78966
  • who am I 7
    #61957
    650M-ért látok rare-be olyat, ami manába 400-500M.Az ár pedig elméleti, minden annyit ér, amennyit adnak érte.
  • Sunrider924
    #61956
    Szerinted van wd a foldon, aki fut azutan a setbonus utan? Amugy fogadnek hogy van rare azokkal a statokkal ha mas nem feleannyiert es mar az is eleg elbaszottul van bearazva, mint a legtobb felszar ami AHban van. Meglepodnel hany "szintveszto" jatekos jatsza az Ah-t, egy felig jo cucc ara a duplajara ugrik ha zold vagy narancs szinu. Ez meg az en tapasztalatom.
  • Carlos
    #61955
    Grat!
    Friss Wizardosként kérdezném, hogy milyen build-et használsz farmolásra?
    Ez micsoda? Milyen cucc kell hozzá? És hogy működik?
  • who am I 7
    #61954
    nem fogja megtalálni olcsóbban.500millát mondott, akkor nyilván nem a legcsuribb manajumát nézte, ami : 150int,2.x ls,cd 8x%tól + socket, ja és az as 1.4.Keress rá ah-ban, hogy milyen árban futkosnak az ilyen rarek..ja és annak nincs set bonusza.Nem csak azért annyi a mana mert zöld :)
  • LocalPatriot
    #61953
    Világos.
    köszönöm!
  • Sunrider924
    #61952
    Nem. Rare fegyoba is megtalalod ugyanazt es nem kernek erte 500 millat csak mert zold szinu.
  • draget
    #61951
    Mennyibe tudnék most szerezni egy diablo accot? MI van rajta az nem érdekel.
  • gandrus
    #61950
    Thx.

    Úgy legyen! :)
  • Acidlich
    #61949
    gz:) nekem lvl 50 utan gyorsan kidobott 7-8 legendaryt, ilyen sürün maskor sose volt. Lehet h van valami bujtatott MF reward:D persze ha mas is megfigyelt ilyet, ha nem akkor ritka veletlen..
  • LocalPatriot
    #61948
    Szerinted akkor megéri befektetni egy mana knifba?
  • gandrus
    #61947
    Ezt is megértem. :)
  • VanDaal
    #61946
    Köszönöm a segítséget!
  • Sunrider924
    #61945
    Szerintem azzal a crit-el mar mp0an el lehet porogni, maradna az hogy wall of textbe leirjam en hogyan ww-ztem, de elobb probaljuk meg hogy nezel rola youtube videot: keress ra tryhardnmity guide videoira, a barbarnal tutira a ww buildet rakja ossze mp2re es ,eg is mutatja hogyan kell hasznalni a buildet.
  • VanDaal
    #61944
    Na a képlinkelést el is szúrtam, elég bamba vagyok még...
  • VanDaal
    #61943
    Nekem ez eléggé standard buildnek tűnt, ezt próbáltam:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://kepkezelo.com/images/o0qlnl3deksnzmbk4j7e.jpg


    És lifestealt is össze tudtam kaparni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://kepkezelo.com/images/kujt3eu7xja880fo0kvy.jpg


    De mégis szinte minden elit pack elintéz, amiket azért HotA-val viszonylag simán levertem.
    A sebzés lehet a kevés, vagy a crit, esetleg mindkettő?

    MP2 végülis nem lenne olyan fontos, csak HotA-val még azért tudtam haladni rajta, meg próbálnék infernal machine kulcsokat is gyűjtögetni a későbbiekre.
  • coolpet
    #61942
    Koszi hazaerek kiprobalom :)
  • Sunrider924
    #61941
    Kellene latni azt a ww buildet amit hasznalsz, mert a geareden semmi eletviszatoltes nincs, ellenben a HoTA buildedben van revenge es rend bloodlust. Ha ugyanezzel a gearel ww-zel, akkor nem csoda hogy meghalsz mp2on, mivel nincs ami eletben tartson. A standard ww buildben superstition helyett rakd be Bloodthirst-t az 3 % lifesteal startbol es szerezz be (rohadt olcso) IK beltet/Lamentationt amin szinten 3% kozeli lifesteal legyen . 6% lifesteal mar megteszi mp2-on bar tovabbra sem ertem minek neked az mp2. Menjel mp0act3at vagy ha mar hanysz tole, akkor mp1 act1-2, igy ugyancsak i63as mobokkal fogod oszeakasztani a bajszod.
  • VanDaal
    #61940
    Sziasztok!

    A Diablo oldalán kb mennyi idő után jelennek meg a karakteren végrehajtott változtatások?
    Mert ha most belinkelem a profilomat, még a kissé egyediesített HotA buildem látható rajta, de mire választ kapnék valakitől, már lehet a WW build fog megjelenni a válaszadónak a linken, ami így kissé fura helyzeteket eredményezhet :)

    Barbár
    Korábban egykezes + pajzs kombóval mentem, de az itteni tanácsok hatására váltottam kétkezesre. Összefarmoltam egy kis aranyat, és folyamatosan fejlesztgettem a karakterem felszerelését, persze csak a költségek alacsonyan tartása mellett :)

    Most nagyjából a linken látható állapot áll fenn, egy minimálissal több cc-vel és ls-sel.
    HotA-t használva MP2-n rohangálok, közepesen gyakori halálozással, Immortal King's Boulder Breakerrel. Gondoltam kipróbálom a WW-t, amihez 2 egykezesre váltottam, mert azt olvastam, azzal jobban működik. Nagyjából változatlan, vagy kicsit jobb DPS mellett mégis sokkal kevésbe boldogulok, és többször halok, mint HotA-t használva...

    A cc-t kéne feljebb tornásznom ahhoz, hogy működjön, vagy máson is változtatni kéne? Mert jelenleg úgy néz ki, kénytelen vagyok visszaváltani HotA-ra, mert az jobban működik a jelenlegi felszereléseimmel.
  • Sunrider924
    #61939
    Rakd egy mondatba a crit damaget a life steal-el
  • LocalPatriot
    #61938
    Pontosan.
    Van rajta alapból is, + socket is. De így adott volna összesen +400 dmg-t.
    A 45 milliós echomon való igaz nincs alap crit dmg, de van kis atk speed, 185 int, és socket.
    Tehát a lényeg, hogy csak a dps-t nézem, és az 500millás knife és a 45 milliós echo között 400 dmg a különbség. Ez a fura...
    Nem tudom az a 3% life steal mennyire érezhető....
  • Sunrider924
    #61937
    Crit dmg is van rajta fixen, nemcsak lifesteal, es ha a te 500 millas keseden volt meg socket is akkor tokeletesen ertheto az osszeg.
  • LocalPatriot
    #61936
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy van egy WD-m, és vettem neki egy echo fury-t 45M-ért. Most van 150k körüli dps-e.
    Kérdésem, miért olyan baromi drága a mana knife? Tegnap néztem, egy 500 milliós mana knife, +400 dmg-t adot volna.
    Ugye mana knife-nak van life steal-je vagy mi, 3% körüli. Csak emiatt olyan baromi drága? Megérné inkább a kevesebb dps, de van life steal?
  • Sunrider924
    #61935
    Bravo en magam se tudnam szebben (el)mondani.
  • balty
    #61934
    Persze lehet játék indításnál kiválasztani, hogy hányas mp-n menjél, ha neked nincsen ott az a legördülő menü, akkor az Options menüben a gamplay fülön be kell pipálnod a Moster power enable-t és akkor utána Te is kedvedre állíthatod.
  • coolpet
    #61933
    Lehet allitani az MP-t valahol hogy igy valtogattok kozotte a kommentekben?
  • Systore #61932
    not sure if srs
  • who am I 7
    #61931
    Így van, és minden játék restartnál minden map részletben 4 leget ad (ebből 3 setest).Sok hülye meg mp0-án tolja.Istenem.
  • clio1616v
    #61930
    :) most esett fél óra alatt 4 leg abból 3 setes :D (mp10 act2 desolace sand)
  • undY1ng #61929
    Ez komoly? Azt hittem, hogy az jelentősen megnöveli a legendary esést (vagy jobb rare-t). Szóval azt mondod, hogy az 1-es MP-t is tegyem vissza 0-ra?
  • gerey
    #61928
    A képen lévő staffon van 44 mf, ami ezentúl az followerem kezében van.
  • Zan
    #61927
    Ha azt gondolod, hogy ez amiatt esett,akkor nagyon naiv lehetsz:)!
  • tugyiti
    #61926
    Nem jön valaki überezni ? mp7-8
  • Hosszas
    #61925
    MP=Monster Power Level, azaz minnel magasabb ez a szint annal nehezebb a mobokat olni vagyis tobb hp-uk es nagyobbat sebeznek, meg emelet tobb MFed GFod es XP bonuszod is lesz. A tablazat ezt mutassa meghozza eleg erthetoen...
  • coolpet
    #61924
    Sracok mi az az MP? Itt mp0-10ig mennek a szamok, ott a tablazat is, de mi az az mp? Elite Mob Pack?
  • who am I 7
    #61923
    jaja, bár ment a özés, h kihasználják az exploitokat, de kit érdekelt . Inkább átalakult az egész úgy mondanám..és picit szemfülesebbnek kell lenni, de lehet okoskodni.
  • Sunrider924
    #61922
    Nem rosz.
  • sanyiiiii
    #61921
    Haverokkal hülyülés, az általában jó szokott lenni függetlenül attól hogy kocsmában teszed, focipályán, egy alapvetően unalmas játékban vagy számtalan egyéb módon teszed. Mást nem tudok mondani :D
  • Sunrider924
    #61920
    Mondj valamit, ami nem unalmas ebben a jatekban.
  • sanyiiiii
    #61919
    Csak nyugodtan. Ha maximális hatékonyságra játszik az ember az úgyis a lehető legunalmasabb ebben a játékban. Ráadásul a vendor is fizet a 999ért az ezerből ami hozzá kerül :)
  • Sunrider924
    #61918
    Akik jatszottak a kezdetektol, azok valoszinuleg emlekeznek hogy voltak garantalt jo gear forrasok, act1 watchtower resplendent chest, act2 goblin farm, whymsyshire, ezeket a blizzard egytol egyig megvaltoztatta, nerfelte azon cimszo alatt, hogy not intended gameplay...