78966
  • clio1616v
    #62157
    nem sorolom, de 50% crit dmg a max gyűrűn ;)
  • clio1616v
    #62156
    szívesen segítettem pedig és nem kamunak szántam

    épp most adtam el egy egykezes Calamity-t 9m-ért
    de a gyűrűk mennek a legjobban jelenleg

    pajzsot meg se érdemes próbálni csak a helyet foglalná, senki nem használja

    20mf-es pajzs egy dologra jó, a Templárnak
  • Carlos
    #62155
    no offense.
    Amit én tennék:
    beállítom az aukciós házban, hogy stormshield, +221 str, 75 allres, 9% ctb és filter.
    Aztán kapsz két értéket és aközött van kábé.
  • TurboX
    #62154
    #62121

    ;)


    #62107: bár ez sem rossz :D
  • Carlos
    #62153
    Lehet, hogy valami warez diablo vicces tárgya.
  • Savmacska
    #62152
    Senki nem segít nekem ? :) Köszönöm az értelmes hozzászólásokat :)
  • devlking
    #62151
    Valószínűleg ez csak ilyen chates kamulink, amit össze lehet barkácsolni.
    A 0-ás dmg meg azért ennyi, mert hiányzik egy szám az elejéről, ami nem fér ki.
  • TurboX
    #62150
    az a dupla socket is megér egy misét
  • Sunrider924
    #62149
    Mondtam hogy average damage(800) es crit damage(95) alapjan keress, ha rendezed a talalatokat mar lesz 500k-ert a tiednel jobb, de felolem nyugodtan remeljed a 20 millat, hatha valami kobor madar arra repul.
  • LocalPatriot
    #62148
    Miért tartanálak lámának? Ha nem tudod mondom:
    Pl:
    Ilyen poison dmg, meg crit dmg nem lehet ringen.
    Echo-n meg nem lehet ekkora crit dmg.
    Ám azt a +0210... én sem értem, valami hiba.

    lényeg h valami hackelt cuccok ezek, amiket egy uzi nevűú srác linkelgetett. Volt még más is:D
  • LocalPatriot
    #62147
    500k? Én csak egy speart meg echo-t láttam. A spear 20M mert 1.20 atk speed, de az echo ami jobb de nem olyan sokkal 300m. Majd meglátjuk.
  • Sunrider924
    #62146
    Nekem boven jo lesz a 170% crit dmg-es EF is
  • Carlos
    #62145
    lámának tartanál, ha aszondanám, hogy fingom sincs?
    +02103.7 if equiped?
  • devlking
    #62144
    Olyan ringet én is kérek.
  • Sunrider924
    #62143
    Jo, hat viccesek ezek a fiuk a blizzardnal, milyen is lenne ha ez a jateknak csufolt tragyahalom majd egy evvel a megjelenese utan mar jol mukodne?
    A kardod amugy nem sokat er, olyan 500k korul lattam a tiedhez hasonlot.
  • LocalPatriot
    #62142
    Ok.

    Hol a hiba?
  • clio1616v
    #62141
    15k Buyout
  • Sunrider924
    #62140
    Nezd meg avg damage es crit damage alapjan.
  • LocalPatriot
    #62139
    Igen írták is h socket lenne akkor elég sokat érne.
    De most akkor ezt mennyibe tegyem ki? Valamit csak ér azért, mert vayg 6-an írtak rám, kérdés, hogy mennyit adtak volna...:D
  • Sunrider924
    #62138
    Valamelyik forumon talaltam egy nagyon kedves megallapitast, miszerint egy fegyver ha nincs rajta critdamage es socket akkor instant kuka. Ahoz kepest hogy mi minden lehet meg rajta en csak ezt a minimalis kriteriumot jeloltem meg.
  • clio1616v
    #62137
    LS se lenne rossz
  • Sunrider924
    #62136
    A loh nem szamit a crit dmg az jo, sebesseg is jo, kar hogy nincs socket.
  • LocalPatriot
    #62135
    Hát b+ ezt nem hiszem el.
    Adok linket. SRY!!

    link
  • LocalPatriot
    #62134
  • LocalPatriot
    #62133
    Valaki tudna mondani erre egy valós árat? AH-ban csak 980 dmg-s fegyvert láttam ekkora crittel es LOH-val. Vagy lehet rosszul néztem?

  • clio1616v
    #62132
    a lich king-ig, az utolsó kettő nincs
  • Carlos
    #62131
    Battlechest vagymi. Énis kaptam.
  • devlking
    #62130
    Hány kiegészítővel?
  • who am I 7
    #62129
    IK öv eladó : 236str/51vit , 80 res, 13fury, 2.8ls , weapon throw -4 , 50M.
  • Carlos
    #62128
    +1.

    Szintén. Annyi még, hogy én start után 3 hónappal hagytam abba, amikor act 3-ban az első trash group hazavágta az act 2-t daráló barbimat. Akkor mondtam hogy bizony nektek a kurva anyátokat.

    Most újrakezdtem egy wizard-dal és ledaráltam inf diablo-t. Bár az itteni jófej srácok tanácsa kellett hozzá, meg némi millió.
  • eott
    #62127
    +1!

    Barátom ugyancsak egy van (érted valódi IRL Barát!), de ő nem diablózik. Haver, haveri társaság, remek ivó cimbora, ingame "friend" természetesen sok, de pont azért nem játszom így, mert kerülöm az olyan helyzeteket, amikor felmerülhet a haverság >? valódi pénz kérdés. Sunnyogni nem szoktam, ingame haverok, cimborák meg olyanok amilyenek, fax tudja. Inkább nem tesztelem, mert fillérbaszók vannak meg lesznek is, pár vidám raidcall-on töltött óra meg nekem többet ér mint 20 euro. De nem tudom és nem is akarom tesztelni, hogy ezzel más is így van-e.

    Start után egy hónappal leálltam. Két ünnep között újra kezdtem a játékot. Egyelőre tetszik, hogy van loot, tetszik, hogy fillérekből átöltöztem, hogy act3-ban darálhatok, pedig előtte a legyek visszazavartak act2 elejéről, élvezem a játékot megint. Ennyi pont elég. Cucc meg majd esik, vagy nem, de kit érdekel. :)
  • Frank99
    #62126
  • clio1616v
    #62125
    énis :)

    boxon még:

    Sniper Elite V2
    GTA4
    Forza Horizon
  • Frank99
    #62124
    én meg 4 játékkal játszottam...

    kinek a pap, kinek meg a pap lánya :-)
  • Sunrider924
    #62123
    Amirol te beszelsz az csak barati tarsasagban mukodhet es ott sem mindig. Mond meg nekem, kezed a szivedre, ha a baratodnak kiesik egy 300 millas cucc biztos vagy benne hogy megmutatja neked es nem teszi inkabb fel AHra? De ez nem uj problema egyebkent, ez mar indulaskor is megvolt, mar akkor is mentek szet emiatt baratsagok. Ha viszont olyan onzetlen barataid vannak akkor kb 4x olyan gyors/hatekony a gearelodes, foleg ha 4 kulonbozo class karival mentek.
  • clio1616v
    #62122
    ingyen wow-ot adtak a D3 accomhoz és nem kellett subscription sem
  • clio1616v
    #62121
    a efury olyan 100k
    a pajzs eladhatatlan olyan 26k = brimstone
  • clio1616v
    #62120
    a két ünnep között volt kis szabadidőm játszani

    82 millió goldért adtam el sárga cuccokat és vagy 200 legendary esett, fele setes - ebből 10 értelmes :)
  • TurboX
    #62119
    erre való az ah, mert ami "normális" (itt értem azt hogy jó statokkal rendelkező, a többi kaszt számára használható) azt nem egy npc-nek kell eladni 1-2k goldért

    amiről te beszélsz ahhoz pedig nagyon kell bízni a másikban (ergo a droppodat csak te látod..)
  • Lancus
    #62118
    A helyzet az hogy egyetlen dologgal lehet megnövelni 2-3x-osára a dobási arányt, ha összefog 3-4 (különböző kasztos) ember és ami normális tárgy és nem jó a saját kasztjának, odaadják a másiknak, aki esetleg tudja használni nem pedig pár száz goldért az árusnak. Nálam borzalmas gyenge a dobási arány, kb. 800 játékóra után esett az első zöld item, viszont a sárgákat ami nem WD-nek való, már gondolkodás nélkül adom el az árusnak bagóért, miután az AH-ban úgysem vesznek meg semmit, most is 2 nap alatt adtam el összesen 20K-ért. Sajnos ez van. Ez nem sírás, és engem nem vigasztal hogy van akinek hullik halomban a sok legend meg zöld napi szinten. Úgy hogy össze kell fogni többen különböző kasztosak, akik hasonló helyzetben vannak és dobálni egymásnak ki a jobb itemeket ami a másiknak való, mi magunk pedig úgysem tudunk használni. :)