78966
  • devlking
    #62117
    Ennek örömére esett is 5 darab kettő nullás run alatt...
  • who am I 7
    #62116
    az a baj, hogy függők vagytok nem az, h 1 run alatt nem esik Engem is felbasz, ha nem esik..de nekem megvan a taktikám, h hogy legyek hatékonyabb, ha szar a loot.Olyankor viszont esik, de csak brimstonennak való
  • sanyiiiii
    #62115
    Nem, azok csak dísznek vannak. De kattints rájuk jobb gombbal hátha átváltoznak valami hasznossá.
  • Lambda
    #62114
    arany hátterű kérdőjeles tárgyak használhatók valamire?
  • TurboX
    #62113
    Most is egy mp7es full a3 pucolás, és nem esett egy darab se

    de azért szerencsére nem ez a jellemző
  • devlking
    #62112
    Mondjuk az is igaz, hogy már 300 millás ice climbers is esett.
    Attól még nem sűrűn látok legendaryt. Most is egy mp7es full a3 pucolás, és nem esett egy darab se. :(
  • Lammer
    #62111
    en tuti kisebbsegben leszek a velemenyemmel: en nem, hogy emeltem volna a patchnel a dropratet, inkabb csokkentettem volna, de! egy picit kasztspecifikusabba/ertelmesebbe (tegezt nem int+vittel dobna stb) tettem volna azt(amivel farmolsz ugye)... sok bot igy is elarasztja a piacot a sz*rjaval... :) nekem is volt egy korszakom, hogy gorcsosen leg/setre utaztam... most mar kezd 'dontker kategoria lenni nalam :)
    ma delelott toltam egy masfel oracskat... mp0 (teszko geared WD xD) esett egy leg meg egy set... a danettat (ez raadasul alacsony nv-n jott trashbol) nettot 150K-ert el is vittek, masikbol brim lett :)
  • Carlos
    #62110
    +1
  • Sunrider924
    #62109
    Figyu, neked esett olyan rare chest, amilyen nekem 1500 jatekora alatt egyszer sem, szerintem nekem inkabb lenne okom idegesnek lenni :P
  • devlking
    #62108
    Mert szerinted a nálam havonta 1 set jó lesz? :D
    Ugyanúgy kuka, csak mellé még fel is bassza az embert, hogy soha nem esik.
  • BDragon22
    #62107
    be vannak árazva ...
  • sanyiiiii
    #62106
    Ne aggódj attól is elmegy a kedved ha 100 legendaryból 101 brimstone értékű
  • zozo6726
    #62105
    Hali!
    Segítségeteket kérném! van egy 9 max. 253 strenght 100% crt dmg. amulettem.
    Ehelyett szeretnék valami jobbat, de nem igazán tudom, hogy mi az ami jobb értékekkel bír és nem több 100 millió aranyba kerül. Gondolok itt mondjuk attack speed 7% és crt. dmg. 70%, vagy crt hit chance 7% crt. dmg. 60%?
    Minden építő jellegű hozzászólást örömmel fogadok.
  • natalyel
    #62104
    Sunrider: te is tudod, hogy mindenképpen az utóbbi. Inkább essen egyáltalán valami, bármi, csak essen néha, mint semmi, és elmenjen a kedve az embernek az egésztől. Ez az egyik fő hajtóerő a játékban.
    Persze, legyen használható, de már a gagyi is megváltás olykor :).
  • Sunrider924
    #62103
    Adott a kerdes, mi a jobb szerinted, ha nem esik a set(neked), vagy ha esik surun(nekem) de 99%ban higtehenylepeny?
  • devlking
    #62102
    2 napja találtam második set itemem a játék kezdete óta (és azóta még 2-őt...). Van akiknek nem osztogatja a seteket.
    A goldot meg azért vonja le, hogy egyrészt kivezessen goldot a piacról, és maradjon értéke, másrészt hogy az ahval mahinálók dolga ne legyen olyan egyszerű.
  • Frank99
    #62101
    naná!
  • Savmacska
    #62100
    Segítenétek beárazni ezt a kettőt ? :)

  • Savmacska
    #62099
    Átérzem a helyzeted, össz 400óra játékkal 3legendary-t dobott, abból egy 21lvl egy echoing fuy és még egy 33% blockos stormshield. Set itemet életeben nem láttam esni se 2 haveromnál se a sógoromnál ugy hogy vele a multkor 16órán keresztül farmoltuk act 3-at...vicc. Azt még mondjátok már meg nekem hogy beteszek egy star emeraldot 1m-ért és miért 850k-t kapok vissza... Oké oké 15% de a blizzardnak minek megy vissza a gold ? Kinézem belőlük hogy amekkora zsidók ők még goldsellerkednek is.....
  • simon7108
    #62098
    És tényleg:)
    Sikerült, thx.
    Akkor azt hiszem törlöm is a ticketet mielőtt elrontanák....
  • eott
    #62097
    Szerintem kicsit túlreagálod. ;)
    Klakk ide: https://eu.battle.net/account/support/identify-account.html et' voilá már be is tudsz loggolni. Persze, nem árt tudni a válaszokat. Működik. Nem tipp!
  • VanDaal
    #62096
    Persze, mindenképp meg szeretném tartani, mert óriási előrelépés. Viszont most sürgősen kereshetek magamnak egy Immortal King's övet vagy csizmát, a set bonus miatt :)
  • pzs
    #62095
    Sziasztok!

    Megfelelő árajánlat esetnén megválnék barbáromtól.
    BARBI

    VV és a hammeres build is faszán működök , de magasabb mp-n hammeresként szoktam menni.MP 7-8 t lazán farmolom , de MP10 is megy, de nyilván lassabban.

    Ha valakit úgy érdekel akkor a DH-m is eladó vele együtt illetve a teljes acc amiben van még 1 starcraft 2 is.

    DH:DH

    HUF érdekel, egyéb csere-bere gold , stb nem.

    a leggyorsabban a [email protected] érsz el ha érdekel.
  • TurboX
    #62094
    mihez képest? a jelenleginél fényévekkel jobb

    eladni nem érdemes, inkább használd
  • Carlos
    #62093
    Énis lepődtem a dropon az új (nekem új) verzióban.
    Amig eljutottam az inferno végére a varázslómmal (40 óra kábé) addig olyan 4-5 legendary és 1 set esett. Igaz vackok, de legalább esett.
  • VanDaal
    #62092
    Nem tudom, a szakavatott szemek számára ez mennyire számít jó cuccnak, de én majd kiugrottam a bőrömből örömömben, mikor megláttam:


    Vicces, hogy a jelenlegi (elég szegényes) gearemből eddig is még talán a fegyver volt a leghasználhatóbb szerintem, erre esik egy ilyen :)
    Már a 3. legendary az elmúlt 12 órából (ebből kb 3-4 telt játékkal), máskor meg egy hét alatt sem esik ennyi.
  • Lancus
    #62091
    Én ezzel a 800 óra játék/1 zölddel nagyon nem vagyok kibékülve, +a 3.-kulcsért ha nem mentem ki 50x, akkor egyszer sem. Tud valaki megoldást, hogy miért lehet ez ? Kell valami achievments, ami nekem nincs, és azért nem dob ? A tárgyak árairól annyit, ha valamit 50K-ért el tudok adni, akkor már földhöz csapdosom magam örömömben, de ez heti 1 db. Megjegyzem a fél év alatti egyetlen zöldet, nulla valornál dobta. :D
  • Carlos
    #62090
    Én még új vagyok (régi új). Tegnap 3 kört mentünk az act 4-es keywardenen egy haverral, mp2-ben (mert hurka wizard vagyok). Első körben neki esett ki a recept a harmadikban pedig nekem (7 és 9-es valor, nem MF cucc, tehát max olyan 100-120 MF).
    Még nem kezdtem el farmolni, de nekem sem nagyon esnek olyan überbrutál odabasz tárgyak amiket akár 500K-nál többért el lehetne adni.
  • BDragon22
    #62089
    Nekem Mp 6, MF kb 450. Napi 2-3 actIII teljesen fehér mobokkal ... napi 1-8 legendary (0-3 set) esik, általában bontásra... kb 2 hetente esik upgrade is, de napi milla megvan csak a goldból, illetve 1-5 m es motyók potyognak rendesen, 30-40m es cucclik is be-benéznek. Nekem is hiányzik a 3. alkotóelem, de max 15 teljes übert mentem ... skeleton kingék nem akarják dobni a q.muterjüket...
  • Lancus
    #62088
    Tegnap, fél év és kb. 800 óra játék után bedobta az első zöld itemet a játék. (The travellers pledge)értéke kb. 100-400K...:D... A hellfire ringhez 1 teljes hete farmolom a harmadik gyűrűt minden eredmény nélkül valor 5, para12, ML2-3-al (MF/GF: 250-300) Továbbra is gyakorlatilag mindenemet az AH-ban kényszerülök venni, miután annyira nem dob semmi használhatót a játék. Másnak is így megy kb.?
  • simon7108
    #62087
    A step 3-ban lévő linknél ugyan úgy kéri az SMS kódot. Azért már csak látom,hogy mit kér.
    De ha nem hiszed el akkor csinálhatok róla képet is ha gondolod...
  • simon7108
    #62086
    Na akkor még1x:)
    Megnéztem a battle.net accountomon is a ticketeket és ott is ugyan ez a válasz van!
    Tudod, meg lehet nézni bejelentkezés után a ticketetket amiket eddig írtál.Na ott van a válasz, csak elküldték emailben is.
    Na, de azt hiszem,hogy rájöttem mi a probléma.
    Nem emailben kellett volna elküldenem a válaszom(nem véletlen noreply a címük) hanem a battle.net-en a ticketre válaszolva az "i still have a problem" fülnél.
    Megpróbálom ott hátha jó lesz.
  • gandrus
    #62085
    Auction House nem működik már vagy 20-30 perce...
  • clio1616v
    #62084
    egyszerűbb felhívni őket skypeon - ingyenes

    gyors az ügyintézés
  • Jabar
    #62083
    Nagyon sok mmo-nál (köztük blizzard-os account is) kérik ezeket az adatokat ha nem tudsz belépni valamiért, nincs ebben semmi extra.
  • clio1616v
    #62082
    mai értelmes leg
  • Sunrider924
    #62081
    Step3hoz nem kell semmilyen sms.
  • coolpet
    #62080
    Hat en nem adnam meg az elso postod alapjan az adatokat, en hamis mailra gondolok.

    Egyebkent kuldok en neked levelet az [email protected] cimrol is ha gondolod, a lenyeg a mail header reszeben rejlik.

    Ez nem politizalasnak szantam, csak peldanak!
    Ilyent hogy cdkey-t kernek, az mar sulyos.
    Jelszo meg lehet nem kell a hackereknek, mert mar megvan atz adatabzis, csak az hozza tartozo usern nem tudjak :) Nemtudom, en nem tartom ezt egy secure megoldasnak.
  • simon7108
    #62079
    Ja és az az email amiben leírták,hogy leblokkolták az accountomat nem ír semmi más megoldást, csak az SMS-es linket.
    Leírom azt is:

    "Due to an unusual change in your access pattern, the Battle.net account [email protected] has been locked. This can be caused by logging in from a new location, but it may also signal an attempt to compromise your account.

    If you have registered for Battle.net SMS Protect, you can unlock your account by selecting “Can’t log in,” then selecting “I’m currently locked out of my account,” and following the steps provided. If you have not registered for Battle.net SMS Protect, or if you feel that your account’s security is at risk, please follow the steps below.

    Step 1: Secure Your Computer

    Ensure that your computer is free from any malicious programs, as a password change alone may not deter future attacks. Visit our Account Security website to learn how to protect your computer from unauthorized access.

    Step 2: Secure Your Email Account

    Choose a new password for your email account and review your email for any filters or rules you did not create. For more information on securing your email account, visit our Account and Computer Security page.

    Step 3: Choose a New Password

    Change your password to resume using this Battle.net account, as your former password no longer grants access to any login-protected Battle.net account service or game. Visit our Password Reset page to begin the password change process."

    Igaz,hogy ott azt írja,hogy "ha nincs SMS protect beállítva" akkor mi a teendő,de az ott lévő linknél is ugyan úgy kéri azt a rohadt SMS kódot...
  • simon7108
    #62078
    Jelszót nem kértek...
    És mivel hivatalos ticket válaszként érkezett mégis ki más lett volna?
    [email protected]ól jött az email.
    Ezt kaptam, ez tuti hivatalos válasz:

    "Dear XY,

    The status of your Customer Support ticket #31150285 has changed to "Answered."

    You can view your ticket details or check its status by clicking the link below:
    <http://eu.battle.net/support/ticket/thread/31150285>

    If you can’t click the link above, copy and paste the entire URL into your browser.

    This is the latest response from Customer Support:
    Hello ,

    Thank you for contacting us via the blizzard customer support website, please reply to this ticket and provide the following information in the form of a text document file (e.g. a Notepad or Word document), as an attachment to your reply:

    - Battle.net Account Name: The account name (email address) you are using to login.
    - Your Battle.net Secret Answer
    - World of Warcraft Account Name: The WoW account you are requesting assistance with.
    - CD Key: original WoW game CD-key (we cannot accept Expansion CD keys).
    - Name: the full name that the account was created with.

    For security reasons, we ask that you do not write your account details in the main body of your ticket reply, but as a text file attachment.

    If you cannot remember these details we will require:

    - A scan or digital image of nationally recognised photo ID, such as passport or drivers license (please do not include public transport cards, library cards etc, as these are unsuitable for our needs), as a .jpg attachment

    As soon as we have this information we will proceed investigating your problem as fast as possible.

    Regards,

    Games Master Layhcrum
    Customer Services
    Blizzard Entertainment
    http://eu.blizzard.com/support

    Please note: A Blizzard Employee will never request the password to your account.

    What does the “Answered” status mean?
    - A ticket in “Answered” status means that a Customer Support representative has provided an answer to your ticket.

    What can I do next?
    - You can click “Need More Help” in-game, after you view the in-game response.
    - Or, you can choose the “I still have a problem” option on the ticket detail page. Please note that if you choose this option, your in-game ticket will be converted into a web ticket. It will no longer be viewable in game, but will be visible on the Blizzard Customer Support web site instead."

    If you have additional questions or concerns, please log in to the Blizzard Customer Support web site at <http://www.battle.net/support/> and reply to the ticket.

    Regards,

    The Customer Support Team
    Blizzard Entertainment

    If you no longer wish to receive these automatic responses from Blizzard, click here to unsubscribe: <https://www.battle.net/account/management/settings/change-communication.html>"

    Ez 1000% hivatalos ticket válasz és ha csak nem értettem valamit félre akkor azt írja,hogy azért küldjem az adataimat word-ben mert,hogy ne írjam csak úgy le az email felületére.

    Ezt kaptam arra az emailre amit újra regisztráltam,hogy tudjak ticketet írni.
    A másik emailre amelyiket letiltották meg olyat kaptam amiben volt egy link a password restore-hoz,de abban nem volt titkos kérdés meg semmi hanem be kellett írnom az emailem meg a teljes nevem majd a következő oldalon azt írta,hogy írjam be az SMS-ben kapott kódot a jelszó visszaállításhoz.
    Azért hülye én sem vagyok,hogy megadjam a jelszavamat.