78965
  • mikromanus
    #64040
    Ez nem lamborghini-Dacia összevetés, hanem 1 kiló vas és egy kiló bronz összehasonlítása súly alapján.

    A játékban a sebzés az sebzés, a DPS meg DPS. Mindhárom jellemző hasznos, de csak 1, vagy max 2 a kiemelt fontosságú a skillek és játékstílus miatt egy-egy karakternek. A harmadiknál csak a haszonmaximalizálás a prioritás. Abban meg alulmaradhat a 3. Csak van aki lusta gondolkodni.
    Casual gamer effect
    Azaz:
    A lustaság nagy úr. Ezt olvasták, vagy hallották, hogy kell. Nem ismerik az átlagdam jelentőségét. Apunak sok pénze van a mastercardján és VérPistike megengedheti ugyanarra a háromszoros árat. Ez van. Diablo 3. Én így szeretlek (me' jut ocsóbbé item egy határig. Sajna a csúcskategóriában már gondolkodnak is a kockák)
  • who am I 7
    #64039
    lehet ezen hemperegni, de azok a statok nem véletlen vonzanak magukkal top pricet.Egy lamborghininek is 4 kereke van és gurul..mi a tökömé adják azt 50-100x annyié mint egy daciat?költői.
  • mikromanus
    #64038
    Nem haszontalan a három, hanem a három EGYÜTT túlárazott hígf*scsi. Amun pl magas chd és vagy as, vagy chc elég. A háromból kettő. Már ha jó átlagsebzés, netán még mellé main stat is van. Gyűrűn is elég a háromból kettő. Sokkal barátibb egy kis átlagdam, meg mainstat. Sok keresési feltétel kombináció lehet és az AH botok biztos nem tudják mindet lefedni. Ki lehet fogni olyat, ami simán többet ad, mint a hiányzó 7-9 AS, vagy 4-6 chc. Mondjuk én chc gyúrós alkat vagyok, így az AS szűkösebb. Kesztyűn meg a chd lett lespórólva.

    Az össz DPS meg össz DPS. Nem lesz attól a karakteresebb gyilkológép a karid ha 10 csapásból sebzel annyit, mint más hétből, de azt ugyanannyi idő alatt. Persze akadnak prioritások. A crit (CM-WW fagyis) wizardnál talán a chc-as a magasabb jelentőségű, a barbinál a chc a fix, ami jöhet, a többi rugalmas.
    Az alap sebzés növekmény meg minden sebzésnövelő százalékra beleszámolódik (critical csapás, támadási sebesség, main stat bónusz).
  • SLICK
    #64037
    :DDD

    Lehet magasabb statos + damage-es gyűrűk, amuletek adnak esetleg 3-8k közötti + dmg-et vagy mégtöbbet az alap sebzésedhez. De vedd figyelembe a 3 másik érték hiányát. Kapásból 10% cc hiánya , nem enged annyi crit sebzést bevinni, tehát kis alap dm-gel fogsz ütni ami valljukb be nagyon gyenge. Innen ered a crit dmg hiánya is, ha kevés a crit dmg nem is fog nagy %-ban sebződni az ellenfél. Az attack speed hiánya meg ugye lassúságot eredményez, addig 2-3 ütés közt le is szednek mint a lovat.
    Ez a 3 számodra túlértékelt túlárazott szar érték, kicsit utánagondolva mégsem olyan szar igaz?. Mivel az alap dmg-et bőven megsokszorozzák, lényegesen hatásosabbá téve az öldöklést.
  • mikromanus
    #64036
    Ez a trifeca dolog azon kívül, hogy rohadt rondán hangzik elég hülyeség az esetek többségében. Sose volt treifekáliám, sőt még as-chc-chd kombós ringem, vagy amulettem sem. Egyszerűen túlárazott túlértékelt sz@r a 99,99%-uk. A háromból kettő, +dagage és main statos darabok azonos áron nagyságrendekkel jobbak, vagy épp kaphatóak egyáltalán jobbak értelmes áron. Meg eshetnek is.
    Szerintem a dropról alkotott véleményedet bármikor meg tudjuk mosolyogni. Ez urban legend. Ennél még az is hihetőbbm hogy vannak "mázlis szerverek" (IP), ahol van legend-set drop és van a többi. Meg az is jó elmélet, hogy ha sokat kihagysz, akkr mikor benézel, akkor hirtelen esik ár legend/set, hogy visszacsábulj. Vannak jó kis elméletek, de többnyire az van, hogy ha többet ölsz, több lesz a jó drop és a legendary, és set item is. Arányaiban lehet ugyanaz, de számban több.


    Ha AH-ból cuccolsz, akkor jobb itemet szerzel, mint ami van és azt veszel, ami épp kell. Ha esik jó, akkor használod/lecseréled, ha nem, akkor nem használod a saját dropot. Mindig is erről szól ez a cuccolós rész. Mivel neked egyszerre egy item kell az adot slotra, így a következő hasonló item megy AH-ba vagy vendornak. Akkor is, ha jó ugyan, de nem az adott karakternek (több kaszttal ezt odébbgörgeted, de csak halogatás. A következő drop már bukta lesz). Ez megtalálja (jobb esetben) a saját "fogysztóit", így mindenki jól jár. Minnél jobbak az itemjeid, annál ritkább a még jobb roll. Persze, hogy ez egyrészt neked igen kis eséllyel esik, másrészt az AH-ban is drága. Ami jó és ritka, az drága. Ez van, nem jut mindenkinek. Ha kiszeded az AH-t a játékból, akkor a nyakadon marad egy rakat olyan item amit nem tudsz használni. Lehet szélsőséges eset is. Eshet mondjuk gyűrűből 10 jó, míg másból gyengék a dropok. Ha nincs AH, akkor ezt megsz*ptad, ha AH-zol, akkor eladod a felesleget és veszel mást. Mondjuk olyantól akinek már a harmadik szép színes armor esett amire mindig is vágytál.

    Az AH-zás nem függőség, hanem lehetőség. HA kihagyod, akkor a kényszerből beszűkülnek a játékban a lehetőségeid. Lassabb vagy, sérülékenyebb, vagy egyszerűen csak nem tudsz összerakni egy hobbi buildet, mert nem esik hozzá item. Van aki csak játszani akar és minnél szórakoztatóbban eltölteni az idejét. A magatalálós karakter az enyhén szado-mazo dolog. Vagy simán fetish party? Sok -sok kötéllel és lánccal?
  • Sunrider924
    #64035
    Hat erosen elterelodott a tema a valos problemarol az en karakterjeim kielemzesebe, de nem lehet az hogy nem latod a fatol az erdot? Nekem 5 karim van 60on es mindegyikel tudok menni legalabb mp1-en. Mi a blizzard alapszabalya a droppnal? Minden esik, kiveve ami az adott karinak kell. Adodik, hogy rotaba jatszok a karakterekkel, mert mindegy mi esik, valamelyiknek jo lesz. Nos? Jo ideig linkelgettem is a leg droppokat csak amikor Lammernek beszoltak erte akkor kinomban nem tudtam hogy sirjak vagy nevessek, de abbahagytam es azota nem linkelek semmit.
    Amikor a dropprol alkotott velemenyem kozoltem, korbe lettem rohogve,(pl kari megalkotasakor a sehol nem dokumentalt extra mazlifaktor) most meg azert vagyok ciki mert valahogy megis mukodik amit gondolok?
    Tudod mi a baj a te droppoddal meg a tobbi AHzo jatekoseval? Biztos olvastad csak nem gondoltad vegig: abban a pilanatban amikor egy slotra AHbol veszel egy jobb itemet te megkerulod a gearelodesi gorbet es atgrod a fokozatokat, egybol i63 es lehetoleg mindjart trifecta/200+ mainstat stb. Szerinted mennyi az esely hogy droppbol ennel jobb jon neked? Nagyon kicsi. Ergo te magaddal tolsz ki mert utana a kovi upgrade is AHbol fog jonni, fasza kis fuggoseg ez.
    Az en droppomal meg az a baj hogy jobb is lehetne csak az meg egy masik jatek lenne.
  • mikromanus
    #64034
    Lehet nem brutális, de használható és set-legend itemek tömkelege van nálad. Ilynek nagyon ritkán potyognak. Mondjuk nekem is esett 2 jobb nata ring, ami nem 1-2 millát ér és voltak hasznos dropjaim, de azok vagy nem voltak normálisan illeszthetőek a karaktereim arculatához. Vagy szimplán harmatgyengék voltak (a tiéédhez képest is). Ilyen színes brigádot mint amid van nem nagyon dobtam volna össze. Wh egy esett, az is minimum közeli jellemzőkkel. Ezt fájlalom is nagyon :)
    Strongarmból 1,5-2,5% stunnal és 150-160 alapsatttal viszont felszerelhetnék egy egész orgyilkosklánt...
  • LocalPatriot
    #64033
    Velem kib@sztak?
    Miért? fizettem 15k-t a játékért, és 20k-ért vettem goldot annó. Tehát 35k-ért kaptam 500 óra élményt, mert én élveztem!
    Azért játszottam vele, mert tetszett. És most köv fizunál, meg ujtalják a pénzt a cuccaimért, és megsúgom, korrekt értéket kapok érte. Tehát velem nem b@sztak ki.

    Azt meg ne meséld nekem, hogy minden cucc esett, mert nem hiszem el, hogy ennyire változatosan, pont amik kellenek azok essenek. Nekem 500 óra után egy IK se esett pl. Nem érdekel, hogy mennyi időd van benne, kamu!
  • Sunrider924
    #64032
    A vicces az hogy veled ugyanugy kibasztak, csak te meg orulsz is neki. Ha en AHznek nem ilyen szarokat vennek...
  • Carlos
    #64031
    ok. :)
    Még csak 30-at gyűröm. :)
    De eddig jó loot nem esett. egy 40 milliós lacuni volt amit eladtam. a többi ilyen 1-2 milliós "vacak".
  • LocalPatriot
    #64030
    AH itemek, ezen nem kell filózni...

    Igen abbahagytam, de néha visszanézek. Kettőnk között az a kül. hogy én nem sírok állandóan, és rohadtul zavaró sztem, hogy itt bőgsz, és írod hogy megint kib@xtak veled. Ki kiváncsi erre? Ha állandóan sírsz, minek játszol vele? Ez a másik, állandóan kritizálod, de azért játszol vele... vmi gáz van veled komolyan.
  • Sunrider924
    #64029
    Baratom :), engedd meg hogy igy szolitsalak ezuttal, kezet ra, hogy amikor a te barbarod meguti a p85ot(plusz meg ket masik kari is p20 ill p30) oszedugjuk a fejunket es megnezzuk neked mi esett kozben es milyen. Es akkor majd oszinten elmondod te hogy erzed magad a loot-al kapcsolatban. Oszinten.
  • Sunrider924
    #64028
    Amikor utoljara neztem valahol 1700 oranal jartam, de azota kicsit megcsappant a lendulet. Velem szemben altalaban olyan jatekosok vedik a blizzard munder becsuletet, akiknek 2-300 orajuk van a jatekban.
    A barbimrol annyit kell tudjal meg, hogy 160+ oraja volt pre-nerf infernorol, nezd igy a szamokat.
    Te most komolyan jonak talalod azokat az itemeket amiket felsoroltal? Mindket zuni gyuru harmatgyenge, haveromnak esett jo zuni pox, 500 millaert vittek is azon melegeben. Szemre persze ez is zuni meg zold meg legendas csak ize.
    Szamoljunk 1.128.178 killbol van az a ketmareknyi hasznalhato cucc, igy nezve is jo a dropp?
  • Carlos
    #64027
    Ezzel sajna egyetértek.
    Sántít nekem is egy kicsit a földről felszedett minden gear.
    Az ok, hogy a nagyja.
    De ha tényleg ez mind loot, akkor ne panaszkodj a loot-ra.
    Ha AH akkor ne panaszkodj az AH-ra.
    Szerintem valami itt nem klappol.
  • mikromanus
    #64026
    Általánosságban az időd és killszám alapján nem kiemelkedő a felszerelés (barbit néztem addig). Már ha AH-zol is, azaz onnan is veszel itemet. Magatalálósként ez és a többi karaktered Impossibru überbrutál mák kategóriák. Két pox, zuni armor, tal rasha armor, 3 (vagy 4?) wH öv, immo öv, kesztyű, armor és sisak, mara amu wt skillel, vile ward meg még pár apróság. Ha ez magatalálós karakter mind, te meg szar dropra panaszkodsz, akkor nem leszel sose elégedett az életben. Már ha máshol is ilyenek az igényeid.
  • Sunrider924
    #64025
    Ok, tehat te, aki meguntad a jatekot, elmesz es tojsz az egeszre te elmondod nekem, hogy en, aki meg mindig jatszok mit ne csinaljak? Szerintem ne akarjal senkinek se adni a szajaba semmilyen velemenyt, az hogy te mit hiszel az a te dolgod, masoknak vannak erveik. Ha nem akarod olvasni amit irok, arra ott a regi jo modszer, nyomogasd a piros minusz jelecsket a nevem melett, de az meg jobb lenne ha inkabb a forumot hanyagolnad, mivel te mar nem jatszol.
  • mikromanus
    #64024
    Az első karakterrel végigrunoltam hell végéig, épp meglett a 60 és mentem tovább. A következő karakterrel ugyanez már harmadannyi idő alatt meglett. Az eredmény ugyanaz. Végigérsz, megvan a 60, aztán elkezdhetsz agyalni hogy maradj életben infernon. Addig nem kell sokat trükközni. Felhúzás közben 1-2 set, vagy legendary esett a régi szar drop mellett is. Elég ennyi. Mf szint, kill mennyiség és idő arányában ez istencsászár sűrűség volt, azóta meg csak jobb.
  • LocalPatriot
    #64023
    Nekem is egyébként van pár dolog, ami nem tetszik, de most mit tudok csinálni?
    Te viszont amit ezen a fórumon művelsz már tényleg vicc. Állandóan ez és ez, linkelsz pár infót, már megint elkúrnak valamit, pénzéhes blizz, most ps4, jajj de jó offline rendszer stb.
    Leírom: sztem senkit se érdekel már a véleményed. Ne írkálj ide állandóan, hogy milyen szar az egész, stb. El kell menni. Ne erőltesd.
    ide azok írnak akik játszanak, és élvezik. Mert vannak. Sose hittem volna, hogy visszasírom Lammer örök legendary linkelgetéseit. Akármikor jövök ide, mindig sírsz, hogy szar a game. nem ezt akarom itt olvasni, érted? És sztem nem vagyok ezzel egyedül.
  • Sunrider924
    #64022
    A vicces csak az, hogy en ezt mar korabban leirtam, nekem azert van olyan amilyen gearem, mert en hasznalhatosag alapjan neztem, nem a godly-roll-van-akkor-jo-ha-nem-akkor-kuka elven. Meg is kaptam erte micromanustol hogy zsenge a karim :)
    Nem mondtam ellent magamnak tudtommal, szoval ha te megis ugy erzed azt is rakd ide akkor, hogy hol/miben.
    Egyszerusitve a helyzet a kovetkezo: a dropp random, az AH holtbiztos, ha azt akarna a blizz hogy a jatekosok a jatekot jatszak ne az AHt akkor ugyanazzal a gyakorisaggal kellene elokeruljenek a droppbol is ugyanazok a godly rollok mint ahogy az AHban megjelennek, de ez ugye nonszensz.
    Mit mondtam en? A ps4en nem lesz AH ott nem fogjak mesterseges manipulalni emiatt a droppot. Ennyi.
  • mikromanus
    #64021
    Infernóig bemelegítés megy csak. Garantált drop csak a "first kill-nél" van a bossoknál. Azt meg ellövöd normálon. Ez mindig is így volt. Az infernon kezdődhet a komoly játék és a loot vadászat. Alacsonyabb szinten (főként ha magad runolsz), akkor az mf, vagy sebzés két választási lehetőség, de ritkán jön össze együtt. Infernótól már jönnek a dropnövelő módszerek. Ezek egy része garantált, más része a fejlődést ösztönzi. Előbbire példa az NV, ami egyrészt masszív gf/mf többlet, másrészt 5 nv-n garantált rare drop, boss ellen meg nagymennyiségű drop. A run/fejlődés ösztönző meg a paragon level. Nekem 5 nv felett már 2-3 sárga esik átlagban. Über dobott már 6 sárgát is, elit pakknál se ritka a 4-5 rare. A manól nagyon aktívak ebben.

    Droppal mókázni nem akkor kell amikor még ötösével ugrod a szinteket. Nem arra van.
  • LocalPatriot
    #64020
    Azért adom el, mert meguntam. Mindig ugyan azok a helyszínek stb. Változatosságra vágytam. És mint régi nagyon nagy l2 fun, TERA most nagyon bejön.
  • Carlos
    #64019
    Aha. tehát mindegyik használható valamire.
    Ergó akkor most átrakom a dolgokat: Az AH használható Valamire! A drop jó Valamire! Ahhoz, hogy jó droppod legyen Godlike drop kéne. Tehát egy picit ellentmondtál magadnak.
    A loothoz mák kell. Tény.

    /no offense
  • Acidlich
    #64018
    Mint minden ebben a jatekban, ez is mak kerdese:D
  • Sunrider924
    #64017
    Ugyanmar.
    Mindegyik HF ring hasznalhato, mert az alapkovetelmeny xp bonusz az ott van rajta. Neked godly roll kellene, az egeszen mas mint a hasznalhato.
  • Carlos
    #64016
    Jó a craftolás?
    Háááát. 5 hellfire ringből 0 volt ami használható. Olyan 35-40 amulettből 0 volt ami javított volna a karakteremen (trifecta nuku offkorsz).
  • Sunrider924
    #64015
    Bocsika, de honnan ismerlek en teged? Vagy forditva. Ajanlom neked hogy nezz utana a troll szo definiciojanak es annak fenyeben olvasd el megegyszer amit irtal, lassuk mi sul ki belole.
    A tobbiek legalabb ervelnek velem/ellenem de te...
  • Sunrider924
    #64014
    Gondold megegyszer vegig, es az osszkepet nezd. A dropp jo? hogy van az, hogy nromal utan elapad a rare dropp, pedig a jatek egyebkent is egyel nagyobb nehezsegre kapcsol. A cuccok amik esnek altalaban 10 szintel kisebbek mint ami kell. Ez jo? Tudo, persze, HF ring es go mp10. CSakhogy ez sehol nem volt 1.04ig. Most attol lett hirtelen jo a dropp, hogy 3 ora alatt 60ra boostolnak es kikerulsz minden problemat?
    Vagy neadjisten attol jo a dropp hogy a lootgeneralasert felelos algoritmus %os leosztasban szamol, fuggetlenul attol hogy a loot szurke, feher kek sarga vagy narancs? Lehet jonni a regi jo mf gear dumaval, de annak gyakorlati tapasztalat alapjan semmi koze nincs a dropphoz, aki mast ality az hazudik meg onmaganak is. Jatsz parhuzamosan egy masik jatekot nezd meg ott mit csinal ha mf geart viselsz es nezd meg itt.
    A craftolas meg most lett hasznalhato, sokan egyetertenek hogy ha a jatek majusban jon ki ebben az allapotaban (1.07) akkor most egy masik tortenetet irnank. Az egeszbe csak a ps4es bejelentes rondit bele, icipicit.
  • LocalPatriot
    #64013
    Igen, nekem az AH teszett, és bejött. Esett egy jó cucc, ami nekem nem volt jó, eladtam, és vettem magamnak egy jó cuccot. Ergó ugyan az, mintha dropp lett volna, mert én értem el. Nem csaltam, én kerestem meg rá a pénzt.
  • mikromanus
    #64012
    A 0,27 az a +0,02 a vételnél biztosított "biztonsági" többlet ár. Ez arra kell, hogy nehezebben lehessen befolyásolni a piacot (goldnál mindegy, de pontos aktuális értéknél drágakövekkel jobban lehet nyeréskedni). A másik ok az, hogy ennyiért a kínált mennyiséget biztosa(bba)n megkapod. Ha pontos érték lenne, akkor keresel, látod épp nagyon olcsó, megvételre kattintasz, de dob egy hibát, mert az olcsó pillanatnyi árú terméket a másik 1000 ember közül valaki már elvitte. Ez rohadt bosszantó tud ám lenni. Eleinte ilyen volt, vagy kisebb "ütközővel" dolgoztak az AH-ban. Valójában ha 0,25 a legolcsóbb, akkor csak annyit von le tőled. A különbözetet vagy le se vonja, vagy visszautalja.
  • Zenszkij
    #64011
    Hogy te egy mekkora TROLL lettél, mindenkinek beszólsz itt, osztod az észt. Rád se ismerni. Elmentek otthonról?
  • Sunrider924
    #64010
    Hat igen, eleg jol mukodhet ha te meg itt vagy.
  • Zenszkij
    #64009
    látom az egyszerűsített moderáció nagyon jól működik :D
  • mikromanus
    #64008
    A drop jó, csak a legjobb itemek drágák. A ritka itemek (ha még hasznosak is) mindig drágák. Ha nem lenne ritka, akkor nem lenne drága. Erős logika, töri us a számat. :) Nem nehéz az újaknak és nem lehetetlen. Közepes itemekkel is tartható a tempó infernón, max nem MP10-en. Eddig csak gold felvétel a földről nálam 90 millió . Vendor eladásokból szerintem megvolt ugyanennyi. Ennek a tizedéből is simán kihozható egy-egy életképes és szórakoztató karakter AH használattal. AH nélkül vagy lesz jó itemed vagy nem, de olyan jót mint az AH-ból szerzel kis eséllyel kaparsz össze minden slotra. A craftolással most viszonylag olcsón szerezhetsz nagyon jó itemet. Ha magatalálós vagy, akkor ez a legolcsóbb/legbiztosabb lehetőség.

    A felszerelős jelentős része nem új darab nálam. Jó részük már alsóközép kategória, vagy ritka ugyan, de nem keresett darab (pl az armoros immortal surranó) Elég ennyi a játékhoz és ez nem elérhetetlen az aktív játékosoknak. Az aktívabb "vérkocka" diablósoknak sokkal erősebb karaktereik vannak. Lemaradtam, de nekem ennyi elég. Ennyit az e-penisről.

    Battletag: Mikroman#2277
  • Sunrider924
    #64007
    Azt meg elarulhatnad, hogy ha neked annyira bejott ez a jatek, akkor miert is adod el a teljes gearedet es miert is inkabb Terra-val jatszol? Ki kit nez madarnak?
  • who am I 7
    #64006
    Mert valószínű nem is történt ilyen.A dupeolás mellett (talán még jobban is) idegesít az, hogy a gold vételi ára rmah-ban 0.27.Persze, te csak 0.25-ért tudod eladni...jó nem sok a 2 eurcent, de pl. 1000B-nál számolgassunk csak mennyi csöpög át a blizzhez ebből a kis sunyi "rátét"ből?1000B > 20,000 (húszezer) EUR konkrétan, amellett, hogy 30% kapásból lejön belőle...
  • Sunrider924
    #64005
    Azt hogy te mit hiszel az engem nem erdekel, hogy neked AH kellett ahoz hogy jatelmenyt keress a D3ban az a te bajod.
    Szeretnem egyszer megerteni azt a kicsavart logikat ami ilyen mondatok megalkotasanal mukodik:

    "Sajnálod, hogy a blizz minden tranzakcióból részesül? Ezen mit sírsz, pénzből élnek ők is, nyilván Te is tartanád a markod, ha ott lennél köztük."

    Neked fel sem merul az a gondolat, hogy amig a penz jon a blizzard addig nem fog valtoztatni semmin? Engem nem erdekel hogy mennyit kaszal, de az mar erdekel hogy ez az egyetlen mod hogy akarmilyen valtozasra rabirjak a blizzardot. Ennyire nehez ezt felfogni? Mondok peldat hatha konnyebben megy: a blizz most elbaszta a boa cuccokkal a piacot, sok jatekos elmegy, apad a penz, blizzard eszbe kap, korrigal, a craft mar nem lesz BIS , stb.
    Hihetetlen, biztos hogy nem ilyen nehez megerteni.
  • Acidlich
    #64004
    Sorry, nalam most jo volt. Nalam csak globalis Ah problemak jelentkeztek eddig. Na jo beismerem, igencsak bosszanto, sot verlazitoan bosszanto neha a dolog:D
    Egyebkent Te meg sokat kufarkodsz ugyis, sztem letiltott az AH
  • LocalPatriot
    #64003
    Ne nézz minket madárnak:D Jó is lenne ha az összes cuccod esett volna. Az mind AH-ból van. Fele ilyen karid se lenne saját droppból. (Mielőtt írod, nem az irigység beszél belőlem mert nincs mire.... ha lenne egy Audi RS6 kombid,akkor lennék irigy, de egy büdös karakterre miért lennék?)
    Nem jön be az AH? ne használd, másnak jó. Foylton sírsz, hogy PS-re mennyivel jobb lesz? Sajnálod tőlük? Szidod a blizzt, hogy nem csinál off módot PC-re? Szted mi lenne akkor? Jönnének a képek a 10milliós DPS-es karikról, hú de jó lenne. Sajnálod, hogy a blizz minden tranzakcióból részesül? Ezen mit sírsz, pénzből élnek ők is, nyilván Te is tartanád a markod, ha ott lennél köztük. Politikusok mit csinálnak? Azon nem idegeskedsz? befejezhetnéd a Blizz ócsárlását, meg az egész lelki világod, a csalódottságodról, hogy mit mernek veled tenni, mint PC-s user tenni. Add el az AH-s karid a csába, és menj dugj egyet. Rádfér!
  • Sunrider924
    #64002
    Meg egy gondolat, bar te a sajat bevallasod szerint duskalsz az AHban levo josagokban, de masnak elismered hogy ami most megy az szar. Azt gondolom fel se tetelezted hogy az item sink hianyaban ez elorelathato volt. Itemsink, aka bind on equip. Huha, el kell dontened, hogy kereskedni akarsz vagy viseled a gosu droppot, nahat neked az a jo ami most van kecske is meg kaposzta is.
    Annak se lenne ertelme hogy eloszedjem a mar hangoztatott ervemet, hogy ha egy wow szintu mmo-ban az AH mar 8 eve mukodik kifogastalanul, a craft rendszer detto, akkor hogy az atyauristenbe lehet minden hibat belerakni ebbe? Megmondom, penz beszel.
    Ha holnaptol offline lenne a D3 local coop-al az engem semennyiben nem erintene roszul, de a sok AHbol penzt kiszedonek nem kicsit fajna. Pont hogy ezek ragaszkodnak ehez a rogyadozo jatekhoz, mert nekik kozben penz jon belole, nem kell ide semmilyen jateklmeny/szorakozas, de jol jon a kis mellekes, igazam van? Felolem vegyel te ebbol a jatekbol ki 6 porsche arat, de ha lehetne en meg jatszani szeretnek, ne azert kelljen kerulgessem a szurke i63as kupacokat max mf-en honapok ota, mert ennyire faszaul mukodik ez a jatek.
    Ha jobban vegiggondolod en azt ajanlottam, hogy legyen valasztas, te Ahzni akarsz, ok, valaszd azt a jatekomodot, en AH nelkul jatszanek, hm en nem tudok valasztani ilyet mert nincs.
  • mikromanus
    #64001
    Jó karik, szép karakterek, nem rosszak az itemjeik (többnyire), de többségénél jobbak elérhetőek emberi áron az AH-ban. Van viszont pár igen szerencsés dropod. Ha ilyenek esnek, akkor nem lehet okod panaszra. . Ennyi.
    Menjünk akkor át konstruktívba. Összekaparom a gondolataimat és visszatérek. Addig is te is tegyél így (ha szükséges)!