78965
  • devlking
    #63556
    Csak szerintem néznek ki az új gemek ikonjai úgy, mintha egy 5 éves photoshoppolta volna össze?
  • CalebJoe
    #63555
    ááá az a 10% damage nem ér annyit nekem
  • who am I 7
    #63554
    azt hittem csináltál is már 1-et, az lesz a költségesebb téma, még kell pár misi ahhoz a 15höz
  • who am I 7
    #63553
    nekem white mobbol a str-es.
  • CalebJoe
    #63552
    na meglett az új gem egy csöppet azért drága a craft

  • devlking
    #63551
    Tudja valaki, hogy hol esik az új craft amu? Kulleból azt látom csak a gloves recept potyog.
  • devlking
    #63550
    16 : 163920
    17 : 2181
    18 : 1658
    19 : 3105
    20 : 14416
    21 : 260
    22 : 9409
    23 : 10670
    24 : 5746
    25 : 1056270

    Ennyi gold volt ma bennt ah-ban (millióra értve). Furcsa, hogy ennek ellenére szinte mindíg elmegy a gold.
  • Acidlich
    #63549
    A sok accountos botolo csikszemuek sztem mar eddig ugy megszedtek magukat ebbol, h ez nem oszt vagy szoroz:D
  • tugyiti
    #63548
    Plusz azt ,hogy a demonic essence eladható volt.
  • Carlos
    #63547
    jópár kinai farmer gazdagodott meg szerintem. :)
  • Acidlich
    #63546
    En azt hittem ez szandekos huzas volt reszukrol
  • Daell Drow
    #63545
    Nem, hanem a 0,02 euros hibat akarjak megelozni es javitani.
  • devlking
    #63544
    Account boundos gemet nem is fogsz venni.
  • skinnyman
    #63543
    Talan a level 15-os gemeket rakjak be? Ugy lattam meg nem lehetett olyat venni csak receptet.
  • who am I 7
    #63542
    hm, kilőtték AH-t
  • sanyiiiii
    #63541
    Nem volt elég forgalom az rmahban mert a gold ahban többet kaptak az emberek a cuccaikért. Ezt a problémát meg kellett oldani.
  • ricsa008
    #63540
    sziasztok
    Mivel ugynéz ki a blizzardra nem számithatok ezért vennék max 6000 FT egy acoot ... a nincs rajta semmi kari az sem gond
    ha valakin megválna tőle privi
  • Pukkka
    #63539
    Mint azt írtam, nem feltétlenül kell még aggódni.
  • Carlos
    #63538
    Naszép... bekaphatják akkor...
    A szaros kis 125 milliómmal semmit nem fogok tudni fejleszteni a karimon...
  • devlking
    #63537
    Ah flipping-esek jól jártak.
  • Acidlich
    #63536
    Most mar 1mill goldnak nem 0.25 E a min. ara, hanem 0.02 E, csak egy picit csokkentek az ertekek:))
    Ha jol lattam a goldos AHban meg maradt 2 milliard a plafon, tehat akkor minden jo cucc egysegesen 2 milliard lesz most egy darabig lehet..
  • who am I 7
    #63535
    Konkrétat nem tudok mondani, csak annyit, hogy nálam white mobokból még nem esett komoly cucc..az eliteknél pedig ott vagyok, amig kidobálják.Nekem kb 2 képernyő a max, de kb a határ is (szal 3 jobb lenne), ameddig elvaultozok, mire meghal a mob.
  • Pukkka
    #63534
    Arra gondolok, hogy beesett a gold értéke. Bár, előfordulhat, hogy a nagyüzemi craftal ki tudnak vonni annyi aranyat, hogy csökken az infláció, és visszaállhat, vagy még nőhet is az arany ára. Ebben az esetben, viszont, lehet most lenne érdemes vásárolni. Jó kis matekozás van kialakulóba.
  • Carlos
    #63533
    gold bezúzás?
  • Pukkka
    #63532
    Engem ezzel a gold bezúzással most jól felkurtak. 40-50 mill hiányzott még a 6chc-s mempohoz. erre ez....
  • Avenger
    #63531
    Szerintem aki már annyira durván tolja, hogy oda se kell figyelnie, annak nem fog hiányozni egy véletlenül elhagyott, jó eséllyel max 300k-t érő legendary-t :)
    Mondjuk barbárral a legveszélyesebb. Én wizarddal kiteolok, szóval a haladáshoz át kell sétálnom utána úgyis a kidobált lootokon, lehet ezért sem érzem fontosnak ezt a feature-t.
  • Sunrider924
    #63530
    Ha a poenkodason tul szamitasba veszed a 25% movement speed-et es mellerakod, hogy milyen gyorsan fut egy berserkerben levo barbar sprintel, vagy egy TR monk fleet footed-el, akkor rajosz, hogy az a 2 kepernyo tavolsag az picsafust, es ha nem backtrackelsz, meg mindig el fogod hagyni a fasza legendaryt...
  • who am I 7
    #63529
    Jaja, itt inkább elvi kérdés ez már..kényelmesebb lenne, csak..hát izé.
  • skinnyman
    #63528
    "Cyclones generated by Sweeping Wind should now travel roughly in the same direction that the player is facing"

    Erre is kivancsi leszek, sokszor vettem eszre hogy szinte az osszes ciklon pont a hatam moge generalodott ami pont elkerulte a legtobb szornyet.
  • Avenger
    #63527
    Vagy kerüljön egyből az inventory-ba akkor már.
  • skinnyman
    #63526
    A legtobb valtoztatasnak orulok, de ez pl kicsit furan hangzik:
    "Damage dealt by the Plagued affix has been increased by 120%"
    Es nem osszesen 120%-rol van szo, hanem 120% emelesrol, vagyis tobb mint megketszereztek...
  • TurboX
    #63525
    ahogy elnézem ez az óraszám radikálisan csökkenni fog az ikszpébúszt miatt
  • who am I 7
    #63524
    Az lenne a jó persze, ha bárhol vagy a mappon , akkor látnád..nem tudom azt miért nem lehet megoldani?!
  • Sunrider924
    #63523
    Igazabol az a nemjo, hogy nem mukodik ugy mint a quest marker, tehat kb 2 kepernyo tavolsagban eltunik a terkepedrol, jo nagy csalodas volt mikor kiprobaltam.
  • eloim
    #63522
    azt meg tudja vki mondani, hogy melyik boss dobja a jewl recit? vagy ez tök random?
  • Avenger
    #63521
    Nézem én is ezt az új patch-et. Hamar el fognak értéktelenedni az archon slotos cuccok az biztos. Első vállason 300 int volt. :) Most meg kiesett egy str-es bracer recept is.
  • setuh
    #63520
    Az melyik patchben lesz,hogy a szornyek surusege ugyanolyan lesz minden acton,ergo akarhol megeri majd farmolni?
  • who am I 7
    #63519
    igazából hót mind1, tőlem kocka is lehetne, de a ping is jó volt.Úgyis csak pár mp-ig látod.Ma úgy látom gyereknap van, fél óra alatt kb 3 leg meg 1 set ring, meg egy str amu design.Izgalmas lesz a mai nap.
  • Sunrider924
    #63518
    Nem is tudom, most csillag van, hat ize, nekem a (radar)ping is tetszett.
  • Sunrider924
    #63517
    Az lesz a vicces, amikor felebrednek az emberek, hogy ha valaminek akkor pont a goldnak lesz a legnagyobb a kereslete.