78966
  • Sunrider924
    #62317
    A grand vizier meg a maximus jo azert followereknek.
  • Starfarer
    #62316
    Látom az agyatlan fanboyok neked estek, mert meg mertek szólni ezt a tökélyt.....
  • Lammer
    #62315
    ezeket en be szoktam torni, no offense :)
  • Juhasz27
    #62314
    " A d3 eseteben ez mind ugy van megoldva, mint a magyar narancs(A tanu) eseteben, kicsit sarga, kicsit savanyu...."

    Ez az estet tökéletesen illik a Wot-ra.

    Bocs az off-ért.
  • Sunrider924
    #62313
    Nem ertek egyet veled, az emberek azert jatszanak (dark)fantasy-t mert abba a (mese)vilagba erzik jol magukat, egy szerepjatek errol is szol. Aztan lenne a masik komponens, hogy a jol megteremtett atmoszfera melle a zsakmany(loot) azokbol a szornyekbol amiket hosies kuzdelemben leversz. Ha ezek igy teljesulnek hogy jo atmoszfera, ertekes zsakmany es tarsasag akkor van egy szorakoztato jatekod. A d3 eseteben ez mind ugy van megoldva, mint a magyar narancs(A tanu) eseteben, kicsit sarga, kicsit savanyu....
    A patch valoban meg csak terv, de az irany, amit kovetnek az viszont nagyon nincs inyemre. Eskuszom az az erzesem, mintha a D3 fejlesztok melett ott ulne egy bugris a penzugyisektol es pokhalos szemmel lesi a napi belogolas statisztikakat es ha csokken, akkor mindig uti a fejlesztoket, hogy adjak mar oda amiert annyit panaszkodnak a forumozok. Amikor meg akarnak valami ertelmeset kiadni a kezukbol akkor meg azert uti oket,hogy hat elment az eszuk, ingyen kiadni a jo dolgokat?
  • clio1616v
    #62312
    ha nem okoz elég sikerélményt a játék, akkor miért szenvedsz vele?

    senki nem kötelez rá, hogy játsz - magaddal szemben nem teheted meg, hogy egy általad szarnak ítélt játékkal játsz
  • Carlos
    #62311
    Én is így gondolkoztam amikor megcsömörlöttem még annó az 1.02 magasságában. (akkor még horror volt az inferno act 3). Azóta nagyon sokat változott (javult) a játék.
    Szerintem (!) egyesek túl komolyan veszik illetve hajlamosak a 2-höz hasonlítani. Ezt nem szabad.
    Ezzel az erővel lehetne hasonlítani az 1-hez is. De minek? Ez egy teljesen más játék, más koncepció. Ha neked(tek) ez nem jön be akkor tovább kell lépni és nem szőrszálat hasogatni.

    Igen, szerintem sem ideális hogy az AH miatt nincs drop. De az mennyivel lenen jobb, ha minden 20-ik elit csapat garantáltan dobna egy FOS/SZAR legendary-t amit az AH-ban nem tudsz eladni, mert annyi van belőle és vagy a merchantnak adnád vagy bezúzatnád a kováccsal. Kábé ugyanott lennél, mint most.

    Szóval szerintem vagy vedd te is komolyabban a játékot és csak stresszlevezetésként csapkodj egy kört naponta, vagy ha ez nem megy, akkor ez tényleg nem a te játékod!

    p.s.: De előre sírni egy majdani patch vagy feature miatt amiről szinte semmit sem tudunk szerintem felesleges.
  • Ytar
    #62310
    hát, ha neked ennyi jött át .. látom nem érzed át a problémát.
    jó "szórakozást" ehhez a szarhoz.
  • clio1616v
    #62309
    akkor ezen rövid összefoglaló után kijelenthetjük, hogy ez a játék nem neked való, mivel nincs időd/türelmed vele játszani
  • momoxp
    #62308
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_50lwwtkwlf_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_axbujj96r4_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_7cfd7p5166_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_9jij6xvum9_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_90enj0kgmp_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_i9dgt41htz_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_p3eed7x2bo_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_m5mepwy3cg_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_rmt9ke20sc_tn.png]
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_hdl5djx9gw_tn.png]

    Ha érdekel valakit valamelyik írjon!
  • momoxp
    #62307
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/13/a1_2013_1_13_7cfd7p5166_tn.png]
  • Carlos
    #62306
    Jól indult a reggel (elsőre):
  • momoxp
    #62305
  • Ytar
    #62304
    az AH az ami tönkrebaszta ezt a játékot, azért nem lehet magasabb droprate, mert akkor elértéktelenednének a dolgok, és senki nem venne pénzes AH-ban semmit = Blizzard nem jtna folyamatos bevézelhez .. simán fel kéne tolni a droprate-et a Dio 2 szintjére, AKKOR lenne fun a játék. én már szinte be sem lépek, mert belefásultam, plvl 20+ valamennyi vagyok, az összes többi karakterrel végigtoltam infernot, és eddig SEMMI használható / eladható nem esett, egy rare amut leszámítva, de az se több ~10 misinél ha el akarnám adni (tudom, az itteni überkockák játékidejéhez képest az enyém semmi, de nekem ez is sok volt ebből).. csak minden 5-10-edik körben esik 1-1 fos legendary, SET-et még nem is láttam .. nevetséges.
    s ahogy látom, nem csak én vagyok így ezzel, több haverral is megváltóként vártuk ezt a fost, többen közülük már alulról karcolják a plvl 100-at, de a helyzet nekik sem rózsás, unják már ők is mint a szart, a napi 3-4 órából már ők is csak heti 3-4-et játszanak.
    az a nagy büdös helyzet, hogy amíg van / lesz fizetős AH, addig ez nem is fog változni.
    szal tolhatnak az orrunk alá újabb és újabb peccseket, engem (és tuti hogy a D2-n felnőtt játékosokat sem, akik tudják hogy arról kéne szóljon a játék, hogy kevés a hely a ládában a jobbnál jobb cuccoknak meg rúnáknak) már nem érdekel, amíg nem lesz DRASZTIKUS változás .. napokig/hetekig farmolni ugyanazt a semmit minden, csak nem szórakoztató.
  • Carlos
    #62303
    amit majd fixálnak.
  • Systore #62302
    max a sweeping wind glitch miatt
  • Pukkka
    #62301
    Ezt ugye, most csak ironikusan írtad... A Monk jelenleg a leg OP-abb kari.
  • gandrus
    #62300
    Nem, nem odaadható/eladható. Accounthoz kötött. Szerintem nem nehéz megszerezni. MP2/3-n mentem az überbossok ellen, egy gyűrűm megvan. Nem kellett hozzá túl sok próbálkozás. A kulcsokat MP4/5-n szoktam gyűjteni. Elsőre lett egy nem túl jó, de azért használható gyűrűm. A 35% extra xp-ért megéri használni egyelőre.
  • Savmacska
    #62299
    Buffolják a monkot jól olvasom ? Ráfér. Nagyon kevesen játszanak vele.
  • Lancus
    #62298
    Hááát, én valahogy nem félek tőle hogy gyorsan összejön a para 100 és ontani fogja a jobbnál jobb cuccokat, most para25-ön vagyok állandó valor5-el farmolok ML4-en és hajszállal nem dob többet, vagy jobbat mint para0/valor0/ML0-nál, kivéve goldot. Az elmúlt hét alatt egyetlen közepes legend gyűrűt dobott amit használni tudtam, minden más kukás, az AH meg siralmasan megy szintén. http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_1_13_58fdjbdqm9.jpg
    Ez a hellfire gyűrű is reménytelen eset továbbra is, nagyon nem akar Blizz adni semmit a játékosainak, legalább az ünnepekre bedobhattak volna valamit amiért nem kell egy hónap farmolással megszakadni.
  • Hedgehunter #62297
    Hellfire alkatreszeket lehet kapni azon kivul hogy megszerzem oket (tehat valaki ideadja nekem)..? :)
  • Carlos
    #62296
    Nem zavar, csak nem vesszük annyira komolyan.
    Illetve nem azonosultunk vele.
  • Sunrider924
    #62295
    Hm akkor valamit felrekommunikaltam, engem nem erdekel ha egy oran belul mndenki p100 lesz, mert nem ez a lenyeg, hanem amit a Blizzard csinal, egyet elore egyet hatra. 1.08ban majd hazavagja a paragon rendszert mert az se az lett aminek akartak, igy mar tul konnyu lesz megunni. Ugye a team deathmatch-et is ezzel az indokkal vagtak a kukaba. Ha jobban megnezed a jatekban akarmit konnyu megunni, mert milyen tetje/erteke van barminek, ha kovetkezo patchben ugyis kivaghatjak/ervenytelenitik? Nyugodtan vedd sorra, classok/skillek/gear/legendasok/paragon/pvp szolj ha valamit kihagytam.
    Ennek a jateknak igy nincs jovoje, en meg sajnos megszerettem a diablo univerzumot.Par hete olvastam ezt meg ezt. Eszembe juttattak Richard Knaak regenyet Diablorol es sajnos ez a jatek abbol semmit nem tud visszaadni, es ahogy kinez nem is fog. Szar ugy egy veszett fejsze melett rajongonak lenni, de mivel azt latom hogy tobbeket zavar az allaspontom akkor ezzel be is fejezem.
  • who am I 7
    #62294
    Nem kell ennyire véresen komolyan venni.Szórakoztat, játszál vele kész..ne agyalj ezeken, hogy akkor mindenki p100-as lesz 2 hét alatt (nem igaz), mindenki 2 millárdos legekbe fog szaladgálni (nem igaz), hanem funból tolni azt kész.
    Nekem pl. nem okoztak ezek a változások álmatlan éjszakákat, meg kell, h mondjam.És a 107-es pöts sem fog, sőt...Ha lesz ladder a pvp-hez, meg ear meg stb, és kiforrja magát, bőven jó lesz, addig is szerintem jóvan úgy, ahogy van.Szerintem nem kell a messiást várni ettől..ez már az elején látszott.Bár meg kell mondjam, mióta kijött mással nem játszottam , bár azt is meg kell mondjam, ha nem jönnének belőle a jurók, már rég nem játszanék vele
  • Gabor85
    #62293
    Hali!
    Ezt díjazom néha a jóból is megárt a sok hát igen 16 óra nem kevés és egy játéknál ezt hamar megunná az ember. :)
  • Carlos
    #62292
    Nálam egyszerűen túljátszás lépett fel. Amikor megjelent, akkor 1 hétig napi 16 órát játszottam vele. Besokalltam. Most hogy csak úgy játszom amikor időm van nagyon tetszik.
  • Sunrider924
    #62291
    Ize, pont te kerdezed ezt, aki korabban mar megvontad a bizalmadat ettol a jatektol es elmentel masikkal jatszani. En azota is itt vagyok es bizni szeretnek, remelni, de lehet en is kellene hagyjam a fenebe a blizzardot meg a valamikori hirnevet, ami garancia volt a minosegi szorakozasra, es menjek inkabb jatszani Path of exilet vagy akarmi mast. Vegulis mit szamit nekem, hogy a Blizzard segget csinalt magabol, ha neki(k) nem szamit egyaltalan?
  • Carlos
    #62290
    Miért vagy ilyen negativ?
  • Sunrider924
    #62289
    Felteve hogy lesz majd egyszer pvp es lesz meg kivel
  • LocalPatriot
    #62288
    Nem, dehogy. Arra értettem, hogy para 100 után is fogok farmolni, mert majd pvp miatt kellenek a jobb cuccok.
  • devlking
    #62287
    Ja, én úgy értettem, hogy majd 100on jobb cuccok fognak esni. De akkor lehet hogy nem erre gondoltál.
  • LocalPatriot
    #62286
    Merthogy?
    Ám nem tudsz. Mivel senki vagyok, nincs beleszólásom hogy mit hogy állítsanak be, rá vagyok szorulva, arra amit ők gondolnak.
    Tudom, hogy ez rossz hozzáállás, írnom kéne nekem is a fórumokra stb, mint sokan, de én nem veszem az egész játékot ennyire komolyan. Nekem megfelel így is, úgy is. Nincsenek nagy igényeim. Azért játszok, hogy élvezzem.
    Farm meg 100 után is lesz, mert rá lesz az ember "kényszerítve", a pvp miatt. Lehet Ti máshogy látjátok, nincs azzal baj.
    Menjetek official fórumra, és írjátok oda a véleményetek.
  • Carlos
    #62285
    Egyetértek Local-al. Kivéve a PVP-t.
  • pimpi001
    #62284
    lassan elveszik az aktív megszállottaktól /tollunk :)/ azt a kis élményt is amiért toljak nap mint nap
  • devlking
    #62283
    "AZ meg az, hogy elérjem a para 100-at, és utána jobb cuccokért ugyan úgy famolok"

    El kell hogy keserítselek...
  • LocalPatriot
    #62282
    Teljesen igazad van. Nem tudom mi a céljuk, de azt tudom, hogy nekem mi.
    AZ meg az, hogy elérjem a para 100-at, és utána jobb cuccokért ugyan úgy famolok, és közben pvp. Nekem ez a cél. Élvezem a játékot, és nem spekulálok hogy min variálnak meg minek stb...
    Ne értsd félre, nem neked akartam beszólni, csak én lazábban fogom fel.
  • Sunrider924
    #62281
    EN azt szeretem a blizzardnal hogy a D3 kapcsan minden esetben a friss elgondolasukkal tonkrevagjak az osszes elozot. Azon kivul hogy az mf-et levaltja, a paragon szintezesnek volt nemi tavlati erteke, ha egesz nap nem esett semmi a paragon szinted akkor is fejlodott, nem sok, de ez is valami, namost megturbozzak a paragon szintezes sebessegett es 1-2 honapon belul a paragon szint semmit nem fog erni.
    Valaki ott a blizzardnal komolyan el kellene dontse, hogy mi a fenet akar a D3al, mert ez a patch rohadtul ugyanugy buzlik mint a wow-ban a friss seazon, ami mindig levaltja az osszes elozot, csakhogy ott a rendszeres content update-re van keret/penz/ember itt meg nagyon nincs es ilyen fercmunkak keszulnek patchek cimen. Hogy is nez ki eddig majustol a fejlodes:
    inferno nehez, csak kevesen haladnak vele> 1.03 infernot mindenkinek,
    legendas nem esik csak ritkan>1.04 legendast mindenkinek,
    paragon lassu>1.07 paragont mindenkinek 2 heten belul.

    The future is bright...
  • Andrews2007
    #62280
    S ha lejár a 30 nap akkor nem kell még fizetni havonta előfizetést ugye? Mert én csak kipróbálni gondoltam.
  • LocalPatriot
    #62279
    Jó lesz a patch para lvl szempontból. Mp1-esen két és félszer annyi xp, mint eddig.
  • Savmacska
    #62278
    Még nem nyitottam föl :D De fogok! Heti egy legendary esik.....