78965
  • Looooser
    #63796
    bocs elkattintottam #63792 re akartam írni
  • Looooser
    #63795
    Hali!

    Ez az én barbárom, én is csak próbálgatom hogy hogy lehetne erős a karim, jelenleg a standard critem 400-500K teszem ezt mp3-on HotA-Smash-el 1m+ érdemes megpróbálni, mondjuk ez még a pecs elöttre volt hangolva act3 mp0-2 farmra, szingliben, stun partiba sprint-forced march változtatással
  • oneal1
    #63794
    3 hónapja nem játszottam, hogy működik a duell? hogy lehet indítani?
  • Sunrider924
    #63793
    Vegulis, ha neked ez mukodik akkor hajra.
  • Mitttomén
    #63792
    A rend azért került be, mert mp7-en kulcsot gyűjtöttem meg mp6-on übereztem és oda jobban bevált.
    Berserk-el az a gondom, hogy csak Thrive on chaos rúnával látom értelmét, de ez nem illik az én játékstílusomhoz, ugyanis szépen akkurátusan felszedek minden rare cuccot meg gem-et, tudom hogy hülyeség, mert emiatt fele olyan gyorsan jön az XP meg a leg/set, de akkor sem tudom másként, próbáltam és nem megy, kövezzetek meg érte, de nekem ez a fétisem.
    Insanity-val meg az gondom, hogy annyira még én sem ölök lassan, hogy ne jöjjön elit mikor épp CD-n van még a berserk, és akkor már inkább a rend az legalább mindig ott van. Tudom akkor menjek HotA buildet, de valahogy az sem volt az én pályám, ezért maradt ez az amorf rend-es whirlwind bulid.
  • Sunrider924
    #63791
    A buildeden igazitsal annyit, hogy a Rend-et kidobod a fenebe es rakd be a Wrath of the Berserkert, es eldontheted hogy Insanity runaval nagy burstot akarsz, vagy ha kened vagod a fury managementet akkor Thrive on chaos runaval jo sokaig vadulsz. Lenyeg, berserkbe immunis leszel jailer fear, frozen-re, es ez neked, ahogy irod, eleg fontos. A standard whirlwind jatekmenthez ugysem kell a rend, az a HotAhoz tartozik.
  • Mitttomén
    #63790
    Köszi a tippeket mindkettőtöknek, a HP alacsony mivolta nekem is feltűnt, mp5-ön egy jail néha egyenlő a halállal...
  • Carlos
    #63789
    Énis hanyagolom. Elment rá pár 1-2 misi, azt még bevállaltam, megkapták a henchek a szart. :)
  • who am I 7
    #63788
    én kb 15-öt próbáltam, de mindegyik moslék volt.Úgyhogy, hanyagoltam/om.

  • Acidlich
    #63787
    Nekem kb ennyibol lett, amit nemreg postoltam. Akkor ugy latszik nagy szerencsem volt.)
  • Carlos
    #63786
    aztakurva... Én kifogytam a brimstone-ból.
  • devlking
    #63785
    84-ből nulla.
  • Carlos
    #63784
    20 amulettből egy sem lett jó.
    (mármint amitől fejlődtem volna. Trifecta nem lett egy sem)
  • mikromanus
    #63783
    JA. Akkor bocsi. Nem is feltételeztem, hogy ez a kérdés, mert semmi értelme :)
    Ha mégis kérdéses, akkor ennyi a válasz:
    A DPS-ben már benne van a fegyver IAS értéke is. A CHD és a socket nincs benne a megjelenített DPS értékben, mert a plusz sebzés változó. Azért drágább a socket + chd, mert több sebzést ad. Azonos AH DPS mellett lesz +50-100% chd közti többlet (attól függően mennyi suskája van a felhasználónak a drágakőre).
  • zozo6726
    #63782
    Igen! Ezek szerint sokkal többet sebez az a fegyó ami socketes a CHD mellett, mert bele rakhatsz egy 100%-os követ.
  • Sunrider924
    #63781
    En ugy ertettem a kerdest, hogy van ket fegyo A es B:
    A:ias +100%chd
    B:100%chd +socket
    Azt kerdezte, hogy A miert mindig olcsobb mint B.
  • skinnyman
    #63780
    Ez mennyibol jott ossze? Eddig 10-et probaltam de meg egy szaros dualfectat se sikerult, nem hogy trifectasat...

    #63776: ez engem is erdekelne, logikusan amugy azt gondolnam, hogy nem

    Tobbieknek: ok, koszi. Mondjuk az alapanyag ara egy ilyen cuccnak kb 200k (+a demonic amit nem is lehet venni), szoval igazabol tenyleg hulla mind1 h eladom 2 ezerert vagy kapok belole valami hasonlo ertektelen cuccot, egy mob dob ennyi penzt.
  • mikromanus
    #63779
    Add el vendornak! Az ára magasabb többnyire, mint a craft alapanyag ára amit a salvage után kapnál érte. Persze épp számolgathatsz is mi mennyi és mennyiért van AH-ban. Lehet van ami megéri :)
    Szerintem nem éri meg időt fordítani az agyalásra. Válaszd ki az egyik módszert, aztán mehet a semlegesítés!

    zozo6726
    Ha 100% chd van rajta, akkro az nem hinném, hogy olcsóbb, mint a socketes. Ha igen, akkor mázli. Alapból a gyengébb chd azért olcsóbb, mert nem is lehet több. Ha socketes, akkor belerakhatsz egy 100% chd kavicsot, de ha 70% chd van fixen, akkor az sose lesz több. Lényegében a sebzésmaximalizálás a cél a fegyvernél.
  • Sunrider924
    #63778
    Biztos lehet ezen matekozni is meg minden, de paraszti ervelessel nekem ennyi: amikor kritkusat utok(lovok) nekem nagyon is megfelel ha 2x nagyobbat csattan(extra 100% crit dmg gem-emerald)
  • zozo6726
    #63777
    Egy kis segítséget kérnék. Van mondjuk az Echoing Fury ami van socketesben és van olyan ami nem socketes hanem a CHD mellet AS tartalmaz. Mégis sokkal többet ér a socketes. Miért? Vegyük pl. 1-nek a sebzését egy 11% AS és 100% CHD. Ha egy ugyanilyen, de socketesbe egy 100% követ teszek, mennyivel lehet nagyobb a sebzése mint ami csak AS és ugyanakkora CHD tartalmaz? Nem tudom elég világosan fogalmaztam, mert baromi drágák a magas CHD és socketes fegyverek, viszont az AS + CHD rendelkezők sokkal olcsóbbak. Kérdésem tehát, miért, akkora különbség közöttük. Vagy valahogy ki lehetne számolni, hogy mekkora a különbség 2 fegyver sebzése között? Köszi a válaszokat előre!
  • Hedgehunter #63776
    A kovacsolt cuccoknal szamit az MF meg a NV?
  • Sunrider924
    #63775
    Salvage adja a matit pl a craft bracerhez.
  • Acidlich
    #63774
    lehet a kiegig jo lesz ez az amulet? bar egy kis hp meg jo lett volna ra vagy ne legyek telhetetlen?^^
    [IMG][/IMG]
  • skinnyman
    #63773
    A rosszul sikerult amuletekkel mit lehet csinalni?
    Account bound szoval AH-ban semmit, salvage-al jon valami belole vagy csak siman adjam el kovacsnak?
  • mikromanus
    #63772
    Drasztikus sebzés növelésbe kellene kezdened. Ehhez chc-chd kiegészítése szükséges. Energiagazdálkodáshoz a BAttle Rage into the fray rúnája jó (már ha van elég chc-d már).
    Fegyver cseélendő lesz majd komolyabbra: a Bul KAthos elég átlagos. A fegyverfejleszté ssajna igen költséges tud lenni. Optimális main handben valami jó kis Echoing Fury lenne (socket smaragddal + main stat legyen rajta). Az offhandre a legjobb talán valamilyen kard. Dagger is jó, de az egy bizonyos DPS fölé már nem mehet és igen drága. Az offhanden socket, chd, LoH vagy life steal, esetleg main stat kereshető. A legjobb kombó a legjobb DPS-en. Minden fegyvernél ügyelj, hogy +min és +max sebzése legyen és ne elemi (pl +300-500 arcane. Ilyen ne legyen).
    Egyéb DPS források: Ringeken és gyűrűn chc, chd, átlagsebzés, main stat, AS jellemzőkből minnél jobb legyen összehozva. Amun a CHD kiemelt, mert abból sok lehet (100 max). chc-chd-as kombó irreálisan magas áron van az értékéhez képest. Jobb átlagdammal és main stattal ügyeskedni és kettő legyen még a háromból.
    Sisakon chc lehet. Olcsó DPS buff lehet az Andariel sipka. Vagy all reses, vagy socketes az optimális. Lehetőleg minnél alacsonyabb tűzsebződéssel. Drágább megoldás a mempo minnél több statponttal. A legdurvább áron a mempo van chc-vel.
    Bracersen chc-allres-main stat kombó a leghasznosabb, Ha van armor, vagy vita, akkor jó, ha nincs az se baj. Nagyon jókat lehet craftolni is. (200+ str alapból lesz mindegyiken)
    Skillezésnél minnél kevesebb védő skill a jó. (már ha így életben maradsz). A két chc növelő és mellé vagy az életszívó, vagy egy armor skill a legoptimálisabb talán.Revenge magasabb nehézségen haszontalan már. Sok a HP és nem jó ha sokáig ütnek. Ha kell védelem, akkro warcry + allres rúna a legjobb. Ha megvagy nélküle, akkor hasznos egyéb beleférhet. A Yeti skill (WotB) minden agzsongító elit ellen jó (fagy, stun, para). Ha tudod folyamatosan termelni és fogyasztani a furyt, akkro végtelenségig fenntartható az utolsó rúnával Ha ez nem megy, akkor eseti jelleggel az Insanity veszett erős buffot adhat. A rend az életkezelést megoldja. Egy fury spender skill még beleférhet. A legerősebb sebzést a Hammer (HotA) adja. A seismic slam is jól tudja aprítani az ellent, de ehhez kell néha kis helyezkedés, hogy minnél többet eltalálj. A ww skill hatékony, de gyengébben sebez. Sprint skillel együtt nagyon ütős tud lenni (élettöltés, LoH, vagy life steal kellhet hozzás).
    Chc növelésre jó még a lövész kisérő (+3% chc skill), esetleg az OverPover (6 secre +10% chc-tadhat). A yeti is 10% chc-t ad.
    Perssze mehet küzdelmesen is. Vagy hajigáló barbiként. Ahhoz viszont megfelelő öv, és egy amu, vagy ring kell, ai csökkenti a weapon Throw költségét és némi chc ahhoz is kell.
  • TurboX
    #63771
    meg*
  • TurboX
    #63770
    52k-val mp5?

    igazi ínyenc vagy!

    :D

    Carlos kollega igazat szólt, medzsik és gold find-es cuccok helyett megéri az általa említett statokra koncentrálni:)

    2x1h megy csak akkor ha kiesik egy perfect közeli echo
  • Carlos
    #63769
    SKORN kell neked! Lehetőleg Life Steal-es! (Ha mindánáron WW-zni akarsz, akkor EF legyen az egyik!!!) A sisakot is lehet mempo-ra cserélni!
    Meg úgy általában olyan tárgyakat keress amin mindhárom finomság rajtavan:
    Crit Chance, Crit Damage, Attack Speed.
    De legalább kettő legyen!
  • pimpi001
    #63768
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/tboypimpi-2319/hero/978829
    epito tanacsot en is elfogadok a nagyoktol gear ugyben. mp4-mp5 itt szoktam farmolni, mert ez jol megy. feljebb mar lassabban megy, vagyis ugyanannyi ido alatt kevesebb pack. ergo inkabb haladok 4- illetve 5-os szinten, de tobb igy a leolt pack aranyom.
  • Sunrider924
    #63767
    Ez rendben is van, de te elso lepesben ajanlottad az allresi nadragot, aztan irod hogy jobb lenne a dps nadrag. Gondolom erted, valakinek aki tanacsot ker ugy valaszolj, hogy akkor magyarazol is, mert kulonben nem csinaltal semmit.

    @Mittudomen - a geared rendben van, egyedul a hp-d van a beka segge alatt. A penzed ne koltsd, farmoljal es ha esik upgrade orulj. Ez az a valasz, amitol minden baratom kiakad amikor gear tanacsot ker tolem. Te dontesed hogy jatszol vagy Ahbol feloltozol. A geared okes, persze minden slotra lehetne kicsit jobb mint amid van, de idovel es kitartassal megjonnek azok a droppok is.
  • zozo6726
    #63766
    Köszi a javítást Sunrider924 valóban igazad van. Viszont én nem hasonlítottam össze csupán alternatívákat ajánlottam Mitttoménnak.
    Neki kell eldönteni mit szeretne szerintem javítania a felszerelésén.
    Én csak a gatyára 2 lehetőséget is írtam. Azt már Ő dönti el, hogy melyiket válassza, esetleg marad a régi mellett, vagy egy negyedik lehetőséget választ ezeken kívül.
  • Sunrider924
    #63765
    Ha mar tanacsot adsz akkor ertelmes magyarazatot is mellekelj hozza: a Depth diggers az mindig all resivel fog jonni, tehat az akkor jo valasztas ha a DEFENSE hazatajan vannak meg potolni valo dolgok. Az Inna nadrag az meg FULL DPS, azon semmi vedelem nincs, ha raadasul vit-est keresel, akkor ne csodalkozz hogy meregdraga, mert az top gear(es most az a hulye divat, hogy szar gearben is a dps utan futkosunk). Tehat nagyon okosan oszehasonlitottad a szezont a fazonnal.
  • zozo6726
    #63764
    Ezek szerint Az mp szintekhez meg van határozva a max gold és magic find.
    Ezek szerint ha valaki a plafon közelében szeretne járni annak muszáj
    mp 9-10 körül játszani. Ezt okosan kitalálták!
  • zozo6726
    #63763
    Én a helyedben gatyát, kesztyűt és vállvértet cserélnék, de legfőképpen a gatyával kezdeném, mert az szerintem az egyik leggyengébb láncszemed. Depth Diggers-et nézz magadnak, ha tudsz! Az Inna's Temperance az jobb lenne még a barbinak is, viszont baromi drága!
  • tugyiti
    #63762
    mp10-en 625, mp8 az -50 tehát 575
  • zozo6726
    #63761
    Hali!
    Egy érdekes dologra lettem figyelmes tegnap este játszás közben.
    A magic find-om mp8-an 575 volt. Szintet léptem és nem változott meg, azaz nem nőtt 3-mal csak a gold. Úgy tudtam, hogy 625 a plafon. Tévednék?
    Mert paragon 100 az ugye 300, a valor 75, az mp10 meg 250. Ezt összeadva jön ki a 625. Vagy valamit elcsesztek az 1.07 frissítéssel vagy lekorlátozták 575-re. Várom az észrevételeket!
  • Mitttomén
    #63760
    Látom mindenki megfogta a kérdésem lényegét akkor ezt úgy veszem, hogy inkább gyűjtsek még pár száz millát és próbáljak abból fejleszteni, mert ebből esélytelen valami értelmest kihozni.
    Az amu-n nekem is koppant az állam az asztalon mikor kijött, főleg hogy negyedik próbálkozás volt, laza +27k dps-t adott az addigihoz képest.
  • clio1616v
    #63759
    tevagy kulabá? :DDDD
  • tugyiti
    #63758
    Bár lenne egyáltalán crites :DDD
  • Acidlich
    #63757
    A crit 6os pedig eleg sokat er abbol