78965
  • devlking
    #63716
    Tudom hogy a legendaryk "nagyon ritkák", de az azért már egy kibaszott vicc hogy 93 milliónyi xp alatt egy darab brimstonere való sem esik 350 mfel...
  • devlking
    #63715
    Mostmár kis csillagot rak a legendary helyére mapon, amit egész zónában látsz.
  • Acidlich
    #63714
    JAh meg lehet h a barbarral olyan gyorsan szaladsz, a legjobbakat elhagyod:D
  • Acidlich
    #63713
    Azert esett ott mas is, ha olyan szep dps-ed van:)
    Nekem pl mempo nem is esett meg...mikor esik legendary helm, mindig a szaros andariel. Jo azert annyira nem sirok, mert esett mar par igen szep item is, de nem mostanaban. Igy visszagondolva, nekem a legjobbak akkor estek, amikor tavaly novemberben 2 honap utan ujra kezdtem jatszani az accomon...na akkor esett egy uber witching, 100M+ weapon, nagyon szep amu, meg gyuru, azota meg mint a feher hollo.
  • Lammer
    #63712
    aha! es nem, nem botozok!

    ma meg szerintem elerem 70-et es utana kicsit lelassitok :) mar megint atestem a lo tuloldalara :DDD

    szerk: -> megneztem: 01.08 progame rendeles, masnap atvettem, es azota... :)
  • tugyiti
    #63711
    5 hete kezdted a barbárt lvl 0-ról?
  • Lammer
    #63710
    jah, annyira vagyok makos, hogy eddig talan 7x millios vile volt a legjobb eladasom... -.- jah, meg nagyon jo trifecta kesztyut (ias9, ch9.5, cd47) talalok... stat meg allres nelkul -.- meg elso hf ringem: 249 str, 51 vit, 21AR, 19 mf, 5chc... bond... + ugye be tudok rollolni nem rossz cuccokat szinten account bondra... szokasos dolgok maradtak, mindent vasarolok... a kesztyumet meg az mfes IK csukat talaltam, oszt ennyi... most mindent bekapcsolva 351K a dps encsivel :)
    az utobbi idoben talaltam vagy 3 mempot, persze crit nelkul :)

    remek...

    van egy olyan osszeeskuves elmeletes theorym, hogy meg nem adtam el euroban semmit, ezert szar a drop is :DDDD (persze hulyeseg)
    anno eladtam goldot es utana csunyan megnyilt a csap -.- es ez meg a droprate noveles elott volt...
  • Acidlich
    #63709
    A mak elkiser masik accountra is:))
  • Lammer
    #63708
    nekem mp8-9 jovoget azert :)
  • devlking
    #63707
    Szerintem állítottak a drop raten, mert mostmár feleannyi esik körönként, mint az első nap...
  • SLICK
    #63706
    csak nekem dobnak kurva ritkán Deminic Essencet? Kicsit lehangoló, hogy 20 elitből esik 3...
  • Holland Kemence
    #63705
    lol
  • böröczk
    #63704
    Ugye? :D
    De jó, azt hittem, csak én vagyok ilyen lökött.
    Nekem amúgy 70+ már az összes ikon nagyon tetszik.
  • Lammer
    #63703
    ezt mar linkbe:

    MP9, warden drop! are you serious?

    most ez komoly? infernon kis szintu set/leg plan?

    lol!
  • Lammer
    #63702
    ok, bevallom ujrakezdtem (kb 5 hete... kicsit megint belekockultam a temakorbe: mar para 69)

    5-ik probalkozas VITas shoulderre:


    kb 17-ik amu:


  • pimpi001
    #63701
    uhh. joanyag :P
  • Sunrider924
    #63700
    Fuck
  • Carlos
    #63699
    mezei elitek is ,de ritkábban.
  • pimpi001
    #63698
    ezeket a recepteket csak a boss-ok dobjak, /skeleton king, maghda ...../ vagy mezei csampik vagy akar feher mobok is?
  • tugyiti
    #63697
    na elmész te ....
  • Savmacska
    #63696
    Eladó d3+wow account. Érdeklőni üzenetben. Köszönöm
  • Systore #63695
    ezt meg előbb craftoltam
    szerintem egész jó

  • Sunrider924
    #63694
    A kepen nem latszik, de van egy masik amu is az inventoryban, az 23k dps-el adna tobbet, persze azon sincs WT bonus.
  • Systore #63693
    haver amuletje :D

  • mikromanus
    #63692
    Ilyen kép után értem igazán meg a dilemmádat a WT-s mara Vs craftolt amu tekintetében. Ennél ráadásul lehetne még erősebb DPS plusz is az összevetésben egy jó drága/felsőkategóriás rare amu esetében (vagy még szerencsésebb craftnál) :)
  • Sunrider924
    #63691
    Akkor beszallok en is a versenybe ezzel. Az a 11 allress az odabasz.
  • Acidlich
    #63690
    Hanyadik mar ez a szepseg?:))
    Ma csinaltam 20at, -17000 dmg a legjobb belole..
  • devlking
    #63689
    Megy ez...
  • tugyiti
    #63688
    loooollll azt hittem csak én vagyok ilyen perverz XDDDD
  • mikromanus
    #63687
    Se all res, se armor, se life regen, a vita meg kevés. Sok-sok majdnem kellett volna a jóhoz.
  • devlking
    #63686
    Haver majdnem nagyon bemákolta.
  • Sunrider924
    #63685
    Nekem sokkal egyszerubb celom van amiert paragonozok, marhara tetszik egyik masik paragonszint eseteben a karakter icon. Nyugodtan korbe lehet rohogni, ez van, en ezert tolom, es azert is altam le nehany hete, mert p80tol p90re szinte nincs szemmel erzekelheto valtozas, a p100as ikon meg nekem semennyire se tetszik.
  • mikromanus
    #63684
    Első lvl 60, első para lvl 100. Ilyesmi verseny. Ez már lefutott verseny (ha nevezhető ennek). Azért runoljak para szintre, hogy én legyek a 100000. barbárként? Sanszos. Ladder elején legalább a többi haverral és magyarral egymás közt versenyezgethetnénk. Meg első napban: "top 500. barbár vagyok. Kemény, mi? " Mégis jobb érzés
  • Sunrider924
    #63683
    Igazad van, most meg abban a 2 kategoriaban toppon vannak, kerdes hogy meddig.
  • Sunrider924
    #63682
    Verseny, o az most is van, diabloprogressen a legidiotabb gearsetupok vannak, csak hogy top 10be bekeruljon valaki, mert neki a legmagasabb a crit dmg vagy az atackspeed. Olyan gearjuk van hogy az elso feher mob halalra rohogne magat tole, de a kivant stat az egekben. Verseny...
  • TurboX
    #63681
    ...ez a blizz mar nem a regi, a minosegi jatekok gyartasa helyett inkabb a negyedeves jelentesekre koncentral.

    ezzel nem feltétlenül értek egyet, tény hogy a dioval mellényúltak(mint ingame, mint technikai support részről) de pl. egy wow ill. egy sc egyeduralkodó még jelenleg is a maga műfajában még ha nem is mai frencsájsz
  • Frank99
    #63680
    hehe. egy vicc, hogy pont a fejlesztők csodálkoznak???????

    az elején -és nekem azóta is- egy xar volt drop, az összes normális cuccot az AH-ból szedtem, sok más sorstársammal karöltve, pont ők a fostalicska drop-rendszerrel kényszerítették "kukázni" a játékosokat!!!! PERSZE arra gondoltak, hogy a játékosok, -akiket eláraszt annyi játék, hogy a legtöbbnek esélye sincs mindent megvenni, kipróbálni, végigjátszani- majd 1000 órákat játszanak egy szarral, hogy essen valami normális cucc.....

    ÉRDEKES, a Torchlight tud normális cuccot dobni, érdemes újra és újra nekimenni a bossoknak. a D3-ban nem. ezt elqrták, nem kicsit, nagyon. SOHA többet nem fogom megvenni, és nagyon sok ismerősöm is ezt mondja, akik uu. megvették.

    ÉS aki lexarja a pénzkeresést az nem fog játszani,farmolni, most már csinálhatnak akármit, mert úgy mint én, már régen otthagyta a játékot.
  • mikromanus
    #63679
    Az az inferno sem feltétlen attól volt "kemény", mert annyira húdedurván sebzett minden, meg gyenge volt a skillek nagyja az infernos ellenfelekre. Mondjuk ez is igaz valamennyire, de a fő nehézség az volt, hogy kevés item hullott addig, a kevés jóra is óriási kereslet volt az AH-ban, így értelmes felszerelést nagyon nehéz volt összekaparni a játékosok nagyjának. Anélkül meg meglehetősen nehéz hasítani az ellen közt. Kb olyan nehéz lenne, mintha valaki most kezdené minden haveri segítség nélkül nulláró mondjuk Mp3-5 közti nehézségen, csak épp magatalálósan és a drop a mostaninak a tizede lenne. Act 1 jó volt, csak Act 1 és 2 közt óriási szakadék volt. ACt1-en életképes gear mellett az első sarkon lecsaptak Act 2-n. Van sok minden ami abból nem hiányzik, de egy ladder fordulóra (ha lenne) mondjuk a mai beállításokkal elcsábulnék bármilyen jó is mostani felszerelésem. Az első 1-2 hétben legalább lenne "verseny".
  • Sunrider924
    #63678
    A pre-nerf infernoval kapcsolatban eszembe jutott meg a kovetkezo: annak a jatek verzionak az volt a fo jellemzoje, hogy az adott act teljesitesehez szukseges gear csak az adott act-ba esett. Persze volt par class, akiknek egy(bypass)skillje segitett atcsuszni az akadalyon es aztan mar megvolt a gear, blizzard eszbekapott, nerfelt, a kozonseg anyazott, szep idok? nyavalyat. Nem tudom mirefol most ez a tendencia, hogy nehany jatekos "kemenynek" akar mutatkozni, mert o ott volt a kezdetekkor, amikor meg nehez volt...
    Akkor sem volt igazan jo jatek es most sem az, az idot el lehet vele tolteni, de ennel sokkal tobbet nem erdemes elvarni, ez a blizz mar nem a regi, a minosegi jatekok gyartasa helyett inkabb a negyedeves jelentesekre koncentral.
  • Sunrider924
    #63677
    HotA nal en itemet irtam nem runat, a fury igeny meg nem viheto le nullara, min 1 fury cost lesz akkor is, ha papiron mar minuszba vagy.
    A "nepauto" az eleg talalo, erre meg nem gondoltam.
    A faek egyszerusegrol annyit, hogy a sword and board frenzy revenge tankolas prenerf infernon az se volt am egy rocket science, ez a jatek egyszeruen nem arrol szol. Nalam prenerf Belial kill utan ment is a barbar a kispadra, olyan uncsi volt, hogy azon gondolkoztam, hogy keresek egy teglat es raragasztom a revenge gombra...