78965
  • jocika
    #63276
    Nagyon megköszönném azoknak a gyakorlott játékosoknak az alábbi linken lévő felszerelés és skill kiosztás megbírálását, akik már infernón(Diablón) vagy túl vannak, vagy már nagyon magas szintűek paragon értelemben is.
    Infernón vagyok, mérgező hydrával és blizzarddal, de nagyon nem akar menni előre a karakter. Lassú, gyakori elhalálozásokkal. A felszerelések között egyedül a kétkezes bot érhet valamit ezer feletti alapsebzéssel.
    Már arra is gondoltam, hogy újra elindulok infernó elejétől, pénzt gyűjtök és bevásárolok.

    A link: Wizard 1.06

    Köszönöm.
  • Pukkka
    #63275
    Az még többért is simán elmehet.
  • LocalPatriot
    #63274
    Crit dmg nincsen, csak cc%, az meg fix 1. Vagy félreértettem?
    Ám akkor ez tényleg egy jó gatya. Nem hittem volna.
    Tegnap poénból beraktam ah-ba asszem úgy hogy 250m bid, vagy 300 buyout.
    Tuti nem fog így elmenni, de ha megnézed ah-t, te most mennyibe tennéd be?
    Azért fura, mert egy gatya van aminek kicsit több az int, vit-je, igaz 9% atk speed, és az 500M. Akkor ezért reális lenne 250-300?
  • Sunrider924
    #63273
    Az inna gatya azert imba, mert ias es crit van rajta a fix 2 socket mellett. Erre a slotra azert hasznaljak, mert bis dps nadrag. A 2 socketbe az adott class primary gemjei szokasosak es a fenmarado random rollra VIT es all resi ha besikerul, de foleg vit az amit keresnek, allresst megoldjak mas slotbol.
    A kis bevezeto utan terjunk at a te cuccodra, van rajta int, tehat egy casternek maris osszefut a nyal a szajaban, es ott van a vit is, nem irto sok de kicsit tobb mint egy radiant gem. Tehat megfogtad az isten labat. Arra azert meg figyelj, hogy az atack speed 9% az ertekesebb mint ha csak 8%, valamint a crit damagebol is minel magasabb annal tobbe kerul, szoval pontosabban filterezz.
  • LocalPatriot
    #63272
    Üdv!


    Tegnap esett egy inna gatya. A statok a következők lettek: 100 DEX, 99 INT, 64 VIT, Többi szokásos. Ki mennyiért tenné be AH-ba?
    (Én is rákerestem a hasonló statokra, és meglepődtem... azért kérdem.)

    Mennyiért tegyem be?
  • [Rush]
    #63271
    "act3ready gear"-ez jó:)
  • Fpocok
    #63270
    Eladó dio3 account, 60as monk, 60as dh 26lvl paragon, act3ready gear, 13millió gold mellé... msg me... ócco
  • gandrus
    #63269
    Ez már nem aktuális, 15 millióért elvitték.
  • skinnyman
    #63268
    Van 3 portalom, szeretned egy hellfire-t osszeszedni, de jo lenne biztosra menni (MP10) en viszont inkabb MP5-on szoktam max nyomni, durvabban valszeg nem birnam. Valaki aki eleg eros hozza akar jonni? Olyat tenyleg lehet csinalni h en ott se vagyok megis ledobjak a cuccokat, hogyan?
  • xalyy
    #63267
    Az RMAH-val még mindig lehet keresni úgy, mint régebb vagy már majdnem teljesen kihalt? Sok helyt olvastam, hogy már nagyon gyengén megy és ha megy is alig pár eurós cuccokat lehet eladni, ez igaz?
  • LocalPatriot
    #63266
    Akkor biztos rosszul emlékszem.
    Ty
  • BlazeH
    #63265
    Nem függ. MP-től függ.
  • LocalPatriot
    #63264
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy most para 24-nél, 5-ös valorral, mp0-án hellfire ring, +31%-os gemmel, a bonus xp-m 147,9%.
    A bonus xp a para lvl-től is függ?
    Csak mert úgy emlékszem hogy a para 70-es WD-né több mint 300% volt a bonus xp...:S
  • who am I 7
    #63263
    egy kis dupe parádé, ha valakit érdekel itt a legfelsőt kell nézni.
    Kettő belőle bent is van most gah-ba.
  • Lacika 79
    #63262
  • [Rush]
    #63261
    Unique Equipped
  • Crokin
    #63260
    2 EF az elég imba :)
  • Lacika 79
    #63259
    Monknak milyen fegyvert javasoltok? Pl. 2 Echoing Fury, vagy 1 Skorn?
  • Lammer
    #63258
    meg1x... WD cucc...

    segitsek? grave injustice?
  • Sunrider924
    #63257
    Ja ertem, hat igen, goldot felszedni elvileg eleg lesz :)
  • TurboX
    #63256
    ha ww-vel játszol/ttál tudod hogy egy hajszál pickup buff is elég a gyorsabb haladáshoz
  • who am I 7
    #63255
    3 yardot láttam
  • Sunrider924
    #63254
    A pick up radius nem lesz annyival megnovelve, mint amit irsz. Kijelentettek, hogy nem akarjak azt a scenariot, amiben a melee jatekos akkor is felveszi a hp globe-ot bossfight kozben, amikor nem is akarja mert tul nagy a pick up range, szoval a pick up noveles nem fogja elerni meg a 10 yardot se, irtak is, small boost, magyarul alig valamivel tobb mint most, de eppen annyi hogy ha pontosan atfutsz a gold rakason akor ezuttal tutira felvegyed.
  • clio1616v
    #63253
    ja :D

    mondjuk én meg olyan gyorsan futok, hogy mire meghal a bleedes mob már legtöbbször nem is látom, mit dob
  • TurboX
    #63252
    és a rangedeknek létszükség a 999 pickup rad.
    értem..


    :DD
  • sanyiiiii
    #63251
    WD cuccról van szó.
  • TurboX
    #63250
    az a minimális ép elég lesz ahhoz hogy ne kelljen 20 kört a gold körül kőrözni, ahogy az alsó ábra is mutatja: rad. 10-20 kb. felesleges inkább valami def. vagy off. stat helyette kifizetődőbb

    de hát ízlések ugye..
  • gandrus
    #63249
    Minimálisan lesz emelve, úgyhogy nem useless...
  • TurboX
    #63248
    most lesz emelve=júzlessz stat


    #63243: str-el én vinném:)
  • Pyotr
    #63247

  • sanyiiiii
    #63246
    Azért a pickup radius valamennyit javít rajta :)
  • gandrus
    #63245
    Nyilván azért nem is kerül egy vagyonba...
  • Lammer
    #63244
    kar az allres hianyaert...
  • gandrus
    #63243
    Érdekel valakit ez a Zuni Trail? Csere is szóba jöhet, ha van olyan tárgya valakinek, ami engem érdekel. Érdeklődni privát üzenet formájában, ha kérhetem.

  • Sunrider924
    #63242
    Pedig az ehp garantaltan nem erdekli a kezdot, mert meg lovese sincs rola hogy az micsoda.
  • who am I 7
    #63241
    A kezdő legyen gyanakvóbb picit és próbáljon több felől infót szerezni.Az oldal meg azért jóval több a semminél.Amelyik kezdő meg olyan lökött, megérdemli :D
  • BlazeH
    #63240
    Én nem beszéltem top dps karikrol. Van ott olyan is hogy heroscore ami az ehpt is belekalkulalja. A battlenetesnél többet ér az biztos.
  • tugyiti
    #63239
    Még mielőtt tovább pörögnétek ,a gearek és setek miatt mutattam a srácnak az oldalt mivel az nagyjából reális -nem az olyan faszkalapokra kell mint alkaizer ,az ilyet világ életembe rühelltem ,hogy nehogy már lássák a kezdők mit-hogy csinálok ne segítsünk nekik,szarházi emberek viselkednek így.Na de mindegy lehet ám okosabb tanácsot adni neki, csak valamerre induljon el ne itt pörögjön minden kérdésével.
  • who am I 7
    #63238
    nyilván valóan semmit :)
  • Sunrider924
    #63237
    Es mi a jobb, a semmi, vagy pedig felrevezetni a kezdoket a top dps-emmel? Ha kovetted akkor lattad miket kerdez, na szerinted neki mit segitett a diabloprogress bongeszese?