78966
  • Klemice
    #62477
  • clio1616v
    #62476
    Clio#2115
  • Klemice
    #62475
    linket adj már légy szíves, milyen cuccban nyomod :O
  • clio1616v
    #62474
    Mai első act1 run termése:

  • Sunrider924
    #62473
    Halgass Devilre
  • Fpocok
    #62472
    Olcsón eladó D3 account, rajta 60as monk és 60as(23 paragon) DH, nem túl szar gearben, több infóért MSG me.

    Vigyétek már el vazze.
  • UltraZord
    #62471
    80-100 ezer gold

    nincs rajta crit chance , nem ér semmit, max hcn tudnád eladni
  • devlking
    #62470
    Várjál a patchig vele. Lesz az a háromszorosa is.
  • Carlos
    #62469
    Szakértők véleményét kérném ennek a beárazásában:

    (az én tippem 80-100 körül van, de nem vagyok pró)
  • who am I 7
    #62468
    nálam nem tudom mivan, most minden run alatt jön min. 1 zöld, meg 2-3 leg.Amiben most vagyok eddig egy tal amu,manti,zuni fejes,egy 2h fos mace, meg 1 sword..wtf..lehet karácsony van.
  • Carlos
    #62467
    Én ott farmolom össze ez az ötös valort a kulcshoz vagy a portál device harchoz.
  • gandrus
    #62466
    Csak a poén kedvéért. :)

    Bár ahhoz meg elég sokba kerül. Főleg az infernós. Én azért megcsináltattam. ;)
  • TurboX
    #62465
    felejtsd el semmi értelme

    #62461: nagyon ritkán dobja
  • Savmacska
    #62464
    Megéri megcsináltatni a staffot a pónis pályához, vagy semmi értelme ott farmolni ? :)
  • gandrus
    #62463
    Lehet venni plant is AH-ban. Ráadásul már nem is olyan drágák. Én anno pár tízmilliót költöttem a gem planekre.
  • Carlos
    #62462
    Énis szeretem eladni a kékeket. Összejön belőlük némi költőpénz.
  • Carlos
    #62461
    Szintén. Egyet se találtam még.
  • zsotesz
    #62460
    Gem craftolósnál hogy lehet a star-nál magasabb/erősebb gem-et craftolni?
    Én úgy tudom, hogy esnie kellene inferno-n a plan-nek, de eddig még egyszer sem esett, pedig mostmár elég régóta infernon tolom
  • SLICK
    #62459
    természetesen a Main karakter a Barbár, azt szintezem jelenleg. Még 100-ig van 58 szint, addig csak találok fasza itemeket, na meg persze sok gold is kiesik addig. Szoktam nézni átlag 140-180m gold megvan ha kimaxolnak egy karaktert... eddig 43m goldot szedtem össze az ah-n kívül... Amúgy meglepően jó áron adom el a kék itemeket is. Bár tény, hogy az idő nagyon megy vele.
  • Carlos
    #62458
    Nekem is lement pár majd' 2 misi a lacuni-ból.
  • LocalPatriot
    #62457
    Jobb ha beletörődök..::S
  • Carlos
    #62456
    az adó az adó...
  • Carlos
    #62455
    Tegnap délután mp7-en nekem is 3-ból csak 1-szer dobott. Énis pipa voltam.
  • LocalPatriot
    #62454
    Az is igaz:) Meg az is, hogy először 50M-ért tettem be mondom hátha:D
    Tegnap esett egy inna nadrág, mondom nem baj, ez is kis pénz, erre 142 vit-je is volt+ 94 dex, 9% atk speed, meg a szokásos 1 CC%. 60-65M-ek ezek kb, 60.ba betettem, és az imént el is ment, de csak 56M-et kaptam...:S hát azért röhej...:S hejj
  • Sunrider924
    #62453
    Ha hamarabb szolsz, akkor odaadhattam volna azt a Burning axe of skunkis-t, amit 450% mf-el dobott az elobb nekem a jatek, sajna mostmar csak egy kozonseges brimstone, igy gondolom nem izgat a dolog
  • Sunrider924
    #62452
    Szerintem roszul teszed ha idot/helyet pazarolsz a kek itemekre, foleg amiota 1 sarga goldban 2-3x annyit ad mint egy jobb fajta kek. Akkor mar tobb ertelme lenne gold findra gyurnod ha ezt akarod, en mar sargabol se szedek fel mindent, 2h staff, hammer ezeket kapasbol meg se nezem, az Oni blade az sajnos szivugyem hogy egyszer beakad majd az ubermegagiga verzioja de perpil a skorn mindent ut.
    Az 50k hp a passzolo resivel meg unbuffed 150-200k dps-el az enyhen OP :) Ha a wallet warriorokat nezed akkor persze nem az.
    Vegezetul, legyen egy main karid, marmint EGY, a tobbi raer kesobb is.
  • devlking
    #62451
    8 run alatt 0 legendary 325mf-el. Szórakozik velem ez a kibaszott játék...
  • CalebJoe
    #62450
    Tegnap valami orosz gyerek szórakozott én meg azt hittem valami bug hogy tényleg ennyit dobott Azmodan.

  • SLICK
    #62449
    Most elkezdtem a kék itemeket is felszedegetni, azokat is eladogatom.
    Az a baj nem akarom most eladn ia készleteimet, mert nicns túl sok. (brimstone, gemek, tome of secrets) bár utóbbi meg is fogyatkozott mert gemeket növeltem a cuccaimba. A Brimstone-okat meg eladásra szántam, de most hogy olvastam, hogy majd kell a craftoláshoz, így inkább nem válok meg tőlük... Van 22 db jelenleg.

    Egyébként minden karakteremet próbálom optimálisan összerakni. Nem akarok OP karaktert, mivel az csak biga mutogatásra való nem többre. PvP-zni se akarok túl sokat, ahhoz pedig hogy farmolgassak meg játszak, nagyjából tudom milyen értékek kellenek.
    A Barbárom esetében bőven megelégednék egy unbuffed 150-200k közötti sebzéssel, az armor és resist értékeket kell javítani, meg a Life-ot szeretném olyan 50k-ra növelni.
    Meg végülis az összes karakteremnek hasonló értékeket akarok.

    Más:

    Nektek is nehezen akarnak kulcsokat dobni a Key Wardenek? Max Valorral mp 6-7-en mentem nekik, de ilyenre nem volt példa, hogy többszöri nekifutásra se dobjon kulcsot... Agyam eldobom komolyan.
  • Carlos
    #62448
    Meglepődtem. 2-3 rum után nem menne nekem a farmolás (nem iszik alkoholt egyáltalán, rumot csak a sütibe tűri meg).
  • Lokker
    #62447
    Mármint run alatt, csak fáradt vagyok már. :)
  • Lokker
    #62446
    Most vagy képzelődöm, de mintha kevesebb emerald esene, a többi gemből 1 rum alatt összeszedek 11-12 darabot míg emeraldból 2-3 rum alatt jön 1-2 darab.
  • Sunrider924
    #62445
    Mindegy, a lenyeg hogy sikerult elpasszolnod, gratu.
  • Sunrider924
    #62444
    Ha jobban megnezed azt is irtam, hogy hatha arra repul egy madar
  • LocalPatriot
    #62443
    Ja, de persze csak 8,5M-et kaptam meg, a másfél ment a blizznek:D
  • LocalPatriot
    #62442
    Azt nem is mondtam Sun. (Minden rossz szándék nélkül)
    A kard, amit nemrég linkeltem, amire 500k-t mondtál, (miután AH-ba megnézted), végül 10M-ért ment el. Asszem 3 napot volt bent. :)
  • Pukkka
    #62441
    A Patch kijövetele utan lesz arany világ. Visszajön egy csomó fish, aki ész nélkül pakolja ki a cuccokat.
  • Sunrider924
    #62440
    Hat figyelembe veve hogy az item piac az most befagyott a patch elorejelzes miatt szamomra ertheto hogy nem megy annyira, most a crfat nyersanyagok mennek meg ugy ahogy. Habar ma frissen felszokott a brimstone ara.
  • Pukkka
    #62439
    AH flipping szerintem már nem fut annyira. Persze ilyen 5-10 millios tételekkel még lehet számolni, de számomra az már nem éri meg a fáradtságot. Jelenleg is bent van AH ba 4-5 item, amit mikor megvettem 4-500 millás profitot számoltam. Már most látom, hogy jó ha a fele meglesz.
    Én utoljára akkor tudtam szakítani, amikor a gemek ára beesett. 400 millióért vettem emeraldot 5m/each, olyan 25 millió környékén adtam el őket.
    Ha lenne kedvem mással is játszani DH-n kívül, akkor a cuccaiból tudnék még egy kisebb vagyont szakítani, az annó kiesett ékszerekből.
  • Carlos
    #62438
    Vagy ha ahhoz venné a fáradságot, hogy becsápolja az AH keresőjébe azokat a statokat amik a tárgyon vannak amit el akar adni...
    Én így szoktam eladogatni a dolgaimat, bár eddig a legjobb egy 40 milliós -adó lacuni volt.