78966
  • clio1616v
    #61837
    az Act 4et azóta nem láttam, hogy esett a IM plan :D
  • clio1616v
    #61836
    ha megnézed, akkor ezzel a builddel és cuccal minden ütésem 1 milla fölötti :)
  • Aspyrin
    #61835
    35k élettel? :)
    Diablo még nem emelt a kezei közé, gondolom. :)))
    Mindegy is, szerintem 140k-val eléggé küzdelmes lehet az mp10, tekintettel arra, hogy a magam 108k-jával egy mp4 is okoz meglepetéseket, mikor csúnya elitekkel futok össze... Persze lehet, hogy én vagyok ügyetlen. :)
  • clio1616v
    #61834
    annyi zombit hányt oda.... :D
  • Savmacska
    #61833
    Még így is eléggé laggolok :\ Minden low-on van, a video kártya nem felel meg neki azt át kellet írnom a d3 mappában :\ A sok effekt miatt nem bírja :( Jólenne egy olyan program ami le tisztítaná ezeket, az otthoni gépemen fullon megy, de most hogy máshol vagyok, így keveslem a beállítást :) Olyan low-on van hogy már a cset szövegét nem bírom ki olvasni :D
  • tugyiti
    #61832
    Low Fx mellé pipa plusz cluster density off.
  • Savmacska
    #61831
    Valaki tudna segiteni abban hogy esetleg az effekteket nem-e lehet teljesen kikapcsolni, az alap beállításoknál valahogyan lentebb butitani a játékot ? Fegyver effekt, köd, fények stb ?! Előre is köszönöm
  • gandrus
    #61830
    Nem tudom, mi van ma, de már a harmadik legendaryt dobja kb. 2 óra alatt. Először a Tal Rasha's Allegiance, aztán a Fire Walkers, majd egy Grandfather, de az szerintem brimstone lesz. :)
  • gandrus
    #61829
    Sose gondoltam volna, hogy valaha is esik Tal Rasha amulett nekem. :)

    Mondjuk használni valószínűleg nem fogom, mert nincs rajta mf, se crit chance, de azért így se semmi. (+5000 damage-t, +2500 life-ot és -37 mf-t jelentene)
  • Acidlich
    #61828
    Vendor jollakott belole?:)
  • Sunrider924
    #61827
    Game guide Nephalem valor Szerintem nyugodtan olvasd vegig az egesz guide-ot elejetol a vegeig, megsporolsz magadnak par hsz-t.
  • coolpet
    #61826
    A nephalem valor az stockolodik? Tehat ha megolok egy elitet infernon, es utanna megegyet es mgegyet, akkor no az mf/gf, vagy marad azon a szinten es a NV csak 1x30 perc? amig nem olok megegy elitet?
  • Sunrider924
    #61825
    Szep (altalaban utalom azt a hulye mob tipust-wretching mother/cadaver- de ez a jo benne, hogy marha sok addot idez)
  • clio1616v
    #61824
  • clio1616v
    #61823
    mp10-en ez a max amin még haladni is tudok

  • clio1616v
    #61822
    akkor átváltasz rmah-ra és ott veszel dolgokat, ahhoz nem kell a játékban goldot se farmolni és oda általában a jobb cuccokat teszik fel és jó hír az, hogy 250 eurnál többet nem is kérhetnek egy egy cuccért, mert limitálva van az ár
  • gandrus
    #61821
    Az azért van, mert valaki nem csak nagyobb összeget ajánlott, hanem jóval nagyobbat azért a tárgyért, de az aukciós ház nem fogja elárulni, hogy mennyit ajánlottak érte, hanem csak a következő "lépcsőfokot" fogja javasolni a bidhez.
  • penge96
    #61820
    Srácok, tudnátok segíteni azzal kapcsolatban, hogy miért van az, hogy ha víz közelében vagyok a pályán, pl. egy csatornában, akkor a stabil 60 fps-em lemegy egy stabil 30-á? Maximum és minimum grafikus beállítások mellett is ez van, a gépem elég kell, hogy legyen hozzá. Ötlet?
  • TurboX
    #61819
    akkor nem lesz sok manid :(
  • coolpet
    #61818
    eladom merchantnal ami nem jo nekem :)

    AH-ban csak vasarlok neha.
    De most szembesultem vele, hogy nem is a legnagyobb uniq-ok a legjobbak a DH-ra, hanem dex, crithit, attack speed kell neki.

    Hat igy nehez lesz osszeszedni a megfelelo geart :)
  • TurboX
    #61817
    egyebkent hogy lehet d3ban gold farmolni, ha nem akarok AH tradevel foglalkozni?


    ha esik egy zsíros lút ami épp nem jó a karakteredre mit csinálsz vele?
  • coolpet
    #61816
    Ebbol az igenbol sok kiderult :)
    Goldot farmolni hol/hogy lehet jol?

    A masik, AH-ban a bid hogy mukodik?
    Kineytem egy itemet, de nincs buyout. Viszont a bid 35.000 volt.
    Megtettem 38000-et es azt mondta, hogy keves, frissitsek.
    Akkor mar nott az adott targyra a bid, mar 42000 korul volt.
    Ha onmagaban frissitgetek, akkor nem valtozik, de ha teszek egy ajanlatot akkor megemeli es mindig azt mondja, hogy keves, frissitsek, pedig megteszem az odairt minimum bidet.

    Akkor most ez hogy is van?
  • clio1616v
    #61815
    igen
  • coolpet
    #61814
    Ja neztem eleg draga milla korul van az ara :)
    egyebkent hogy lehet d3ban gold farmolni, ha nem akarok AH tradevel foglalkozni?
  • Sunrider924
    #61813
    Nem a sebzes a lanyeg hanem a chance to freeze. Lattal mar fagyasztott goblint ?
  • coolpet
    #61812
    Mi az az mp10?
    A buriza keveset sebez 10-edet a windforcenak
  • who am I 7
    #61811
    csicskáknál a dps 20ad rangú
  • Sunrider924
    #61810
    Mondod te, mas meg mp10en is azzal tolja.
  • coolpet
    #61809
    Vettem egy windforcet, a buriza az infernora gagyi :)
  • Sunrider924
    #61808
    A 300as cap amiben minden benne van gear, paragon, segito, a szomszed neni es a postas is. Ezen felul van meg a 75 % nv5. Erre johet meg a 10 monsterpower extra 250%. Tehat ha mindenhol minden az 625.
  • Ferrari23
    #61807
    Mennyi lehet most a max magic find? 300% ad paragon + 75 -öt NV + segítő, de mennyi a max, ami felett felesleges és lehet mf-es cucc lecserélni nem mf-esre?
  • Sunrider924
    #61806
    Scoundrelhez jobb valasztas ez a fagyi procc az nagyon najsz
  • Noodlee
    #61805
    Az 1.04 utáni cuccokon sokszor van extra optikai efekt, és a tulajdonságai is jobbak, mint a régebbi cuccoknak.
  • Noodlee
    #61804
    A legacy az a 1.04 előtti cucc.
  • coolpet
    #61803
    Mi a kulonbseg AH-ban legacy es sima gear kozott?
  • Fpocok
    #61802
    Olcsón eladó D3 account, rajta 60as monk és 60as(23 paragon) DH, nem túl szar gearben, több infóért MSG me.
  • Eksz
    #61801
    Scoundrel windforceal/enchantress maximussal.
  • pimpi001
    #61800
    hat ha tudnam akkor elmondanam. de passz.
  • Lokker
    #61799
    templar
  • coolpet
    #61798
    Melyik a legjobb csatlos demonvadasz melle?

    Mik a pro/kontra a 3 kulonbozo csatlos kozott?