78965
  • gandrus
    #63196
    Csak kíváncsiságból megnéztem a saját profilom azon az oldalon, de nem valami friss. :)

    26-os paragon levelt írt, meg az akkori állapotot, ami elég rég volt már, lévén, hogy 57-es paragon szintnél tartok, és nem játszok sokat vele hetente. :)
  • Sunrider924
    #63195
    A conviction mantra nem turboz fel semmilyen dps-t, a szornyekre hato sebzodest noveli, de te abbol semmit nem latsz a papersheet dpsben.
    Arrol az oldarol meg annyit kell tudni, hogy ott meri minden "szakerto" a farkat, hogy kinek mekkora, es hogy neki legyen a legnagyobb ugy logol ki hogy felbuffolja magat elotte...
  • Lammer
    #63194
    tobb ilyet kivanok neked, hal istennek meg vannak pancserek :)

    aki tisztaban van a block rate fogalmaval, az 34 kozelit vesz ugy is, az a -11 nekem sok veszteseg lenne :)
  • devlking
    #63193
    Ilyen kérdésekre mindig a youtube a legjobb válasz.
  • xalyy
    #63192
    Jézus isten... 650k DPS a top 22 monknak, nagyon köszi az oldalt, amúgy ez a mantra of conviction tényleg ennyire felturbózza a DPS-t?
  • Savmacska
    #63191
    Vennék egy asus eee pc 1015B -etbukot ezen szerintetek elfutna a d3 ? CPU
    AMD® APU C30 1.2GHz (single core)/C50 1.0GHz (dual core) Processor *1
    Graphic
    AMD® Radeon HD 6250
    Memory
    DDR3, 1 x SO-DIMM, 1GB/2GB ( Maximum 2GB ) *1

    Köszönöm a válaszotokat, sürgős lenne (ha low-on fut az se gáz!)
  • tugyiti
    #63190
    Tanulmányozd
  • xalyy
    #63189
    Nem szükséges több száz K dps most nekem csak kíváncsi vagyok mi a titok nyitja
  • xalyy
    #63188
    Valaki megtudná mondani mi a titka a nagy DPS-nek? Az aktív és passzív skillek megfelelő kombinációja? Vagy egy nagyon drága gear? Láttam, hogy a nagyágyúk 100-300k-s DPS-el nyomják van aki még e felett is de mi a titkuk? Amúgy a monknak szeretném! Köszönöm a választ
  • gandrus
    #63187
    Miért érdekelne az engem, hogy mennyit ér? :) A lényeg, hogy mennyiért viszik el, elég gyorsan. (kevesebb, mint 5 óra volt) :D
  • clio1616v
    #63186
    második dupla drop

  • Lammer
    #63185
    addig van szerencsed amig a pancserek megveszik... en tuti nem vennem meg annyiert... :) nem er sokat (egy kicsit hozzabbertonek), mivel gyenge a blockja! :)

    jaja 34% a tuti :) mondjuk egy helm of command+34-es stormshield mondjuk eleg jo chc-val... + likas doombringer oszt lehet tankolni :)
  • xalyy
    #63184
    Tudok egyszerre echoing furyt és devil tonguet viselni?
  • Carlos
    #63183
    nem 34 a max?
    Nekem asszem olyanom van. Eze:
  • Jojobaba
    #63182
    na ne szopass, bidre tetted ki? nekem van egy 35% os tartalákban az mennyit érhet?
  • gandrus
    #63181
    Gondoltam, azért megpróbálom, mert nagyon hasonlók, vagy épp rosszabbak is voltak nagyon drágán, a legolcsóbb, ami kicsit rosszabb volt, mint az enyém (19% blockja volt), az 23 millióért volt fent. Én az enyémet feltettem 18-20 millióért, mert az enyémnek volt a legnagyobb armorja ahban. :)

    Elkelt 20 millióért. :)
  • skinnyman
    #63180
    Elso Hellfire ringem: a 4 cuccbol szart se ad. 2-vel szo szerint kitorolhetem, a masik 2 pedig valami minimalisat ad de igazabol eszre se venni csak a helyet foglalja. Ez igy szarra se jo, mind2 gyurum szarraveri. Egyedul az xp miatt hordanam...
  • makos94
    #63179
    Sziasztok.Az ACT 3 farmolás tényéleg baromi jó.Most kezdtem egy barbárral 45ös vagyok.Vettem magamnak egy új cuccot, kicsit (kb 300m) mólva 2 sima enemy egy rare és egy legendaryt dobott.Iszonyat meglepődtem.:D rem kapok érte kis casht:D
  • Bazsi16
    #63178
    Értem köszi ha karit nem lehet átvinni akkor gondolom csak az ország megváltoztatása marad battle neten. remélem nem körülményes mert nem tudok angolul :D
  • xalyy
    #63177
    Lool te jó ég! Most olvasom van ilyen paragon lvl is, értem mi az de ezt 60 lvl után lehet kapni ugyanúgy mint eddig? Akinek meg 300%-os gold és magic findja van 100-as paragonnal akkor az gondolom olyan brutál cuccokat kaphat, amit én egy évbe egyszer kapnék infernón nem?
  • Lammer
    #63176
    Karit nem lehet atvinni mas regioba, sajnos... (ez is lehetne faq-os!)
  • Bazsi16
    #63175
    Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy a battle neten Magyarországot adtam meg ami ugye egyből europa régióba rak, a játékba viszont nem figyeltem és a karaktert amerika régióba kezdtem nem lehet valahogy a karit átvinni a másik régióba vagy a címet hogy tudom megváltoztatni.
  • Acidlich
    #63174
    Toltam egy orat delutan a jatekot, sehol semmi legend, avgy set, raadasul dc..na alt tab, megnezem a PoE forumon, milyen iranyba talenteljem a tegnapelott inditott Witch-emet, aztan nyomom azt egy kicsit. Olvasgatas utan meggondoltam magam, inditottam egy mp1 runt Dia-ban megint...elso pakk: legend ring. kozvetlen utana trashbol:tal rasha amu, 5 perc mulva legend sword trashbol, 1 perc mulva inna gatyo pakkbol:D:D Nem nagyon akarja a jatek h PoE-zzak:))
  • xalyy
    #63173
    Jah jo otlet lenne!
  • Lammer
    #63172
    es leirjuk mindig, hogy akinek SSD-je van annak nincs ilyen problemaja... meg a gagyi kis PB lapim is vajul fut SSD-vel :) ez van...

    btw! skacok! Nem szeretne senki sem osszeheggeszteni egy FAQ-ot? hogy az 500x feltett kerdesekre ne kelljen 500x valaszolni? :)

    berakom bannerba, csak valaki csinaljon mar egy alapot, szepen bovitenenk majd a jovoben :) lehetne technikai resze, par build, gear tanacsok, jatekmechanikai tippek stb...
  • pandemonium
    #63171

    Eladó,minden 'megoldás' érdekel ,PM-ben.
  • gandrus
    #63170
    Köszi, igazad van. A jövőben így teszek. :)
  • vidu01
    #63169
    Érdemes rákeresni a tárgyakra battle.neten is ha nem ismered őket teljesen. Stormshield: 1 random properties van rajt, ha az chc na akkor ér sokat. :) Nálad a + armort kapta.
  • gandrus
    #63168
    Értem, köszönöm. Azt hittem, hogy a 23% block már nem rossz, és a magas strenght, all res, és armorral együtt sokat ér. Különösen azután, hogy ezek elég magas áron vannak benn AH-ban. De úgy látszik tévedtem.
  • Sunrider924
    #63167
    Egy brimstonne. A shieldek altalanosan ertekes tulajdonsaga a block rate, minden mas csak azutan jon. Egy jo stormshield 30% blocknal kezdodik. HIaba nagy az armorja minden masban harmatgyenge, es meg nem is crit chances. Szerintem ez nem er tobbet egy brimstonne aktualis aranal.
  • gandrus
    #63166
    AH alapján nem sikerült pontosan megállapítanom az árát, de jól sejtem, hogy ez a stormshield sokat ér? Mennyit érhet kb?
  • pandemonium
    #63165
    Ugyanez.
    Más: találtam ma egy elég jó mempot,ojróért szeretném eladni,de a gond annyi jelen esetben,hogy én 'használtan' vettem az accom. Ergo az accom tulajdonosa elvileg egy SzabóJóska nevű felhasználó,ám az én paypalom még csak köszönőviszonyban sincs ezzel a névvel :)
    Merjem bekockáztatni a pp linkelést és bízni abban,hogy elkerüli a figyelmüket vagy adjam oda másnak a cuccot és kéressem ki oda a pénzt,ha elmegy a cucc? Vagy próbáljam meg random fórumokon eladni? :)
  • Savmacska
    #63164
    Ha hiszed ha nem nekem minden játék inditásnál 1x meg kell halnom, annyira beszaggat a játék, utána tok faszán megy ugyan ugy maxon :D És nincs egy éves gépem :)
  • tugyiti
    #63163
    Ott kezd el normálisan fizikát számolni.
  • Daell Drow
    #63162
    A diablo? Nem tudom, nekem ilyen problemam nincs.
  • Lokker
    #63161
    De akkor miért nem tud normálisan betölteni a játék indításkor? Miért kell megvárni, hogy találkozzak szörnyekkel és ott mintha meg akarna halni a játék de utána már jó?
  • Daell Drow
    #63160
    Szerintem a diablo grafikaja igy jo ahogy van, stilusosabb. A PoE grafikaj nem rossz de nekem nem tetszik, olyan mintha minden le lenne ontve szintelen lakkal es az csillog.
  • SLICK
    #63159
    alapjáraton a garafikával nincs bajom, mert szép így rajzoltan is, bár én is jobban örültem volna egy részletesebben kidolgozott D3-nak.
  • who am I 7
    #63158
    :D:D:D:D tényleg elég idétlenűl néz ki a mempo.Mint ahogy elég sokminden más, vannak jók, de az itemek kinézete elég egyszerűre sikerült valóban, mint ahogy az egész grafika.A PoE-nek sokkal szebb (szerintem!) a grafikája, de mégis inkább ezzel játszok..poe meg még ingyen sem kell.Sajnos..legjobban egy poe grafikás d3-nak örülnék :D
  • SLICK
    #63157
    azért sápadtam el, mert csak a fullos Mempo áráról volt fogalmam és nem gondoltam, hogy ekkora a szakadék a kettő között.
    Amúgy ízlések és pofonok. Olyan mint a Monk... még mindig világtalannak érzem ebben a játékban. Nem ide való karakter. De ez is szigorúan magánvélemény.

    A kinézethez még annyit, hogy ha már Set vagy Legendary item, akkor ne csak a sisak legyen már egyedi kénézetű, hanem az összes többi cucc is... IK Setnél is kiábrándító, hogy a lvl 59-es (most már lvl60-as) Warlord armor skinjét kapta. Itemek terén amúgy bőven van hova fejlődnie még a Diablonak, mert elég gyenge dizájneri munkára vall.