78965
  • Acidlich
    #63636
    Hat igen, szerencsetlen mage meg klikkolja le a stormshieldet:D
  • mikromanus
    #63635
    Nem kell sokat várni, csak nem szabad sebezni. Ez a Shield bug. Olyan aranyos, hogy inkább nem is javították. Amikor eléri azt a pontot ahol be kellene kapcsolnia a shieldnek ezt nem tudja megtenni amíg sebzik. Ha folyamatosan gyepálja valaki, akkor nem kapcsol be akár percekig sem. Persze közben azért sebezhetetlen
  • Acidlich
    #63634
    MEg 25%-onkent varni egy csomot, mert nem hajlando bubizni magat, idezni a szaros adjait..
  • clio1616v
    #63633
    a patch előtt mp6 nehezen ment, most újra megy az mp10
  • skinnyman
    #63632
    1 hitelni azert nem 1 hitel de ha elkap egymas utan kb nehany cuccal akkor siman megol vele, amikor wizard tars csinal egy bubit amitol lelassulnak aztan egyszer csak lejar es becsapodik egy nehany egy pillanat alatt, az szinte instant halal.
    Igen, odateleportal, mondjuk nehez pontosan iranyitani mert csak egy bizonyos tavolsagbol csinalja. Nem kivitelezhetetlen, csak idegesito hogy a tobbi olyan siman megy, ennel meg sokszor tobb halal utan sikerul csak, sztem elegge elmereteztek annak a szarnak a sebzeset.
  • SpeedXHUN
    #63631
    Köszi szépen,hogy elmagyaráztad,így már értem!
  • mikromanus
    #63630
    EZ nem elvi kérdés. Csak a csontit lehet kinyírni először. Ha Bözsit (izé, Magdit) vered, akkor egy idő után bekapcsolja a pajzsát és addig nem sebezheted, amig más ellenfél is van a pályán. Skeletron King is "más valaki" kategória. :)
    A muslincás lehellet ellen jó élettöltéssel és annyi védelemmel és life-fal kell rendelkezni, hogy ne egyhiteljen. Barbárként a rend élettöltése kezeli a többit. Monk más tészta. Az meg nyakra teleportálva támad, nem? Gondolom valahogy helyezkedni kell és módosítani a "becsapódási szöget" hogy ne találják meg a legyek. :)
  • skinnyman
    #63629
    Melee-kent nem is nagyon ertem hogy tudnam kikerulgetni azt a sok szart. Elvileg a skeleton kinget kell eloszor kinyirni kulonben magdha megjobban megszopat a pajzsaval, amikor pedig nyirnam, magdha csak ott all oldalt es folyamatosan soroz a szarjaval amivel 2-3 hitel engem (mint felig tank monkot). Ha nekiallok azokat kerulgetni, eselyem nincs komolyabban sebezni addig senkit, csak masodpercekig, ugy baromi hosszu menet lenne, es lehet h be is enrage-elne (aminel nem is tudom mit csinalna).
    Nekem amugy pont abbol van most 2, es a masik 2-bol meg semmi :)
  • mikromanus
    #63628
    Az account eladás a Blizzard szerint tilos. Ez van. Ez az egyik fő ok amiért a legtöbb fórumon tiltott a téma. A hátránya annyi, hogy probléma esetén csak az eredeti tulajdonos járhat el (ha egyáltalán a maga nevére regisztrált a bneten). Emellett személyes okmányainak másolatával igazolva a személyazonosságát, jelszó/fiók lopásra hivatkozva az eredeti tulaj bármikor visszaszerezheti az accountját. Az ilyen esetek elkerüléséért tilos az adás/vétel. A Bliz nem tud és nem is akar azon agyalni, hogy ki hogy szerezte a játékot. A játék azé, aki megvette és akinek a nevén eredetileg beregisztrálta a kódot a bneten.
  • SpeedXHUN
    #63627
    Hali!

    Eladnám a Diablo 3 játékom,akit érdekel privit írjon!
    Jár ez egyébként vmilyen hátránnyal? Valamiért hardverapron tiltott dolog,de gondolom csak azért,mert a vevőre nézve lehet,hátrányos,hogy az eladó átírja a jelszót vagy nem tudom....
  • Fyrex
    #63626
    Tudnám mi történt, patch előtt napi 20-25 itemet adtam el, azóta 1 darabot se vettek meg, se low, se mid, se high value kategóriában... hasonló tapasztalat esetleg?
  • Pukkka
    #63625
    De, igazi =)
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gazember-2932/hero/1408449
  • Pukkka
    #63624
    Miért is éri meg most az ilyen Magdahoz hasonló szarokat ölni? Valamiről lemaradtam?
  • Carlos
    #63623
    amikor mi is partiztunk jóformán ebbe haltak a népek... köcsög legyek. Nekem mondjuk sikerült kerülni őket, de néha azért levitték a hp-mat.
    Kedvencem az volt, amikor egyedül maradtam, mert 3-an feküdtek. Aztán 1 percig rohangáltam mire fel tudtam valakit húzni, mert a némber rámküldte a legyeit.
    Aztán az a ribanc sose dobta a szarját. Clio-ék tudnának erről mesélni. Az utóbbi 10-15 magda sose dobta.
  • TurboX
    #63622
    magdus legyei mindig rohadt opék voltak, cserébe lassúak, kikerülhetőek
  • skinnyman
    #63621
    Egyebkent uber maghda lovedekei titeket nem sebeznek rohadtul? Patch ota most nem neztem de elotte az osszes tobbi uberboss kb gyerekjatek volt (mp5-on) viszont magdha nehany lovedekkel ki tudott nyirni es folyamatosan sorozta oket, egy wizard buborekja azert segitett de meg igy is sokszor elpatkoltam ott.
  • Sunrider924
    #63620
    Hm, eskudni mernek, hogy ez a patch utani mp5 nem ugyanaz mint a patch elotti, valahogy joval konnyebbnek erzem, oda se figyelek, chatelek meg zenet halgatok es pont olyan sima/gyors mint mndjuk patch elott mp2. Gondolkoztam, hogy a reflect nerf miatt vagy esetleg a molten nerf, fene se tudja. A gearem ugyanaz, tehat a jatek valtozott.
  • unusual
    #63619
    Sziasztok. Másnak is " rosszalkodik " az AH ? Kitudom venni a dolgokat,de utána semmi mást nem lehet berakni,valami error-t ír ki.
  • ktm99
    #63618
    Hello, nem igazan vagom, hogy ez hogyan jott ossze, dex-es archon kesztyu kraft:

    70 str
    213 dex
    79 int
    38 vit
    59 cold res
    211 armor
    17 extra gold

    Szoval elvileg dobna ra dex-et + 5 random propertyt, de ezen osszesen 7 van.
  • Skill
    #63617
    wow! még megy a game? =)
  • Acidlich
    #63616
    az elso szaz utan:D gz nem rossz
  • clio1616v
    #63615
    2. amu

  • tugyiti
    #63614
    Nálam nincs probléma.
  • pimpi001
    #63613
    csak nallam dobal ki a game, vagy mast is? kb 10-15 percenkent timed out ablakocskaval kivag a picsbe
  • Sunrider924
    #63612
    A masodik zarojel az enyhe tevedes. Mi masert hivtam volna fel a figyelmed ra egyaltalan:P
  • Holland Kemence
    #63611
    ww barbár mellé melyik kísérőt alkalmazzam, milyen skillekkel, meg milyen tárgyakal?
  • pimpi001
    #63610
    egy igazan buta es noob kerdesem lenne.
    van-e Magyar chat kulon?
  • TurboX
    #63609
    egyelőre ebben a műfajban mást nem erőltetnék:) (pluszt úgy sem adna..)

    rts terén a hörtofdöszvormal szemezgetek, de azt már csak kazsuál szinten:)

    #63607:igen, elképzelhető:)

    #63606: köfi!
  • Sunrider924
    #63608
    Most sugjam hogy latogasd meg a konkurencia jatekat?
  • Hedgehunter #63607
    Turbox vagy a game-ben is? mintha lattalok volna publicban...
  • tugyiti
    #63606
    Szép :) gratula
  • TurboX
    #63605
    nálam szép számmal esnek a legendások, a baj csak az hogy mind kuka.. craftoltam pár amulettet ill. archon bigyókat, azzal a lendülettel dobtam ki őket..

    és DING!

    a végét már csak becsületből csináltam (d2-ben nem tudtam kimaxolni egy karaktert sem :D)am. már rég abbahagytam volna

    viszont cél híján teljesen értelmét vesztette a beloginolás persze lehetne a gíren még mit finomítani de most inkább határozatlan időre kényszerpihenőre megyek:D
  • natalyel
    #63604
    Továbbra is van, aki szerencsés, és van, akinek semmi nem esik. :)
    A peccs óta 10 teljes órát játszottam, valor5 Kulle ill. Ghom runok, MP2, max 10-15 percesek, paragon 50, kimaxolt mf. Tegnap a legelső kettőnél esett egy-egy recept, és utána semmi. Semmi. Egyetlen árva legendary sem, sehol, sem recept, demonic essence is kb. 10db.

    Most egy ideig pihentetem, mert felnyomott kicsit.
    :)
  • Acidlich
    #63603
    peccs elotti nap felkuszott az ara szepen pedig
  • ktm99
    #63602
    A kuka legek is hullanak ezerrel, ez lehet az ok.
  • Avenger
    #63601
    Kíváncsi vagyok amúgy, hogy az emberek mennyire vásároltak be brimstone-ból. Azért az amulettek viszik rendesen. Az ára mégsem nő AH-ban.
  • Hedgehunter #63600
    Ez nem igazi....
  • Avenger
    #63599
    Az set talán ér egy milliót, a másiknál 300k-ért is vannak jobbak AH-ban. :) Shenglong legend az egyik, a másik meg crystal fist vagy mi.
  • Pukkka
    #63598
    PH-ról...

    Redu helyett x-x dmg és jó is lenne=D

  • SLICK
    #63597
    Gyerekek, m ivan most? MP 6-on 1-2 Valorral úgy hullanak a Legendek mint az állat. :o