78965
  • skinnyman
    #63596
    Azert linkeld mar be elotte hatha jok valamire :)
  • Avenger
    #63595
    Úgy látom ma fist nap van. 63as legendary meg egy set esett eddig. Mindkettőt sírva fogom brimstone-á alakítani. :D
    Közben azért kiesett az str-es amu recept is. :)
  • Sunrider924
    #63594
    Ha belegondolok, hogy 1.03 elott a 2es verzioert mar olni tudtak volna az emberek...
  • tugyiti
    #63593
    Ahogy mondja kedves uram :DDD az első ment az enchantress nyakába a többi meg a levesbe XDDD
  • Sunrider924
    #63592
    Nem az igazi :) Az elso az enchantress mf gearbe, a masodik felszar, a 3ik nagy joindulattal hasznalhatonak nevezheto, nem rosz, meg nem dobogos de alakul
  • tugyiti
    #63591
    Első 3 craft ,szerencsére megvolt az 5 aff :DD



  • SpeedXHUN
    #63590
    Hali!

    Olyan kérdésem lenne,hogy odaadnám másnak az accountomat,akkor tudok nevet változtatni,e-mailt,jelszót,hogy full az övé legyen?
  • Jabar
    #63589
    kék postban írták (most nem keresem meg) hogy überekből nem esik.
  • Avenger
    #63588
    Wizardomnak most esett fehér mobból az intes archon kesztyű recept. Volt is nagy boldogság. :)
  • ktm99
    #63587
    Aha en is igy gondoltam. Koszonom a valaszokat.
  • devlking
    #63586
    Gondoltam 100-at legyártok, hátha. Most ez a 20 millió nem fog nagyon hazavágni. :D
  • Acidlich
    #63585
    Crafting Plans and Jeweler Designs have been added for all of the new Rare recipes listed above

    These plans (excluding the chest piece) will drop randomly in the world and have a chance to drop off the following bosses when you have 5 stacks of Nephalem Valor:

    Skeleton King
    Spider Queen
    Maghda
    Zoltun Kulle
    Ghom
    Cydaea
    Rakanoth
    Izual


    The drop rate from the above bosses will also scale according to your Monster Power level:

    MP 0: 20%
    MP 1: 23.2%
    MP 2: 26.912%
    MP 3: 31.218%
    MP 4: 36.213%
    MP 5: 42.007%
    MP 6: 48.728%
    MP 7: 56.524%
    MP 8: 65.568%
    MP 9: 76.059%
    MP 10: 88.228%


    The Archon Armor recipe can be purchased from Squirt the Peddler for 1.5 million gold each
  • Acidlich
    #63584
    Nemreg kerdezted, ki lesz az a marha, aki ilyeneket fog kraftolni:DD
  • Carlos
    #63583
    szerintem az überboss-ok nem azok a bossok.
    Legalábbis a listában amiket megadtak, hogy mik dobják azokba az überek úgyemlékszem nincsenek benne.
  • devlking
    #63582
    Szerintem inkább nem merték ezt belerakni a releasebe, mert nagy röhögés lenne a vége.
  • ktm99
    #63581
    Szerintetek mikor hellfire ring darabokat farmolunk az uberbossoknal, akkor azok beleszamitanak itt azok koze a bossok koze amelyek emelt szazalekkal dobjak a planeket? Ha igen, akkor azokat lenne a legegyszerubb utni(a 6-bol 5 boss szerepel).
  • tugyiti
    #63580
    Szerintem abszolút nem a PTR kliensben lévő újdonságok lettek kitolva az élesre mert pl. a social ablak háttere is teljesen más volt ptr-ben meg alul mutatta az online játékos számot stb..
  • Sunrider924
    #63579
    Ez bena, majd amikor 3 sor stat van rajta osszesen, akkor remelheted hogy megnyered a versenyt
  • Sunrider924
    #63578
    The Battle.net UI now displays how many players are online

    Na en meresztettem a szemet de hiaba, meg veletlenul se lattam az UIn az online jatekosok szamat. Biztos az en keszulekemben a hiba, aki tudja hol keressem dobojon mar egy screenshotot rola.
  • Carlos
    #63577
    Szerintem ezt még a merchant se veszi meg a kovács meg inkább a mellette lévő ládába teszi és elássa valahol.
  • Avenger
    #63576
    Elfogyott a demonic essence-em most, de erre a versenyre még nincs nevezni valóm. :D Mindjárt gyűjtök párat aztán hátha akad valami gyöngyszem. :)
  • devlking
    #63575
    Akkor hirdessük meg a "ki tud szarabbat craftolni" játékot. Én ezzel neveznék, és kiváncsi lennék rá, hogy hol a retkes kurva anyjában van ezen 5 random stat a str mellé.
  • Pukkka
    #63574
    Azt hiszem, megérte bekockáztatnom, hogy 0.12-n bevásároltam goldból =)
  • Carlos
    #63573
    hát igen. és a bitchslap az, hogy el sem adhatod őket... Szóval számomra ez eléggé kuka kategória.
  • devlking
    #63572
    Eddig 26 amuból 0 használható :D
  • Avenger
    #63571
    Nekem Cydaea-ből esett egy vitality-s vállas recept, meg egy csonthalomból str bracer recept.
  • Carlos
    #63570
    Mi Kinget farmoltuk tegnap és 3-4 esett belőle. Nekem asszem dex-es.
  • Avenger
    #63569
    Hm most látom már 300k alatt van, szóval vettem is. A negyedik craft már upgrade volt. Igaz alapból nem egy százmilliós felszerelés van a wizardomon. :)
  • Avenger
    #63568
    Tegnap az int-esre rákerestem 1 millió fölött volt. :) Várok amíg mindenkinek esik vagy 10 aztán 50 ezerért megveszem, ha addig nem találok.
  • gandrus
    #63567
    Amulet of strenght terve otszaznyolcvan-valahany ezer aranyert kel el. :)
  • Holland Kemence
    #63566
    mindig beleesnek a saját nyereségvágyuk által gerjesztett gödrökbe, aztán meg sipákolnak
  • Avenger
    #63565
    Az biztos. :D De csinálhatnának AH nélküli laddert is. Csak ugye akkor honnan a profit? :)
  • Holland Kemence
    #63564
    egy full reset kb lincselők tömegét indítaná meg :D
  • Avenger
    #63563
    Jó ötlet. Egy full reset és az AH kikapcsolása a megoldás. De csinálhatnának egy új laddert is, aminek új közös ládája van és nem érhető el azokkal a karakterekkel egy AH sem. Aztán lehetne emberkedni az ott elért eredményekkel. Még én is indítanék karaktert ott, mert sokkal jobb játékélmény.
  • Acidlich
    #63562
    Ezen a nyilatkozaton en is meglepodtem kicsit..
    Lehet h mivel Jay bacsi lekoccolt, mar ilyeneket is lehet mondani
  • Acidlich
    #63561
    Lol es en meg felteteleztem, h ezt szant szandekkal csinaltak, hat ez jokora baki, nem szokasom savazni a blizzardot, de ez szep volt
    Kov peccsnel meg majd a fegyverek dps-e esik le veletlenul a tizedere:D
  • sz4bolcs
    #63560
    "Ez egyáltalán nem tetszik a csapatnak, ezért elkezdtek tárgyalni arról, miképpen vehetnék rá ismét a játékosokat arra, hogy a szörnyeket irtsák és onnan szerezzenek maguknak felszerelést az aukciósház helyett."

    -Késő bánat :D ....de egy tipp: géppisztollyal
    ..vagy contentekkel, és diablo2-höz hasonló játékfejlődéssel.
  • sz4bolcs
    #63559
    Ugye, ez vmi vicc? :D:D:D
  • devlking
    #63558
    Meg ezt nem értem, hogy ah-n bidelek, és vár egy percet majd kiírja, hogy le van terhelve, nem bidelhetek. De ahogy nézem a cuccok folyamatosan kapják a bidet lejárat előtt. Mivel a botok még nem mennek, így felfoghatatlan...
  • devlking
    #63557
    Ja és visszaállt a gold ára.