78966
  • clio1616v
    #61677
  • Pukkka
    #61676
    Ez szerintem tök random. Nekem kb 3 hete semmi értelmes nem esett, wizard hat-ből 70 db és hasonló szarok.
    Ma első körben 200Str movement speed Ice Climbers, Második körben cc-s Mempo, harmadikban pedig 40+ avg dmg/atksp/cc 150+int ring.
    Most megint megjött a kedvem a játékhoz =)
  • Sunrider924
    #61675
    Zuni
  • Sunrider924
    #61674
  • gandrus
    #61673
    Most dobott egy viszonylag jobb Witch doki fejest, ami eladó, ha érdekel valakit (293 intelligence, socket, 73 all res., stb.).
  • gandrus
    #61672
    Ja, bocs, az set, ez meg legendary. Mi az az amulett?
  • gandrus
    #61671
    Tal Rasha's Allegiance?
  • clio1616v
    #61670
  • gandrus
    #61669
    Az tök jó, nekem meg 366 mf-el, meg a felett is általában baromi ritkán, néhány hetente dob valami bezúzandót. A napokban -nagy meglepetésemre- egy run alatt dobott hármat is, de mind vacak, bezúzásra méltó volt. Eddig (ötszáz-valahány óra) még csak néhányszor dobott olyan legendary/set itemet, amit szép összegért el tudtam adni (olyan 20-40 millió körül). Szóval nem mindenki olyan szerencsés, mint te, hogy még 200 alatti/körüli mf-el is szórja.
  • Lammer
    #61668
    beke van, nem fogok tobbet linkelgetni, csak peldakent raktam be...
  • Frank99
    #61667
    jól van, csóváld a farkad, de nem arról volt szó, hogy spoilerbe teszitek?

    vagy ez rád nem vonatkozik? a tkm kiváncsi a bazi képekre....
  • Lammer
    #61666
    pfff most meg egy manticore :DDD

    bocsi a tobbiektol, mert nem akarom megint azt jatszani, mint anno, hogy halalra linkelgetek, de csak Lancus kedveert :)))

    Mf: most mar 202 :)))



    dps: 1015.2, 2 lik, 2.5 LS, 80% CD, sajnos 182 int...
  • Lammer
    #61665
    mondtam, hogy nem tolom sokat, de erre en sem szamitottam :)

    jah mit beszelek, hisz most vettem AH-bol... -.-



    intes Witching, mellerollolt :S :D

    MF: 184
  • gerey
    #61664
    Délutáni farm termés, most elmentem kocsmázni... :D
  • who am I 7
    #61663
    ha érdekel működő ST build, írj rám.
  • who am I 7
    #61662
    bohóckodás.
    Magas mp-n életképtelen (nem lesz elég dmg , és még dmg reduction passziv skill sincs), alacsony mp-n pedig ezekkel a skillekkel max bohóckodsz megint, nem igazán lehet "rusholni".
  • sanyiiiii
    #61661
    A probléma az, hogy ha a trapet az előtt rakod le hogy elnyomod a gloomot akkor akkor nem kapsz belőle lifestealt.
  • sanyiiiii
    #61660
    Én ezt úgy szoktam megoldani (bár én sosem játszottam rendes cm buildet csak meteorost, de ugyanolyan spamfest az is ugyebár) hogy partiban játszok és slackelek :P Emellett kb óránként elmentem rágyújtani vagy inni (egyébként sem vagyok jó bot, időnként szünetet kell tartanom) hogy pihentessem a kezem.

    spin2win barbárnál meg nálam bal gombon volt a ww, jobb gomgb a sprint :D
  • Lammer
    #61659
    Skacok!

    ez mennyire hulyeseg? most déházok es ez a stlye elegge begyere...

    katt ide...

    diszklémer:
    Tudom ehhez a buildhez sokkal tankosabb gear kell, de egyelore most paragonozok (lvl2 xd)

    ehhez majd johet gondolom valami brutal jo pajzs (jo block, allres, CHC, sok stat) meg valami jo kis 1 hand xbow az archery 10% CHC miatt

    kerdes: gloomos SP? triggereli az LS-t a ket tamado kepessegem? mert, mintha nem nagyon "ereznem"...
    Boart tervezem majd levaltani Hatredes deneverre, mert meg sajnos a hp+armor+allres kombo nem igazan "acelos" :)

    (alternativ buildeket nem elveto) DH professorok irjatok :)
  • Cortinaar
    #61658
    Sziasztok!

    Kis időt kihagytam, s meglepődve tapasztaltam, hogy a HOTA build, amit kb. 1 hónapja csináltam, most sokkal gyengébb. 1 millió fölötti criteket ütöttem anno, s úgy emlékszem, hogy 6-8 ütésből talán 1 volt, ami sima sebzést eredményezett, most meg sokszor előfordul, hogy 2-3 ütés egymás után nem kritikus. Kicsit erősítettem is a karakterem, jelenleg Overpowerrel 55,5% a CHC, és 517% a CD-m, ami sztem elég jó. Jelenleg HOTA-val "csak" 700-850k-kat (ritkán 900k) ütök, de ami furcsa, hogy néha a crit damage csak 200-300k. Ez mi? Történt valami változás HOTA skill, vagy critical kapcsán? Nerfelték? Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Sunrider924
    #61657
    Jah ha mar sztorizunk, korabban esett egy Sever 900dps+socket. Ekkor meg nem figyeltem a demonok elleni sebzes perkre, feluletesen ugy vettem mint legendary trash es rapakoltam a templaromra, mindegy alapon. Aztan esett egy Sunkeeper, rogton ki is csereltem, a Severt meg betortem (Brimsotne haha), aztan olvastam a Detox tortenetet es hirtelen a falba akartam verni a fejem Igy jartam.
  • Sunrider924
    #61656
    Tulajdonkeppen nem volt merszem beismerni, hogy az igazi indok, amiert a CM wizardomat felretettem az volt, hogy nekem mar tartosan fajt a jobb kezfejem, hiaba hagytam abba a jatekot masnap reggel munkahelyen is volt hogy alig tudtam hasznalni a jobb kezem, kezfejem tenyerem begorcsolt, remegett. Valaki megkerdezte korabban hogy barbaromon nekem miert nincs jobb egergombon a WW, hat ezert.
  • BlazeH
    #61655
    Veterans warningot kipróbálom, erre se gondoltam még.
    Crushing advance lenne még jó, de nem akarok úgy járni mint a cm wizarddal hogy fél óra után begörcsölnek az ujjaim :) Elég a sprintet is nyomkodni.
  • Sunrider924
    #61654
    Ha olvastad a topicot, amikor linkeltem a world record mp10es uber boss solo versenyt, akkor olvashattad ahogy a Duus nevu hota barb es a Detox nevu WT barb verekedtek a rekordert, es Detox azzal tudott idot lefaragni hogy bevasarolta a Tyrael chestet es a Severt( a meglevo SoJ melle).
  • BlazeH
    #61653
    A cél az lenne hogy magas mp-n jobban hozzájáruljak a gyors haladáshoz, és ne csak egy tank legyek a demon huntereknek.
    Az első kettő megfontolandó, a severt inkább kihagynám :)
    De kösz, újra van min agyalni :)
  • Sunrider924
    #61652
    Masik topicban kaptam az otletet, es ha neked mar gond nelkul megy mp8 act3 akkor csinald azt, hogy kicsereled a Warcry impunity runat a Veterans warningra es go mp10. Nekem mukodott, csak kicseszett bnet szerver ledobott nv5 utan hirtelen...elment a kedvem.
  • Sunrider924
    #61651
    Most csak otletelek, mert nem egeszen ertem mit szeretnel
    -stone of jordan gyuru 20-30% dmg against elite
    -Tyraels might chest 12% dmg to demons
    -Sever 1h(igen jol latod, AZ a sever) 15-25% dmg to demons
    Namost, hogy olcso? hat ezekbol a vacakabb verziok tuti olcsobbak. Amit mindenkepp megcsinalnek a helyedben, az a gem a fegyodban.
  • BlazeH
    #61650
    Ha már itt tartunk és úgyse túl aktív a topik.
    Tegnap jutottam el addig a barbárommal, hogy a túlélés már abszolut nem kérdés mp8-on sem (konkrétan nem tudok meghalni ha odafigyelek), és innen tovább már csak dps növeléssel tudok lépni:
    diabloprogress
    battle.net
    Ötlet hogy innen hogy lehetne viszonylag olcsón tovább lépni?
    A több as, chc, chd az nem segít, inkább konkrét gear tippre gondolok, pl valami uniqe vagy set amire nem gondoltam még.
  • Sunrider924
    #61649
    Azt irtam elsore, hogy semmi ertelme, de aztan talaltam ezt a topicot amiben az emberek arrol irnak hogy nekik jo igy is, vilagert nem hagynak el/tennek felre a szeretett pajzsukat
  • BlazeH
    #61648
    Kérdés hogy mi értelme, ha én 600k ehp-vel, 100k dpssel, 6% ls-sel benne pörgök a molten, poison, desecratorben kétkezessel mp8-on és észre se veszem...
  • Sunrider924
    #61647
    Kigugliztam neked Staff of herding
  • viktor25
    #61646

    Megtudnátok nekem mondani hogy hányas szinten tuja a kovács összerakni a titkos pályára nyíló fegyvert?
  • Sunrider924
    #61645
    Az a baj, hogy az elozo kommentjeidet latva mar eldolt, hogy valami nagyon nem kerek veled. Duhongeni lehet, de baromsagokat irni felesleges. Kaptal moderatori felszolitast, ertelmezd.

    Ismered azt a viccet hogy miert maszik Mulder(X-aktak) a keritesre? Mert az IGAZSAG odaat van...
  • clio1616v
    #61644
    senki nem kíváncsi arra, hogy személyeskedtek egymással, privátban maradjon légyszi, kösz
  • clio1616v
    #61643
    nekem is kikapcsolódás, csak ha esett olyan cucc ami eladható, akkor azokat eladtam :)
  • Lancus
    #61642
    A következő privit kaptam miután törlődött a hiányosság feltáró előző beírásom, melyben kiderült Lammer "kollega" erős hibája több témát illetően. Nem bírván az igazság elhangzását, élve maréknyi kapott hatalmával így vette fenyegetőre a hangnemet. :
    Feladó: Lammer
    Elküldve: 2012. 12. 27. 22:30
    Tárgy: diablo
    2. erdekeljen, mert ha tovabb trollkodsz, akkor repulsz innen... ES EZ FELSZOLITAS volt, kovetkeznek a bunti pontok, majd a ban (folyamatos feszt ertelmetlen trollkodasert)... ha folytatod ezt a viselkedest!
    3. igen ahbol unid-al vesz az ember cuccot, gratulalok... -.- szerintem ITT nem nekem kell bizonyitanom...

    nem akarom a topikot rombolni... csak jotanacskent mondom en tenyleg a rendesebbik "fajta" moderator vagyok, turelmem oriasi! :)

    a tanacsom, hogy ne trollkodjad szet a topicot, kerlek! koszonom!

    ezert torlom a hulyesegeidet, mert nem szeretnem ,hogy elszaladna rossz iranyba a topic!

    Udv!

    Köszönöm, most akkor már tudjuk hogy mennek itt a dolgok, ami fényezés, az marad, ami nem az, az pedig repül ! :D Grat.! Jönnek a bünti pontok, sarokba állítás, megmondalak apunak, csúnyán nézek rád 2 napig stb. :D Ha ronda, vagy bármi sértő kifejezést használtam, személyeket ítélgettem (nem pedig tetteiket) írd meg itt, ha szavakat mondatokat nem értesz, segítek értelmezni, de ne a háttérben sunnyogva fenyegetőzzél, mert a végén még megijedek ! :D
  • Sunrider924
    #61641
    Ma ilyen linkelgetos kedvembe vagyok, itt egy Sword and Board topic a pajzs szerelmeseinek(ne tevesszen meg senkit a datum, updatelve van).
  • Frank99
    #61640
    látod, erre írtam, hogy van akit ez boldogít.

    téged boldoggá tesz, én ha ki akarok kapcsolódni, akkor élményre vágyok, legyen az egy jobb drop, egy főellenség stb., nem a pénz...
  • Sunrider924
    #61639
    My gift to you - learn to gear yourself
  • clio1616v
    #61638
    a játék többszörösét kaptam már vissza Eurban