78966
  • Psychedelic #62717
    Pedig én azt gondoltam, hogy Lancus is te vagy, pont olyan gondokkal küzd mint te régen. És még a kérdéseire kapott választ is pont úgy reagálja le, esetleg nem valami rokon? :)
  • Frank99
    #62716
    dejó, hogy már a közelébe nem megyek ennek a f*snak.....
  • gandrus
    #62715
    "Szerintem a kovács is kiröhög amikor szétszedi majd. :)"

    Ez baromi jó megszólalás volt. :D
  • SLICK
    #62714
    hát beszarok!!!!! 1.06 óta a 3. Legendary Bracers-em esett, de egyik sem Lacuni, hanem Promise of Glory... Felkötöm magam mindjárt!
  • Carlos
    #62713
    No nekem is esett két legendary. Az egyik egy vállas (wile ward), intes volt, szóval vitte a haversrác (olyan 5 misi körül volt ah-ban).
    A másik meg valami totál fos öv. Szerintem a kovács is kiröhög amikor szétszedi majd. :)

    Ja és a magda megint nem dobta a hülyeségét. Odaadta a king-nek biztos.
  • skinnyman
    #62712
    Dobtak egy ilyen szepseget:


    Ahogy latom, AH-s erteke 10 milla felettrol indul.
    Na ami a problema hogy ez arcane-os, a monk-om pedig cold-os.
    Szoval ha esetleg van valakinek ilyenbol cold-os as arcane-os kene, az szoljon es akkor cserelhetnenk. Vagy az is jo ha linkeltek valami nagyobb (nemzetkozi) oldalt ahol nagyobb esellyel talalok valakit.


    Persze meghirdethetnem AH-ban egy olyan aron amibol viszonylag biztosan tudok magamnak venni egy cold-osat, de az kicsit kockazatos, meg lejon ugye 15% is, szoval jobb lenne egy tranzakcioban megvalositani a cseret.
    Elore is thx.
  • Lambda
    #62711
    igen erre a képre gondoltam, nekem csak a logó éles a háttér az tiszta pixeles
  • Fpocok
    #62710
    Olcsón eladó D3 account, rajta 60as monk és 60as(23 paragon) DH, nem túl szar gearben, több infóért MSG me.

    Vigyétek már el vazze.
  • Sunrider924
    #62709
    Fasza, a blizzard ugy valtoztatja meg a jatekot, hogy nem is ertesit rola.
    Belepek jatekba es jon egy request hogy joinoljam a friendet a general chaten.
    Magyarul, igy mostmar egy barati csoport lathatja/hasznalhatja ugyanazt a general chanelt, nem mindenkinek oszevissza amit a szerver kioszt. Ez bravo, de miert kell ezt sunyiba?
  • Lammer
    #62708
  • Sunrider924
    #62707
  • Carlos
    #62706
  • McHaals
    #62705
    ez fog veled történni:
  • Sunrider924
    #62704
    Haha, az meglehet hogy megeszem a kalapom majd ha beuzemeltetem
  • Sunrider924
    #62703
    Enyhe off(info/hardver buziknak mint en)

    Az ugy volt, hogy korabban speci barkacsolt rendszerem volt, folyadekhuteses proci, nem megfelelo rogzitot kaptam, a hutofeluletet kelett rabarkacsolni a procira, meg szelesebb volt mint a doboz, ezert nem lehetett bezarni, csupa nyug volt vele. Halistennek 1 ev hasznalat utan megpattant a folyadektarolo fala, kifolyt a dzsuva es leeget laplap, vga, sokminden.
    Mivel erosen el voltam kenodve, es nem volt penzem uj rendszerre, budgetbol megoldottak nekem APU+laplap+memok, de a hardok maradtak a regiek(molex+IDE :)) Aztan kaptam ajandekba rokonsagtol az SSD-t de addigra mar kesz volt az uj rendszer, en meg hagytam az SSD-t a fenebe es felretettem.
  • McHaals
    #62702
    amúgy tényleg mekkora már, van egy ssd-d és nem használod mert lusta vagy particiót mozgatni :D pedig ha tudnád, mennyit gyorsít a gépeden, visszamenőleg beraktad volna :)
  • McHaals
    #62701
    a laptopomon nekem is pixeles volt (=640x480-as felbontás kb) a loading screen, még a játék újratelepítése után is, szóval passz, lehet tényleg van köze a c++-hoz, vagy ilyesmihez, bár kétlem. A másik két laptopon, az asztali gépen + a munkahelyin is normális volt, csak azon a laptopon volt pixelhalmaz.
  • Pukkka
    #62700
    Én tiszta win installt javaslok. Kb fél óra a win8 telepítés, programokkal együtt.
  • Hedgehunter #62699
    Acronis vagy hasonloval megvan merettol fuggoen 30 perc oda 30 perc vissza alatt ha a particio felmegy az SSD-re..

    Amugy meg van egy SSD-d es nem hasznalod? Megeri...
  • Lammer
    #62698
    nekem van egy TK81-es packard bellem a nagy gep mellett... ha megnezed neten a speckoit, akkor max elrohogod magad (procira, videokartyaja meg talan kateg) :D sima 7200-es notivinyoval is megvolt az a teleport utani rangatas, framedrop meg csokkentett res. mellett is... vettem bele egy 830-as Samut (SSD)... azon van egy 64 bites win7 ami piszok gyorsan betoltodik es maga a game masik particion leledzik... megy, mint a kisangyal :) meg igy is beelozom a sima vinyosokat, pedig atomgyenge a kis gep es smooooth :)
  • Sunrider924
    #62697
    Lovesem sincs, mondom felre van teve, mert amikor megkaptam nem volt kedvem particiomozgatasos buveszkedeshez. Talan majd most.
  • Carlos
    #62696
    én ilyet nem tapasztalok max 1mp-ig.
  • Lammer
    #62695
    siman at lehet mozgatni, persze, mar teszteltem korabban, hogy egy kulso vinyora atmasoltam es onnan futtattam, nem volt problem... eloszor meg "rendezi sorait" (mintha patchelne, vegigfut a csik stb.) de utana mar lehet vele jatszani egybol :)

    btw milyen ssd? amugy nagyon allat lesz rola a game, nem lesz framedrop es toltodik minden gyorsan, mint a kisangyal egy jobb ssd mellett :)
  • Pukkka
    #62694
    Van rá megoldás. Egész windows partíciót lehet mozgatni, ha arról van szó.
    Az más kérdés, hogy újratelepíteni tisztább, és mondjuk 5 perc alatt megvan.
  • Sunrider924
    #62693
    Suket kerdes, ha leporolom az ajandekba kapott sdd-t tudom mozgatni a diablo3at vagy ujra kell telepitsem az SSD-re? Kezd idegelni hogy elso teleport utan leesik az fps meg a latencia is a beka segge ala par masodpercig.
  • Sunrider924
    #62692
    Kabbe
  • Pukkka
    #62691
    SSD-re kell telepíteni a játékot. Akkor nincs swap, meg töltés idő=)
  • Lammer
    #62690
    es meg igy is mindig vartam rad(tok) :DD
  • Sunrider924
    #62689
    Aztakurva, en ilyet nem lattam majus ota. Lehet hogy azert mert 8 giga ddr3al tolom?
  • Carlos
    #62688
    Szerintem a kommersz loading screen.
    Amikor kockák vannak alul.
  • BlazeH
    #62687
    Ez engem is érdekelne hogy milyen egy D3-as töltőképernyő.
  • Carlos
    #62686
    Mondjuk ebben van némi igazság.
  • Carlos
    #62685
    nekem megvan a vágyott gear.
    Legalábbis amivel elvagyok. Nem akarok mp10-en onehitelni mindenkit.
    mp7-en fun ütni az übereket nekem ennyi elég.
  • LocalPatriot
    #62684
    VGA driver, DirectX, C++ update, és jó lesz.
  • Sunrider924
    #62683
    Pontosits, hol van neked pixeles toltokepernyo, egyaltalan mit hivsz te toltokepernyonek? Mert amit a szo eredetileg jelent az a Diablo3ba nincs tudtommal.
  • Lambda
    #62682
    vga driver frissites elég lehet?
  • LocalPatriot
    #62681
    Így-így. Épp mos akartam keresni.
    Szóval mp1-en kell amjd ölni.
    Ja, és tudtommal mp1-esen már minden mob 63-as. Elvileg ezért is jobb a droprate.
  • Lambda
    #62680
    hali, pixeles töltőképernyőre van valami megoldás ?
  • Sunrider924
    #62679
    Ize, kis javitas, mp0 ugy fest hogy semmit se kap, mp1tol indula moka, ott lep be a 2,5x XP novekedes, ami mp10re eleri a 3,18x-et.
  • LocalPatriot
    #62678
    Van benne valami, de azért mp1-en még majdnem ugyan úgy haladsz mint mp0-n. És azért mp1-en két és félszer annyi xp-t kapsz, mint eddig.
    Majd meglátjuk. mondjuk az is iagz, hogy jobb nem elrni a 100-at, mert utána már nem sok értelme lesz a játéknak. Így sincs annyira mondjuk:D
    Bár azért a duelt várom nagyon.