (azert igy sem rossz a 82K dps+48K life talaltbol) :)))
  • Sunrider924
    #61598
    En meg azt gondoltam hogy esetleg elarulod, hogy adjak epito kritikat neked ha teged az ugyse erdekel? Mert te magadnak epitettel karit es nem guglizol ra semmire, ergo ha en mondok neked guglibol kritikat, akkor az szamodra ugysem jelent semmit, vagy csak en ertem roszul?
    Az gondolom fel se merult benned, hogy ebben a topicban mar nagyon sokszor kelett ujra es ujra leirni ugyanazokat a dolgokat, mert aki kerdezett, az inkabb nem guglizott ra semmire, holott mar szerintem magyar nyelven is elerheto akarmilyen leiras.
    Ha annyira felnott vagy akkor gondolom megtalaltad az informativ reszt is az irasomban, ket forumot is emlitettem mint komoly ismeretanyag forrast akarmilyen kerdesre a diablo3bol.
  • Lammer
    #61597
    mondjuk a sajat build/gear elkepzeles nem egyenlo avval, hogy nem kerhet/kerjen kritikat, ez jogos reszerol :)

    pimpi001: Sunnal nem erdemes osszeveszni, mert azert konyit a dolgokhoz :D
    btw gearhez hozzatennem:

    -minek van bul khatosod, ha pajzsozol? helyette lehetne likas, lehetoleg kulturalt dps+CD+LS+AS axe, nem (vagy jobb echoing)?
    -nalad mar legalabb van nemi CH...(ch-s) sisak? likas? nagy piros bele? (vagy ha moho vagy, nagy sarga)
    -gagya socketes? IK szet egyedul figyel? :)
    -cipo: ha mar FW, akkor allres?
    -bracer: sem ch, sem AR, amun CD?...
  • pimpi001
    #61596
    bar nem tudtam hogy ide csak akkor lehet jonni ha offolni akarsz. azt gondoltam itt talan felnottek is vannak akik szivesen segitenek a kisebb szintu embereknek.
  • pimpi001
    #61595
    csak kivancsi voltam Yoda mester, mik lehetnek a tanacsok egy gyenge padawannak.
  • Sunrider924
    #61594
    Ne hari ha megkerdezem, de akkor minek kersz kritikat ha arra vagy buszke hogy senki karakteret ne masolod? 1.04 ota a sword and board az kb nem erdekes, ww-vel budget guideokbol 1-2 millaert megkapod az mp1 farm geart/buildet es onnantol farm farm farm. Ha neked megy ugy es jo akkor toljad, ennyi. Mihez kell akkor a kritika?
  • Lammer
    #61593
    critical hit, critical dam., attack speed, minnel tobb main stat, armor, allres, meg nemi vita :)

    nalad nincs joforman az elso harombol... ha elered buffal az 50% ch-t meg a 300-400 CD-t, akkor jol meg fog ugrani a DPS-ed :)
  • pimpi001
    #61592
    barmilyen epito kritikat en is szivesen latok. mivel szemelyes tapasztalat utjan pakoltam cuccaim, es nem masoltam senki karakteret sem a google segitsegevel.
    :P