78965
  • vidu01
    #63436
    Számít, tegyél rá néha a stat pontokból. 3 int 2 vit minden szintlépésnél. Ez az alap.
  • skinnyman
    #63435
    Gondolom attol fugg milyen buildet nyomsz, egyebkent meg ugyis az effektiv elet szamit armorral es resekkel egyutt, lehet 100k eleted is, kalap szart nem er ha nincs mellette armor/res, 1 utesre leszednek infernon. Megfeleloen sok armor/res/loh/life steal-el pedig 20k elettel is siman lehet daralni infernot nagy MP-n is.
  • SpeedXHUN
    #63434
    Hali!
    Olyan kérdésem lenne,hogy Wizzardnál a vitality sokat számít?
    Eddig nem nagyon figyeltem rá,és ha közel kerül az ellenség könnyen elszedi az életemet.
    Most hell végén 400 volt!
  • eloim
    #63433
    ha csak a hellfire ringhez viszonyítjuk, akkor egész olcsónak tekinthető... ha az egy fix stathoz, akkor igen, már kicsit húzós :)
  • Carlos
    #63432
    150K? kicsit sok. 50-ért még talán elszórakoznék párszor...
  • Daell Drow
    #63431
    Csak az archon armororol tudom, mivel azt az egyet lehet megvenni.
    2 tome of secret, 1 demonic essence, 150k gold.
    Maga a craft anyagbol keves kell, gold kell inkabb hozza.
  • eloim
    #63430
    egy-egy ilyen kraftolt cuccnak mekkora a költségigénye?
  • Lokker
    #63429
    Azon én is elgondolkodtam, hogy vajon mennyire éri meg próbálgatni craftolni az új legendarykból. Én arra jutottam, hogy 1-2 próbát megér de többet nem. Túl sokba kerülhet mint amennyit nyerhetsz vele.
  • Jojobaba
    #63428
    azért kesztyűt meg amuletet nem hiszem, hogy ne próbálna meg sok ember
  • devlking
    #63427
    Kiváncsi leszek rá ki lesz az a marha, aki ilyen 100-200 ezres teljesen random (najo 1 stat nem) cuccokat fog craftolni, amit aztán még el sem adhat majd.
  • [Rush]
    #63426
    sztem bidre rakd ki reggel...1.07-el jönnek a craftolt vállasok lehet lefog menni a vile wardok ára.
  • Lokker
    #63425
    Vile Ward
    Armor: 613
    str: 286
    vit: 137
    all res: 78
    armor: +216
    life reg: 286

    Ez megér 300 milliót? A legolcsóbb annyiért volt bent és hasonlóak voltak a statok, a többi pedig milliárd fölött. Esetleg valami ötlet, hogy mennyiért érdemes betenni?
  • pandemonium
    #63424
    DH cuccok
    Ha valakit érdekel valami ezek közül a cuccok közül,ne legyen rest,keressen meg PM-ben :)
  • Jojobaba
    #63423
    ok kösz, de azt már vagy 5 ször javították :)
  • tugyiti
    #63422
    Ha jól rémlik csak egy hibát javitott ,a starter editionről upgradekor jelentkező hibát javitotta.
  • Jojobaba
    #63421
    arról van valami írás, hogy a mostani peccs mit javítpott?
  • zozo6726
    #63420
    Köszi a segítséget devlking, el is indult a game!!!
  • devlking
    #63419
    This is a known issue that has been reported and is currently being looked into. In the mean time, you guys can hit the ESC key to bypass the "Unsupported video card" message and continue into the game.
  • zozo6726
    #63418
    Hali!
    A reggeli frissítés óta nem indul el a Diablo, pedig már vga drivert is frissítettem és futtattam vagy 4 regisztry programot is a windowson.
    Azt írja, hogy a vga nem támogatott, holott ezen még futott tegnap.
    Ráadásul a kártya a támogatott listában szerepel a Blizzard-nál.
    A kártya egyébként egy nvidia 8500GT XP SP3-mal. Valaki járt hasonlóan???
    Esetleg további hasznos ötleteket szívesen vennék!
  • who am I 7
    #63417
    náz > néz
  • who am I 7
    #63416
    kimondhatatlanul féreg dolog, h a compass rose ugyanúgy náz ki mint a zuni pox..
  • devlking
    #63415
    Created a new character...

    On the public realm, the new patch basically got rid of my level 41 Wizard..
    I'm not complaining, but at the same time it just crushed me to see it not appear on my home screen.. Is there anything I can do or is it the end of that?


    Lesz majd meglepetés akkor is, amikor lekapcsolják az új karija alól a test servert.
  • [Rush]
    #63414
    Dex/Int/Str/Vit...Tripla lehet pl. nat csizma amin van 286 dex, és csak 90-100 v. 170-200 lehetne rajta, de lehet az is a + 1 random stat, hogy 2x main stat + vit(286dex, 70vit). De olyan is lehet hogy a + 1 random stat az lesz, hogy + 2 main stat-ot rak rá. így lehet olyan inna gatya pl. amin van 90dex 25int meg 30str...Remélem érthető valamennyire ^^
  • skinnyman
    #63413
    Marmint main stat alatt a 4 alap attributumok kozul barmelyiket erted? Mert ugye a vita nem main stat a szo klasszikus ertelmeben.
    Viszont semmi masbol nem lehet dupla? Tripla-quad is lehet?
  • [Rush]
    #63412
    Main statból lehet dupla roll...
  • skinnyman
    #63411
    Valaki megmagyarazza hogy egy random magic property-re hogy lehet hogy megis tobb attributum jon ki?
    Pl ennek a gatyajara gondolok, az a dex is csak ugy johetett ki hogy rollolt egy olyat amit hozzaadott az alaphoz, de kozben ott a vitality is. Hogy lesz 1 random property-bol 2 dolog? Vagy ez valami bug? Tobb ilyet is latok AH-t, de olyat pl mar nem, ami res melle adna barmit. Hogy van ez?
  • [Rush]
    #63410
    De mit nem lehet ezen érteni? Az accountot adja a HF ringel és kész, semmi mást...
  • eloim
    #63409
    ezzel csak egy baj van sztem, hogy jó pár cucc rajta külön-külön is 500 (na jó, lehet hogy csak 2-300) milla közelében mozog...
  • Lammer
    #63408
    Na erre nem is gondoltam, koszi! na, igy mar logikus :)
  • [Rush]
    #63407
    Ált amikor ezt írják az azt jelenti, hogy az accountot adja el ennyiért, mivel a HF ring Account Bound...
  • Lammer
    #63406
    ez mekkora fail!!!

    szoktam nezegetni a top dps karikat... ezen megakadt a szemem :D

    hsz-em keltekor vilag harmadik legjobb soft dps karija

    es leirom, ha esetleg modositana, mert eddig nem szolt neki senki, hogy ez nem nagyon fog menni :D

    asszonja:
    "Want to Sell:
    Hellfire Ring (!!!)
    min price:500,000,000 gold
    bo:500,000,000 gold"

  • SLICK
    #63405
    keddről szerda reggelre mindig karbantartás van.
  • Carlos
    #63404
    told be a "karakterlapodat" ide és átnézzük a gear-edet és a skilljeidet, hogy mi lehet a gond.
  • poruljartal
    #63403
    holnap peccs? vagy miért lesz leállás?
  • BlazeH
    #63402
    Ki kell kerülni a sziklákat.
  • viktor25
    #63401
    Sziasztok!
    Olyan gondom van hogy nightmare szinten senkivel sem jutok tovább BÁL-NÁL pedig 11000 életpont 2000 pajzs, és mikor jönnek ezek a zöld sziklák az égből igen rövid idő alatt lenullázódok. sejtelmem szerint valamelyik immunitánst kell fejlesztenem.
  • LocalPatriot
    #63400
    Nincs és nem is lesz. Itt senki nem mond árat.
    A válasz annyi lesz kb mint nekem, hogy ne légy lusta, nézd meg az AH-t. De az ilyen gyökérnek eszébe se jut hogy az ember megnézi, csak elég nagy a szórás, vagy kevés hasonló van bent.
    És szimpla tanácsot kér. Sok itt a gyökér. Nem is nézek föl már sűrűn...
  • pandemonium
    #63399
    Valakinek van kedve saccra betippelgetni a cuccok árát? AH-ban túl nagy a szórás,nem mindegy nekem pl.,hogy a WH 90millió vagy 130. :)DH gear
  • sanyiiiii
    #63398
    Nyugodtan lehet 5 is, ha nem telik neki jo black weapon + triumvirate kombora akkor jo archonhoz egy sokkal olcsobb ketkezes :)
  • Holland Kemence
    #63397
    most nagyon röhögök, mi fail geci