78965
  • Sunrider924
    #64000
    El kellene dontened akkor, hogy most szar legendarykban vannak a karijaim vagy megsem. Engem semennyire nem erdekel a te karid, es a 300+ legendasom se 500 ora alatt esett ki. Megneznem a te utos karidat is mert annyira meg akarod mutatni.
    Ha tulleptunk ezen a kinek-a-hosszabb okorsegen, akkor talan lehetne arrol is csevegni ami valoban a jatekrol szol. Ez a perfectly executed game mar 7 patchet kapott, es a jatekosok szama folyamatosan apad. Mit ad isten, kijon a jatek egy uj platformra is, par extraval fuszerezve, johogy pont azokkal amiket a pc-s kozonseg ker mar a megjelenes ota. Vagod?
  • mikromanus
    #63999
    Zsír. Szép karik. Magatalálósban jók. Egyébként zsengék, de ez akkor érthető. Viszont akkor mire ez a nagy ellenszenv az AH-val szemben. Nem használod (?), nem is kötelező, de zavar? MIÉRT? Másnak erősebb a karaktere és miért lehet ez?

    Egyébként ez a mind saját drop rész nagyon gyanus. Főként ha azt nézzük, hogy sírsz a rossz drop miatt és az összes karaktered majdnem teljesen legendary-set itemekben virgonckodik és nem is szarban. EZek után szara a drop? Óaztakutya-meg-a-kiscica!!! Hogy képzelik ezt?!
    Self foundban ez nem igazán hihető. Gyanus vagy te nekem. (látod, nekem ez a paranoiám. Nem hiszek az emberekben, ha "túl jók")

    A játékélményt ismerem. Köszi szépen. Nekem ütős karakterrel is megvan. Mondjuk én aljas módon AH-ban cserélgettem az elavult cuccaimat és eladtam ami nem kellett...
  • Sunrider924
    #63998
    Megalltam annal a resznel, hogy neked gyanus, hogy en irigy vagyok es nem is erdekel tovabb. Csekkold picit a karijaimat, amit mind sajat dropbol oltoztettem, valoban nekem van okom irigynek lenni. Mire is?
    Ha esetleg eszedbe jut az a szo, hogy jatekelmeny es az hogy szorakozas majd folytatjuk, az hogy te megint a pre-nerf infernoval hegyezed, az engem hidegen hagy, been there, done that.
  • mikromanus
    #63997
    Ez csak most szar. Régen "gosu" szint volt egy része. Más része meg az ami egyeseknek esik a 2*10 perc napi játékkal. Van hely, há' mé' ne rakjuk ki? Nem mindenki tőzsde és AH guru.
  • mikromanus
    #63996
    Ez az a hiba ami akkor keletkezik, ha a visszajött lomok elérik az 50-es limitet? Valahol láttam bejegyzést róla, de nem rémlik hog ymi volt a megoldás. Nálam is volt. Kikukáztam az értelktelent, visszapakoltam a ládába a cuccokat. Egy idő után működött minden. Azóta megint halmozok, de hol van még az 50-es limit? :D


    Sunrider924
    Ha levonjuk azt, hogy "másnak mé' jó?', "irigy vagyok", "nelegyen másnak jó", "szar a cuccom és nem is vagyok hajlandó tenni ellene" tartalmú hozzászólásokat (nem ezt írod szó szerint, de tartalmilag elég gyanus) részeket, akkor mi az ami marad az ellenérveidből? Csak mert
    - ne legyen AH: sok drop - neked csak apró hányada jó, másnak lenne közte hasznos. Mindent dobhatsz ki. Másnak is sok szar drop, ami neked jó részben, de persze ő is kukázza. Milyen jó is lenne...
    Persze ez akkor érne bármit is, ha nem lenne online trade és amit dobsz, azt más nem vehetné fel. Éljen a csapatmunka!
    - ninc sjó drop, drop szabályozás: Ugyanmár. Szarrá van már nerfelve az egész inferno. Már csak az nem tud haladni, aki egyik kezében sört tart, másikban a telefont és az orrával irányítja a játékot. Az elején sokkal erősebb volt az ellen, semmi jó diolog nem volt és mégis jól lehetett játszani. Az akkori cuccaim ma kb a vendor árat érnék, de én nagyon büszke voltam az összerakott karaktereimre. jó a drop, sok a drop és könnyű haladni. A ritka dolgok mindig drágák. csak épp a mostani "szar" drop istencsászárság lett volna 1.0.3 vagy azelőtt
    - legyen offline mód: gondolom ugyanabban a mappában szerepelnek ezek a topicoc, ahol az is, hogy lopjuk el a játékot, van-e törés, mé' nincs ingyé az egész. Csak 500 órát nyiomtam -gimmídömoníbekk. Nagyon haszontalan az egész. Kicsit kényelmetlen, de igazából belegondolva a kutyának se hiányzik. Csak akik "nulla ráfordítással" akarják a játékot azoknak kellhet NAGYON :)

  • Sunrider924
    #63995
    Ha az aukcio letrohazasaert felszamitott illetek a kihirdetesi ar szazalekos fuggvenye lenne(pl a min bid 20%a) akkor sokan a fejukhoz kapnanak.
  • Sunrider924
    #63994
    Bullseye.
    Es akarmennyire realista/jozan/elfogulatlan akar lenni az ember, nem lehet elmenni amelett az egyszeru teny melett, hogy a blizzard minden trancakciobol reszesul, meg nem lattam hogy kijelentette volna, hogy a dupeolt szar eladasabol jovo illetek is torlesre kerul...
  • Skill
    #63993
    ha drágább lenne betenni akkor is lenn olyan hülye aki beteszi a szemetet =) főleg mert nem minden egyértelmű mint a topikban is sokszor tapasztalni.
  • who am I 7
    #63992
    Elég patkány dolog...ezt elismerem.De a blizz is csak pénzből él, és emberek döntenek a cég sorsáról, vagy egy adott projektéről.Szal..mondhatjuk végülis, h ettől függetlenül nem meglepő.

    Az, ha nem lesz AH magyarázza, az offline módot..viszont, ha egy kis gerinc lett volna bennük, akkor megcsinálták volna úgy, hogy ne legyen offline mód, de legyen AH.Mert akkor "szélesedett" volna az AH vásárlói közössége..ezt a PC-sek igazán megérdemelték volna...Így tényleg, csak egy 60 dolláros béta teszter réteg voltunk/vagyunk.Egy rohadt PS4-et, nehogy már ne lehessen mindig netre kötni..akinek meg nincs net, ne vegyen D3-at ennyi :D
    Az offline mód viszont túl sok csalási és item manipulálási lehetőséget tartogat magában, legfőképp PC-n...ezért nem is fog soha, offline mód lenni a D3-ban.Így is elég sokan dupe-olnak...és elég vérlázító, h gyökér blizz nem bannolja az illetékeseket ezért.
  • devlking
    #63991
    Mondjuk ahogy néztem nem meglepő, hogy szar az ah állandóan. Tele van szemetelve rarekkel, amik vendor áron vannak bennt. Na most ennek tényleg mi értelme (és miért nem lehet ezt letiltani...)?
  • devlking
    #63990
    Egy hete nem tudok ahban semmit se csinálni (se venni, se eladni), szerinted mennyire bosszantó, hogy nem tudok azóta felöltöztetni egy monkot, és játszani?
  • Sunrider924
    #63989
    Senki nem vitta hogy mi a blizzard hozaallasa, pontosan ez a baj, hogy mi pc-sek, akik kifizettuk az open betat es azota is teszteljuk, mi lettunk most(megint) magasrol, ballisztikus ivben...
  • Carlos
    #63988
    Figy. Most őszintén.
    Egy laza becslés... Tényleg, laza, leszarom, hogy nem pontos, leszarom, hogy ferdített. NEM A SZÁMOKBA KELL BELEKÖTNI!!!!!

    3 millióan játszanak heti rendszerességgel a játékkal. A fórumon sír mondjuk 1000 ember. Az kevsebb, mint 0.1% -a a játékosoknak. A többi játszik abbahagyja, újrakezdi, új ember jön stb.
    Szerinted a blizzard hol nem szarja le a 0.1% -ot? Ha náluk a tesztelők azt mondják, hogy te QA Lead, ebben van valami, ez tényleg szar így... na akkor jön egy patch.
    De addig lehet asztalt verni, hőbörögni, bojkottálni, dunának menni, bliz. iroda elé tüntetni, kábé le vannak szarva.

    Ez így megy... Ha nem látod be, akkor télleg elég szemellenzős lettél! :)
  • Sunrider924
    #63987

    Az meg se fordult a fejedben, hogy korrektebb lenne a pc-seket is kiszolgalni ezekkel a feature-okkel?
  • Carlos
    #63986
    Akkor vegyél egy ps4-et és játsz azzal...
    Én örülök az AH-nak, nincs bajom az online dolog, mert úgyis mindig online vagyok. Néha beszarik az AH? Nabumm... kibirom, addig is játszom. SZerda délelőtt nincs diablo maintenance miatt? Leszarom, dolgozom.
  • Sunrider924
    #63985
    Mivel nem toltam vegig, nem ismerem a TL2-t endgame szinten. Gondolom ott isa build/lootfarm az endgame. Semmiben nem kulonbozik a Diablo 3tol. Itt sincs mas, itt is csak loot farmolas van. Helyesen ugy akartad irni, hogy neked jobban bejon a D3 vizualis kinezete. A jatekmenete nem johetett be annyira, ha elmentel helyette mas jatekkal jatszani ;) A sokszorosan toldott-foldott-javitott uj jatekmenet mar jobban bejon, aham csak ehez nem keveset kellett panaszkodni hivatalos forumon.
    Egyebkent ezek lefutott korok mar, talan az kavarja majd fel az egeszet hogy minosegileg mekkora ugras lesz a ps4 verzio. Az a ps4 verzio, ami minden tartalmi javitast megkap amivel a jelenlegi pc-s verzio rendelkezik es emelle tedd oda az extra aprosagokat mint offline mode, split scree local coop, no AH, es active dodging system. Itt meg is alhatunk egy pillanatra, ugye a jatekban az elitek affixeinek kb 60%a arrol szol hogy hanyfele keppen veszitheted el az iranyitast a karaktered folott, es arra a par masodpercre ha elveszited akkor meghalsz. Tedd most melle, hogy ezek az affixek ps4en dodgeolhatok lesznek
    Tudod mit, le van az egesz ....
  • Carlos
    #63984
    Kérdem én miért?
    Ha nem akarod használni az AH-t ne használd. Nincs olyan opció a játékban, hogy megáll a játék a skeleton kingnél és kiirja, hogy you are week, go to AH. Click Ok to continue to AH.

    Innentől kezdve opció.
    Erre jön az, hogy nézzük meg milyen jóságos volt a Tóslájt Cvó. Na igen, tényleg nyakra főre estek a legendary-k meg a set-ek, sőt még venni is lehetett őket.
    És mennyivel voltál előrébb velük? Kábé semennyire. Csak az a játék egy végigjátszás után kaktusz...
  • Sunrider924
    #63983
    Par napja generalon ment a traccsparty, hogy mikent lehetne szorakoztatova tenni ezt a jatekot, es nem birtam megallni es beirtam hogy karakter generalasnal legyen valaszthato opcio, hogy AHval vagy AH nelkul kivanok jatszani azon a karakteren. Perceken keresztul kaptam a gratulaciokat, meg hogy milyen jo otlet, meg hasonlok. Igenis lenne ra igeny, az AH alapjaiban kefeli el az egesz jatekot.
    Nezd azt, hogy az AH szerves tartozeka egy wow stilusu mmorpg-nek, de mit keres egy hack and slashbe? Most mondani fogod, hogy mivel online ezert majdnem ugyanaz mint az mmorpg-k, csakhogy a dolog forditva van, a D3 az AH miatt lett always online...
  • Sunrider924
    #63982
    Ez mar szakallas tortenet, hogy miert is van osszefugges a dropp meg az AH kozott. Azt gondolom te is erzekeled, hogy az AH igazolasara a jatekfejlesztok letrehoztak a mesterseges hiany fogalmat, es ebben a diablo3 az elso es egyetlen eddig. Semmilyen mas hns jatekban nincs benne ez a marhasag.
    Engem valoban nem kenyszerit senki az AHba, de ugye ha egyszer a lootgeneralasba benne van ez a megkotes, akkor en bachatom azt az elkepzelesemet, hogy sajat droppbol feloltozzek. Illetve megis, majd valamikor 100 ev mulva ha mindennap jatszok, ez am a szavatossag(blizz talalmany).
  • mikromanus
    #63981
    Ezután no comment erről:
    "For once again, I come back to the game after a long time to test the new patch and surprise surprise: Europe server is down for "maintenance" while America and Asia (as always) are up and running.

    Wtf is wrong with the Europe crew...."

    Vagyis csak annyi, hogy
    Ááá-ááá-ÁÁÁ

    Nem kell az AH multihoz, de a lehetőség jó ha megvan. Téged se stukkerrel kényszerítenek az AH-ba. Ha meg offline párti vagy, akkor mit érdekel téged az összes többi játékos? Az offline az amolyan karakterszerkesztő játék, meg god mode on, azt öljünk! A drop generálás elég jó már. 2-3 hónapja ért is valamit ami most esik. Most se nehezebb vele haladni. Azóta csak gyengítettek a nehézségen. Csak a droppal is lehetnél életképes, csak épp pár sovány gold kupacért ugyanazt megveheted AH-ban is. Egyszer
    űen azért mert rohadt sok a drop és csak töredékét használod el. A maxos itemek tonnaszám dropja meg épp hogy hülyeség lenne.
  • Sunrider924
    #63980
    Azt ugye nezted hogy a topic elso hozzaszolasa 2 napja volt? Azdegaz hogy akkor hm, ize, HETFO volt?
  • Sunrider924
    #63979
    Erdekesen latod a dolgot. Tehat elismered hogy pc-n nincs valasztasi lehetoseged, de ps4en mar lesz. Szerinted multihoz kell az AH, szerintem meg nem. Csinaljak meg rendesen a dropp generalast es az AH le van sz@rva, a jatek a lootrol szol, semmi mas tartalom nincs benne DE akkor miert is jo(neked) hogy mesz egy kort a tescoba es bevasarolsz minden felszerelest? Minek jatszol akkor utana?
  • tugyiti
    #63978
    Éppen ezért nem venném meg ,pc ver- AH tycoon ,console ver. fun ami köszönhető annak ,hogy a pc. társadalom visszajelzései útján kiküszöbölték a játék gyerekhibáit majd a csiszolt verziót kitolják konzolra --->>> nekem ennél patkányabb dolog nem kell egy dev. cég részéről ,hogy a későbbiekben is bojkottáljam minden terméküket.
  • mikromanus
    #63977
    A zizik nem veszik észre a "breaking Newst" (vagy folyamatosan 3 napja bent vannak), ezért nem tudják, hogy karbantartás lesz. Nosza, írjunk a "hibáról" üzenetet. Vérlázító milyene bugos a rendszer. Karbantartás van és nem elérhető, sőt kidob emiatt 48 óra után? Azdegáz!!!
  • mikromanus
    #63976
    Mivel már megvan, így nem venném meg még egyszer. :)
    A felvetés meg hibás. Akartak offline játéklehetőséget egyesek, de az ilyen játékok lényege éppen az online jelleg. A választási lehetőséget hiányolták (meg hogy emiatt nem tudták érdemben feltörni és jól ellopni). A D2-ben is az offline játék és játékosok a teljes játékosállomány kis részét tették ki, vagy kevesebb ideig maradtak.
    Ha meg multi, akkor jó ha van AH. Nem azért lett, mer' Blizz gonosz urai rajtunk akarnak hízni, hanem mert igény volt rá. D2-ben is megvolt az igény. Nem volt AH/RMAH? Minden kereskedés külső helyeken történt (pl d2jsp). Az ingame kereskedés elhanyagolható volt (mármint amit szinplán tárgyat tárgyért alapon végeztek, vagy épp goldért).
    Elég sokat kockultam a diablo 3-mail és nem sok az offline időszak. Szerdánként karbantartás van. Ez természetes. Néha vannak hibák. Ez is előfordul.
  • Sunrider924
    #63975
    Azt mondja hivatalos forum, top 10 forumtema, a legolvasottab ez
  • Sunrider924
    #63974
    Gondold vegig a felsorolt kulonbsegeket es ra fogsz jonni, hogy a ps4es verzio nagggyooon mas lesz, ugyessegi es szorakoztatobb lesz mint a pc verzio, ez utobbi marad az AH capaknak
    Analogia egy mar homalyba merult jatekkal Kingdoms of Amalur, szenzacios volt pc-re es mindenki egbe emelte a harcrendszert, aztan valaki kiprobalta konzolos irnayitassal es csak annyit mondott, hogy fogalma sincs a pc-seknek mennyivel jobb/dinamikusabb/szorakoztatobb ugyanaz a jatek kontrollerel.
  • Acidlich
    #63973
  • Acidlich
    #63972
    Ilyen sok error lenne meg mindig? jo ideje csak AH hibakat lattam, de az csak kis bosszanto dolog ahhoz kepest, ha egyaltalan nem tudok jatszani, ilyesmit pedig reg lattam(karbantartast leszamitva persze)
    persze h igazad van, ha lenne konzolom, egyertelmu a valasztas..(es ezekkel a funkciokkal kicsit pofanverik a pc-seket, na de sebaj)
  • tugyiti
    #63971
    Annak tudatában ,hogy tudom milyen a pc ver. ? Egyiket sem :DDDDD
  • Sunrider924
    #63970
    Mondok mast, a meg jatszok jo reszenek is tele a toke az always online miatti erorr ozonnel, ha most ps4re kijon offline mode-al, nagyon az az erzesem, hogy irto sokan valtani fognak es hagyjak a pc-t a faszba.
    Nezd csak meg mit jelent a PS4es valtozas, offline mode(amit mindenki szeretett volna), no AH( amit megint mindenki szeretett volna), local coop(amit mindenki szeretett volna). Ha te most valaszthatsz a jelenlegi pc-s verzio es az emlitett ps4es verzio kozott, melyiket venned meg, oszinten?
  • Acidlich
    #63969
    Hat igen, igy aztan az utolso halvany remeny is ugrott egy kozos Ah-val kapcsolatban:(
    ha jol olvasom, meg az se biztos h RMAH lesz benne..akkor meg se volt ez olyan geci nagy siker? gondolom amugy jobban kapaszkodnanak erte
  • Sunrider924
    #63968
    Forras
  • Sunrider924
    #63967
    Hat franko, a ps4es diablo3ban van offline mod/nem kotelezo az always online es van egy teljesen uj kiteresi rendszer, ami azt jelenti, hogy felre lehet ugrani az ellenseg utjabol.
    Csak nekem tunik ugy, hogy a pc-s Diablosok kicsit megszivtak?
  • SLICK
    #63966
    +1 bár én a Farkas Druidát preferáltam mindig is :)
  • devlking
    #63965
    Valószínűleg str-es class jön, hogy minden statra 2 legyen. Kétlem hogy beraknának még egy nagy holy harcost, mert arra ott a monk, így jöhet egy jó kis maci druid.
  • who am I 7
    #63964
    paladin jöhetne.

    3 fire walkers negyed óra alatt...wtf
  • Lokker
    #63963
    amazon kb. a dh-val egyenlő (jó van benne egy kis assassin is de na), én egy druidát várok inkább vagy paladint. nekrónak meg ott a witch doki
  • Zenszkij
    #63962
    én a necromancernek örülnék
  • pimpi001
    #63961
    barbi mivel nem volt amazon. reménykedek hátha lessz majd a kiegben.