78966
  • cleric
    #62077
    Sziasztok,

    A segítségeteket kérem. A DH-m eddig Sharpshooter passzívot használta, ami jól jött, amíg kevés volt a critical hit chance. Összeraktam elég jól, de magasabb mp-n küzdős lett. Egyedül mp4, csapatban és über 6-7 megy, egyedül mp4 felett nehéz.
    Megnéztem a tartalék cuccaimat, amiket nem használok, és kiderült, hogy teljesen más hatásúak a statok ss nélkül.
    Így most a következőt tudom tenni:
    - összerakok egy ss geart (225k), archery, steady aim, sharpshooter
    - összerakok egy "nettó" geart (120k) ss helyett mással (perfectionist kéne, vengeance hiányzik).
    A második esetben a cc 45%, a cd 246%.
    Először a véleményeteket kérem a ss vonatkozásában, ha szükséges, később linkelek geart és pontos statokat. Nem egy nagy szám, de azokból raktam össze, amik estek, nem használok ah-t.
  • clio1616v
    #62076
    a wizardommal én is csak mp 1-2ig jutottam, aztán meguntam és átváltottam barb-ra
  • Carlos
    #62075
    Inferno 7-8-9 ?
    Úristen. Szerintem ott 1 mp-ig élnék a kis wizard-ommal.
  • clio1616v
    #62074
    nekem egyértelmű

    a napokban visszaálltam mp 4-5-re és kb egy normális eladható cucc nem esett azóta, eddig mp7-8-9-10 és voltak közte eladhatóak

  • TurboX
    #62073
    act3 (a többi nem alternatíva sajnos..)

    azon belül kb. mindenki más útvonalon megy, nálam:

    keep 1-2-3
    bridge
    arreat-tól végig
    majd stonefort wardenig

    ha pedig xp-t szeretnél paragonhoz nem árt előtte űberezni+socket fejes


    -----
    más:

    most hogy mp-t feljebb csavartam elkezdtek esni táposabb cuccok (lehet hogy ez másnak nem meglepő de én eddig szentül meg voltam győződve arról hogy kb. szart sem ér a magasabb mp)
  • Systore #62072
    act 3 inferno mp0-1

    - Core of the Arreat
    - Tower of the Damned 1
    - Arreat Crater 2
    - Tower of the Cursed 1
    - Keep Level 2
    - Rakkis Crossing
    - Fields of Slaughter
    - Keep Level 3

    nem ugyanebben a sorrendben, de ezeken megyek végig
  • Carlos
    #62071
    No inferno Diablo kinyirva. Act 4 elég egyszerű volt. Egyszer haltam csupán lootszedés közben mikor rámrobbant valami boss. :)

    Merre érdemes farmolni, hogy legyen egy kis tőkém?
  • devlking
    #62070
    7 mp5-ös keywarden killből 0 kulcs, jó is az.
  • Savmacska
    #62069
    Ne legyél ostoba. Nem erre értettem hanem arra hogy leírja már évek óta a töltő képernyőre hogy a blizzard soha nem kér semmilyen formában jelszót felhasználónevet és személyes adatot....
  • Lokker
    #62068
    Igen, hogyne. Épp pihenőpályára tetted a WoW-ot vagy D3-at vagy akármelyik blizz alkotást és nem kapsz semmi információt, hogy "Hahó megpróbáltak belépni máshonnan az accountoddal sikertelenül ezért blokkoltuk, itt a link válts jelszót!" elég gáz lenne azért.
  • Lokker
    #62067
    De igen abban igazad van hogy bejelentkezéskor IS megkapod a linket.
  • Lokker
    #62066
    Egy olyan e-mailt kapsz amiben az a link található amin új jelszót adsz meg és levekerül a blokk az accountról a cdkulcsos(utolsó 6 karakter) megadás meg akkor van ha nem emlékszel a titkos kérdés válaszára. Nemrég kellet megint megcsinálnom mert most nem asztali gépről hanem a laptopról léptem be és ezért le lett blokkolva az account.
  • Savmacska
    #62065
    Pont ezt mondom én is :) De a blizznek is van pár olyan "loading képernyője" hogy ezt leírja.
  • Sunrider924
    #62064
    Irtam mar el nemegyszer es SOHA nem jott semmilyen level a letiltasrol semmilyen linkel. Megvan a Battle.net oldalon az opcio, hogy feloldjad az account lockot es nem kell hozza cd kulcs se semmi mas, csak beirod a titkos kerdesedre a valaszt. Nekem ugy tunik kicsit at lettel baszarintva valami jokor erkezo scamm email-el. De hatha tevedek.
  • Savmacska
    #62063
    Nem lehet hogy átvertek és kamu e-mailre küldted el az adataidat ? Én még ilyenről nem hallottam hogy word dokumentumot kell nekik küldeni.....
  • simon7108
    #62062
    Hát, semmi ilyesmit nem kaptam.
    Amikor letiltották küldtek egy emailt, de abban csak egy link volt a jelszó visszaállításhoz amihez kell az SMS, ami ugye meg nem jön....
  • sanyiiiii
    #62061
    Az attack speed igen fontos a CM buildhez, mert az energy twister cheater módon scalel vele:) Minél több az attack/second annál többször tickel. Itt meg tudod nézni hogy hányszor tickel a teljes időtartama alatt egy tornádó egy targeten. Ezért használ (majdnem) mindenki wicked windet.

    Ebből az következik hogy kell sok attack speed. Ahhoz hogy tökéletes permafreeze-t kihozd (nem mintha nem lehetne boldogulni úgy hogy néha valami megmozdul:)) socketes chantodoval gyakorlatilag minden lehetséges slotra attack speedes gear kell, beleértve a mempot, witching hourt, lacunit, inna nadrágot és ap on crites chantodo source-ot(mivel így a sapkádon nem lesz apoc, és 20 kell). Nem olcsó mulatság.

    Szóval ha meg akarod úszni a build kiépítését elfogadható költségek mellett akkor marad az attack speedes chantodo. Aztán amikor sok lóvéd lesz és össze tudod szedni a szükséges geart lehet váltani socketesre dps érdekében.

    Persze lehet lejjebb venni az attack speedből, de akkor valószínűleg úgy jársz mint Sunrider, avagy nem fog tetszeni a build.

    Alternatívaként tudom ajánlani a meteoros változatot, amivel ugyan nem lesz permafreeze, játszani is másképp kell kicsit, de sokkal olcsóbb. Tulajdonképpen az össz követelménye 40% crit és 20 ap on crit. Egyébként személyes kedvencem :)
  • Lokker
    #62060
    Elvileg kéne kapnod az e-mailedre egy linket ahol tudsz új jelszót igényelni valamely blizzard termék cdkulcsa vagy a titkos válasz megadásával és már le is kerül a blokk az accountodról.
  • Carlos
    #62059
    Ennek függvényében?
    Karakter
  • sanyiiiii
    #62058
    Kezdetben attack speedest érdemes.
  • simon7108
    #62057
    Nem teljesen a játékkal kapcsolatos hanem inkább a battle.net-el,de hátha valaki tud segíteni.
    A problémám a következő:
    Véletlenül elírtam a jelszavamat bejelentkezéskor és ezért letiltotta a blizzard a felhasználómat. Nem is lenne gond,de valamiért a password restorenál nem küldi az SMS-t amiben a kód van ami kell a visszaállításhoz.
    Próbáltam írni ticketet,de számomra felfoghatatlan módon nem tudtam mert be kell hozzá jelentkezni(kissé ironikus,hogy nem tudok írni ticketet olyan problémáról,hogy nem tudok bejelentkezni mert be kell hozzá jelentkezni...) ezért csináltam egy másik accountot,hogy tudjak írni. Írtam is nekik, pár óra után jött a válasz,hogy egy word dokumentumban küldjek el nekik válaszban adatokat amiket kértek(email cím amivel regisztrálva vagyok,WoW CD-key,titkos kérdésre a válasz meg ilyenek). El is küldtem nekik válaszként a ticketre. Ez volt 2 napja és még mindig semmi válasz. Mit tudnék csinálni? Írjak még1 ticketet? Vagy valahogyan nem lehet visszaállítani a jelszavam SMS nélkül?
  • LocalPatriot
    #62056
    Na igen, ott nincs kihívás.
    Majd mehetünk partyzni is:)
  • Carlos
    #62055
    Igen. Nagyon jó lett az új patch-ekkel a dió. Sokkal jobb lett, mint volt. Drop is van, nem érzem idiótának annyira magam benne, hogy megyek és semmi se esik. A wizard-dal eddig kábé 5 legendary esett és egy set. Nem jók annyira, de azért mégiscsak valami.
    Tóslájt meg egyszer játszós. Valahogy nem érzem azt,h ogy újra kéne vele játszani.
  • gerey
    #62054
    Egyelőre csak duel lesz majd 1.7-ben, a tdm pvp-t meg még a tokás se tudja mikor, "mert nem volt elég fun".
  • LocalPatriot
    #62053
    Asszem anno együtt hagytuk abba, és mentünk torchlight 2-zni..:D De az nekem annyira nem jött be, meg az új patch-eknek köszönhetően d3 egyre jobb, pláne h lassan pvp is lesz.
  • Carlos
    #62052
    Kérdésem lenne a chantodo pálcát illetően.
    Melyiket javasolnátok inkább? Amin +Attack speed van (mondjuk 10%) vagy amin socket?
  • Carlos
    #62051
    Szia!
    Most volt egy kis időm és fura módon vettem pár játékot (DNF, Borderlands stb) és mind meguntam 1 óra után.
    Itt meg leültem, hogy csinálok egy wizard-ot és meg sem álltam inferno act 3-ig. Eddig csak 1 bambulós halál volt valahol hell végén vele szóval bejön a karakter, abszolút nem szenvedtem mint a DH-val vagy a Barb-al annó.
  • LocalPatriot
    #62050
    Üdv Carlos!

    Örömmel látom, hogy visszatértél!
  • Savmacska
    #62049
    Köszi :)
  • gerey
    #62048
    Strongarm
  • Carlos
    #62047
    Köszönöm.
  • Carlos
    #62046
    Nem nagyon szeretem a kite-olós buildeket. Ezért is utáltam meg a DH-t. Igaz, hogy nagyot sebez, de ha bebambulok akkor borul.
    Kipróbálom majd ezt a CM dolgot, meg amit sanyiii javasolt!
  • gerey
    #62045
    Én ezzel csinálom mp1-n act 3-t gond nélkül, menne feljebb is csak feleslegesnek érzem.

    Skillekből a spectral blade-be mehet a throw is ha nem szeretsz túl közel menni, de ennek a buildnek a lényege, hogy az esetek 90%-ban archonban vagy.
    Magic weaponba is mehet a force, ha máshonnan meg van a ls. Illetve storm armor helyett mehet még energy pinpoint-al, force-al vagy prismatic-al ezek leginkább a cuccaidon meg a játék stílusodon múlnak. Hydra helyére igazából szabadon tehetsz bármit, csak ahogy előttem is írta valaki, én is még D2-ben szerettem hydrázni. Oda bármi jó ami adja critet, ha lejött az archon.
  • sanyiiiii
    #62044
    Ugyanolyan hatékony mint régen csak ahhoz kell 50+ % crit, és 2.5 attak per second uberekre (2.7273 single target bossra) a perfect permafreezehez, és természetesen apoc, tehát drága :P Bár vannak akik ragaszkodnak hozzá hogy kell az a 3+ aps mert különben félévente egyszer tud pislogni a boss.

    Egyébként alacsony mp-n magas crittel forked lightning > piercing orb.
  • natalyel
    #62043
    Bocs, sok lett a "cuccos" :). Megyek is, dolgozom tovább...
  • natalyel
    #62042
    Ja a kevésbé jól gear-elt DH-knak ajánlom figyelmébe a Beckon Sail cuccost: nagyon sokáig az volt rajtam, mert valami eszméletlen jól néz ki a karakter! :). Vegyétek le a sisakot vagy tegyétek láthatatlanná, szerintem k*rvajó, nagyon hangulatos... És nem utolsósorban sok megfizethető áru páncélnál jobb is az attack speed és a minimális chc miatt. ÉS olcsóbb :) :).
    Max disciplines, socket, magic find-es verziókban is van (kinek mi kell éppen). El is van rakva kettő is a ládámban, az egyiket (mf-es) időnként fel is veszem, mikor csak kevés mf hiányzik a maxhoz ha upgrade-elek cuccost, és alacsony mp-levelen farmolok.

    Miért nem lehet endgame cuccosnak ilyen grafikája? :)
  • natalyel
    #62041
    Savmacska: Én monkkal is tolom néha, ő volt az első karim, de annyit játszottam vele még a paragon leveles patch előtt, hogy kicsit beleuntam, főleg, hogy nagyon kötött volt a build, ami életképes volt. Néha, mikor a társaságban nincs tank,
    a monkommal
    állok bele mp4-5-ön Ghom felhőjébe, és tartom magamon, míg a többiek távolról osztják neki :).
  • natalyel
    #62040
    Persze Sunrider-nek igaza van: ez a CM-build már nem olyan hatékony, mint régen - de azért még működik :).
  • natalyel
    #62039
    Carlos: Wiz-em
    Most épp CM-builden van mp1-2-ben ezzel szórakozom, lehet haladni vele szépen 40% chc körül-felett. De egy teljesen más builddel gyakrabban játszom. Az én életem kevesebb, mint a tiéd, mégsem halok.

    A másik build kite-olós/rohangálós: Piercing Orb - Blizzard (vagy Arcane Orb, ad némi bónuszt a jelenlegi offhandom) - Arcane Hydra - Teleport Wormhole - Magic "Force" Weapon - az armor meg mikor mihez van kedvem :). Storm Armor Mp0-1-en (jó nagyot sebez, és nem kell az extra védelem), Ice "Chilling" Armor a Cold Blooded passzívval cool, magasabb mp-levelen meg az Energy "Force" Armor az Illusionist passzívval: ha figyelsz, nem tudsz meghalni, ha nagyot ütnek rajtad csak az életed 35%-a megy le, ekkor a teleport aktív lesz, megpattansz :).

    Ja miért Arcane hydra? Imádom a hidrát - D2-ben jobb volt -, tudok rohangászni körülötte veszély esetén, míg ő sebzi a mobot, és a Temporal Flux-szal még le is lassulnak eléggé. Most képzeld el azt, mikor a Blizzard mindenkit belassít, de ha kijönnek a területről, a hydra miatt lassúak - én meg gyors vagyok (movement speed), plusz teleportálhatok is egy secen belül max. 5-ször (eddig az 5 volt a max., amit sikerült kihoznom a Wormhole-ból :) ).

    A harmadik passzív meg mondjuk a Blur, vagy a Galvanizing Ward... Ehhez nem kell CM, egyetlen skill van, a teleport, ami cooldown-os.

    Gear: life on hit mindenkinek hasznos -bár nekem most nincs, csak a nadrágban - de a kite-olós buildhez a magas life regen talán hasznosabb. Ha baj van, míg futkosol (és a hidra, blizz/arcane orb, és a hátralőtt piercing orb sebzi a mobokat) pillanatok alatt visszaregenerálod az életed.
  • natalyel
    #62038
    Coolpet: DH-m
    Most MP1-2-3 solo-ra van skillelve, max MF. Ha partyban kulcsozunk vagy Überezünk MP4-5-6-on, akkor:
    Elemental Arrow helyett Evasive Fire vagy Bola Shot, ÉS Companion helyett Sentry-Spitf. Turr.

    Elemental Arrow helyett vagy Evasive Fire-Covering Fire rúnával - biztos sokan nem értenek vele egyet, de szerintem nagyon erős alaptámadás, a lényege, hogy nincs delay a klikk és a becsapódás-sebzés okozás között, hanem azonnal sebez, kis szutyok gyors mobok ellen nagyon hasznos, továbbá ha közel érnek, amutomatikusan hátragurulsz. Szinergiában van a Steady Aim-mal. Persze ehhez kell sok Discipline.

    ...vagy Elemental Arrow helyett - megint csak olyan skill, amit nem sokan használnak - Bola Shot-Thunder Ball. Minden 3. lövésed stun-ol, magas attkspeed-del majdnem folyamatosan bénultan áll a Boss. Persze meg kell szokni, hogy ez meg 1sec-es delay-jal robban, egyedi játékstílus. Mókás, hogy kulcsozáskor a Siegebreaker felkapja a tankot a "zabálós" támadásához, és ha nem látom, úgy szólnak rám, hogy ne lőjem őt, mert nem tudja letenni, mert le van bénulva :). De minden champ ellen jó. Bolával egyébként magasabb mp-szinten is tudsz egyedül menni.

    ...Egy másik jó skillel, a az Entangling Shot-Bounty Hunter-rel. Ez meg belassítja őket, plusz gyógyít. Erre jön még a Gloom: életed szinte mindig fullban.

    Nem árt a gear-ben movement speed, loh (magas dps-nél lifesteal /is/), és a szokásos chc-chd.