78966
  • böröczk
    #61877
    Az agyfasz kerülget, újraraktam a winfost, és elméletileg jól beírtam a név-email kombót, mégis letiltott, és nem akar visszaengedni.
    Ticketet persze nem tudok írni, mert ahhoz is be kell logolni.
    Visszakerestem régebbi e-mailek között, hogy jó nevet írtam-e be, és igen.
    Fogalmam sincs, mi a problémája, de már megőrjít, valakinek esetleg volt hasonló gondja, és tudna segíteni?
    Nagyon hálás lennék, felrobbanok.
  • Sunrider924
    #61876
    Nem kell az a gold annyira, csak farmolj es kiesik minden, amire szukseged van, en nem sietek sehova.
  • undY1ng #61875
    Köszönöm a választ!
    Egyébként az alap crit chance-em 47%. Na igen, mindenből több, csak ugye az a fránya gold. :D
  • Sunrider924
    #61874
    Igy igaz
  • Sunrider924
    #61873
    Te arra gondolsz, hogy az atack speed fuggvenyeben gyorsabban tickelnek a tornadok, de nem ez az alapja, ha kicsit figyelmesebben megnezed a passivjaidat meg a BR runat, akkor kiveri a szemedet a crit chance. Tokfasza a gyors tornado, de ha nincs rage nincs futas. Csavard fel a crit chancet 40% ig es akkor mar erezni fogd a dolgot. A gearedbol meg kicserelnek 2 gemmet vitrol str-re. A geared amugy jo, csak mindenbol lehetne tobb, marad a farm farm farm.
    Ami meg i58 eseteben a velemenyedet illeti, tevedsz, nekem 1.05 ota tobbszor esett jo i58as cumo mint i63as, es tokeletesen illeszkedik a dolog a blizzard filozofiajaba, mert le fogsz lassitani megalni es felvenni a sarga cuccot, ez mar reg nem az Alkaizer fele fussunk ket het alatt p100ig, mert akkor nagyon sok jo droppot fogsz elhagyni. Szerintem.
  • ktm99
    #61872
    Sejtem mire gondolsz, egy kérdés hozzáértőkhöz:
    Sharpshooter On - és ua. monsterre lövünk

    1. eset: Tegyük fel, hogy SS-el van éppen 30% critünk és crit lesz. Sebzünk vele A dmg-t.
    2. eset: 100% critünk van és ügy lövünk(értelemszerűen crit lesz). Sebzünk vele B dmg-t.

    Soha nem figyeltem, de szerintem ha normálisan csinálták meg, akkor A = B - nek kéne lennie. Szóval attól mert az adatlapon nő a dps az SS miatt folyamatosan, még nem fog(kéne) nagyobbat sebezni a crit.
  • undY1ng #61871
    Igen én is láttam már olyat, de gondolom arra kb a chance, hogy ilvl 58 olyan imba legyen az 0,000000000001%.. :/
    Viszont barbi hozzáértők leírhatnák, hogy miket kéne csiszolni a karimon, mert olyat hallottam, h a ww hurricane-os használók az attack speed az alapja.
    Barb
  • balty
    #61870
    Ez mindenképpen változott kicsit, hiszen én már láttam lvl 58-as itemet is, ami több száz milláért vittek el ah-ban, de nekem még nem volt szerencsém ilyenhez, pedig azóta szedek minden sárgát.:)
  • TurboX
    #61869
    ezt majd letesztelem

    thx
  • undY1ng #61868
    Mennyire érdemes az összes rare itemet felvenni a packok után?
    Vagy még mindig az ilvl 62-63-as itemek lehetnek a legjobbak?
  • szektor20
    #61867
    Szerintem az a 20k az nem crit lesz, hanem sima sebzés. A Sharpshooter helyett szerintem meg inkább próbálj meg összehozni minimum 50%-os crit-et, ruhabónuszokból. Azt a skillt meg felejtsed el minél előbb.
  • Aspyrin
    #61866
    arányosan nő :)
  • ktm99
    #61865
    A sharpshooter a crit. chance-t befolyásolja csak, a crit. dmg-et nem.
  • Savmacska
    #61864
    Bent van igen, nem nagyon vágom még a passziv skilleket mert eddig barbároztam, csak elég elkeseritő hogy hol 100k-t critelek hol, 20-at :\
  • devlking
    #61863
    Sharpshooter?
  • Savmacska
    #61862
    Most léptem meg a 60at a dh-val, és észre vettem ha megnyomom a c-betűt akkor a dps-em 20k-tól kezd el számolni, és felszámol egész 82k-ra ekkor egész szépeket lövök, de észreveszem hogy megint ilyen 8-10k-t lövök ujra megnyomom a c betűt és a dps-em ujra 20k-nál van és újra számol felfelé. Ez mitől lehet ? Elég idegesítő..
  • devlking
    #61861
    Engem is felengedett. Remélem a botok még maradnak egy kicsit, amíg ámokfutok egyet ahn.
  • who am I 7
    #61860
    azt hogy?
  • Savmacska
    #61859
    Belépett végre...
  • BlazeH
    #61858
    Elmés komment a témában:

    "Sorry guys, the EU server wasn't fun enough.
    -Jay Wilson"

    :D
  • BlazeH
    #61857
    Nálam error37 van. Eu szerveren mások is tapasztalják.
  • Savmacska
    #61856
    Mire visszaértem a géphez egy ilyen üzenet fogadott "there was an error during account logon 3003". Azóta sem enged be. Mi történt ? 10-15perce próbálok belépni. Valakivel történt már hasonló? Ha igen, hogy oldotta meg ?
  • AkAfinucsi
    #61855
    Karakterek :D
  • coolpet
    #61854
    Esett egy manticore es egy stormshield, meg 3 stashnyi sarga.
    Nem lehet oket eladni, kb meg annyiert sem viszik el mint amennyi aboltos adna erte.
    Lehet szetszedem oket nyersanyagert
  • tugyiti
    #61853
    Még egy kérdés mindenkitől ,nagyon szépen megköszönném a tanácsokat:miket változtassak ,mit pakoljak még rá ,hogy jobban bírjam mp5-től felfelé és olcsó is legyen :DD?
    (a gemek cseréje már tervben van)

    wizz
  • Sunrider924
    #61852
    Tartsd szem elott hogy tobbnyire tonnaszam van ugyanabbol a cuccbol amit te is el akarsz adni, szoval amikor osszehasonlitod akkor nezd azt is ha a tieden magasabb a cit chance, crit damage, atack speed, average damage, akarmi.
  • coolpet
    #61851
    Huu koszi le is csekkolom.
  • Sunrider924
    #61850
    AH interface, jobb click az eladni kivant cuccodra es find similar. Aztan buyout szerint rendezed oket hogy lasd melyik a legolcsobb de a tiedhez hasonlo es akkor maris kepbe leszel.
  • coolpet
    #61849
    Altalaban van valami taktika hogy milyen aron lehet berakni AH-ba itemeket?

    Eloszor beraktam 10 itemet 200k-ert, majd 100x-os arert amennyit a merchant adna erte, most 10x-es aron van benn ugyanaz a 10 item.

    ilyen 6k-20k korul vannak benn.

    Valami taktika/ar-ertek arany?
  • tugyiti
    #61848
    Értem ,köszönöm szépen ,akkor zúzda :(
  • Sunrider924
    #61847
    Average damage alapjan nezzed, es akkor latni fogod hogy meglehetosen gyenge, sajnos.
  • Sunrider924
    #61846
    Ha meg ww-zel lehet erdekel ez az ujdonsag a temaban
  • tugyiti
    #61845
    thing
  • tugyiti
    #61844
    Urak ,ez kb. mennyit érhet? Sejtésem van ,de nem tudtam belőni pontosan AH-ból :/

  • clio1616v
    #61843
  • TurboX
    #61842
    nékem nincs, azért cserélem:)
  • clio1616v
    #61841
    a skornomon van 5,1% LS + az övemen 3% :D
  • TurboX
    #61840
    nálam a 28k hp is elég kb. mindenre (persze én még mindig wwnúb vagyok:D)

    egyedül a reflectes monszták lassítanak be de akkor lecserélem a skorn-t 2x1h-ra(loh búszt!!) és no problem:D

    bár az mp10-en való menetelt tapasztalatból továbbra sem preferálom
  • clio1616v
    #61839
    alapból 50% kereken a cc és minden skill emeli, sőt a hota cc-t fury alapon emeli
  • Aspyrin
    #61838
    ha betalál a cc - az esélyt rá pont nem látom, de elhiszem :)
    valószínűleg nekem nincs elég rutinom