78966
  • who am I 7
    #62397
    Vgy csak 20 bot fut neki egyszerre már tavaly májustól :D
  • who am I 7
    #62396
    Nálam is így megy, eddig bevállt.
  • devlking
    #62395
    Ez főleg akkor jó, amikor a botok 2 óránként elkezdik aládpakolni. :)
  • BlazeH
    #62394
    Elég sokat költhetett ezért az RMAH-ban az arc:

    http://us.battle.net/d3/en/profile/Dragon666-6988/hero/22766021

    Elég ha a Mempókat nézzük :D
  • Pukkka
    #62393
    Én is ezt a verziót szoktam alkalmazni. Sőt, amikor látom hogy egy item eladható értékénél joval alacsonyabb áron vannak bent cuccok, vagy kivásárolom őket, vagy ha annyim nincs várok, míg kipörögnek és csak utána rakodom be a cuccot.
  • TurboX
    #62392
    nagyobb értékű tárgy esetében érdemes magas árral kezdeni majd azt folyamatosan csökkenteni (igaz hogy sokáig foglalja azt az egy slot-ot de nálam eddig bevált)

    jobb megoldás mint hogy áron alul gyorsan eladjuk
  • who am I 7
    #62391
    jóvan már :D egy dolog, hogy mennyi ideje rohad ott..mennyit ér a cucc, milyenek vannak mellette hasonló árfekvésben.10M-ért nyilván nem rohadna ott egy percet sem, mégsem az a jó megoldás.
  • Pukkka
    #62390
    Köszi a válaszokat.
  • who am I 7
    #62389
    megpróbálhatod 350 millióért is, máskérdés, hogy nem veszik meg, ha meg így nézzük, hogy a 350-es kb semmiben sem jobb, akkor van 140M-ért tizen pár ressel kevesebbes is.Én 220 körül adnám.
  • devlking
    #62388
    Mondjuk nem tudom ki az aki megvenné, mert jobbat lehet olcsóbban kapni. Az az 5-10 int nem számít semmit, a 200at azért mondtam ,mert van bennt 230-ért is hasonló, és az már ott rohad egy napja.
  • Pukkka
    #62387
    reálisan a köré raknám én is. De elég érdekes a szórás AH-s árakkal, van 350 ért is, ami kb semmiben nem jobb, ezért érdeklődök, hogy a maxos int számít e. btw köszi a választ
  • devlking
    #62386
    Ez így kérlek szépen olyan 200 millió körül van.
  • Pukkka
    #62385
    Ötlet, hogy ez mennyit erhet? Nem értek az ilyen szarokhoz, maxos int-et nezi valaki, meger felarat?
    Majdnem default beraktam 19 millaert, utana neztem a ket socketet...

    [IMG][/IMG]
  • VanDaal
    #62384
    Rendes tőle :)
  • Savmacska
    #62383
    Árban kb összesen mennyit érnek ?!

    VanDaal: Csak linkelgettem trade-be hogy test és az itemet hogy milyen fejest vegyek, erre rám ír belinkeli a fejest h kell-e mondom igen mennyibe kerül ? azt irja free, és invelt is be. Megnézte a többi cuccom és még azt a 2őt ledobta a földre hogy kell-e. Fel sem vettem mert nem hittem a szememnek, de mondtam h igen kell. Azzal bucsuzott hogy menj egy kicsit játszani most ! :D Az indok amiért nekem adta: neki már nem kell, nem használja, jobb van neki, nekem pedig rosszabb :))
  • Czdano
    #62382
    Na a képet nem engedi szóval
    Vállas:
    270 str
    89 vit
    71 allres

    49 fire res
    16% magic find
    melee attackers take 179 dmg/hit
  • Czdano
    #62381
    ELADÓ



    Árban itt privátban, vagy a nurain#2580-as battletagen megegyezünk ;)
  • Jabar
    #62380
    Ah köszi, most már ezt is tudom akkor :)
  • BlazeH
    #62379
    Külön van kezelve. Az MP-k a cap-en felül adják a bonuszt. P100-as kari MP0-án se ér esmmit az MF cuccal.
  • Jabar
    #62378
    Bocs ha hülyeséget kérdezek mert lehet én értettem félre anno amikor olvastam, paragon lvl100-on akkor van cap-elve az mf ha mp10-en mész nem? tehát ha mondjuk mp0-án akkor kell a ruhán az mf?
  • VanDaal
    #62377
    Az emberi leleményesség határtalan :)
    Köszönöm a választ!
  • Carlos
    #62376
    Ezt énis csináltam. :)
  • Sunrider924
    #62375
    Igen vaan egy kis extra dropp bonus a cooperativ modnak, nem szamszerusitette a blizzard hogy mennyi, csak kijelentette hogy van es kesz, menjel coopba ne egyedul.
    A paragon kivaltja az mf-et, max paragon szinten nem kell majd mf gear mert a paragonbol kapod. 1 paragon szint 3% mf-et ad, p100on megvan az mf cap. A paragon elsodleges celja az volt, hogy megallitsa a jatekosokat a gear swap hasznalataval, sokan csinaltak azt, hogy 5% hp alatt gyorsan geart csereltek mf-re es ugy oltek meg a mobokat, Blizzardnak ez nem tetszett, jott a blabla es aztan jott a megoldas a paragon szintek.
  • Sunrider924
    #62374
    Ehh, tenyleg elirtam a ToS 1700, a zold gem volt 17k. Amugy nem tudom mennyire eri meg varni, mert a hiszteria mar lecsengett, tegnap este mar jelentosen visszaestek az arak a deli csucsforgalomhoz kepest.
  • VanDaal
    #62373
    Hogy sikerült rájuk szert tenni? Lehet nekem sem ártana bepróbálkozni valami hasonlóval, hátha megszponzorálna engem is valaki :)

    Más:
    Cooperativ módnak lehet valami hatása a dropra? Lehet bebeszélem csak magamnak, de mintha több értékelhető cucc esne, ha nem egyedül megyek.

    Egyébként mennyire van érzékelhető gyakorlati hatása a magasabb mf értéknek? Jól gondolom, hogy a paragon szint emelkedésével idővel akár le is mondhatunk a gear által nyújtott mf bónuszokról?
  • BlazeH
    #62372
    Elírás lehetett. Bár én is csak este néztem, de már akkor is 1.7k volt és nem 17. Egyelőre nem is adtam el, pedig van pár ezer darab.
  • vidu01
    #62371
    Lentebb olvastam hogy 17k a tome of secret ahban. Nálam 1700 gold most akkor hogy van ez? Tegnap óta lement töredékére? Úgy 800 darabtól megszabadulnék.
  • Carlos
    #62370
    szépek.
  • Savmacska
    #62369
    Ha hiszitek, ha nem, most kaptam őket ingyen egy ismeretlentől... Vannak még rendes emberek!!! :O

  • Savmacska
    #62368
    *57k dps 63k hp
  • Savmacska
    #62367
    Vennék jó áron 1h+off és egy mempo of twilight fejest a wizzardomnak. Esetleg egy jó buildet is friss 60as nagyon kezdő wiznek :) 55k dps-el 50k hp-val
  • Carlos
    #62366
  • TurboX
    #62365
    "We're also increasing the base pickup radius by a small amount."



    ez már nagyon kellett, volt úgy hogy 10 kört sprinteltem a gold körül(közben persze ment a berserker vagy épp egy shrine ideje...)
  • Savmacska
    #62364
    Wizz offhand mennyibe ? Pont most húzok egyet 56-os
  • Jabar
    #62363
    pár napja adtam el a tome-jaimat (2000-et 1000g/db-ért) meg gemjeimet táska takarítás címen... ez az én formám :p
  • Carlos
    #62362
    csak egy tipp volt.
  • McHaals
    #62361
    vasárnap este 8-kor?
  • Carlos
    #62360
    jön a patch?
  • McHaals
    #62359
    10 percenként disconnect, AH sem megy... mi van itt kérem?
  • Hedgehunter #62358
    De jo hogy gyujtottem a tome of secreteket eddig.. :) van vagy 600.... Gazdag vagyok...