78965
  • who am I 7
    #63236
    Mind1 érthető így is.A dprogress léte szükségszerű, így, h bneten lóf4sz ladder sincs..meg semmi.Az én véleményem az róla, h normálisan kell kezelni és kész.Amíg nincs tét bármelyik sectionbe, h top vagy vagy sem, addig le kell sz4rni és kész, persze iránymutatónak nem rossz, meg mégis van valami "közösladder" szerűség..nem pedig a nagy semmi.
  • Sunrider924
    #63235
    O bakker, diabloprogrest akartam irni, haha.
  • Sunrider924
    #63234
    Aki eloszor felhozta a diablofans-t par hsz-el korabban,az pont egy abszolut kezdonek ajanlotta, aki elotte is es azota is rengeteg marhasagot irkal, minden hozzaszolasabol sut, hogy nem erti amirol ir(conviction mantra boostolja a dps-t), szoval en ezert irtam le a velemenyem az emlitett oldalrol.
  • who am I 7
    #63233
    az top dps és ennyi...azt is megértem, h ez laikusnak félrevezető.A vagánykodás meg már csak ilyen marad..nem is tudom mit vársz az emberektől.Nincs olyan filter, hogy top balanced char :D nyilván, egy jól kiegyensúlyozott kari, nincs a toppok közelében....mégis haladni, a 2 top mellett az haladna a legjobban.Laikusnak félrevezető, de aki egy kicsit is konyít hozzá, az azért átlátja.Én olyan nagy problémának ezt nem élem meg..vannak gázabb dolgok.
  • Hosszas
    #63232
    Esett nekem is ket lego :) de nem lettek jok... [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/27/a1_2013_1_27_r9t4bm30z6_tn.jpg]
  • Sunrider924
    #63231
    Azt el is felejtettem, hogy Alkaizer olyannyira tudataban volt annak hogy allandoan lesik pl a diabloprogressen keresztul, hogy hulyebbnel hulyebb gearben logolt ki, pl tok puceron kiveve full Cain set, aztan rohogott a markaba(ezt le is irta egy topicba) amikor az emberek ezen filozofaltak hogy megeri full Cain setben paragonozni, hat biztos, mert az ALkaizer is azzal tolja.
  • Sunrider924
    #63230
    Nezel mar pl diablofans topicockat, nem egy forumozo lesz akinek alairasa van es abban ott szerepel egy ilyen pl top US mage vagy 600k dps es mutat a linka diabloprogressre. Vagany mi?
    A jatekban az igazan ertekes cucc az, amin kiegyensulyozott a statelosztas, csak a naivak/kezdok hiszik hogy ha meglesz a 600k dps na akkor ok mar valakik, de a hp, a resi az meg a beka segge alatt van, dehat az kit is erdekel a dps a fontos. Vagy nem?
    A top gear az top gear, nem csak a dps szempontjabol top, ennyi.
  • who am I 7
    #63229
    ez hogy jön ahhoz, h azon problémázol, h a top dps-eseknek nincs top ehpja?Aki meg annyiért vesz cuccot, akkor majd megoldja, hogy top dps-e is legyen és top ehpja.De úgy gondolom, hogy a játékosok nagy %-kának erre nincs keret.Úgyhogy, vagy ezt vagy azt tolja...az meg, hogy többféle képpen lehet szűrni..hát istenem, ezzel csak több rétű a dolog.
  • Sunrider924
    #63228
    Nem tudom, kerdezd meg azt, aki 12k euroert vette meg a tokeletes EF-et, az mire kelett?
  • Sunrider924
    #63227
    Mielott valaki megkerdezne, mivel a D3ban nincs ladder sokan ugy veszik hogy diabloprogress listaja az potolja a hianyt, ergo minnel magasabbra kell ott jutni, es nem szamit hogy mibe kerul.
    Egyebkent meg halkan megsugom, hogy amire igazabol hasznaljak azt az oldalt, azok az (RM)AH megkerulesevel bonyolitott tranzakciok, ha az adott item megjelenik a diabloprogressen akkor hiteles/ellenorizheto es eladhato negyszemkozti megegyezessel.
  • who am I 7
    #63226
    mé kéne top dps-hez top ehp?
  • Sunrider924
    #63225
    Mibe hogy fel tudom buffolni a karim dps-bol es kilepek a nagy dps-el? Attol hogy skill buffokat a diabloprogress nem nezi, itembol csalhatsz, belokom az inna nacit vagy a lacunit vagy akarmit, amit mobok ellen nem engedhetek meg(mert tul sok resit/vitet/armort buknek vele) de azon az oldalon frankon mutat, ejj gondolkozni is kellene kicsit...
    Annak az oldalnak a hitelessege nulla, errol volt mar szo mashol, es pont azert nem hiteles, mert lehet ilyen modon csalni a szamokkal. Nezd meg, kulon tudod rendezni a toplistat ha ehp-t akarsz nezni, kulon ha dps-t kulon ha hero(item)socret es igy tovabb. Nincs olyan hogy top dps top ehpval, vajon miert?
  • skinnyman
    #63224
    Ez hogy az istenbe mukodik? Hogy dobnanak le itemet ha ott se vagy amikor leolik?
  • Lammer
    #63223
    ha ugy vesszuk, hogy szintezesre kell, akkor az nagyon korrekt... egy signet ami gagyibb is (20 vs 35%), minyima 3x ennyi, nem? :) (oke tudom, az nem account bonded, es?)
  • LocalPatriot
    #63222
    Szerencsém volt vele. Mert bár nincs rajta CHC, CHD, atk speed, van rajta 30-55 avarage dmg, 65 all res. Így az előző ringemhez képest, 7k-val kevesebb a hp-m, de 8k-val több a dps. All res meg szépen megnőtt. Nekem megérte az 5m. De többet nem csinálok, mert simán megy a farm, az xp kell, szóval marad ez.
  • BlazeH
    #63221
    Nem hinném hogy ér 5 millát egy random hellfire ring, ami jó eséllyel kukába megy. Annyiért kapsz tűrhető ringeket AH-n is és legalább nem zsákbamacska.
  • LocalPatriot
    #63220
    Akkor megnyugodtam.
    Ám visszanéztem a playerlist-et, de már annyit publicoltam, hogy nem látom őket :S
  • LocalPatriot
    #63219
    A másik srác aki ott volt még, attól megkérdeztem, hogy ezért nem lesz-e semmi baj, annyit írt hogy ebbe semmi illegális nincs, csak azért lépünk ki, mert ketten könnyebben leölik. Meg hogy hüle vagyok, és ne aggódjak.
  • tugyiti
    #63218
    Mindjárt más így a leányzó fekvése,nincs tiltva, übertaxizni sokan taxiznak fórumon van sok topic ahol hirdetik is.
  • LocalPatriot
    #63217
    Nem.
    A partyban volt egy 100-as babár, meg 100-as wizard. Wizard dps-e 250k volt, a barbi 350k. Nos, amikor elértük együtt az 5-ös valort, akkor kiléptünk ketten a menüből, addig amíg ők leölik az uber bosst, mikor halt, behívtak, fölvettük az itemet, és utána menü, köv übert leölték, írták hogy come, itemet felvettük, és harmadiknál ugyan így. Mikor meglett a 3 item, kiléptem. Szóval 5 milla volt, egy ring, és kb 10perc alatt meglett, úgy h nem volt machine-m.
    Szóval ez most akkor tiltva van, vagy nem lehet ebből gondom?
  • tugyiti
    #63216
    Battlenet neveket tudsz mondani kik csinálták az über taxit ?
  • Aspyrin
    #63215
    jól értem, hogy 5 millát fizettél valakinek azért, hogy átverjen? :D
  • Acidlich
    #63214
    lol
  • clio1616v
    #63213
    nem akarlak megsérteni, de ezeket a cuccokat - a rare-eket - azonnal adom el vendornak

    az CD-d iszonyat kevés, a CC úgyszintén, a fegyvereidben legalább 300nak kellene lennie, ha már egykezesekkel tolod, de egy jó skorn is megteszi
  • LocalPatriot
    #63212
    Tegnap írták, hogy ha nincs machine-d akkor 5M-ert lehet joinolni, mp10-es uberre. Most amikor meglett az 5.ös valor, utána ki kellett lépni a menübe, és akkor joinolni, mikor leölték őket. Ezért járhat bann, vagy ez így tilos?
  • who am I 7
    #63211
    emberekkel mivan?lejárt egy mara amum 36 juróé, nem vette meg senki..aztán láttam, kicsit alá löttem neki, bedobtam 46ért, most hajnalban el is vitték Biztos gondolta, h ilyen olcsón inkább nem veszi meg :D
  • who am I 7
    #63210
    Mert csak dex-re mentél rá.Sajnos, ennyitől még nem lesz 500k unbuff dps-ed.Ehhez még kell attack speed,critical hit chance és damage.Mellette még nem árt, ha van 2500-2800 dex-ed persze.Szóval, ezek pl leggyakrabban előfordulnak : gyűrűn,amuletten,kesztyűn (mind a 3 egyszerre csak ezeken), fegyón as meg cd plusz socketbe raksz emeraldot, övön pl. legkedveltebb a the witching hour, helm-be mempo of twilight (ezen van crit chance és as is 1xrre), bracernek mehet a lacuni prowlers ezen is van 1xrre as és ch.Inna gatyesz is mehet vagy witching helyett az inna öv.Lehet válogatni.
  • xalyy
    #63209
    Oké te is felvehetsz majd, Rush elfogadtam
  • [Rush]
    #63208
    felvettelek...
  • cleric
    #63207
    Most nézem, friss 60-as, egyetlen karakter!
    Ha gondolok, van néhány régebbi itemem az előző gear-ekből, szívesen adok ezt-azt, ami segít.
  • xalyy
    #63206
    Kösz a válaszokat!
    Battletag: Xalyy#2461 nem titok
    Aki akar felvehet, majd akkor este beszélünk!
  • [Rush]
    #63205
    sisak: 25% more fire dmg-est felejtsd el, max 7-8, ha ragaszkodsz az andarielhez.
    amu:avg dmg, cc, esetleg chd, dex vit.
    kesztyű: kezd egy olcsó dex, as 9%, 10cc megoldással.
    gyűrűk:megint kuka mind2...avg dmg, cc, chd itt is, este adok szívesen egy dex-es unity-t, ha privátban elküldöd a battletagedet.
    cipő: nincs mov speed.
    fegyverek: egyiken sincs chd, ami nagyon kéne a magasabb dmg-hez.

    pl. egyenlőre ennyi.
  • cleric
    #63204
    Majd jönnek a monk szakértők skill és passive ügyben, de:
    - kevés a socketes item, komolyabb gemekkel
    - szinte nincs critical hit chanche és damage
    - kevés az attack speed bonus
    - az offhand fegyverre is kellene life steal
    Mostanában egy monkkal játszom partiban, neki sincs ennyi dexterity-je, be kell áldoznod kicsit az egyéb statokra.
  • Aspyrin
    #63203
    8% CC elég karcsú, tolj rá bőven.
  • xalyy
    #63202
    Tessék
  • [Rush]
    #63201
    profile?
  • xalyy
    #63200
    Nem tudom felfogni mitől van ekkora DPS-ük... Tegnap vagy 10 monkot vizsgáltam meg de még mindig nem tudok rájönni, hogy a jó fenébe üthetnek ekkorákat... Soknak alig éri el a 3k dexterityt nekem meg 3,2k van + a cuccaim a fegyvereim se egy gyenge darabok de mégis alig érem el a 45-50k dps-t, ezzel nincs semmi gond, de tegnap behívtak partyba act 4-en infernon, hogy próbáljam ki és elég keményen megizzasztott, az volt a röhej, hogy páran rám jöttek és úgy megszedtek, hogy azt sem tudtam hol vagyok. Vagy tényleg ennyire nehéz lenne az infernó vagy csak én cseszek el valamit? Odafigyeltem a mostani armorvételemnél, hogy kb mindenre kerüljön amennyi kell, legalábbis én úgy éreztem, hogy jó választások voltak a cuccok. Mit hagytam ki vagy mit nem jól csináltam? Kösz!
  • LocalPatriot
    #63199
    Pont hogy arra az oldalra nem igaz amit írtál. Ott még a passive skilleket se számolja bele a dps-be.
  • BlazeH
    #63198
    Majdnem. A diabloprogress unbuffed dpst mutat.
  • Savmacska
    #63197
    Erre nem is gondoltam... Nagyon köszönöm! :))