78966
  • [Rush]
    #62797
    10M kb...de amúgy ezeket a legkönyebb beárazni...nem értem, hogy nem tudod megnézni:D
  • SLICK
    #62796
    Na nálam gazdagodás várható! :D

    Esett egy egész jó Mempo of Twilight

    194 dex
    10% Life
    AS 9%
    41 Arcane Res
    73 All Res
    + Socket

    Kb mennyit érhet?
  • Acidlich
    #62795
    Eddig nem hittem ilyen letezhet, mig sajat szememmel nem lattam most, s persze MP0
    [IMG][/IMG]
  • Carlos
    #62794
    No, 2 óra ökörködés után 2 legendary. Egyik sem eladható.
  • SLICK
    #62793
    Friend listen van egy Paragon 100-as Wizard annak van egy elég táp Hellfire gyűrűje.
  • noxon1
    #62792
    Üdv! Letöltöttem a starter edition-t az accounomban szépen meg is jelent zöld pipa éjjen.... feltelepítem a játékot, de nem enged belépni az accountal? Miért nem? A játékban feldob egy ablakot miután be akartam lépni hogy zárolva lett az accountom változtassam meg a jelszót blabla, de utána se tudok játszani, pedig ez free elvileg.
  • Sunrider924
    #62791
    Hat de mi legyen olcsobb? A radiant star a patch hiszti elott 22 milla volt, szorozd be 3al es add hozza az uj gem 20 millas craft koltseget.
  • who am I 7
    #62790
    ez az új gem ára.Én árakat kérdeztem, mert mintha azt mondták volna, hogy óccsósodik.Mind1, felnézek mindjárt ptrra, hátha ott fent lesz.
  • Sunrider924
    #62789
    Az enyemen 250 str van ;)
  • sanyiiiii
    #62788
    Benne van a peccs nótszban.

    These gems can only be created at the Jeweler and will require the following reagents:
    3 Radiant Star Gems
    20 million gold
    1 Demonic Essence
  • who am I 7
    #62787
    gem craft árakról van füles?bárkinek?
  • BlazeH
    #62786
    Főleg úgy h utánanézve max a dam, max a crit, max az str, és max közeli a loh :) ww barbnak megteszi
  • Sunrider924
    #62785
    Lattam mar trifecta HF gyurut is(ias, crit chance es crit damage)
  • skinnyman
    #62784
    Az mar eleg komoly :)
    Mondjuk ha cold res / min dmg helyett crit damage-et/attack speed-et adna, annal jobbat tenyleg nem nagyon lehetne elkepzelni, dehat erre tudjuk mennyi esely van :)
  • Acidlich
    #62783
    mintha az utolso kb 10 kraftom latnam en is ebben a ritkasagban
    komolyan, meg a legeslegelso volt a legjobb, azota csak egyre szarabbakat dob.
  • who am I 7
    #62782
    lol
  • who am I 7
    #62781
  • Lambda
    #62780
    Megvan a megoldás a csúnya töltőképernyőre.. Catalystban kell Mipmapingot át állítani minőségre !
  • LocalPatriot
    #62779
    Fszom ebbe a szarba.

    Eladó!
  • LocalPatriot
    #62778
  • LocalPatriot
    #62777
    Vkit érdekel?

  • BlazeH
    #62776
    Nekem ez volt a második ami esett:



    Egyébként az első 4 ringemből 3-on volt chc. Azóta viszont nekem is devlkingéhez hasonlók esnek :)
  • Aspyrin
    #62775
  • devlking
    #62774
    Perfekt.
  • LocalPatriot
    #62773
    Ha valakit érdekel nagyon jó Zuni sapka.. írjon.
    72Vit, 170 int, 12% life, 6 CC%, +130 mana, socket. (Mondjuk az alap)
  • sanyiiiii
    #62772
    BS, attól hogy egy pár ember ott marad és mellé raknak még tízszer annyi újat nem lesz ugyanaz a csapat.





  • [Rush]
    #62771
  • Sunrider924
    #62770
    A regi csapat ugyanaz mint az uj
  • Lokker
    #62769
    Köszönöm!
  • McHaals
    #62768
    ja sunkeeper 40+%, és olcsón kapható
  • Systore #62767
    sunkeeper
  • Lokker
    #62766
    Templar kezébe tudtok ajánlani egykezes fegyvert amin van MF? Sose foglalkoztam velük igazán így nem tudom miket lehet a kezükbe tenni.
  • sanyiiiii
    #62765
    "Az a nagyigazsag hogy profikhoz nem meltoan tul sok baklovest csinaltak eddig"

    Ez nagyrészt azért van mert alig van köztük valaki aki dolgozott már arpgn...




  • who am I 7
    #62764
    Na szóval..vmiért genyózik sg forummotor.Igen, tudjuk, h nem kellett volna összemosni ezeket, de ezen fölösleges agyalni, mert nem így döntöttek.
    Igazából a blizzesekkel kellene tárgyalni, h mit akarnak :D mert még maguksem tudják szerintem, inkább kapkodás van én úgy gondolom, mintsem masszív magabiztos lépések.
    JW elmozdítása nem tudom milyen hatással lesz d3-ra.Kell csinálni egy alternatív diablót :D félig arpg-t mmo elemekkel, normális kidolgozással :)
  • BlazeH
    #62763
    Egy másik érdekes elmélet, hogy Jay Wilsonnak lett elege Korábban már bizonyított game designerként (DoW, CoH), és elege lett belőle, hogy egy olyan játékot kell terveznie, amit el kell tudni adni több millió példányban, de hosszú távon nem csökkentheti a WoW előfizetők számát.
    Olyan játék kellett amit sokan megvesznek, majd megunnak és visszamennek WoWozni. Viszon időről időre visszatérnek, RMAH-ban újracuccolva a karikat az új patcheknek megfelelően. Ha azt vesszük ez nagyszerűen meg is oldotta. Ő PvP arénát is ki akarta adni (korábbi bejegyzéseiben elég lelkes volt, meg soon, meg egyebek), de a Diablo E-sporttá válása szintén negatív hatással lehetne a WoW előfizetések számára ezért lefújták az egészet.
    Persze ez is csak egy elmélet, kicsit más nézőpontból :)
  • Sunrider924
    #62762
    Akkor ahogy en ertem:
    Blizzard szentharomsag
    -wow-mmorp.
    -starcraft-rts.
    -diablo-arpg.
    Ez igy jo volt mert 3 piacot is magaenak tudhatott. Szerintem valami magas pozicioban levo marha az activisontol(kiado) bepanikolt attol, hogy elozo wow kieg vegen a jatek elment teljes pangasba es jott azzal a ragyogo otlettel amit mar irtam korabban.
    Az endless farmolassal nincs gond, az hogy csak act3ba van ertelme az egy masik bakloves kovetkezmenye(monster density) amire javitast igertek 1.07utani patchben.
    Az a nagyigazsag hogy profikhoz nem meltoan tul sok baklovest csinaltak eddig, es a JW elmozditasa sem tartozik szerintem a jo huzasaik kozze.
    Korkerdes, vajon hany monk rajongo tudja hogy a monk karaktert es skilleket JW tervezte es rakatta be a jatekba? Persze tudom, mindenki arra emlekszik, hogy JW barbaron tolja es ground stompal szarakodik...
  • who am I 7
    #62761
    a wowosaknak meg a grafika nem lett volna nagy érvágás, ha komolyabb...ellenben nekik már nem jön be az endless act3 farm, 0 frissülő contenttel.
  • who am I 7
    #62760
    azt értettem, csak próbáltam a blizz logikáját.Ha engem kérdezel, mint cég tulaj és tudom, hogy az egyiknek kisebb a bázisa, de csinálok még 1 projectet, amivel jó lenne kaszálni, amit csak úgy tudok, ha összemosom a kettőt, akkor én pont fordítva csináltam volna.
    Nekem mint diablósnak, nem lett volna túl nagy érvágás, ha frissülő dolgokat kapok egy ilyen játékhoz.Miért ne?Ha az atmoszféra megvan (grafika,itemek,izometrikus nézet,zene), akkor miért ne lehetne az endless act 3 farm helyett, változatosabb helyeken farmolni?Ez fejlettebb a mostani megoldásnál...talán egy kicsit költségesebb, de mindenképp előremutatóbb.
  • LocalPatriot
    #62759
    Rendben, nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!
  • Sunrider924
    #62758
    Tehat, nem szemelyeskedes, csak akkor nem ertettel meg:
    -a wow mmorpg sajat jatekosbazissal
    -diablo arpg sajat masik jatekosallomannyal.
    Ezt a kettot keverni faszsag volt. Kellett volna hagyni mindkettot a maga utjan, nem egymas vetelytarsainak osszerakni.