78965
  • Carlos
    #63036
    Én ráraktam egy +35-ös vagy 40-es mf-os botot és kábé 5-7-el emelte meg a mf-omat.
  • Pyotr
    #63035
    A followeren lévő mf%-ból mennyit kapok meg?
    Csak mert ha már rászántam magam a farmolásra akkor inkább Templart viszek Sun Keeper-el meg nem tudom melyik shield ad a legtöbb mf%ot azt is jó lenne tudni.
  • sanyiiiii
    #63034
    Csak ki kell használni ezt a sok idiótát aki JW fejét követeli majd amikor kibannolják emiatt már veszi is az új accot :)

    Aki meg a családját fenyegeti az .... inkább nem is kommentálom....
  • tugyiti
    #63033
    Nagyon felületesen átgörgettem ,de igazad lesz szerintem mert privacy change rémlik itt-ott
  • Sunrider924
    #63032
    Ehhehe es eltuntek a chat chanelek, csak a class chanelre lehet joinolni :))
  • Sunrider924
    #63031
    Mondjuk van egy elgondolasom mi is tortenik, mivel nagyjabol kovetem a JW elleni gyuloletkamapanyt. Amig mi itt forumon tobbe kevesbe emberi modon zsortolodunk, hogy mi tetszik es mi nem a D3bol addig odfaat nehany beteg lelkuletu egyen komoly fenyegeteseket fogalmazott meg JW szemelye es csaladja ellen, emiatt is torolte elso kezbol a twitter accountjat.
    Akkor volt is valami figyelmeztetes arrol hogy hatrabb az agarakkal mert a Blizzard tudja a valodi szemelyazonossagunkat, jo lenne ezt eszben tartani ahalalos fenyegetesek megirasakor. Aztan ugy fest a dolog, hogy megsem nyugodott le a gyulolkodeshullam es JW-t elraktak az tuzvonalbol(szerintem ez az igazi indok) de ekkor meg magasabbra csapott a tuz, ekkor lepett kozbe Rob Pardo. Ot persze felresoportek.
    Es most jott az uj EULA, nem olvastam at mi valtozott benne de bizstora veszem hogy errol van szo, uj kitetel a zaklatasrol, es hogy mit lephet meg a Blizzard ilyen esetben. Most mondjuk nincs kedvem atnyalazani hogy valoban errol van szo, de fogadnek a kovetkezo legendas droppomba hogy errol.
  • Carlos
    #63030
    Patch előtt elfogadod, hogy a patch-ben akármikor banolhatnak akármit csinálsz...
  • tugyiti
    #63029
    Nekem 3x kellett agree-ni mire beengedett
  • Sunrider924
    #63028
    Mi a fene van ma? Belogolok es jon a EULA??? Megvaltozott kozben de errol sehol semmi info?
  • LocalPatriot
    #63027
    All res. Na az kellene nekem. jelenleg 400 körül van, war cry-al:S
    De ma akarok venni mempo-t. (nyilván crit nélkül)
    lehet bukok egy kis dps-t, de az armor, meg all res miatt megéri.
  • BlazeH
    #63026
    Ez általánosságban igaz.
    Reflect ellen viszont a nagyobb dps, nagyobb visszavert sebzést is jelent. Fizikai res, és armor segít a legtöbbet ellene (esetleg loh még).

    Vagy tényleg kell az 5-6% ls.
  • LocalPatriot
    #63025
    Meg nyilván függ még a dps-től. Hiszen minnél nagyobbat ütsz, annál több életet tölt vissza. Én tegnap kipróbáltam, csak a skill-t állítottam be, ami ad 3% LS-t, és úgy 1-2 elite-nél meghaltam. Filóztam, hogy a meglévő WH-t lecseréljem egy immo övre, de inkább vettem egy kardot, amin van kis crit dmg, meg LS, + socket. Most van skillel 5,9 LS talán elég, vagy max veszek immo övet.
  • Cortinaar
    #63024
    Nyilván más stratégiával kell játszani, kinek ez, kinek az jön be jobban, ezért jó, mert sok variáció van, így mindenki megtalálja magának a legközelebb állót.
  • BlazeH
    #63023
    All restől is nagyon függ. Nekem a jelenlegi cuccokkal, reflect ellen kevés a 3%. 4-5 kell legalább főleg ha még mellé electrify-os vagy molten is. 6% viszont mindenre elég, 9%-kal meg gyakorlatilag csak 1 hittől halok, ami azért ritka.
  • LocalPatriot
    #63022
    Mennyi LS az ideális? 6%? vagy 3% is elég?
  • BlazeH
    #63021
    Hát én ww-vel mp10-en 15-20 perc alatt szerzek egy kulcsot, Hotaval az első elitnél az ideg kerülgetett.
    De kipróbálom majd a builded, hátha az volt rossz nálam (ground stompot pl. még nem próbáltam)
    Egyébként azért elég különböző a két kari, nekem több a crit chance és van loh-om, neked több a crit dam és az ehp. Szóval ebből is adódhat hogy különbözik a véleményünk a skillekről.
  • BlazeH
    #63020
    +350k ehp, a jelenlegi mellé :)
  • Sunrider924
    #63019
    Aztarohadt, az a nem az mit keres ott, szoval capelt ms=
    +1 tornado. Bocsanat.
  • Sunrider924
    #63018
    Movement speed annyit szamit ww-nel, hogy nem 1el tobb tornadot raksz le cappelt movement speednel. Inkabb annyi hogy teljesen mashogy kell jatszani HoTAval mint WW-vel.
  • Cortinaar
    #63017
    Nekem meg sokkal hatékonyabb, mint a WW. WW-vel több ideig tart leölni a mobokat, persze bersi nélkül mondom ezt. Hotával odacsapok a tömegbe, Mp3-4 körül 1 ütés, magasabb Mp-n kettő és fekszenek. Többen írták, hogy a Ground Stomp felesleges, pedig az eliteknél is nagyon hasznos a 4 mp bénítás, mivel azalatt legalább az egyiket, ha nem kettőt levágok közülük, a nagy tömegben meg szintén hasznos, mivel a bénításon kívül összerántja őket egy kupacba, ami azt eredményezi, hogy elég egyet ütnöm és 10-15 mob betérdel.
    Félreértés ne essék, WW is hatékony, de nekem meg valamiért az nem feküdt, haltam is vele. Elképzelhetőnek tartom, hogy a movement speed volt kicsi.
  • Sunrider924
    #63016
    Ize lehet felreertem de 350k EHP-val neked megy az mp9 uber? Le a kalappal akkor.
  • BlazeH
    #63015
    Ja még annyi hogy én is próbáltam a Hotát de:

    1. béna vagyok hozzá és sokkal többet halok
    2. szerintem nem annyira hatékony (bár ez lehet az első pont miatt is) :)
  • BlazeH
    #63014
    Igen az insanity miatt, de írtam is zárójelben. Kb 130k a dps-em berserk nélkül.
    A jelenlegi build act5-6 key farmra van. Halál nélkül megy vele. Bloodthirsttel van 6% ls, az bőven elég. A sima mobok és gyengébb elitek így is elolvadnak, a keményebb elitek ellen van az insanity, még nem találkoztam olyannal mp5-ön ami túlélte volna az insanity 15 másodpercét :) (na jó a fallen sámánok igen mert szétszaldnak állandóan).
    Mp2 paragon levelingre, a cuccok kb ugyanezek, csak ott több fury töltő skill kell.
    Mp 9 überre meg teljesen átcuccolom a karit dual wieldre, +350k ehp-re, 9% ls-re és -50k damra.

  • Pukkka
    #63013
    Még jó, hogy bevásároltam Calamityből, mikor a nerf hallatára droppoltak az árak. Most meg lassan ott tart a dolog, hogy az lesz a BiS =D
  • Cortinaar
    #63012
    Szia!

    Adatlapodat megnéztem, s 399.000 damaget mutat. Az a berserker miatt ekkora? Én HOTA-val tolom, s 126.000 a damage-m és szerintem nem sokkal tér el a gear. Igaz, hogy a passzívok közül nálam most nincs bent bent a weapon master és a chc is kisebb, de ennyivel eltérne emiatt? Én kb. 800k és 1 millió körül sebzek crittel így is.

    Korábban én is használtam a WW-t és sokkal nagyobb life steal mellett is akadtak gondjaim a túléléssel, pedig nekem 7 felett volt a %. Hogy maradsz életben?
    Gabiwan #2271
  • Sunrider924
    #63011
    Igy van, non crit Mempo es non crit Lacuni azok nem ernek loszart se.
  • BlazeH
    #63010
    Igen az andariel jó ötlet, csak nagyon figyelni kell hogy a +fire dam 5-9%nál nagyobb ne legyen. Socket nélküliek nagyon olcsók, a patch után meg jobban megéri majd nagyobb mp-n menni (mint most), úgyhogy az budget buildnél nem fontos. Offhandet nem is néztem, de azt tényleg cseréld le egy ugyanilyen statokkal rendelkező tőrre. Fontos hogy magas legyen az attack speedje az offhandnek.
    (egyébként röhej, hogy az 1 milla alatti andarielem több dpst ad mint a 100millás mempok :))
  • Klemice
    #63009
    pont ilyeneket nézek 10 perce :)
  • Sunrider924
    #63008
    A fejese es az offhandje is cserere szorulna, olcso Andariel fejes es vmi 1,4es sebessegu, statokkal rogyasig rakott ofhand is jo lenne, am igen az ov tipp az telitalalat, a lifesteal, a resi meg ugy alzusammen.
  • BlazeH
    #63007
    Tegnap vettem az övemet 300k-ért, egy ilyenre mindenképp csapj le szerintem, nagyon olcsóak most:

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Blaze-2506/hero/8116463

    (A dpst ne nézd, az insanity miatt nem hiteles)
  • Fpocok
    #63006
    [spoiler]Eladó dio3 account, 60as monk, 60as dh 26lvl paragon, act3ready gear, 13millió gold mellé... msg me... ócco
  • Sunrider924
    #63005
  • BlazeH
    #63004
    Fejem verném a falba ha ilyen esne ptr-en. Talán ezért nem is ptr-ezem :)
  • Klemice
    #63003
    melyik followert használjam?
  • LocalPatriot
    #63002
    És melyik Blizzes munkatárs volt ilyen szerencsés? :D
  • McHaals
    #63001
    én a fegyverek dps-ét kevésnek érzem kicsit, egyébként tetszik
  • McHaals
    #63000
    szépséges, nekem is kell egy ilyen :D
  • Sunrider924
    #62999
    PTR-es Amulet craft
  • BlazeH
    #62998
    Nem tudom mi volt tegnap. Csak fél órát tudtam játszani és esett 3 legendary. Igaz abból 2 ivory tower volt.
  • Lammer
    #62997
    azert is irtam, hogy "majd" ;)