78966
  • devlking
    #62757
    100%-ig biztos vagyok benne, hogy probléma lesz. Én is megszenvedtem velük, mire elfogadtak mindent...
  • who am I 7
    #62756
    csak közüzemi elszámolást kell be szkennelned, ha nincs a nevedre szóló lakcímkártya.Ne a csekket szkenneld be.
  • Sunrider924
    #62755
    Nem tudom, probald ki. Ird oda, hogy a szuleiddel elsz es az a tagi, akinek a neve a szamlan van, az a faterod. Ha ezt se ertik, akkor szandekos ertetlenkedes esete forog fent.
  • LocalPatriot
    #62754
    Hát de én még szülőkkel élek:D
    Gondolom az nem baj, ha fater nevével ellátott sárga csekket szkennelek be, nem?
  • who am I 7
    #62753
    Sokféle elmélet létezhet, nyilván az igazságot a bliz managementje tudja.Mit és miért léptek úgy, ahogy, mit gondoltak át és miket nem.D3-at nem ilyenre tervezték, én az elején mondtam, hogy a wow közönséget akarják valahogy megfogni..ami nagyrészben sikerült is.Eleve a ti "közös" pontotok is ez.A wow szerű világ inkább, mint az igazi diablo ez.Bár nálam a dark moddal megfelel a játék, a kivitelezés jellege nem diablós, a sok ripacs színt tudtam csak kigyilkolni, ami a profi zene és hangok mellett azért már nem rossz végülis.
    Ha nem lehetne vele bizniszelni, valószínű már nem játszanám.Vagy csak ritkábban...a havi új cuccok meg helyszínek jobbak lettek volna.Egy izometrikus diablo mmo lett volna jó.Diablós gótikus style-ban, frissülő helyekkel, újabb monsztákkal itemekkel stb.SZerintem ez jobb út lett volna, a wowosok megfogására is,hosszabb távon.Minthogy, egy egyszeri játékot, kicsit átfaragtak izometrikus wowwá.Tehát, pont fordítva csináltam volna : grafika diós gótikus / játékrendszer wow-os updatelhető nagyobb világ.
  • Sunrider924
    #62752
    Nem tudom ha jol forditom, de ezek szerint ker egy szemelyit amin van lakcimed es a neved, valamint egy szamlat(viz, gaz, akarmi amit kifizettel, tehat latjak hogy te azon a cimen fizetsz viz/gaz akarmit, vagyis ott laksz)
  • LocalPatriot
    #62751
    Lehet h nem látják a csatolt fájlokat? Behorpad a homlokom...
    Nyitok akkor egy új ticket-et, merrt vissza írni se enged.
  • devlking
    #62750
    Íme a példája a remek supportnak. :D
    Írd meg nekik, hogy talán nyissák ki a szemüket...
  • LocalPatriot
    #62749
    De az a szép, hogy ha rámegyek h still problem, nem tudom submit-olni. Azaz nem tudok visszaírni. Lehet csak valamit rosszul fordítok? Ez a komplett levél:

    Thank you for your reply.

    I regret that we are missing one piece of information from you to be able to change the country;

    - Proof of residence in Hungary

    We originally asked for;
    - A valid proof of residence in the form of legal identification with address or legal identification without address and a utility bill

    If you read this again, it indicates we can accept an ID so long as their is your address registered on it. In this case as your address is not, we need another picture of a bill (such as gas, electricity etc) to verify proof of living.

    We look forward to hearing back from you again soon. Should you have any other questions in the meantime please do not hesitate to ask.

    Kind regards,
    Tina C
    Customer Support
    Blizzard Entertainment
  • LocalPatriot
    #62748
    Úgy csináltam. Egymás mellett van a kettő, amjd a másik képen a másik oldaluk...:S
  • Carlos
    #62747
    Rakd egymás mellé a személyidet és a lakcimkártyádat és úgy fotózd le.
  • LocalPatriot
    #62746
    Ezt írták:
    - A valid proof of residence in the form of legal identification with address or legal identification without address and a utility bill

  • LocalPatriot
    #62745
    Dehát, én azt is megküldtem. Mind a két oldalát. Személyinek is!
  • Carlos
    #62744
    Lakcímkátya
  • MEdievil
    #62743
    Lakcímkártya pl.
  • LocalPatriot
    #62742
    Olyan kérdésem lenne, hogy pillanatnyilag az accomon a születési helynek UK van megadva.
    Tegnap írtam supportnak, leírtam hogy megváltoztatnám HUNgary-ra.
    Amit kértek mail cím, név, személyi mindent megküldtem. Viszont írták hogy egy adatot nem küldtem meg ami nekik kellene: Proof of residence in Hungary. Most ez mi? Az Útlevél? Vagy mit kéne küldenem?
  • Sunrider924
    #62741
    Nalam nem kicsit csorbult az a hirnev. A wow-os elifizetoi korszakban en BUSZKE voltam hogy ilyen nivos szorakozast valasztottam es tamogatom oket a penzemmel. Mint irtam ma mar ott tartok, hogy ha majd megjon a kieg varok par hetet es megnezem a velemenyeket, aztan majd eldontom hogy akkor megvegyem vagy sem. Diablo3 elott ez nem lett volna kerdes, egyetlen masodpercig sem. Lehet nem sikerult visszadnom mekkora kokemeny rajongoja voltam a Blizzardnak a warcraft3 ota es mekkorat csalodtam bennuk(nem a diablo franchiseban, mivel azt annyira nem ismertem). Azt latom a neten bongeszgetve hogy nem csak en vagyok igy. Ha jol ertelmeztem pl Devilnek is sajog ez a D3 fiasko, es Jazzy mar reg kiszallt, Darton eltunt. Mi a kozos bennuk? Mind regi wow motorsok.
  • Carlos
    #62740
    Ezzel egyet tudok érteni.
    Szerencsére nem volt szükségem a support-ra, de én mindenképpen felhivtam volna őket, nem mélezgetek meg ilyenek. Remélem soha nem lesz rá szükségem.

    Bukni nem bukott (pénzt) csak egy kicsit megcsorbult a blizzard féle minőség image azt meg úgyis kicsiszolják majd idővel.

    p.s.: Figyeld meg mekkora hype lesz a d3 kieg vagy w4 vagy titan bejelentés környékén. Mindenki szidni fogja, hogy mekkora szar lesz d3 után, aztán éjfélkor megint megyünk verekedni az ipon-hoz. E!
  • Sunrider924
    #62739
    Nezd meg a Blizzard mai megitelest, azok a 60dolcsi wow-osok, akik beleugrottak a D3ba es most razzak a fejuket hogy nem nem, lejart az AP es ennyi volt Blizzard, nem kerunk tobbet beloled. Es mivel ok tudtak, hogy forumon hangot lehet adni az elegedetlenseguknek, hat krealtak is akkora shitstromot, amibe a Blizzard kis hijjan belefulladt. Akkor mennyit is bukott rajtuk a Blizzard? Magam is arra az allaspontra helyezkedtem, hogy annak az illuzionak egyszer es mindenkorra vege, hogy Blizzard = minoseg. 6 ev wow utan eleg volt ez a D3 fiasko es maris maskepp latom. Na akkor?
    Raadasul nekem nem a diablo2 tapasztalataim alapjan lett keseru a D3 elmeny, hanem a blizzard suport hozzaallasa miatt. Igergetes, hazudozas, mellebeszeles, fuck that looser?
  • sanyiiiii
    #62738
    Egy wowoson aki egyébként is fizette volna és mellé megvette volna a d3at is buktak 60$-t. Aki viszont fizetett egy év wowot hogy "ingyen" diablo3at kapjon azon többet nyertek. Megbecsülték hogy kik lesznek többen és úgy döntöttek hogy megéri. Azt hogy ez végül tényleg megérte e már csak ők tudják.
  • Carlos
    #62737
    sajna ennyire nem értek hozzá, amikor megjelent a wow akkor láttam, nem tetszett, nem is játszottam vele max néztem.
  • gerey
    #62736
    Szerintem is az annual pass csak azért volt, hogy a két kieg közötti időt áthidalja. RMAH nem tudjuk mennyit hoz egy wow sub-hoz képest, de már csak a 10m-os eladás is jól hozott.
  • Sunrider924
    #62735
    Aham, es talald ki, kik panaszkodtak a legtobbet, hogy nincs endgame content es/vagy uj content rendszeresen(egy olyan jatekban, ami egyszeri vetel es nincs tovabbi tartalmi fejlesztes ingyen, max expansion amit szinten meg kell majd venni).
    Amivel a leginkabb egyet tudok erteni az az allaspont, hogy a Blizzard felaldozta a Diablo3-at, hogy megmentse a fejostehenet a Wow-ot, igy idot nyert, hogy majd a hires blizzard fele suportal helyre rakja a D3at, de a kapott haladek alatt befejezte a (remelhetoleg penzugyileg sikeres) Pandaria munkalatait. Csak igy van ertelme a Morhaine interjunak, a 6 ev alatt amig wow-oztam, nem lattam hasonlot egyszer se.
  • Carlos
    #62734
    Egyszerűűű... a wowosok ráuntak az aktuális kiegre, megjelent a d3, kipróbálták játszottak addig amig meg nem jelent az új wow kieg és mentek vissza. Szerintem ennyi.
  • Sunrider924
    #62733
    Erre is van par erdekes elmelet, es ez speciel engem is (meg)zavart: mi a joistennek mostak ossze 2 egyebkent onalloan is jol mukodo franchise-ukat, es igy konkurenciat csinalva sajat maguknak? Ertem ez alatt azt a francos Annual Passt. Akarki talalta is ki, kurva nagy okorseg volt: amikor Diablo3 megjelent a Wow jatekosbazisa megzuhant 3,5 millio jatekossal, amint megjelent a Pandaria a Diablo3 jatekosallomanay csappant meg ugyanennyivel. Veletlen lenne? Nem hiszem. De azt igen, hogy tobbet veszitett ezzel a Blizzard mint amennyit nyert.
  • gerey
    #62732
    A TITAN-ról pár éve még azt mondták, hogy teljesen új IP lesz, de ettől még lehet a lassan szokásos Blizzard féle csúsztatás/kamu volt ez is.

    Idén lesz BlizzCon is, lehet, hogy ott már újra láthatjuk a JW-t. Az nem kérdés, hogy nemcsak az ő felelőssége, hogy milyen lett a D3, de azért volt jó pár arrogáns, beképzelt, mindentudó megszólalása 2008 júli óta. Aminek aztán az ellenkezőjét csinálta(/ták), vagy az első rész óta jelenlévő fanok lelkivilágát borzolta.
  • Sunrider924
    #62731
    Mar tobb velemenyt is lattam, hogy JW tavozasanak igazi oka az, hogy az RMAHval mekkora penzt kaszalt a Blizzard, es akkor most JW penzfejo tehetseget be kivanjak vetni mas jovobeli cimeknel is, ezert atiranyitottak azokhoz(senki se tudja igazan, hogy pl mi lesz a TITAN, de spekulaltak mar hogy Diablo vilag/lore alapu MMO). Az csak hab a tortan, hogy egyuttal azt a gesztust is meglebegtetik a rajongok fele, hogy kirugjak az altaluk utalt dagadekot, aki elbaszta a diablo3-at. Ket legyet egy csapasra, nemde?
  • Lammer
    #62730
    +1
  • devlking
    #62729
    Nagyon is remélem, hogy az összes többi rpg játékukba be fogják építeni.
  • sanyiiiii
    #62728
    Titan + RMAH = Happy Bobby, JW pedig most már tapasztalt RMAH építőn :)
  • devlking
    #62727
    Az is lehet, hogy ez az új project igazából az első kieg.
  • Looooser
    #62726
    jah igen 60/7 a barbárom azért expes a kavics a fejesben
  • Looooser
    #62725

    ez a két cumó mennyit érhet???
  • Sunrider924
    #62724
    Mondjuk ez nem biztos hogy jot jelent, mert attol, hogy mi meg voltunk gyozodve, hogy JW a hibas az osszes idiota dontesert a D3bol, konnyen meglehet, hogy valojaban csak A PR arc volt, de a donteseket nem o hozta. Remeljuk, hogy akkor ezutan majd jobb iranyba fejlodik a diablo, ki tudja.
  • gandrus
    #62723
    Ilyet ne is mondj! :S
  • devlking
    #62722
    Arra azért kiváncsi vagyok, hogy milyen új projektet fog tönkrevágni. Tippre warcraft 4-et.
  • sanyiiiii
    #62721
    És most jön az a tipikus eset hogy mindenki örül hogy végre kirakták amíg ki nem derül hogy valahonnan sikerül előkaparni valakit aki még rosszabb :D
  • devlking
    #62720
    "Please don't destroy any future franchise :("
  • devlking
    #62719
    Hey everyone,

    I wanted all of you to be some of the first to know that I've made an important decision about my future, and how that decision will affect the future of Diablo.

    I recently celebrated my seven-year anniversary working on Diablo III, and while it's been one of the most challenging and rewarding periods of my life, I've reached a point creatively where I'm looking forward to working on something new. The powers that be at Blizzard have been gracious enough to give me that opportunity. Over the course of the next several weeks, I will be moving off of the Diablo III project and transitioning elsewhere within Blizzard. This decision was not an easy one for me, and not one I made quickly, but ultimately it's what I feel is right.

    Jay Wilson

    Végre elpaterolták.
  • Frank99
    #62718
    nem.
    csak vagyunk páran, akik így gondolják....