78965
  • [Rush]
    #63156
    A sima alapstatos mempo(cc nélkül, 170-200 main stat) soha nem volt 50-100M, hiába sápadsz el...Amúgy meg szerintem meg k*rva jól néz ki a mempo szamurájos kinézete;)
  • SLICK
    #63155
    a Litany set gyűrűket is 100 milláért rakják be, pedig a 200+ main stat meg egy kis VIT +4,5 cc kurvára nem ér annyit.

    Mellesleg Sunriderrel egyetértek... Kurvára nem értenek sokan a beárazáshoz mivel nincsenek tisztában a statok értékeivel.
    Nyílván olcsóbban én se fogom berakni a táp cuccokat, főleg hogy van olyan barom aki nem sajnálja rá a pénzt, még ilyen eszetlen árak mellett sem.
    Mondjuk aki talál táp cuccot leszarja, hogy ki viszi el. Lehet az akár cheater, botos, meg craftolásból meggazdagodott streames Kongor meg társai is... Csak ugye nekünk mezei gamereknek esélyünk sincs kicsit jobban feltápolódni. Én sose hajtottam azért, hogy nekem Lacunim meg Witching Hourom legyen. De más jó cuccokat se tudsz megvenni, mert úgy fel van árazva, hogy azért meg nem adnék ki több tízmilliókat.
    Félreértés ne essék, nem azzal van a baj, hogy drága valami (mint az életben is ugye), hanem az irrealitás. Nincs optimális ára szinte semminek, mert látja a barom, hogy "ó ez csak kicsivel erősebb mint az enyém, kirakom 2 millióval olcsóbban", de már eleve több száz milliónál kezdődik... Fegyvereket szinte nem is lehet venni, pedig egy kis upgrade nem ártana nekem sem...
    De ott van a múltkori eset a Mempo helmmel ami esett nekem. CC nem volt rajta egyedül, minden más stat táp volt + socket. 7 millióért tudtam eladni. Ezért is sápadtam el, hogy nem ér legalább 50-100 millát. Akkor a cc statosat se árulják milliárdért. Mondjuk hidegen hagy, mert Mempot a büdös életbe fel nem tennék a karaktereimre, mivel nem szeretem ha a karakterem idióta bohócnak van felöltözve, hiába lenne tőle 300-400k + dmg-e...
    Személy szerint ezért bízok az új craftolható cuccokban, mert így kicsit olcsóbban hozzájuthatok egy normális itemhez amit hordhatok.
    Streamen is idegesítő látvany, ha mindenki kopp ugyanúgy néz ki egy partyban (Mempo, Witching Hour, Lacuni, Vile ward, Inna nadrág, stb...)

    Bocs a szófosásért de kikívánkozott
  • clio1616v
    #63154
    2000Ft
  • Fpocok
    #63153
    Eladó dio3 account, 60as monk, 60as dh 26lvl paragon, act3ready gear, 13millió gold mellé... msg me... ócco
  • Sunrider924
    #63152
    Amit irtam azt te is pontosan tudod hogy igaz, mert kurva nagy kulonbsaeg van 1es Ik chest 200vit-el vagy 2es IK chest 50 vit-el, de kispiftuka majd az 50 vitest se fogja olcsobbert berakni, es akkor haverja a 60 vitest mar 350 millaert rakja be, mert o talalt az ovenel szarabbat 300 millaert...
  • Acidlich
    #63151
    MEgteheti, de akkor meg mas teszi vissza 300 milliokert:D
  • devlking
    #63150
    Gondolom te is 10 milliókért osztogatnád a legjobb cuccokat a játékban, mint ahogy d2-ben is az eth 200%-os titanokat.
  • Sunrider924
    #63149
    Vagy a jatekosok mohosaga/hulyesege.
  • Acidlich
    #63148
    Minden jatekban szeretnek csalni bizonyos emberek, itt meg aztan ahol penzt is lehet keresni, plane.
    A 300 millios arakat meg a ritkasaguk alakitja ki:)
  • SLICK
    #63147
    Én nem értem, hogy a picsába tudják manipulálni az AH-t? Eddig különösen nem foglalkoztatott ez a botozás meg egyéb szarságok, de egy idő után csak kiakaszt, hogy mások csalással tényleg írtó nagy pénzre tesznek szert, még ha gold is...
    Most volt 1-2 jó lootom, van is 70millió goldom, de hát ezzel kitörölhetem a seggem. Minden 300 millió felett kezdődik szinte... És valahol ezeket az árakat is igazságtalannak érzem.
  • Acidlich
    #63146
    Nevezzuk inkabb budos nagy cheatnek:)
  • Systore #63145
    ja, azt nem figyeltem. megint van valami bug?
  • Acidlich
    #63144
    Az ott egy fasza duplikalt szar
  • Acidlich
    #63143
    Nem azt kell nezni:)
  • Systore #63142
    meanwhile nekem 1k played alatt nem esett 300 milliónál többet érő item.
  • Acidlich
    #63141
    Aha
    [IMG][/IMG]
  • BlazeH
    #63140
    Random az random. Tudom én :)
  • who am I 7
    #63139
    Semmi köze hozzá, csak random.
  • Stan76
    #63138
    Köszönöm közben megoldódot.
    Megpróbáltam az ázsiai szervert ott el kellet fogadnom dolgogat és utána már működöt
  • Stan76
    #63137
    Sziasztok!
    Segítséget kérek.
    Tegnap még simán játszottam, ma meg nem enged belépni
    There was an error downloading agreements error 14404
    hibaüzenettel, kiváncsiságból megnéztem az americai serverre beenged de az europaira nem semmilyen programot nem telepítettem a gépemre tegnap óta. Ha valaki tud valamit segítsen nekem
    köszönöm...
  • LocalPatriot
    #63136
    Ja, igen. Én a fórum menün belül szerettem volna, ott nem megy.
    De a főoldalon akkor jó.
    Köszi szépen!
  • Lokker
    #63135
    Most regisztráltam az oldalra és semmi fennakadás nem történt. Simán mennie kéne a regisztrációnak. Lehet nálad van valami gikszer.
  • LocalPatriot
    #63134
    Nem tudja valaki, hogy miért nem lehet regelni a diablo3.hu oldalra?
  • BlazeH
    #63133
    Sőt jobban belegondolva mindez az utolsó mp9 kör alatt esett.
    Pony level (spectrum) -> fields of misery random elite (radiant star plan) -> keywarden (skorn) -> a 3 über mindegyike dobott organt, és ebből lett a két hellfire.
    Bár mindig így menne :)
  • BlazeH
    #63132
    Tegnap este nem tudom hogy a path of exile open beta miatt, vagy mi okból, de hullottak a brutál cuccok. Egyik havernak egy 700 damos spectrum, másik havernak egy 1600+ damos, 180 chd-s skorn és egy chc, chd, min/max damos hellfire, nekem pedig egy radiant star ruby plan, és egy chc, chd hellfire. Mindez 3 óra alatt. Előtte sok száz óra alatt hasonló cuccokat nem láttam :)
  • Geccoka
    #63131
    Oda van irva, hogy mennyit vonnak le... Paypal eseten az 1.25-bol lesz (1.25-1)*0.85
  • Savmacska
    #63130
    Köszönöm! Aki jártas benne az meg tudná mondani hogy miket szoktak ott veszegetni ? :) Essence-ek tome-ok stb :) Amúgy pl ha feltesz valaki egy cuccot 1,25-ért akkor mennyit kap kezbe ? :O
  • clio1616v
    #63129
    akkor semmi baj, rajta lesz pár napon belül (hétfő-kedd)
  • devlking
    #63128
    1-1,5 nap amíg átmegy.
  • Savmacska
    #63127
    Már rég meg van adva :)
  • clio1616v
    #63126
    már mindegy, ha eddig nem adtad meg a paypalt, akkor az megy a battlenet accra
  • Savmacska
    #63125
    Valaki tudna segíteni hogy mi a következő lépés hogy eljusson a paypalomra a penz ? :) Jatekon belül azt irja ki hogy processing.
  • clio1616v
    #63124
    a chattel mivan, hola tréd?
  • Savmacska
    #63123
    Az első...
    Congratulations on your successful auction in Diablo III!
    Item name Echoing Fury
    Time of transaction 24 January 2013 07:30 PM GMT
    Sale price €8.00
    Transaction fee €1.00
    Transfer fee €1.05
    Applicable taxes €0.00
    Your proceeds €5.95
  • Frank99
    #63122
    Na, hányan is jatszodnak?
  • Lokker
    #63121
    Az a baj, hogy a low level legendaryk többsége jobban néz ki mint a high level.
  • xalyy
    #63120
    Oké, köszi a válaszokat! Látjátok ki lehet egyezni idegeskedés nélkül?
  • BlazeH
    #63119
    Hát igen, első végigjátszásra rontja a játékélményt, alt karit meg bármelyik haver felhúzza 4-5 óra alatt level 60ra.
  • setuh
    #63118
    Lvl 60 alatt 0 ertelme van legendaryt venni.
  • BlazeH
    #63117
    Fórumokon sok mindent írnak. Nekem még egy ismerősömnek se veszett el semmije, úgy hogy pár napon belül ne került volna elő. 10 millió felhasználónál az a 15 oldalnyi hozzászólás meg semmi.
    Nyugodj meg holnapra ott lesz az egyenlegeden a pénzed vagy a kardod.