78965
  • Carlos
    #63756
    Az az amu még nekem is kéne bazz!
  • tugyiti
    #63755
    Én a qrva storm crow-val vagyok így -.- 4. esik ma ,már kínomba röhögve töröm be ,ha lehetne unid törném idegből...
  • Lammer
    #63754
    az az amu odatesz!
  • Mitttomén
    #63753
    Tudnátok tanácsot adni, hogy aprópénzből - ami esetemben 20 millát jelent - mit lenne érdemes fejleszteni a barbáromon? Tudom, hogy a legjobb lenne gyűjteni hozzá még minimum 200 milliót, de az én droprate-emmel (+0 mf-el nem csoda) kb para80-ra jönne össze...
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/KulaBa-2484/hero/21322627

    Egy pont van ami biztos benne, az 4. kísérletre craft-olt amu, a helyett tuti nem kapok jobbat 20m-ért, de lehet 500-ért sem. :-)
  • Lammer
    #63752
    lol, 1 oran belul (kajaltam meg minden) masodik 300-as spear ^^
    persze mindketto brim... es mindketto 700 DPS alatt (1 lik, 1 nem)... -.-

    szerk: feladom... megjott a harmadik, de ez Empyrean xD
  • Carlos
    #63751
    igen
  • jocika
    #63750
    Még egy "csodálatos" kérdés. Infernó után mi van? Szabadon lehet bármilyen fokozaton és helyszínen játszani? De ez most is így van, nem?
  • who am I 7
    #63749
    rohadjak meg, de nálam nem mindig.De lehet abban van a logika, hogy ha 3.jára köpi ki, akkor már hamarabb ott a csillag...ezt viszont még nem néztem, de biztos így van.
  • Lammer
    #63748
    koszi :P

    ize... tudod, hogy MF freak vagyok es a hota az mp8-9-10-hez meg uberhez kell csak ^^

    szerk: ha esetleg eltalal egy valamire valo jobb WH, akkor viszont johet valami hasonlo LS cucc :)
  • Sunrider924
    #63747
    Arulokkal nem targyalok, itt linkelgetted korabban a HotA meg a a fene se tudja milyen buildjeidet...

    Nem ertem a kerdest, en stabilan mp5on megyek, es ha nem huzok ossze 3 elit pakkot, amiben mind a 3 fast affixes occultist akkor nem izgat hogy micsodak is tulajdonkeppen, es ehez annyi LS van amit az IK ov ad.
  • Lammer
    #63746
    MESTER!

    WT-ben kernek segitseget, dilemma vanik :)

    ha killings. es battler. be van kapcsolva akkor natur 216K dps vanik fury melletti spearrel amin nincs CD de van 2.4 LS

    vs

    fury melletti mighty w. 235K a DPS, ott nincs LS, de van 100% CD...
    (Yetis dpst most nem tudok)

    tiprodom, hogy melyiket... tesztelgetem, de nem tudom na :)

    melyik a hosszutavon a jobb, ha mondjuk stabilan mp4-en megyek? ertem ezalatt, hogy igaz magasabb dps, de mondjuk ott kiesik bizonyos mennyisegu LS ugye... meh...

    buildem, ez-e, packig elrohanos, neha furyt gyujtos build:
    WT-e!
  • Sunrider924
    #63745
    Igy van, ezert is nezem mindig a minimapot. Miota Devil felhivta a figyelmem a rendes map-ra, mostmar azt is nezem.
  • Carlos
    #63744
    Perszehogy azonnal megjelenik, mert a gamelogic azonnal legenerálja a loot-ot, aztán a mapra rajzolás gyorsabban megtörténik mert csak egy ikon kirakása, mint a gameplay animáció.
    Ennyi.
  • Aspyrin
    #63743
    Ne keress benne logikát, szerintem. :)
    Például tegnap, kb. egy órán belül hullott tal rasha és natalya armor, ezt megelőzően hetek óta semmilyen set...
  • pimpi001
    #63742
    joci. lv23 paragonom hogy atugorjon lv24-re, kell 40 milla xp. eddig megvan belolle 38 milla, de ez alatt egy darab legendas sem pottyant. kis karim lv3 paragonon van, ma azt toltam mert nem akarok besokallni a barbival. lv3 paragonja van, nem is mf szett van rajta mert csak unalomuzeskent tartom, neki durvan 50 perc alatt 3 legendas esett. igaz kuka mind a 3 nade nah. szal erdekes ez.
  • Sunrider924
    #63741
    Hej te, mar a ping idejen is ez volt, ha egy ladabol( a pelda kedveert) esett 10 cucc es a legendas az 5 vagy 6ik volt a listan, a minimapon azonnal megjelent a ping ahogy a ladat kinyitottad es elkezdte kopkodni a cuccot kifele, nem varta meg, amig a legendas is kiesik a foldre.
  • Lammer
    #63740
    most direkt figyeltem, tenyleg xD
  • Acidlich
    #63739
    Magic findot kigyurod, amennyire csak birod, meg leped a paragon szinteket, aztan majd potyognak
  • Carlos
    #63738
    szeirntem csak mák kérdése.
  • jocika
    #63737
    Nem a tudatlanságomat akarom reklámozni, de set-es, legendary és jobb receptek csak infernó befejezése után hullanak? Legendary-val találkozok mint a fehér hollóval, set-es cuccot pedig még az aukciós házon, és az itt lévő képeken kívül nem találkoztam. Szinthatárt elhagytam és infernó kétharmadán járhatok.
  • sz4bolcs
    #63736
    asztamocskos
  • Sunrider924
    #63735
    Nem sokszor, hanem mindig.
  • who am I 7
    #63734
    vicces amúgy, hogy soxor a csillag hamarabb megjelenik, mint ahogy az itemet kiköpné a mob :D
  • Holland Kemence
    #63733
  • clio1616v
    #63732
    igen, ezt akartam én is írni egy vessző lemaradt

    most cseréltem le egy acc bound 70vitás 250str 6.0chc bracerre, a lenti lacunit
  • Lammer
    #63731
    kinek ugye...

    nekem WT-vel (fury+mighty w.) battle rage es overpowerrel egy:
    lacuni 3.5 chc, 9ias, 99 str... ez 18.5M
    ----> -6537 DPS!

    hota+rend skornommal:
    -4574 DPS!

    szerk:
    500M lacuni, 6 chc, 9ias, 93 str
    lol!
    skornos: +2050.6 dps
    huha :)
    azert az MS hianyzik, no :)
  • clio1616v
    #63730
    3.5% crit és 96str 9ias ennél jobb :)
  • SLICK
    #63729
    Grat!

    #63727: Én az Enchantresst használom barbárral. Itt meg tudod nézni: Profilom
  • Lokker
    #63728
    én templart szoktam vinni mf miatt, a skilleket meg rádbízom.
  • Holland Kemence
    #63727
    egy ww abrbárhoz valami followert mondjatok már skillekkel meg felszereléssel legyetek szívesek
  • devlking
    #63726
    Na, az szép. Talán még jobb is mint egy crit/stres lacuni(összehasonlítást kérünk full str/6crites lacunival ty). :D
  • Lammer
    #63725
    F*CKYEA!



    picit lehetett volna jobb all is, de befogtam
    mint MF freak, nekem ez most nagyon pozitiv roll :)
  • Sunrider924
    #63724
    Szerintem egy rozsaszin, ugrandozo poni lenne a legjobb
  • Acidlich
    #63723
    Csillag helyett brimstone ikon talalobb lett volna.
  • Sunrider924
    #63722
    Ejha, szoval a mapon mutatja, csak a minimpon nem, jo tudni, kosz az infot.
  • Sunrider924
    #63721
    Leave game, start game(meg veletlenul sem resume game). Addig, amig elkezdenek "varazslatos" modon potyogni. Korulbelul ugyanaz az okorseg, mint anno a "loot szervereknel".
  • devlking
    #63720
  • Sunrider924
    #63719
    Nem latod az egesz zonaban, legfeljebb ha act3 tower stilusu, max 2 kepernyo tavolsagon mutatja, probald ki, a minimapodrol el fog tunni es nem azert mert mar nem ferne ki rajta, egyszeruen ennyi a hatar
  • Acidlich
    #63718
    KAmu, akkor honnan tudod h csillagot rak a helyukre a mapon:DD
  • Acidlich
    #63717
    Tudom nem nagy vigasz, de nalam mp5-on minden korben esik legalabb 1