78966
  • devlking
    #61717
    Mi ez a meglepődés a szokásos hétvégi ah beszarás miatt?
  • LocalPatriot
    #61716
    Igen, nekem ugyan ez.
    Nekem ilyen még soha nem volt, várható h visszakapjuk az itemeket?
  • Lokker
    #61715
    Azaz, az írta nekem is csak AH-ba belépéskor. Sose váltottam még rmah-ra szóval érdekes.
  • clio1616v
    #61714
    a payment infot nem találta nekem reggel amikor goldosból váltottam át rmre
  • who am I 7
    #61713
    az is jó...legdurvább az egészben, hogy a history-ban sincsennek benne, ezek a cuccok.
  • LocalPatriot
    #61712
    Nekem csak egy 90 milliós kezes, de én sem vagyok ideges.... áhh
  • AkAfinucsi
    #61711
    Nice az str-es öv :D
  • who am I 7
    #61710
    lehet..nekem csak 600M értékben tüntek el cuccok reggelre, nem vagyok ideges.
  • Lokker
    #61709
    Szerintem volt valami az AH-val mert engem nem akart beengedni csak többszöri próbálkozásra. Sajnos arra már nem emlékszem mit írt ki. Kb. 2 órával ezelőtt.
  • LocalPatriot
    #61708
    Az lehet hogy eltűnt egy itemem?
    Tegnap még bent volt AHban, és most semmi nyoma....:S
  • Aspyrin
    #61707
    Strafe dh-m: pörög, mint baba ww közben. :)
    Kurva nagy fun, tessék kipróbálni! :)
  • clio1616v
    #61706
    mennyi volt a max MFed?

    mert olyan 600 körül már elég jó a dropp kb minden második elit vagy goblin legendaryt dob
  • gandrus
    #61705
    Jó rég óta nem esett semmi ilyen jó. :)
    Amelyik barbárt érdekli, az bideljen rá, vagy tegyen ajánlatot.
    Immortal King's Stride

    (92 str, 95 vit, 76 all res, 20% mf, 12 movement, 13% red. control imp. eff)
  • Lammer
    #61704
    az csak egy targy, makolt... varjuk a kovetkezot ;)
  • gandrus
    #61703
    Azt hiszem, most nem panaszkodhatok.

    Az enchantressem egy szép kis follower itemmel lett gazdahabb. :)
  • Hedgehunter #61702
    Ja az en karim nem para 25-os volt hanem sima lvl25....
  • gandrus
    #61701
    Tudom, hogy jóval többet ér, mint amit írtam, csak költői kérdés volt. :)

    Azért, ha mégis, akkor itt vagyok. ;)
  • Sunrider924
    #61700
    Lol, szerkesztenem, 300milla, tudnam miert irtam 6-ot
  • Sunrider924
    #61699
    Hat, evfordulo miatt kicsit beboroztam az asszonyal, de AHban hasonlot 600 millaert lattam %life nelkul.
  • gandrus
    #61698
    Eh... Nem akarja olcsón eladni? Van rá 25 millióm. :)

    Gondolom annyiért nem, de nincs több. :S
  • Sunrider924
    #61697
    Viccet felreteve, haveromnak, aki alkalomadtan jatszik(p27) kiesett ma act3mp0-n zuni pox(164int,84vit,65 allres,5%life, 34%critdmg, 4,5%crit critchance). Szerinted ezek utan erdekelni fogja meg a hosszutav?
  • Sunrider924
    #61696
    Majd a DH-d elmondja :P
  • gandrus
    #61695
    Erdekel valakit ez az egykezes viszonylag olcsón?
  • Lammer
    #61694
    mivel eleg sokan jatszanak ezert valszin igen van olyan aki berollol szar MF-el is jo targyakat... ez is megtortenhet... megkerdeznem azokat az alacsony MF-es szerencseseket, hogy hosszu tavon (igen a magas MF talan errol szolna) mit tudott osszekapalni :)
  • Acidlich
    #61693
    hehe nalam is hasonlo volt most, belépek első adag trash set ring, 5 perc mulva egy eleg jo immortal ov, aztan meg kb 2 oraig nyomtam es semmi:) mp5 500mf
  • Hedgehunter #61692
    Szerencsjatek valoban... Vettem is ma egy lottot hatha ott is jon egy jo sorozat.. :)
  • Cortinaar
    #61691
    Sziasztok!

    Csak érdekességképpen írom, hogy pár napja farmolok MP3-4-en 400 feletti MF-el, semmi drop, még legendary is alig esett, ma meg Valor0-val egyből az első kék pakk lacunit dobott, majd utána 3 percre rá újabb leg esett. Ennyit a drop rate-ről. Sztem ma állítottak valamit, vagy valóban mák az egész. :)
  • Sunrider924
    #61690
    Ennel mar csak az erthetetlenebb, amikor alacsony paragon kari(p10-20 kozott) lovese nincs mf-rol, de meg mp-rol se, es kerdi generalon hogy er valamit az egyebkent 500 millas Tal rasha amu/crites Mempo/crites Lacuni ami esett neki. Naponta latom es nem kicsit felbasz, ennyit a lvl 70+ paragon karimrol...
  • Sunrider924
    #61689
    Egyetertek, kurva sok mobot kell megolni, mint egy szerencsejatekgep eseteben rangatod a kart aztan a nagy szamok torvenye alapjan jonnek majd jo sorozatok is.
    Ami sajat eszrevetel, mf/paragon szint nem er hajitofat se, a szazalekos leosztas amit blizzard kitalalt mp szint fuggvenyeben, na az az egyetlen dolog ami bizonyitottan mukodik, azon belul meg hogy mikor lesz legendas roll i62re(zold set) vagy i63ra(sima legendary) az meg kurvara random, es a blizzardnak nagyon is megfelel igy, nem kicsit elnyujtja az idot amig elfogadhato gearbe feloltozik valaki.
  • gandrus
    #61688
    Szerintem ez bug, legalábbis nálam hasonló esetben az értéket helyesen írta, csak a szín volt rossz. Ez esetben anak a Witching Hour övnek a használata valószínűleg 18509 dps-el kevesebbet eredményezne.

    (Nem semmi öv amúgy, csak kár, hogy nincs rajta mf.)
  • Hedgehunter #61687
    Ma egy 25-os monkkal 10% MF-el 40 percen belul 3!!!! legendary-t dobott?
    Erthetetlen....
    Nem kell ezzel foglalkozni szerintem ra kell kenni a Blizzard-ra. osszezavarjak a nepet hogy beszeljenek meg foglalkozzanak a jatekkal ha masert nem de a varazstargyak minosegevel kapcsolatban...
  • Psychedelic #61686
    A hogyan csinálják kérdés már régen is feljött, én akkor is azt mondtam, nem mindegy, hogy azt a több száz óra amit játékkal töltesz, mennyire effektiv. Mert ha van egy gyenge geares karaktered, amivel lassan tudsz haladni, emellé még jön az, hogy egy nem megfelelő útvonalon haladsz, magas MP szinten, sok az üresjárat, stb. Akkor simán lehet az a vége, hogy amig mondjuk Lammer megöl 1 óra alatt 500 champ packot, addig te lehet csak 30-at. És amig ő egy nap játszik 10 órát, ezelatt megöl akkor 5000 champion packot, esik neki 10 set mondjuk meg 30 legendás, addig lehet te ezt a 10 órát 1 hét alatt tolod le, és mivel nem is ölsz olyan effectiven, nem haladsz jó útvonalon, nem 5000 champ pack fog meghalni, csak 300, és akkor persze nem fog esni ennyi set legendás sem, és persze hogy ritkábban.

    Szerintem a nekem nem esik semmi dolognak legtöbbször ez az alapja, másnál is bebizonyosodott.

    A kérdés az, hogy milyen paragon szinten van az ember, mert volt aki ide irogat, és több száz óra játék után is csak paragon 10-20 körül volt, és neki 1 hét volt meglépni 1 szintet, mig mások paragon 10-20 között fél óra alatt lazán léptek 1 szintet.

    Én most is azt mondom, meg kell nézni youtube-on, az alkaizer féle útvonalat, és azt tolni mp0-n, agy mp1-en, és eljutni paragon 50-re azt a runt tolva, és ha addig se esik semmi, akkor nagyon meg fogok lepődni, de utána lehet arról beszélni, hogy vmi gond van.
    A különbségek pedig ott lesznek, hogy jó gearben, paragon 50-re eljutni alkaizer runnal, lesz mondjuk 200 óra, szar gearben meg 1000. És ha valaki napi 1 órát játszik, akkor neki ez évekig fog tartani, mig azoknak akik napi 10 órákat, nekik pár nap. Viszont ugyanazt a mob mennyiséget fogjátok megölni, és jó esélyel ugyanannyi loot is esik, csak valakinek kidobja majd 1 hét alatt, a másiknak meg 1 év alatt.
  • MrRAP
    #61685
    Csá all!
    Az lenne a kérdésem ha össze hasonlítom a saját és a The Witching Hour övet akkor mért írja minusz előjelel, de zöld színnel a Damage-t?
    Itt egy kép is, hogy érthetőbb legyek!
    Előre is köszönöm a választ!!!!
  • Lancus
    #61684
    Üdv. !
    Nekem fél év alatt egyetlen darab zöldet sem dobott, sok száz órányi játék 4 karakter után sem. Tárgyaim 90%-át az AH-ból vásároltam. Kb 4 naponta dob 1 db. legendet, ami kukás kategória, a legjobb legendet amit adott fél év alatt 200K-ért tudtam eladni másfél hét próbálkozás után. Nálam a játék mindvégig tesz rá hogy hányas a paragon, hányas a mosnster level, vagy az MF, vagy hol megyek, egyedül vagy csoportban, pont ugyanúgy semmi használhatót nem dob. Egyszerű a kérdésem, akik itt ekkora mennyiségű kiváló dobásokról írnak, hogy csinálják ? Aki megértette a kérdést, és tud olyan választ adni, ami előbbre visz a megoldáshoz, csak az írjon ! Köszi !
  • Lammer
    #61683
    nekem mar tobb variacioban :) 2 narancs, 1 narancs, 1 zold :D

    na skacok, akkor en is bejelentkeznek a narancs+zold kombo keplinkelesbe :D



    nem kell nezni a "minoseget"... lenyeg, hogy dobta (masik tal fejes)
    vissza WT barbhoz... MF: 367
    szerk: es meg bejott 20% a kulcsnal is xD
  • gandrus
    #61682
    Nekem még soha nem dobtak legendaryt a gobbok. :)
  • gerey
    #61681
    Goblin
  • gerey
    #61680
    Ok, ezután, spoilerbe rakom.
  • Frank99
    #61679
    van itt más is, aki nem érti....
    lsd az előző
  • gerey
    #61678