78965
  • TurboX
    #63476
    megnéztem : 666 óra :DDD

    #63475: viccelsz? a legdurvább tárgyaim ott estek:D
  • devlking
    #63475
    Publicba megy a menőzés? :D
  • Carlos
    #63474
    Hány csillió órát kellett beletolni ebbe?
    Én még csak 20-as vagyok, de nem látom a végét. :)
  • Aspyrin
    #63473
    szép :P
  • TurboX
    #63472
    soon:)
  • unusual
    #63471
    Illetve MP5 über-re is vagyok Barbival. ;)
  • Carlos
    #63470
    Nekem tegnap csak egy közepes IK kesztyű esett...
  • unusual
    #63469
    Az igen!!!!! Gratz!

    MP5-6 kulcsozásra keresnék társakat a barbáromhoz,illetve MP2 act3-ra XP-zésre DH-val.
  • TurboX
    #63468
    ezt az exploitot nem ismertem:(
  • Sunrider924
    #63467
    Ugyan, hova gondolsz, hogy a blizzard tokeletes jatekaban valami nem mukodik?
  • skinnyman
    #63466
    Ez alapjan ugyanolyanok lennenek, de az mar nem igaz amiatt hogy az osszes elettolto cucc (loh, life steal, life regen, vagy akar csak egy eletpia megivasa) sokkal jobban mukodik ha keves a hp-d es a tobbi cucc miatt van nagy effektiv hp-d.
    Csak a masik oldalon nem vagyok biztos hogy tenyleg van-e olyan dolog (molten/desecrator vagy valami ilyesmit olvastam regen) amire nem hat res, ami a nagy hp mellett szolna.
  • Sunrider924
    #63465
    Mi a nehezebb az 1 kilo toll, vagy az 1 kilo vas?
  • skinnyman
    #63464
    Egyebkent sztetek azonos EHP mellett a sok HP vagy a keves HP a nyero?
    Tehat sok armor+res+block+dodge + keves vita vs keves armor+res+block+dodge + sok vita?
    Alapbol azt mondanam h a keves vita a jobb, mert igy sokkal jobban hat ra a loh es life steal (skalazodik vele) ugyanakkor hallottam olyat h bizonyos cuccokra (talan molten vagy desecrator) nem is hat pl a resi, ha pedig ilyen van (ami amugy no comment lenne) akkor arra a sok vita lenne nyilvan a jobb.
  • skinnyman
    #63463
    aztak..
  • Pukkka
    #63462
    Épp bosszankodtam a minap, hogy nem esett még soha 2 leg 1 packból...




  • skinnyman
    #63461
    Jaja, az instant eletvisszatoltodes volt talan a leges-leges-legirritalobb amivel talalkoztam. Miutan megoltek emlekszem mindig imadkoztam hogy vissza tudjak futni meg ugy h nem tolti vissza, de sokszor meg respawn elott lattam hogy egyszer csak "csoda tortenik" es szepen fullra toltik az eletuket amiket kinkeservesen leszenvedtem odaig az anno szanalmas ~10k-s dps-emmel. Hat igen, voltak pillanatok amikor majdnem elpattant az agyam :)
    Az enrage is persze ott volt a toppon, gyakorlatilag eselyt nem adtak a tank buildeknek :)
    Es persze az is sokat hozzatett hogy szintet se lehetett noni, igy a jatek egyetlen ertelme az arany es cucc szerzes lett volna, de a kemeny elitek-brutalis javitasi koltsegek miatt sokszor inkabb veszteseges volt jatszani, cuccokat pedig evente dobtak, es a legendary-k akkor kivetel nelkul mind szarok voltak.
    Egeszen mas hangulata volt akkor az egesznek, gyakorlatilag egy idegorles volt az egesz.
  • mikromanus
    #63460
    Volt esély. Barbárral a leginkább, mert bugos volt ez a rész. Ha beleakcióztál az átvezető animációba, akkor végig megtartotta azt az értéket, ami belépéskor volt pl armorra és resistre. Ha beleleapeltél, akkor az egész harc alatt a +300% armorral harcoltál. Alig sebzett a gáz. Mondjuk élettöltés azért kellett.
  • TurboX
    #63459
    imádtam... főleg mikor nekimentem az extra health-es pakkoknak a 25k-s sebzésemmel, kb.60%-nál már enrage-eltek is:D

    ill. inf.Ghom is emlékezetes pillanatokat okozott, barbárral esélyed nem volt megfektetni:)
  • mikromanus
    #63458
    Vagy az enrage is szép volt. Leküzdötted 10%-ra 8 halál után végre az elitek életét, erre felvonták a kalózzászlót és meghaltál. A fallenek nagyon jók voltak ebben. Hajkurászod őket, erre kinyírnak a vége előtt 3 másodperccel egy jó kis enrage-gel menekülés közben (mármint ők menekülnek közben).
  • mikromanus
    #63457
    Sajna az még így kevés. Lehetett volna benne fantázia, de fagyasztás esély dupla-vagy tripla kellene, hogy értékelhető legyen, vagy több itemen is kellene nagyobb rozen esély. Meg a négy helyett egy stat, de az normális esetleg. Így off-handbe is haszontalan. Ha lenne ladder és egy reset, akkor ideig-óráig lehetne értéke, de ilyen végtelenített vadkapitalista fordulóban senki se használja. A diablo 2 nagy neveit eléggé leértékelték.

    skinnyman: az volt szép régen, hogy leverted az életük háromnegyedét, meghaltál és visszatöltődött 100%-ra mire visszaértél. Volt pár gyenge pillanatom ilyen esetekben, amikor bizony káromkodtam ezerrel.
  • Lammer
    #63456
    khmmm azert rasasoltal a chance to freeze reszre? ;)
  • skinnyman
    #63455
    A regi szep idok amikor 1-1 elit pakkal percekig szoptam es ha osszejott egy jo kis kombo (pl invulnerable-horde-arcane-jailer/waller) sokszor ilyen 5-10 halal es egy 50 ezer goldos javitas utan rage quit volt a dolog vege :D Akkor arra meg valahogy nem gondoltak a Blizzard-nal, hogy az ember alapvetoen elvezni is akarja a jatekot, nem csak magat ostorozni vele. Mas volt akkor "vegigvinni" egy infernot, mint most.

    Mas: dobtak egy Azurewrath-et, es mint a legmagasabb szintu legendary kardnak ami az egesz Diablo-ban a legnagyobb nevu kard az egyik legjobb kardnak KENE lennie a jatekban, kozben nem csak hogy egy kalap szar, de nem is lehet jo. Max 900 dps, no crit, no socket, 0 random property. Nagyon nagy kar erte, nem is ertem hogy gondoltak. Van sok mas legendary is aminek jonak kellene lennie, megis meg most is erthetetlenul szar, es barmilyen csoda rollal sem lehet belole meg csak hasznalhato cucc sem.
  • mikromanus
    #63454
    Azért a fast se volt belőle rossz. Meg a shielding vagy (ha lehetet egyáltalán) invulnerable minionos tremorok is mókányak voltak. Gyors, sebezhetetlen és akkroa mint egy hegy. Helyezkedj ezután!
  • Carlos
    #63453
    jajjdeszerettem énis... aztán esetleg aládlézerezett még vagy a fun kedvéért jailer és molten. :)
  • gandrus
    #63452
    Az invulnerable minions főleg akkor volt izgi, amikor horde-al párosult. :)
  • Jojobaba
    #63451
    vagy pár szinttel magasabb gemek
  • TurboX
    #63450
    ...nem skálázták elég jól a "jutalmat" magasabb nehézségen. Pár nyomi százalék xp/Mf/Gf miatt nem nagyon érdemes Mp10-en farmolni

    ez sajnos így van

    nagyon random az egész, simán el tudtam volna képzelni egy olyan rendszert hogy pl. magasabb mp-en magasabb tier cuccok esnek vagy valami hasonló és még értelmet is adott volna a szenvedésnek
  • mikromanus
    #63449
    Azért volt pár kellemes dolog amit megszűntettek:
    - invulnerable minions: ez nagyon brutál volt. CSak a bosst lehetett sebezni :)
    - shielding az összes minionon lehetett aktív, nem csak egyszerre egyen
    - A Hellfire ringes fejlesztés bevezetésekor az Act 3-as Keywarden klónozni tudta magát (vagy illusion?).
    Oly sok jó ötlet és mindet "semlegesítették". No mindegy.
  • mikromanus
    #63448
    Elég szépen kezelhető volt azért már. A kezdeti beállítás mondjuk kegyetlen volt. Akkor még a sebzés is nőtt ha többen játszottak együtt, meg alapból is minden többet sebzett. Azóta kb mindent nerfeltek. Nem baj ez, csak nem skálázták elég jól a "jutalmat" magasabb nehézségen. Pár nyomi százalék xp/Mf/Gf miatt nem nagyon érdemes Mp10-en farmolni...
  • TurboX
    #63447
    ..Lassan kék cuccban is megy az inferno.

    ezért lett bevezetve az mp.

    a nerf előtti inferno-ból pedig köszönöm, nem kérek:)

    de lehet hogy csak én nem voltam elég hárdkór az egyes monszták/affix-ek sebzéséhez
  • mikromanus
    #63446
    Megnézném azt az IQ-ból lenyomott reflectet valami alap védelem és überbrutáé DPS mellett mondjuk Mp3-5 közt, vagy esetleg efelett. Ha kevés az EHP-d és rengeteg a dps, akkor szinte elég csak reflectes felé nézned és elhullasz. Nekem annyira nincs gondom a reflectesekkel. Egyrészt mert van elég resist és élettöltés azokon a karaktereken, amik nehezebben bírják, másrészt meg mert barbár a "fő" kasztom. Annak épp semmi élettöltése nincs egy kis satnya regeneráción kívül, de skillekkel simán kezelhető minden szinten a reflect. Vagy te Monster Power nélküli játékban nyomulsz azzal a rengeteg sok DPS-sel és IQ-val? Mintha ott könnyebb lenne az élet.
  • AkAfinucsi
    #63445
    Ott a pont! :D
  • vidu01
    #63444
    Reflectes elitet IQból ki lehet nyírni, függetlenül a geartől. Nem kell ész nélkül neki menni. Képzelem hányszor haltál rajt.
  • mikromanus
    #63443
    ". Dio3ban csak a dps számít, úgy tudsz életben maradni ha minél gyorsabban lenyomod a mobokat."

    Erre szólt. Mindig kell B terv, vagy az inferno kínszenvedés lesz. Sokat számít a DPS, de nem "csak" az számít. A beénasegéylyre a patchnél meg elég rossz dolog számítani. Lassan kék cuccban is megy az inferno. Nagyon casual gamer barát...
  • TurboX
    #63442
    írta az allrest, vit.-t és a loh-et is, mellesleg ebben teljesen igaza van

    reflect pedig a következő peccsben nerfelve lesz
  • mikromanus
    #63441
    Ja. Milyen jó is az. Jó sok DPS és kinyírod magad egy ütésre egy reflectes eliten. A fehér tömeg nem ellenfél. Az elitekkel kell elbírni. Ahhoz meg kell resist és némi armor is. Meg esetleg némi life on hit és/vagy life steal . Ez szerezhető felszereléssel és skillekkel is (a LoH nem,a többi igen). Vagy opcionálisan váltófegyver reflectesek ellen. Ha onehit-eled saját magad, akkor ez utóbbi nem megoldás.
    Amúgy te játszottál Diablo 3-mal, vagy csak "hallottál róla"? Mármint nem normál és nightmare fokozaton, hanem infernon.
  • SpeedXHUN
    #63440
    értem köszi
  • vidu01
    #63439
    Nem igazán, chc, chd, as, all res, life steal kb utána a vitality. Dio3ban csak a dps számít, úgy tudsz életben maradni ha minél gyorsabban lenyomod a mobokat.
  • SpeedXHUN
    #63438
    Köszi a válaszokat!
    Akkor wizzardnál a fontossági sorrend: Inteligence,Armor,vitality?
  • Holland Kemence
    #63437
    ez a diablo 3 bazd meg, nincsenek elosztható statpontok