78966
  • Lammer
    #62997
    azert is irtam, hogy "majd" ;)
  • devlking
    #62996
    Ha majd javítják, akkor majd csak onnantól az újakra fog hatni. Kiegig, vagy valami új item patchig valószínűleg nem.
  • Lammer
    #62995
    sazle' az ujakra hat majd :)
  • devlking
    #62994
    I wanted to jump in to reassure everyone that “black weapons” (i.e. weapons with the MinMaxDamage Affix) are not going to be nerfed in patch 1.0.7, and we have no plans going forward to nerf them.

    Known Issues are just that, bugs that we know about. They are NOT necessarily bugs that are going to be fixed. The MinMaxDamage bug has been a bug known to us since July of last year, however, we did not want to fix a bug that would effectively nerf a large number of existing weapons. That’s why we did not fix the bug in any previous patch that we've released since the bug was found, nor are we fixing it in patch 1.0.7. Currently, the plan is that at such a time that we address the bug, the bug fix will only apply to newly created items, so as to not adversely affect existing items.

    Neeem lesz nerf.
  • Klemice
    #62993
    link
    Ti mit változtatnátok rajta? WW barbár, budget kiadás
  • McHaals
    #62992
    valaki egy kis hellfire ring? nem bírom agyonverni ghomot meg kullét
    mchaals#2132
  • xalyy
    #62991
    Oke koszi
  • Acidlich
    #62990
    Nezd meg az AH-ban mennyibe kerul es vesd ossze azzal amit a vendor ad a cuccert--->dontsd el megeri e bontogatnod
  • clio1616v
    #62989
    ja pvp drop :D
  • xalyy
    #62988
    Megint kerdem ujra igen vagy nem es ha igen miert?
  • Acidlich
    #62987
    Leutottel egy witch dokit?:D
  • clio1616v
    #62986
    lol
  • clio1616v
    #62985
    sorozatban 15 percenbelül esett 6 leg... nem tartott sokáig

  • xalyy
    #62984
    Amugy erdemes kinyerni a magic es a rare cuccokbol amik nekem feleslegesek azt a befottes uveges es a szarvat?
  • clio1616v
    #62983
  • Jabar
    #62982
    gondolom azt ellenőrzik hogy nem bot rakta be a goldot pl rmah-ba, vagy nem valami bug/exploit-al szerezted a cuccot amit eladsz (vagy szerezte az akitől veszed).
  • xalyy
    #62981
    Aktiváltam az SMS-es cuccot és az activatoros andoridos cuccot de ugye nem fognak semmit levenni se a paypal számlámról se a mobilom szerződési számlájára írni az én tudomásom nélkül?
    Meg azt szeretném, még, hogy verified paypal accal aktiváltam mindent de mégis kiírta, hogy 1-3 napot a battle netesek ellenőrzik mikor beraksz pénzt a balance-ba, mikor lehetséges az, hogy nem fogadják el? Na meg, hogy ugyanigy az RMAH-n is mikor megveszik a cuccod ott is leellenőriznek vagy ott már automatán utalja a paypal számládra?
    Bocsi srácok a hülye kérdéseket de nagyon kezdő vagyok és nem szeretnék egy hátbaszúrást majd! Kösz mindent
  • gerey
    #62980
    Mindig így volt, mióta elindult, csak külön ki kell választani. +Bnet-ről nem tudod átküldeni paypalra.
  • sanyiiiii
    #62979
    Akkor lett bevezetve amikor az rmah....

    Annyi van hogy ami rákerül a bnet balancera azt már nem lehet kikérni, de amikor felteszed a cuccot akkor ki tudod választani hogy payplara vagy bnet balancera kéred az árát.

    Egyébként meg ha elolvastad volna a használati utasítást nem kérdeznél hülyeséget :P
  • BlazeH
    #62978
    Az RMAH indulásával egyidőben.
  • xalyy
    #62977
    Koszi :D De ez a paypalos opcio regebb is elerheto volt? Mert sok olyan videot lattam youtuben regebb ahol mindenhol arrol dumaltak hogy nem lehet kikerni meg iesmi, ez mikor lett bevezetve?
  • Jabar
    #62976
    EZT olvasd el és nem lesz több kérdésed.

    nm
  • xalyy
    #62975
    Igen vagy nem?...
  • Elusive
    #62974
  • xalyy
    #62973
    Neba tenyleg bevezette a blizzard a paypalos kifizetest az RMHAN??? :OOOOOOOOOOOOOO
  • Acidlich
    #62972
    Az aukcios hazbol kuldheted egybol paypalra is, amit te mondasz annak esetleg a 250 ejronal nagyobb erteku cuccoknal lenne ertelme.
  • xalyy
    #62971
    Az az értelme van hogy egyből paypalra kapnám a pénzt és nem bnet accountba ahol ki se lehet venni na meg kb ugyanannyiért adnám vagy még olcsóbban mint ahogy rendes RMAHN vagy aHn szokták adni!
  • eott
    #62970
    De ennek mi értelme van, amikor ott a RMAH? Olcsóbban árulni goldot / itemet mint ott nincs értelme, magadat szivatod vele. Drágábban meg a kutya nem veszi meg, mivel az AH-ban olcsóbb. Vagy én értettelek félre? Mi a terv? Ki a célközönség?
  • xalyy
    #62969
    Meg még azt szeretném kérdezni, mit ajánlotok monknak, life steales cuccokat vagy, mit hogy ne halljak meg könnyen és szupergyorsan regenerálódjak?? Kösz!!
  • xalyy
    #62968
    Értem, tehát akkor most ha mondjuk majd később elkezdek goldal meg egyéb cuccokkal kereskedni fórumokon vagy ilyen itemshoppos oldalakon akkor annak mennyi esélye van, hogy lebukok? Mert az az 50$ még hagyván de több száz óra játékidő és több óra farmolás után nem nézném jó szemmel, hogy kibannolnak!
  • Lammer
    #62967
    lehet nem jatszottal jol a WD-vel... en hatalmasakat apritottam vele anno :)
  • LocalPatriot
    #62966
  • Aspyrin
    #62965
  • Sunrider924
    #62964
    Nem otthoni geprol irok, szoval azert nem linkelgetek. Tehat akinek AKARMILYEN kerdese van a karijarol(class) az MOST nezze meg diablofans.com-on a class guide-okat. Fooldali hir "Helpful Hints of Sanctuary" Contest Winners.
    Volt ez a verseny a leginkabb segito jellegu(leghasznosabb) class guideok megirasarol, es ma hirdettek meg a nyerteseket, valamint a nyertes guideokat is. Erdemes megnezni oket(vagy elmenteni kesobbi referencianak).
  • Archenemy
    #62963
    Kereskedni a játék nyújtotta lehetőségeken kívül mindig is lehetett, erre alapul az egész wowos goldfarming pl., de Diablo 2-ben is lehetett venni rúnákat pénzért.

    Más kérdés, hogy a játék fejlesztői ezt különféle okokból nem nagyon nézték jó szemmel, többek közt azért is, mert elég sok játékost zavar, hogy amit ő a játékbeli erőfeszítéseivel elért, és ezért státusszimbólum, azt más megveszi egy hamburger áráért.

    Kicsit olyan, mintha egy úszás aranyérmet meg lehetne venni tízezer forintért az ecserin, és ha viseled, mindenki azt hiszi, hogy te is úszóbajnok vagy. Ez annak az úszónak, aki tíz éve minden nap hajnalban kel, hogy ő legyen a legjobb, elég visszás.

    Mindenesetre az idők változnak, és ahogy egyre nagyobb a játékpiac, egyre több casual játékos játszik, egyre kevésbé ellenzi a community a pénzért vett előnyt. Ez elsősorban annak köszönhető, hogy ha nem lehet pénzért előnyt venni, az mindig inkább a hardcore játékosnak jó, ő érezheti jól magát, ő lesz a menő, mert ő játszik napi négy+ órát. Ha meg lehet, az meg inkább a casualnak jó, mert ő is királynak érezheti magát egy mozijegy áráért.

    Többek közt ezért is van, hogy a skill-alapú játékok, ahol a felek egyenlő eséllyel indulnak és csak a skill dönt, pl. Starcraft, Quake, stb, mindig inkább hardcore játékok, a skillt ugyanis nem lehet megvenni, ahhoz sokat kell gyakorolni. A "gyűjtögetős", tápolós játékok, ahol inkább a belefektetett idő-pénz számít, és a karaktered "nettó" erősebb tud lenni másoknál, nagyobbat sebez, több a HP-je, meg inkább vonzzák a casualokat.

    Tehát az utóbbi időben, hogy így megnőtt a játékostársadalom és sok a casual, egyre jobban elterjednek a micropaymentes megoldások. Elsősorban mobil eszközökön, de PC-n is.

    A Blizz RMAH-ja egy elég jó megoldás arra, hogy a HC játékos se érezze szopatva magát, mert eladhat dolgokat. A Blizz így gyakorlatilag "megveszi" a HC játékosokat, hogy megnyerje a casualokat is, akik húsz dolcsiból ütős karaktert hozhatnak létre. Szerintem hatalmas találmány üzleti szempontból, "politikailag" meg mindenhogy.

    A játékon kívül tehát mostanra nem azért tiltott kereskedni, mert zavarja a játékosbázist, hanem mert a Blizz nem kapja meg a maga 30%-át.
  • devlking
    #62962
    Én nem tudom, hogy hogy gondolhatja bárki is, hogy az rmah nem volt siker.
  • BlazeH
    #62961
    Ezek szerint tényleg nem fokozták le (=rúgták ki). Ami viszont az jelenti hogy az RMAH siker volt.
  • sanyiiiii
    #62960
  • anadrex
    #62959
    valaki jönne mp5 überbossozni? 2 hely még van. seroxat#2763
  • devlking
    #62958
    "rare"