78966
  • undY1ng #61997
    Valaki leírhatná, hogy a molten és arcane enchanted magas ressel (700+) mi az istenért szívja le úgy a hpmat mintha kb 0 all resem lenne.. Tudtommal ez fire a másik meg mittoménmi. :D
  • gandrus
    #61996
    Elkelt, momoxp az új tulajdonosa. :)
  • SlipKnoTiaN
    #61995
    persze h meg van, direkt ki szoktam kerülni ha előbb megtalálom
  • SlipKnoTiaN
    #61994
    mp2-ön..
    igen vágom h 10esen dobja de ha azt még nem bírja a karim akk nem állítom arra a nehézséget.:D
  • momoxp
    #61993
    engem is érdekelne! JRTHUN#2602
    cserébe mutaom mim van válogathatsz!
  • gandrus
    #61992
    Mit ajánlasz cserébe?
  • zzeN
    #61991
    Inkább add nekem:)
  • gandrus
    #61990
    Kell ez a Boulder Braker valamelyik barbárnak, vagy zúzzam be?
  • gandrus
    #61989
    Akkora bazi nagy ládát találtam Arreat crater 1-ben. :)
  • gandrus
    #61988
    Köszi.
  • Sunrider924
    #61987
    Jobbclick az iconjara es retrain.
  • devlking
    #61986
    Az engem annyira nem zavar, mert így látni hogy mit nem vittek el adott áron. :p
  • who am I 7
    #61985
    ja legjobb..remélem 107ben javítva lesz.A másik az expired...mondjuk, ezek nekem csak rmah-ba jöttek csak elő.
  • devlking
    #61984
    Szerencsére megint buzgik az ah. Hiába van berakva a cucc, keresésnél nem dobja ki.
  • gandrus
    #61983
    Srácok, a follower skilljeit meg lehet változtatni, vagy azt használhatja csak, amit már kiosztottam neki?
  • Sunrider924
    #61982
    Enchantressnel jobban megeri a Charm a Push helyett, nemegyszer megtortenik, hogy a mob, amit elbajol megy es agyonbasz egy masikat a tomegbol, kifejezetten elvezem, amikor a Bloodclan warrior megy es szajbakurja a Bloodclan occultist-ot
  • pimpi001
    #61981
    oks. megfogadom tanacsod, holnap melo utan mp1 vagy mp2.
  • clio1616v
    #61980
    egy megjegyzés a statjaidhoz, nagyon alacsony a crit dmg%-od, nem kell annyi vit és strg
  • Sunrider924
    #61979
    A 74 millason, amit te is megtalaltal, joval kevesebb a dex de 1%al tobb a crit chance.
  • clio1616v
    #61978
    nekem is nehezen esett, amikor még mp4 alig ment, akkor nagy nehezen vagy 30. nekifutás után esett mp4en
  • Sunrider924
    #61977
    Elmondok egy rovid tortenetet, nevek nelkul, mert az most nem szamit: egy ismerosom nagyon szeretett volna mar uberezni es kulcsai is voltak tonnaszam de nem volt meg neki a recept az act4es keywardenbol. Jopar napon keresztul nyuzta a haverjait es engem is hogy coopba oljuk azt a szarkupacot amit a blizzard kitalat act4es keywardennek, mp5-mp6 sehogy se esett a recept. Minden nap elmondtam az illetonek hogy szerintem menjen mp1-en soloba mert ennyi ido alatt ha naponta betolja 3-4x akkor is tobb ALKALMA(eselye) van hogy essen az a rohadt recept. Valahol 4-5 nap coop eredmenytelenseg utan csak meghalgatott, aztan masnap fulig ero vigyorral linkelte a recit, ment 3 kort soloba mp1en es kiesett neki.
  • clio1616v
    #61976
    én egy 45%ost vettem 20k-ért a templáromnak és egy 20as pajzs + 45ös medál és 2 * 20%os ring így 30%ot ad hozzá az mfemhez
  • coolpet
    #61975
    Sziasztok!

    Ez mennyit erhet meg?

  • pimpi001
    #61974
    ingyen dropp, de neki jo.encsi egykezessel a kezeben
  • clio1616v
    #61973
    igaz, nem tudom miért hittem azt, hogy csak kétkezeseket tud
  • sanyiiiii
    #61972
    Tud egykezest használni csak semmi értelme mert a másik kezébe nem tudsz semmit tenni.
  • clio1616v
    #61971
    az érdekes, hogy az enchantress hogyan tudta használni eddig a sunkeepert... (egykezes)
  • pimpi001
    #61970
    az mp5 megy meg biztonsagosan. felette mp6 docog, mp7 kinlodas, mp8 elittel nem is birok mar. szal mp5 az biztonsagosan megy. de szerinted vigyem le mp3-ra mondjuk es a kevesebb ido/run tobb runt jelent, igy nagyobb esely van a kisebb mf ellenere is?
  • Sunrider924
    #61969
    Az rendben van, de amig nincs meg az nv5 stack addig mehetsz akar mp10en is es akkor se fogja dobni, erted? NV5 eloszor, aztan mehetsz farmolni, maskepp kb soha nem fog neked kulcsot dobni.
    Zarojelben megjegyzem, ha nincs meg a geared hogy gyorsan es konnyeden oljed mp5on akkor megint belep a kepbe az hogy az elvesztegetett/atkinlodott ido alatt alacsonyabb mp-n mesz 2-3 kort es kiesik az a franya kulcs elobb utobb.
    MP az elsodlegesen annak van kitalalva, aki felig mazochista es imadja ha szivathatja magat ingyen.
  • pimpi001
    #61968
    jah bocs. az elso proba az 1-es szam. bocs.
    de amugy ezert is vagyok durcas mert az az item a legelso korom alatt kiesett, a masik kulcsom 5 nap utan. hat mar szetbaszott az ideg. aszittem sose dobja. most meg az act2-es mob szarakszik. pedig encsantressem kezebol a sajatomba tettem mar a sun keeper-t, neki meg vettem egy 43%-os staffot.
    mp5-on szoktam tolni amugy.
  • Sunrider924
    #61967
    Valami santit mert nv5 alatt NEM dobja:

    Players will be able to encounter the Keywardens in any difficulty, but only in Inferno and with a full five stacks of Nephalem Valor will they have a chance to drop pieces of the Infernal Machine.
    itt a referencia
  • pimpi001
    #61966
    act1 5 napos farm utan dobta.
    act2 3 nap utan meg mindig farmolom.
    act3 legelso proba, 1-es valorral dobta.
    act4 meg nem jutottam el odaig mert a 2-est probalom.
    :)
  • Sunrider924
    #61965
    Az nv5 az megvan elotte mindig?
  • clio1616v
    #61964
    mp hányason?

    10-esen szokta dobni ^^
  • SlipKnoTiaN
    #61963
    Az agyam eldobom az Act2-es key mob-tól h kb. 40x sem képes kulcsot dobni. -.-
  • Fpocok
    #61962
    Olcsón eladó D3 account, rajta 60as monk és 60as(23 paragon) DH, nem túl szar gearben, több infóért MSG me.
  • zzeN
    #61961
    Az Immortal King's Boulder Breaker megér 1 misit? Kéne vmi jó kis fegyver, ez a jelenlegi "állás":

  • Sunrider924
    #61960
    Hat ez az, annyit senki se ad erte :))
  • coolpet
    #61959
    Jo, meg is talaltam :) Change questnel ottvan.

    Koszi!
  • coolpet
    #61958
    Sziasztok!

    Bekapcsoltam a monsterpower level selectiont a gameplayben, de nem talalom hol lehet mp-t allitani. Sem cont. gamenal, sem gameplay alatt nem latom, merre van?