78966
  • Coradiel
    #62037
    Köszönöm szépen!

    Akkor jól sejtettem, mi a legnagyobb baja a karimnak, az alacsony CD + CC :(

    De ha a többi jónak néz ki akkor annak örülök, mert eddig csak a saját ötleteim alapján alakítottam a karit :)
  • gandrus
    #62036
    Másrészt, ha tudod, növeld a crit hit chancet, mert ha jól látom, 10.5%-od van belőle összesen, és az nagyon kevés.
  • gandrus
    #62035
    Elsőként kéne neked egy olyan fegyver, amin van socket, amibe emeraldot tehetnél (minél nagyobbat), hogy a crit hit damaget növeld. Ha tudsz olyan fegyvert szerezni, amin alapból is van crit dmg. a socket mellett, az még jobb.
  • Coradiel
    #62034
    Csak a karaktert felejtettem el :(
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Coradiel-2749/hero/18743036

    Bocsi!
  • Coradiel
    #62033
    Sziasztok!

    Szeretném kikérni a véleményeteket a karakteremről, és tippeket, hogy a dropból milyen tárgyakat vadásszak(csak dropból van a gearem), esetleg, hogy a skilleken mit változtassak.
    Szeretnék gyorsabban haladni infernon, esetleg kevés meghalással mp1-en.

    Üdv! Coradiel
  • sanyiiiii
    #62032
    frost nova (deep freeze vagy bone chill), wave of force (nova jobb), teleport, slow time (time warp vagy stretch time) vagy familiar (sparkflnt vagy arcanot)

    Érdemes egy kicsit kísérletezni hogy mi felel meg a játékstílusodnak.
  • clio1616v
    #62031
    barbárból a hotás verziót látod nálam szintén
  • clio1616v
    #62030
    nézd meg az enyém buildjét, tegnapelőtt próbálgattam

    Clio#2115
  • Carlos
    #62029
    Köszönöm! Átalakítottam a skill-bart!
    Ray of Frost helyett mit használjak?
  • Sunrider924
    #62028
    A procc az egy ingyen Tyrael :)
  • sanyiiiii
    #62027
    Egyébként magyarázza meg valaki hogy egy 860 dpses skycutterért (még csak nem is socketes) miért akarnak másfél millát adni (még 12 óra hátra van):S
  • Carlos
    #62026
    Köszi, holnap átnézem az AH-t.
  • momoxp
    #62025
    Zunimassa sisakom van ha érdekel!
  • Acidlich
    #62024
    Nem tudom, mennyit tudsz rákölteni, de Zunimassa setből csuka, gyürü, chest körül érdemes szetnezni ahban, valamint tal rasha sisak se rossz, ezekből vannak eleg olcsok amik sokat javitananak a karidon sztem.
    ja, offhandből mindenkepp criteset, ha cm-ezni akarsz késöbb akkor Chantodo set fegyo+offhand adott
  • sanyiiiii
    #62023
    CM build rosszabb nem lett csak sokkal drágább :)

    @ Carlos: elsősorban döntsd el merre szeretnéd vinni a karaktered hosszú távon, ha CM buildet szeretnél majd egyszer akkor kelleni fog az attack speed és a crit is. Ha nem akkor is használ CMet és vidd fel a critet 40% köré :) Egyébként javaslom a ray of frost kidobását, diamond skin rúna prismre cserélését, meteorhoz pedig star pact használatát
  • Hedgehunter #62022
    Lacuni prowlers sem rossz fillerekert adjak es van rajta movement speed is....
  • Carlos
    #62021
    Köszi a tippet.
    Majd beszerzek akkor valami gyűrűt mert az egyik gagyi.
  • Carlos
    #62020
    Szerintem nagyon át kéne ruháznom a régit, hogy életképes legyen. Amúgy a régi 1.01 vagy 1.02-es barbár nem tetszett.
  • Hedgehunter #62019
    Attack speedre tolnek a helyedben egy kicsit... Nekem 20K val kevesebb eletem van de MP3 ban meg elvagyok....
  • Savmacska
    #62018
    Én pár napja tolom a WW buildet, 100k dps-el 30k hp-val 51% crit chance 340% hit, és karcsú 400+allressel, nagyon jó játék élményt nyújt, eddig a kedvencem. Viszont kiváncsi lennék erre a hota buildre. Valaki le tudná írni pontosan mi ez ?
    ui: Kiesett életem első legendary-ja tegnap egy 1300+dps-es echo :)))
    ui2: Monk-al már nem játszik senki ? :)
  • momoxp
    #62017
    Sziasztok!
    Ha valakinek van kedve farmolgatni, überezni, nyugodtan vegyen fel ismerősnek.
  • Sunrider924
    #62016
    Remelem a barbarnal nem a regi 1.02es verziot hasznalod osszehasonlitasnak. Jelen pillanatban 3 fo agazat is van, standard whirlwind, weapon throw es a standard HoTA build es ezeknek jopar variacioja. Az uj 1.04es barbar nagyon mas mint ami valaha volt.
  • Sunrider924
    #62015
    Pont azt magyarazta, hogy azzal a skillel+runaval nem kell fussal sehova hanem helyben letankolod a mobokat, irta gloom alatt nukeolj, ami a csovon kifer, mert a sebzesed visszakapod healben, ez a DH-k beepitett lifestealje, es a gloom sebzescsokkentese miatt nem lovod magad agyon reflectes pakkon sem.
  • Carlos
    #62014
    Köszi!
    Nekem nem jött be a Barbár. A DH meg túl papír volt. WD pedig most egy kicsit parkolópályán van.

    Várom bátor Wizard játékosok tippjeit!
  • coolpet
    #62013
    Koszi, az a baj, hogy ha futni kell akkor futni kell, es nem tudok tamadni, mert beernek es kampec :)
  • Sunrider924
    #62012
    Ugy vagyok vele, hogy a wizard nalam kifujt a cm build nerfjevel 1.04el. Hiaba probaltam utana mar nem volt ugyanaz, es amit lattam mashol, hogy alacsony mp archon daralas, magas mp fagyasztos cm. Nekem egyik se volt eleg jo, a ww barbar vagy a wd odaveri mindkettot jatekelmenyben nalam. Ugyhogy en nem mondom meg neked hogy mit probalj, de ha ra tudnad venni pl sanyiii-t akkor o mondhatna neked par dolgot. Es akad meg par csendes read only wizard aki paragot farmolja, hatha valaki sug neked.
    PS- az 1200-as black dmg fegyod az kicsit odaver, gratu.
  • Carlos
    #62011
    Énis kérdeznék egyet. Inferno Act 3-nál vagyok és kezd kicsit kevés lenni a sebzésem. Act 1-2 simán ment halál nélkül. Halál ugyan most sincs, de kicsit belassult a haladás.
    Skillek tekintetében nem vagyok biztos magamban. Szóval ha van valakinek valami ötlete akár a skillek akár a tárgyak tekintetében kérem írja meg.
    Előre is köszi!

    Karakter
  • Lokker
    #62010
    Esetleg Ferret companion helyett használj Boar companiont, nekem bejött az a pet.
  • Lammer
    #62009
    Shadow Power
    "Draw in the power of the shadows, gaining 15% of all damage done as Life for 5 seconds."

    Gloom runa* rarak, benyomod... es ami a csovon kifer tolod neki! :)

    *"Reduce incoming damage by 35% while Shadow Power is active." hogy ne sebzodj annyit...
  • coolpet
    #62008
    Demon Hunternek nincs heal skillje egyaltalan? Elemental arrow utolso tunaval nemsokat er infernon, ha futni kell akkor futni kell, masrol meg nemtudok. Hogy healeltek ha baj van?

    Valamint ha korbefalaztak, akkor hogy tudtok meglogni? Thunblet hasznalok, de azzal beugrok az ellen koze :) Nincs valami amivel at tudok menni a falakon?

    Inferno diablot siman megolom, de tobb elit mobbal meggyulik a bajom.

    Valami tanacs a buildre?
    Karakter

  • Sunrider924
    #62007
    Lehet Ahban is? Tuti talalok 5 perc alatt.
  • Lammer
    #62006
    na kiesett most par nap alatt a masodik azurem... nezem, nezem, kozben Sunrider mester kiokositott megint, ezer koszonet erte! ... persze szar roll... ramentem AH... beutom a magas fagyi chancet... kidobja, hogy 838.8 DPS, 14.7% fagyi... 80.000 (akkor rakhattak fel, mert meg friss volt nagyon)... megtoroltem volna 3x is a szememet, csak erospaprikat ettem kozben :D... what? buyout (az inyencek tekintsek meg az arakat ilyen feltetelek mellett)... :DDD atombeteg WW-vel :D (+templar azure+fagyi pajzs gg)
  • coolpet
    #62005
    sracok mutatnatok nekem egy inferno dh farm buildet ami jo sebzes/tuleles arannyal rendelkezik, es persze skillfat?
  • sanyiiiii
    #62004
    Ha már ilyen optimista vagy találhatnál nekem egy trifecta mara's-t -5 meteorral :P
  • Sunrider924
    #62003
    Gratu, na hatha esik majd nekem is egy valamikor
  • TurboX
    #62002
    ez lett a fő fogás

    ill még az inna's fejes eladható

    a többi karcsú lett:(

    pedig ha nem kapok dc-t sztem még esik egy echo is:D

  • Carlos
    #62001
    inventory megmaradt? :)
  • Sunrider924
    #62000
    4bol 2 szemre brimstone, kerdes hogy a msik ketto crites?
  • TurboX
    #61999
    dc-vel ki is vágott, mondom én hogy valami nem stimmelt:D
  • TurboX
    #61998
    állítgattak a réteken vagy vétéef?

    (1 kör alatt aminek még nincs vége:S) -mp4-