78966
  • gerey
    #62357
    Pont akartam eladni a gemeket, erre kivág :D
  • gandrus
    #62356
    Ja, a kis genya szivat rendesen.
  • who am I 7
    #62355
    ki is lett nyírva AH
  • Carlos
    #62354
    Jaja, elbasztam. Csak kettő volt ki is esett mindkettőből a cumó.
    Kulle-s nagyon nehéz volt, ott haltam 2x mire rájöttem, hogy kulle-val kell kezdeni.
    Ghom-os egyből sikerült. Fika volt.
  • gandrus
    #62353
    Totál random. Az egyetlen mód rá, hogy ha több teleport deviceod is van, és ha megnyitottad az elsőt, utána a másodikat, és ha még az se az, akkor a harmadik már az lesz.
  • Aspyrin
    #62352
    miből gondoljátok, hogy a pvp-s peccsben nem jelennek meg új tárgyak is? :)
    mindenki össze-vissza vásárolgat, mintha háború jönne :)))
  • Carlos
    #62351
    Lehet valahogy befolyásolni, hogy melyik teleport nyíljon meg a device-al vagy totál random?
  • who am I 7
    #62350
    Nekem amúgy mind1, mivel nem pár millás gearem van, csak szerintem elég pár dolgot át dolgozni úgymond, h hasonló esélyek legyenek.DE csak fantáziáljunk akkor, vegyünk egy DH-t.Majd 50 discel,el tud nyomni minimum 3 smoke-ot, rátol egy prepet, újra 3 smoke.az 6 x 1.5 sec 100dmg red.Mellette passzívban van az ss és 100% critről indul, mondjuk egy devouring arrowval..és még az ellen közelébe sem kell mennie és célozni sem... :D nagyon kíváncsi leszek.
  • Sunrider924
    #62349
    Nem ertem felre, te remeled hogy low costal is eselyed lesz az ultra dmg output ellenfelek ellen, akik raadasul brutalis ehp-val rendelkezo tankok, erre mondtam hogy nekem nincsennek ilyen illuzioim(amikor linkeltem a solo mp10 uber vidit mar akkor 1milla folotti ehp-rol beszeltek, hogy az a minimum). Es igen, skillezni kell majd, de durvan, ugye az elitek infernon csak 4 affixel jonnek, de a playereknek 6 skilljuk van. Amugy igazad van, a ptr utan tobbet tudunk arrol hogy a blizzard hogy kepzeli ezt az egeszet.
  • who am I 7
    #62348
    Te meg azt amit mondani akarok..hagyjuk.Majd, ha lesz ptr.
  • Sunrider924
    #62347
    Szerintem picit felreerted az EHP-t
  • who am I 7
    #62346
    d3 pvp ismeretlen terület.Nincs neked sem tapasztalatod..minek 1 milla ehp minden esetben?PTR-re kíváncsi leszek..de van pár sejtésem, és az, hogy egy low costtal is le lehet majd gyűrni komolyabb karaktereket, a skill bázis megvan hozzá..már csak használni kell tudni.A blokk és magas dps (krittel) lehet fontosabb lesz mint az EHP, bizonyos szitukban.Nyilván, ha biztosra akarsz menni, akkor kell a x millió ehp, x millió dps x millió anyámkinnya, de az sok gold,sok eur.Lesznek más járható utak, szerintem.
  • devlking
    #62345
    Ez is kibaszott ösztönző a játékban, hogy megyek haverral együtt, és ő kétszer annyi (és jobb) legendaryt talál mint én, annak ellenére hogy 120-al kevesebb mf van rajta.
  • Sunrider924
    #62344
    Hat itt egy picit nem ertek egyet veled, rakj osze nem miliardokbol 1milla EHP-t es melle vagy 100k+ dps-t, es ha megvagy mond el neked mennyi volt az a minimum oszeg amibol ez sikerult.
  • who am I 7
    #62343
    a hallowed defender már megy fel mint állat :D lol
  • who am I 7
    #62342
    túl van agyalva ez a "one shot".A tutyimutyi kazsuál, akkor nem pvp-zik és kész.Akinek van minimális kitartása, meg akarata, szerintem nem kell milliárdokat egy jó pvp-s gearért eltapsolni.Jó, lehet a 3000 eurós karikat nem fogja legyűrni, de úgy mint mp10-es farmoló cuccot 1-2 millából, úgy valószínű pvp-s cuccot is össze lehet majd ennyiből dobni. A stormshieldek ára szerintem fel fog menni...de a lényeg a blokk lehet itt.Persze, a blokk se 100%-os védelem, de plusz esély a túlélésre egy durva kari ellen...Érdekes lesz.
  • Sunrider924
    #62341
    Mar nem tudom, kiarusitottam az osszes gemmet amit 1.03ota gyujtogetek 5 perc alatt :/
  • Carlos
    #62340
    köszi!
  • clio1616v
    #62339
    próbáld ki tegyél be 100db emeráldot magasabb kb 19000 áron és átlagárat megemeled vagy 500al :)
  • Sunrider924
    #62338
    Szerintem akik a d2 pvp-t varjak a D3ba oriasit tevednek, itt nem lesz az hogy a low kari majd jol pofanveri a max szintut mert jobb a buildje, a 60as nagyon bena jatekosnak a szintbol adodo statkulonbsegek miatt akkor is elonye lesz, hat ha meg jol fel is oltozik hozza AHbol. Akarhanyszor nezegettem a D2 pvp hozzaszolasokat kb mindig ez volt a nagy elmeny hogy a kicsi de ugyesebb jatekos megverte a max szintut, na itt a D3ba ilyen szerintem nem lehetseges.
  • devlking
    #62337
    Ha csak a wowhoz hasonlítom, ott is 10% alatt van az aki pvpzik. Viszont ott ugye van valami haszna is a dolognak, mert fel lehet belőle nagyon szépen cuccolni egy karaktert.
    Itt ilyen nem lesz, és itt nagyon ki fog még az is jönni, hogy a jobban gearelt emberek egyhitelni fogják a casualokat, akik aztán a büdös életbe többet be sem teszik a lábukat oda.
  • Sunrider924
    #62336
    Bakker akkor elsiettem, nekem meg csak 17k volt.
  • Sunrider924
    #62335
    A kovi patchben jon a gemmke uj tierje a Marquis, amihez 3x radiant star kell es ezenkivul jon az uj ruby is meg a craftolhato archon armor set.
  • clio1616v
    #62334
    18kért adtam el az emeraldok darabját :)
  • Carlos
    #62333
    Bocsi a noobságot, de miért van most a megbolondulás?
  • Carlos
    #62332
    Max 10%. Szerintem. A diablo nem a pvp-ről szól...
  • who am I 7
    #62331
    fórumokról,fb-ről azt látod, hogy 5%-ka kíváncsi rá?Becslésekbe egyébként nem mennék bele, majd meglátjuk alapon.De ettől többre saccolom, mp bevezetése coop-ba se rossz.
  • Sunrider924
    #62330
    Jezusom, az emberek ennyire meghulyultek a gemekkel kapcsolatos hirre, akarmilyen szinu flawless square gemmet teszek be instant viszik. A tome of secret-rol nem is beszelve, 17k darabja.
  • devlking
    #62329
    Hát a pvp! Ja nem. Kb majd az emberek 5 százaléka, ha beteszi oda majd a lábát.
  • who am I 7
    #62328
    Rosszul csinálod.Azért mert nem tudsz "okosságokat", attól még nem az egész rendszer [email protected] egész rendszer egy marketre (AH) van kihegyezve.Ha mindenkinek kiesnének a top legendaryk (50-100 óra után LOL), akkor nem lenne szükség marketre, vagy ha lenne is, akkor gomboké kelnének el az értékes cuccok is, szinte csak tulaj "csere" lenne.
    Meg lehetne ideologizálni, hogy nincs szükség a marketre, és különböző dolgokat mondani, hogy hogy is kellene..De ez már így van..úgy is mondhatnám, hogy ez van, ezt kell szeretni.Nem kötelező vele játszani.Inkább egy kicsit jobban gondolkozz el az egész dolgon..ha kiesik minden 100 óra alatt, utána mi a motivációd egy dio világban?semmi kb.
  • Lammer
    #62327
    meg talan a maximus ha nincs, igen... a vizier meg mar 1 (!!!)% minuszt jelent a maxos testverei mellett,ha followernel hagyod... :)
  • who am I 7
    #62326
    Ha jól megnézzük, egy olyan játék, aminek a contentjei nem frissülnek havonta és esetleg nem lehet belőle pénzt kihúzni, az unalmas egy idő után..abban! az esetben, ha csak a gép ellen játszol.Ha emberek ellen, az más..pl pvp.Ahhoz szerintem nem kelleneki havi új cuccok, csak lenne egy ladder ebben is, mivel az emberek 99%-ban jobban szeretnek egymással versengeni.
    A fejlesztői brigád (vagy pénzügyi mind1), bármit megtehet a játékkal patchenként..evvel nem nagyon lehet mit kezdeni, ha te így éled meg a dolgokat, az tényleg kiábrándító lehet, ezt elhiszem.Ha valaki, akkor én elég nagy dio fan vagyok, de nem táplálok már különösebb érzelmeket iránta...amióta láttam az első képeket és videókat.Tudtam, h ez már rég nem erről fog szólni..és ennyi.Ettől függetlenűl végülis szórakoztat, és eszembe juttatja azért a régi diós éveket.Fórumokban te is adhatsz tanácsot, szerintem evvel nem lenne gond.
  • devlking
    #62325
    És akkor még kevesebb használható cucc lenne a játékban.
  • Fpocok
    #62324
    Olcsón eladó D3 account, rajta 60as monk és 60as(23 paragon) DH, nem túl szar gearben, több infóért MSG me.

    Vigyétek már el vazze.
  • clio1616v
    #62323
    nagyon egyszerűen meg lehetne oldani

    kellene egy gap a cuccok közé, ami sárga az 0-100 main statos, ami leg az 100-200

    csak példa volt...
  • Crokin
    #62322
    Eleve miért van ennyi FOS/SZAR legendery? (költői kérdés)
  • Crokin
    #62321
    Meglátjuk...
  • Crokin
    #62320
  • Crokin
    #62319
  • Ytar
    #62318
    azért, mert az orrukig se látnak el, csak sajnálni tudom őket. ..