78965
  • xalyy
    #63116
    Oké, köszi, de nem hiszem lehúzott volna, mert még volt egy csomó ilyen kategóriájú kard vagyis kb ugyanezt tudta és azok is 2-5 milla között mozogtak, nemhiszem, hogy most 10 ember direkt emelte volna ennyire meg vagy mégis?
  • Daell Drow
    #63115
    Akkor valoszinu majd a penzt fogod vissza kapni, neha van ilyen beragadas eltunes. De vissza kapod majd.
    De en nem ertem minek 2 lvl30-as spectrum? ott tartasz? (valaki jol lehuzott teged 4 milkaval)
  • xalyy
    #63114
    Na szóval 2 spektrumot akartam venni összesen 8 milláért az egyiket sikerűlt a másikat nem adta meg de levette a pénzem, az egyiket írja a completednél a másikat nem írja. Megnéztem még az összes spektrum között is és még ott van csak teljesen üres vagyis egy ilyen üres sort mutat és írja, hogy expired
  • TurboX
    #63113
    megjelenés óta használom az androidos verziót hibamentesen
  • xalyy
    #63112
    Depositoltam 10 eurót és onnan van na meg ilyenkor én is mondhatnám, "ha utána olvasnál blablabla" akkor tudnád, hogy igen is elvesznek a cuccok AH-ban kb 3. fórumot láttam vagy 15 oldalnyi hsz-el, hogy ez veszett el meg az veszett el és volt olyan aki visszakapta és volt olyan aki nem kapta vissza soha, ennyi.
  • Daell Drow
    #63111
    Mi az hogy eltunt 4 milla? (ha volt is ilyen meg kapod majd) ird le normalisan mit csinaltal. Meg a spectrum se tiszta hogy taltad, vetted, vagy az volt 4 milla? (azert kerdezted hogy vissza kapod e?)
    A helyet hogy fel mondatokat irnal, fejtsd ki mit csinaltal. Akkor talan tudunk is segiteni.
    Mert ez nem egy "grat blizzard" dolog, hanem egy nagy USER ERROR amit csinalsz. Legalabbis ez latszik nekunk.
  • clio1616v
    #63110
    az andorid lesz a hibás az iPhone nem csinál ilyet :D
  • setchoo
    #63109
    OFF
    Szeva Pytor! Fasza a Diablo3? A kitermelt goldból már vettem egy Panther M10-et! :)
    Majd vegyél fel: SetCHOO#2689
    ON
  • BlazeH
    #63108
    Ha annyira kezdő vagy honnan van 8 millád? Nekem már volt vagy 100 órám anno a játékban mire lett 1-2 millám és addigra már nem kellett hülyeségeket kérdeznem.
    Egyébként meg a 180dps-es spektrum van bent 800k-ért úgyhogy felejtsd el hogy több milláért eladd.
    Pénz meg nem vész el az AH-ban, legfeljebb 1 napig kering az éterben.
  • xalyy
    #63107
    Ez van ez kell szeretni, ha nem egymás segítésére nyitották ki a topikot akkor nem tudom... Mit háborgok? Megnézném te hogy reagálnál ha kezdőként eltűnne 4 millád a szemed előtt, úgyhogy inkább hallgass és segíts vagy ahogy a kolléga írta hallgass
  • Carlos
    #63106
    esetleg olvasd el mire jó az autenticator.
  • who am I 7
    #63105
    szerintem elhallgathatnál lassan (finoman fogalmazva).Halvány lila gőzöd sincs az egész játékról, folyamat kérdezel, majd felháborodsz, ha valaki leszól, hogy legalább annyit megtegyél mielőtt faxságot kérdezgetsz, h rágugglizz, vagy keress a fórumban.
    Erre grat blizzardozol.Eladott 10 millió példányt ebből a játékból, milliókat hoz az rmah, és rengeteg tárgyat kezel, de te ilyen lazán hót sötéten kezdőként grat blizzardozol *facepalm*
  • Pyotr
    #63104
    A természet visszaveszi ami az övé :)
  • xalyy
    #63103
    De mi a szar ez? Super high tech kulcstartós kusti fasza és mittom milyen androidos app + ilyen olyan sms verifikálás és így tűnnek el a cuccok? Grat blizzard...
  • Carlos
    #63102
    van, csak épp nem kapod vissza.
  • xalyy
    #63101
    Ja, van lehetőségem visszakérni azt a 4 millát vagy valami? :(
  • devlking
    #63100
    LVL 30.
  • xalyy
    #63099
    Ja szóval 3-5 milla körűl, de mitől ilyen drágák ezek a legendary cuccok? Mi olyan különleges bennük? Köszi
  • Jabar
    #63098
    370 goldot kb
    de mondjuk tized annyi idő ah-ban jobb klikk-et nyomni rá és rákeresni mint kivágni feltölteni linkelni.
  • xalyy
    #63097
    Óna rendesen...
  • Carlos
    #63096
    370 goldot
  • xalyy
    #63095
    Ez mennyit érhet szerintetek?
  • Carlos
    #63094
    Nálam is mókás dolgok történnek itt.
  • who am I 7
    #63093
    meg lesz a kardod, csak egy kicsit beletúrtak a szerverekbe úgy tűnik.
  • xalyy
    #63092
    Fasza... eltűnt 8 millám a híres neves blizzard szerverek miatt... Akartam venni egy 4 millás kardot aztán kiírta kis időn belűl hogy timed out azután mégegyszer rámentem és megint timed out majd gondoltam logout megoldja, azután nézem már csak valami 4,8 millám van... még a completedbe se mutassa, hogy ott van szóval gondolom a blizzardnak sincs mivel bizonyítani... Nagyon fasza, kezdőként ekkora kibaszás
  • sanyiiiii
    #63091
    HC karakterrel akartam bidelni egy cuccra, a completedben 0 item volt.

    You have 0 or more items in your Completed section. Please clear out items until you are below this limit and try again.

    Ezután kiürítettem az rmahban a completed tabot majd vissza a HC karakterre és akkor már engedett bidelni. Vicces tud lenni ez a játék időnként :)
  • who am I 7
    #63090
    csak nekem gyökérkedik gold ah?
  • clio1616v
    #63089
    nem sokat ér, nekem van két skornom LS-sel, egy stres és egy dexes
  • xalyy
    #63088
    Kösz a támogatást
  • LocalPatriot
    #63087
    Minek nézzen utána? Erre vana fórum, aki tapasztaltabb oassza meg a tapasztalatait a kezdőkkel. Ha erre nem képes, ne is reagáljon, és ne oktassa már ki, hogy járjon utána. Utána járt mert itt van.
    Ez egy fórum, csak mondom.
    Ez a halálom nekem is. Kérdeznek akkor válaszolj, ha nem akarsz, akkor meg ne írj.
  • eott
    #63086
    No offens, de "mi lenne ha már végre" vennéd a fáradtságot és mielőtt kérdezel, rászánnál pár percet és legalább megpróbálnál rákeresni dolgokra? Gyakorlatilag két perc alatt választ kapnál minden kérdésere. Horrible dictu ha egy órát rááldoznál, nem lenne szükség legalább harminc kérdésedre, amik még csak ezután jönnek majd. Tényleg ennyire megerőltető rászánni az időt arra a játékra amivel játszol?
  • xalyy
    #63085
    Igen külföldön élek.

    Volt már life stealelős cuccom csak azért kérdeztem meg, mert nem tudom érdemes-e vagy illik-e monknak, de mi lenne ha már végre egyesek a kérdésre válaszolnának és hanyagolnák a mellébeszélést...
  • setuh
    #63084
    Am abban mi a fun,hogy mindent megkerdezel itt forumon es semmit se tapasztalsz ki magad?
  • tugyiti
    #63083
    Külföldön élsz amúgy ?
  • xalyy
    #63082
    Monknak life stealelős cuccot vegyek hogy ne kelljen állandóan spirittel healeljem magam vagy valami más megoldás? Köszönöm!
  • Klemice
    #63081
    persze értem én, amúgy a te karaktered alapján építgetem az enyémet felszerelésileg
  • BlazeH
    #63080
    Oké nem leszólni akartam. Én is örülnék nagyon ha lenn ilyen dropom :)
  • Klemice
    #63079
    mindegy, ez esett, tehát ingyen volt, én boldog vagyok vele, eladni nem akarom :D
  • who am I 7
    #63078
    :D:D:D jacodnak.Majd 1.07ben fogod latni.Most csak a public gameket latod,ha rakattintasz a fomenube.Goldot meg ugy,h beleptek jatekba, jobb klikk a haverodra es ott trade.
  • tugyiti
    #63077
    Sehol csak a server statust tudod megnézni,trade.