78966
  • who am I 7
    #61917
    ja ezt csak azert irtam,h sztem sincs, csak a bonus item es key.
  • Sunrider924
    #61916
    Reszben egyetertek.
  • who am I 7
    #61915
    a garantalt drop foleg a unique , nincs offical kihirdetve.A logikai bukfenc a garantaltba ott van, h akkor mindenki akarna a garantalt itemet , ami tonkre tenne ah-t.
  • Sunrider924
    #61914
    Csakhogy tisztazzuk, CLio nem kevesebbet allit mint azt, aminek egyebkent lenne logikaja, ha nem maga a Blizzard cafolja meg blue postban a dolgot, hogy mp10en esik a legjobb loot. Engem a legkevesbe se zavar, hogy neki 200 legendary esik mp10en, es annak a tukreben amit en tudok a jatekrol en azt allitom, hogy amennyi ido alatt kiesik neki mp10en az a 200 legendas, az ugyanugy kiesne neki mp0an is act3ban(i63as mob) ugyanannyi ido alatt, sot talan meg tobb is esne neki. Az a bonus item dropp meg komoly theorycraft targya volt es nagy katyvasz lett az eredmeny, mert a blizzard nem akarja hogy barmi is garantalva legyen ebben a tetves jatekban, neki az a jo ha random. Az hogy ez milyen mertekig bassza tonkre a jatekelmenyt arra magasrol tesz.
  • Sunrider924
    #61913
    Mit tudok rosszul? azt irja hogy esik neki mp10en a garantalt legendary...
    "mp10en egy warden run alatt garantált a legendary" clio#61902
  • Hosszas
    #61912
    farmolni jonne valaki?? egyedul nagyon unalmas...
  • devlking
    #61911
    Ezt rosszul tudod, mert garantált.

    In Inferno, in addition to increased experience, Magic Find, and Gold Find, whenever a monster dies and drops an item normally (whether it be gold, a potion, or a piece of gear), the monster also has a chance to drop an additional bonus item.
  • Sunrider924
    #61910
    Oksa, akkor maradjunk annyiban hogy en akkor is felveszem oket. My precious
  • sanyiiiii
    #61909
    Igen és olyan ritkán hogy még neki is életében egyszer. Fölösleges foglalkozni vele.:D Ráadásul 800 dpsel még a socket + crit dmgs fegyók sem érnek sokat, esetleg ha 800+ loh is van rajta valami ww barb megveszi. Avarage damagen meg mit kell magyarázni? Egyik számot összeadja másik számmal és elfelezi. Ha sok akkor jó ha nem akkor szar. Nem nagy tudomány.
  • gerey
    #61908
    44 mf az enchinek:
  • who am I 7
    #61907
    rarr - rare, rseroltetni - raeroltetni.Kocsog telorol irok :/ persze ehhez meg mas is kell nem csak mp0..na mind1 :D
  • who am I 7
    #61906
    mf kicsit meg van bolonditva, elhiheted es a zold/barnak eselye nem nagyobb magas mp-ken.Nekem is van nem 1x , h mp0an ketto leg jon egymas utan.Az utobbi 2 napban kb 4-5 dml-t kaptam 250-300M ertekben mp0.Es most kelt el egy rarr amum is 410Mert mp0bol.De senkire nem szeretnem ezt rseroltetni igazan.
  • Sunrider924
    #61905
    Tevedsz, NEM GARANTALT. Csak a kulcsdroppod garantal, semmi mas. Az mp pedig nem noveli az elit mobokbol a dropp chancet, nekik meg mindig 300+75 a cap, csak a feher mobokbol a bonus itemre hat az mp extra mf-je es az a bonus item lehet, gold, gem, poti vagy targy. Kicsit sarkitod a "mazli" faktorod, de meglepne ha azt mondanam, lvl 40 korul nekem is surubben potyogott es en nem voltam mp10en 1 percet se?
  • clio1616v
    #61904
    a magic find azt jelenti, hogy egy mond, dob-e magic cuccot vagy sem
    az mp pedig az extra dropot növeli, előfordult már mp10en, hogy egy mob két sárga cuccot is dobott 625höz közeli mfnél

    volt, hogy minden második elit pack 5 valor után legendaryt dobott :) a tradeben már ki voltak akadva rám, hogy mit csinálok ennyi legendaryval :D
  • who am I 7
    #61903
    whitemobok leg drop eselyebe nem szamit az mp.Count es szerver fuggo.
  • clio1616v
    #61902
    minden mp szint ugrás esély arra, hogy a nem elite mobok dobjanak extra cuccot így növelve a legendary drop esélyét is

    mp10en egy warden run alatt garantált a legendary
  • who am I 7
    #61901
    Goblin count.Egy bizonyos mennyiseg utan alt. nekem mindig dob zoldet v. barnat.Mult 7en volt veletlenul, h egy run alatt 2 gobi egymas utan dobott leget.A jo szerokon 7-8 gobi is van,jol jon a counthoz.
  • clio1616v
    #61900
    skillből és itemen is lehet neki LS
  • TurboX
    #61899
    +1
  • Sunrider924
    #61898
    Hosszu ido ota az elso ertelmes goblin
  • Sunrider924
    #61897
    Lehet legkozelebb ez segit.
  • Savmacska
    #61896
    Köszönöm a gyors válaszokat, sajnos 2 napja jöttem vissza játszani, igy nem követtem a topicot :(( Igen trade ablakot is nyitott, azt követően laggoltam be :) Akkor bukó ? Azért irtam gm-nek egy levelet
  • Sunrider924
    #61895
    Sot megy ez cifrabban is, ha nem lagol be a geped nyit rad egy trade requestet es amig te kinodsz vele addig o felveszi, de ez mar honapos topictema volt...
  • devlking
    #61894
    Semmi értelme 0-nál nagyobb mpn menni, csak ha kulcsot akarsz.
  • Aspyrin
    #61893
    ősrégi trükk, d2-ben alkalmazták rendszeresen
  • devlking
    #61892
    Hát nem tanultál d2-ből semmit? Cuccot sose dobsz a földre idegeneknek pontosan ezért.
  • Savmacska
    #61891
    Egy gyerek akart tőlem venni Vile Ward-ot 30m-ért, bejött betettem trade ablakba, azt mondta h nem látja a statokat, duplikáltam-e ?! Mondom nem, elment a másik végébe mondta hogy dobjam ki, hogy rámenjen az egérrel, mondom ok, erre belaggolt a gépem, ő felvette és kilepett. Azóta nem ír vissza, akkor ezt most benyaltam vagy tudok vele valamit még csinálni ha irok blizznek ?
  • who am I 7
    #61890
    ez tobb attrib fuggvenye.Nekem a base chval egyutt most 48_49% ch-m van, es attol meg hasznalom a ss-t 1-2 mp alatt 55%on vagyok, talan ha 60%om lenne, akk nem hasznalnam, de nagyon jol elvagyok vele igy is.
  • ktm99
    #61889
    Aha ez érdekes tapasztalat(köszi, hogy megosztottad velünk), a rangere meg gondolhattam volna(illetve tudtam is hogy van, csak annyira az SS-re koncentráltam, hogy elfelejtettem odairni).

    Így talán az SS-nek még magasabb chance mellett is lehetne létjogosultsága.(ez egy nagyon feltételes mondat)
  • who am I 7
    #61888
    normal esetben igen.A dps mutato a weap atlag dpsevel szamol, de van egy dmg range amit figyelembe vesz es random valaszt ki belole.Erdekes mondon 100% chnal altalaban mindig a max dmg kozelebol valaszt..persze lehet van errol hivatalos iras, meg ez csak szvsz.De en igy tapasztaltam.
  • undY1ng #61887
    És hányas MPn tolod vele? :D
    S a kérdés, h egyáltalán nem halsz? Mert ugye nincs semmi LoH-ed.
  • UltraZord
    #61886
    elég sok embert bannoltak ki botozás miatt mostanában, lehet azért nem enged be
  • Sunrider924
    #61885
    A helyzet az, hogy pont a kezdo geareseknek nagy segitseg a sharpshooter. Nem ertem mit zavartatod magad azzal, hogy nincs allandoan maximumra stackelve, ha neked 20k dps-ed van alapbol, a sharshooter miatt kevesebb nem lesz belole, de minden masodperccel no az esely a critre. Rakhatsz be amit csak akarsz, de ez kozvetlen dps novelo passiv, aztan ha majd nem kell ez a manko, mert gearbol is hozod a 40+% crit chancet akkor lecsereled, ennyi.
  • Savmacska
    #61884
    Sharpshootert mire cseréljem akkor le ? Akkor tulajdonképpen az a 80xy dps az nem is annyi csak 20k amennyiről számol ? 2-3lövés után vissza le megy 20k környékére, és csak akkor lövök szép nagyokat ha megvárom mire vissza fel számolja a dps-t :\ Nekem ez kicsit tré...
  • Sunrider924
    #61883
    Err, aggre to disagre. Ha nem csal meg az emlekezetem adtam Lammernek i58as 1h axe 800 dps, 100% crit dmg, socket. Az offhand temat meg fejtse ki valaki akinek tobb kedve van hozza(mondjuk te ), en meguntam hogy azt kerdezik tolem, hogy mi az hogy average damage.
  • sanyiiiii
    #61882
    Azért azt tegyük hozzá hogy fegyverekből felesleges felvenni az 58-60asokat, újoncoknak nem feltétlenül egyértelmű, valamint hogy mojoból és sourceból csak a 62-esekkel kell foglalkozni.
  • Sunrider924
    #61881
    Nahat, oda az incognitod Egyebkent nem irtam hogy nem jo, hanem azt irtam, hogy a dw jobban hozza a furyt mint a 2h, es ha kiprobalod meggyozodhetsz rola te is. Cserebe viszont a skorn-os ww akkorat ut, hogy lyuk marad a helyen. Halistennek a barbar eleg flexibilis lett, en kifejezetten elvezem, hogy annyit lehet bibelodni a buildben a runakkal, skillekel, gear setupot lehet varialni ahoz amit eppen jatszani akarok.
  • devlking
    #61880
    Pedig jó az. Főleg charge-al az üresjáratra. :p
  • Sunrider924
    #61879
    Pedig a 2x1kezessel jobban jon a fury.
  • undY1ng #61878
    Egyébként ez a build 2Handedre is jó lenne? Csak, mert jobban preferálom a kétkezest mint a 2x1kezest.