78966
  • poruljartal
    #62277
    nem fogsz annyira örülni neki :D
  • SLICK
    #62276
    Na és annyi millió goldot majd honnan a gyíkból szerzek? Alig esik eladható cucc. Kieshetne már mondjuk egy másfél milliárdos Mempo, meg Lacuni + 1 Witching Hour öv... Vagy túl sokat akarok? -.-

  • Savmacska
    #62275
    Véégre 3nap farm után...

    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/12/a1_2013_1_12_ouowxaumsl_tn.jpg]
  • gandrus
    #62274
    Ja, igen, a Tome of Secrets ára is többszöröse lett. Ami kicsit kellemetlen, mert pár napja adtam el 1172 darabot 939 goldért.
  • VanDaal
    #62273
    Tényleg durva, hogy tegnap este még 40 db-ot vettem 40 ezerért, most meg már csak 5-öt kapnék ugyanennyiért.

    Vajon még ennél is drágább lesz később, és ennyiért is megérné betárazni? Vagy ha eltelik egy kis idő, beállnak az árak?
  • Sunrider924
    #62272
    Hat, az uj tier geam az igy startbol valami 80 milla lesz darabja ha igy marad, meg szep hogy mindenki most akar feltankolni a hozzavalokbol.
  • gandrus
    #62271
    Elég durván megemelkedtek a gemek árai. A flawless ruby pl. már tizenegyszeresére a pár nappal ezelőttihez képest.
  • devlking
    #62270
    Gatyát, meg a chestet se nagyon.
  • sanyiiiii
    #62269
    Négyet, a lacuniját senki nem fogja lecserélni egy kis extra mainstatért.
  • Carlos
    #62268
    Másold ki a passkódot és told be.
    Nincs benne átverés, énis kaptam pár hete.
  • Jabar
    #62267
    nincs benne semmi átverés
  • Andrews2007
    #62266
    Offer extended: Claim your free copy of World of Warcraft, including 30 days of game time!
    Ilyet kaptatok Dialbo III játékosok? Megéri vagy átverés? Pl 30 nap után automatikusan fizetheted a havi díjat?
  • Crokin
    #62265
    " One of the most common uses for Spirit is to recast Mantra of Conviction-Overawe for the 3 second bonus. While this is totally legitimate, we want to provide alternate uses for your extra Spirit. As a result, we are greatly buffing all the damage-dealing Spirit Spenders to try and provide an alternate use for your Spirit."

    Ezt már egyszer megpróbálták, nem jött össze... kiváncsi vagyok, most még mennyivel dobják meg a sebzéseket, hogy használható legyen bármi is az overawe-spamen kívül.
  • clio1616v
    #62264
    nem gondolod, hogy aki a d3ról szóló topikba tapasztalatcsere miatt bejön annak már van?

    meg mit gondolsz mennyit kapsz érte? 4000Ft talán, ha meg nem bírod abbahagyni másképp akkor random írj be valami jelszót a megváltoztatáskor és meg van oldva a belépés kérdése
  • Fpocok
    #62263
    Olcsón eladó D3 account, rajta 60as monk és 60as(23 paragon) DH, nem túl szar gearben, több infóért MSG me.

    Vigyétek már el vazze.
  • Gabor85
    #62262
    Sziasztok!
    Akit érdekel hogy ki milyen útvonalon megy legendary-t farmolni az megnézhet a kis videomat amit direct ezért csináltam.
    https://www.youtube.com/Phenye
  • ktm99
    #62261
    Ha jól látom szerencsére "csak" 5 slotot érintenek ezek az "Archon" cuccok. A többi helyre talán még el lehet majd adni tárgyakat.
  • Sunrider924
    #62260
    Patch 1.07 preview Ami kurvara tetszik hogy ha jol ertem az account bondos uj archon armor hazavagja az osszes eddigi top tier cuccost.

    These new items will have six affixes and feature a primary stat (Str, Dex, Int, Vit) that extends higher than what is currently available in the respective slots.

    Fasza....
  • clio1616v
    #62259
    teljesen mindegy milyen sorrendben én teljes act3at szoktam tolni mostanában olyan 15-20 perc egy run és 2-3 leg esik
  • atesz25
    #62258
    Nos már majdnem sikerült resetelni a kódomat, de nem emlékszem a kérdésre adott válaszra. Ilyenkor mi a fenét csináljak tudnátok egy címet küldeni ahova írhatnék nekik?
  • undY1ng #62257
    Köszi szépen! Pont ezt az Alkaizer dolgot kerestem, próbáltam kulcsszavakra keresni jútyúbon, de csak nem akadtam rá! Még1x köszi minden(kinek).
  • atesz25
    #62256
    Hello, mi tévő legyek újra raktam a windowst majd telepítettem a d3-at próbáltam belépni és végül oda került a sor hogy 42003 hiba account disabled.
  • Sunrider924
    #62255
    Beirod gugliba hogy diablo 3 Alkaizer metod/route, ha vizualis tipus vagy akkor ugyanezt beirod a youtube-ra is.
  • Carlos
    #62254
    odamész azmodanhoz, ahol leölted és elkezdesz visszafelé menni.
  • undY1ng #62253
    Valaki le tudná írni vagy be tudna linkelni egy act 3 farmolós videót? Az érdekelne, hogy milyen útvonalról érdemes kezdeni és, h merre kell haladni. Leggyorsabb legendary és plevel farm miatt (ww barb).
  • Sunrider924
    #62252
    Kicsit tobb tapasztalattal rajosz majd, hogy nem nagy dolog "szerencses" brimstone tulajdonosnak lenni.
  • Carlos
    #62251
    Máker vagy. Mentem a WW-vel Act3-ban a végén mp4-en és egy darab legendary nem esett. :)
  • LocalPatriot
    #62250
    oFF
    Én is olvastam, hogy hamarosan ingyenes lesz EU-ban, és mint régi nagyon aktív l2 játékos tuti ki is próbálom :) Majd én is csatlakoznék.
    oN
  • pimpi001
    #62249
    ha alakul innen Tera csapat szivesen csatlakoznek.
  • Sunrider924
    #62248
    Izlesek es pofonok, masok szerint a D3nal nagyobb fost mar reg adtak ki kezuk kozul komoly fejlesztok.
  • Pyotr
    #62247
    Igen, erre irtam, hogy a fizetős wc ingyenes lesz:)
  • Sunrider924
    #62246
    Ah nem hiszem, higfos lett mindketto szal nincs miert kidobjon
  • Sunrider924
    #62245
    Nem tudom ha ugyanarrol beszelunk de a TERA onine februartol free to playre valt :P
  • TurboX
    #62244
    hamarosan kapod a dc-t :D
  • Pyotr
    #62243
    TERA? hát nem tudom? amikor a fizetős wc-t ingyenessé teszik?
  • Sunrider924
    #62242
    Omg, az IK fejes utan Lacuni a kovetkezo trash pakkbol
  • Sunrider924
    #62241
    Rendes fazon volt ez a goblin
  • Sunrider924
    #62240
    En nem mondtam hogy nincs igaza, csak nem igazan ertem miert jo rugozni most a teman, MOST, amikor egy mega patch fog jonni, hogy ne menjenek el az emberek TERA vagy POE-t jatszani, tehat van mit varni.
  • TurboX
    #62239
    ennél csak az a "jobb" mikor in-game fikázzák órák hosszat a játékot és mikor írod neki hogy: -minek játszol vele? ki akarja irtani a családodat:D
  • Sunrider924
    #62238
    Jovan, ertjuk...