78966
  • Starfarer
    #62237
    Legigazabb videó ever!
  • Sunrider924
    #62236
    Nezd meg jobban, olvasd el a guideot szerintem menne neked is, es gondolom ennel jobb geared van hozza :) Nekem mas buildem van es kicsit jobb gearem, mp8on farmolom a godly Ivory shieldeket meg Pus spittert, meg frostburn gauntlets es tarsait...
  • Carlos
    #62235
    Nem belekötni akartam, csak tényt közöltem. Én a közelébe se megyek a mp10-nek még egy darabig. :)
    Leköp az első fallen és összeborulok. :)
  • Sunrider924
    #62234
    Nos igen, azt is irjak hogy a vidi keszitoje az ugyesebb mint a hetkoznapi wanabe barbar, de gondolom a te kezedet se fogja senki hogy kotelezoen 300 all resivel meg 40k dps-el menjel neki MP10nek, es mivel ez egy guide te meg gondolkozhatsz es ami hasznalhato belole felhasznalhatod. Szerintem
  • who am I 7
    #62233
    csak a fehér falleneket farmolja így kicsit kétértelmű
  • Carlos
    #62232
    komment alatta: 2M költöttem rá, hogy kipróbáljam, néhány csapattal tényleg működik, másik viszont 1-shotol!
    LoL.
  • Sunrider924
    #62231
    Van egy icipici de erdekes kulonbseg, Uberjager guidejaban van egy 1 millas(!) barbar gear, amivel mp10et farmolja(khm), az szerintem enyhen aktualis.
  • Pyotr
    #62230
    Izgalmas:) Bár ez igy olyan mint a megjelenés elötti szuper guidek:atom dps wizz,dh,barbi, healer monk????. érdemes ezt igy elmenteni aztán mint retróként valamikor majd előszedni:)
  • Sunrider924
    #62229
    Huha, ez topic egyre erdekesebb olvasnivaloval van tele. Barbaroknak.
  • who am I 7
    #62228
    szerintem valami brutál IK chest lehetett
  • Carlos
    #62227
    áááááá...
    igen jó lehet a drop ha ennyire kivilágít.
  • who am I 7
    #62226
    úgy tűnik az obszervatóriumban sem tétlenkednek a srácok, megy a leg farm 1000L oblegfarm
  • Pyotr
    #62225
    Már megvan neki:) ezzel majdnem vissza is tudnám hozni az árát ha jobb lenne :P
  • Sunrider924
    #62224
    Most jofej leszek es megsugom hogy a Buriza crossbow az marha keresett cucc a scoundrelhez.
  • Pyotr
    #62223
    Második "legendás" igy szintezés közben :)

  • Starfarer
    #62222
    Év videoja!
  • devlking
    #62221
    Érdekes run volt... szinte az összes elite dobott egy macet. Persze az egy kezes legendaryt azért kihagyta...
  • Savmacska
    #62220
    Eladó amulet

    98int
    230vit
    crit dmg 63%
    crit chance 8%
  • Starfarer
    #62219
    D3
  • TurboX
    #62218
    mempo drop!

    ez a str+crit kombó nem akar összejönni...
  • clio1616v
    #62217
    If ah is down; what's up? :D
  • gandrus
    #62216
    Igen, bár manapság már biztos nem ér annyit, de akkoriban, amikor esett még sokat ért. Pár hónapja lehetett.
  • clio1616v
    #62215
    mindenki azt használ, amit talált

    van aki goldot használ, hogy találjon valamit ahban van aki a talált cuccot lootként találta
  • Juhasz27
    #62214
    Hát igazándiból csak most tapasztalom a dolgokat,nem játszottam még hasonló játékokkal.
  • mikromanus
    #62213
    Ha követni akarod ezt a hagyományt, akkor sokmindenről nem beszélhetünk. Azt használod ami esik. Ha AH-zol is mostantól, akkor kb mindenen olcsón javíthatsz. A többség majd behozza az árát az alacsonyabb javítási költségeken.

    Amúgy ez nálad elvi kérdés volt, vagy szereted a szado-mazo játékokat? Csak mert ez így nem túl pörgős...
  • Juhasz27
    #62212
    Ezeket mind találtam,nem vettem semmit.Kivéve a fegyót,de az 20k volt. :D
  • mikromanus
    #62211
    Kb minden cserélhető. Nem igazán ütik ezek a cuccok meg a minimumszintet sem. Ringeken, kesztyűn és amuletten chc, esetleg attack speed és chd jól jön. Statpont és átlagdam (ring és amu) is lehet hasznos. Vitát/lifeot elsődlegesen ne a DPS generátorokon keress! (ring, amu, fegyver)
    A tegezen egy bármilyen olcsó hígfos dead man is jobb ennél. Az alacsonyabb AS-se verziók is minimum olyan jók mint a legjobb rare darabok. A fegyver gyenge. Se DPS nincs rajta elég, se socket nincs, se chd. A dex se kiemelkedő. A "ruhadarabokon" nincs, vagy alacsony az all resist. Ez épp elhanyagolható valamilyen szinten, de ez azért túlzás.
    Szerintem bökj rá találomra egy-egy itemre és keress jobbat monjuk 50-100k értékben az AH-ban. Vagy ez szigorúan magatalálós karakter?
  • LocalPatriot
    #62210
    Ty a linket, ezt nem ismertem.
    Range annyira nem zavar, mert pénzt többnyire nem veszem fel, globe meg mivel mp0-an megyek nem kell. A DMG-t viszont rendesen megdobta. De mivel eddig nem volt rá időm, este megnézem a hasonlók mennyibe mennek.
  • Sunrider924
    #62209
    Mar mondtam, de akkor megegyszer, ha mojot akarsz ertekelni akkor megnezed ezt, rogton latod, hogy a kerdezett cuccos enyhen santit, jonak tunik az avg dmg, de a maximumhoz kepest elmarad, ugyanigy a crit chance se maxos, a dmg against elite se, kb mindenben elmarad a top rolloktol. Namost hogy er 60 millat? Nem vagyok jatekban hogy meg tudjam nezni, de az en WDnek pl letfontossagu a buildemhez a pick up range ami ezen nincs, szoval nekem ez nem er(ne) sokat.
  • Lancus
    #62208
    Szia ! Nekem van pár dolgom DH-hoz ami jobb mint amid van, és csak elfekvőben van a ládámban, szívesen segítek és neked adom. Ha érdekel írd meg a neved priv.-ben és felveszlek, hogy oda tudjam adni.
  • LocalPatriot
    #62207
    Szerintetek ez a mojo megért 60 milliót?
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_9_hq50nailpo.bmp
  • Juhasz27
    #62206
    Hali!

    Valaki tudna segíteni abban,hogy mit kéne változtassak a DH-n hogy act2-be tudjak érvényesülni ? Nem igazán értek a dolgokhoz,eddig csak a élmény miatt játszottam vele.

    DH-m
  • Sunrider924
    #62205
    Annak idejen itt linkeltem katyora a budget guide-okat, amiben 1-2 millabol mp2es geart raktak ossze, meg melle a buildet minden classnak es a jatekmenetet, most se lenne nehez rakeresni gugli/youtube-on.
  • cleric
    #62204
    Elképzelhető, hogy nem jó útvonalon mégy. Nekem sem tetszik, de jelenleg a leghatékonyabb gold/item/exp farm az Act3-ban lehetséges. Keress rá az Alkaizer route-ra, a lehető leggyorsabban nv5, és járd végig módszeresen (kinek-kinek más a pontos útvonal, csináld úgy, ahogy neked bejön). Ezek területek azok, ahol az eddigi tapasztalat alapján a legtöbb a loot is.

    Néhány cimbim ráállt a level requirement-es itemek eladására AH-ban. Párszáz goldért stabilan elmennek percek alatt, kicsit is értelmes statokkal. Gyors bevétel, nem foglalja az AH slotot sokáig.

    Nem igaz továbbá, hogy nem lehet gear-t összerakni csak nagyon sokára, és az sem, hogy csak AH-ból. Én 2 dolgot vettem, amit egyszerűen nem találtam, és nagyon visszafogott (bow 3.5m, quiver 2m), minden más cuccomat találtam, gemeket én csináltam (star mind), egy top gemet ajándékba kaptam. 300 óra körül járhatok valahol, viszonylag kevés napi játékkal.

    Sok múlik a szerencsén, ez tény, de igenis rá lehet segíteni azzal, ha a játékodat optimalizálod.
  • Lammer
    #62203
    ez volt a legjobb eladasod? kivanok minnel tobb ilyet :)

    miota irtam a hszt,megkinalt meg 2 leggel... 1 event, 1 trash... mindegyik junk lesz :)

    most kellene a legdrop szeriat meglovagolnom (hatha dob valami ertelmeset is), de mar leszedulok :)))
  • gandrus
    #62202
    Ez teljesen így van. Emlékszel, amikor ezt dobta nekem? Nyolcvanöt millió aranyért adtam el anno, de valószínűleg többért is el lehetett volna, ha türelmesebb vagyok. Messze a legjobb eladásom volt.
  • Lammer
    #62201
    most mar szvsz jo...

    szerk: molyolni lehet igen az AH-ban... amint fel szeretnek rakni valamit error... na majd delutan visszaterek a temara :)

    ---
    mas: lefekves elotti run, kezd mukodni az mf :) trash dob egy -5 hotas IK fegyot (1410 dps, sajnos nem likas) ... majd az uj kedvenc azure swordot rare minionbol :D meg par egesz jo raret
  • pimpi001
    #62200
    aukcios haz 3 napja nem megy, vagy csak ejszakankent?
  • Lammer
    #62199
    az esetleg nem lehetseges, hogy a nagy gorcsolesben (legend hajhaszas, ami tok hulyeseg, inkabb essen tobb jo rare)... nem veszed eszre a "jo" rare cuccokat?
  • Fpocok
    #62198
    Olcsón eladó D3 account, rajta 60as monk és 60as(23 paragon) DH, nem túl szar gearben, több infóért MSG me.