78965
  • mukika
    #64080
    Kingkongor - Bon appetit :(
  • LocalPatriot
    #64079
    :D
    Az de gáz... és nem látta, hogy Live?:D
    Vicces lehetett... bár akkor nem bánom annyira h már nem látom. Azt hittem valami durva cuccra tett szert. Én kis naív...
  • Szaruman
    #64078
    Odáig nem jutottam el, elég gáz videó volt...
  • sz4bolcs
    #64077
    vaze, ekkora pazarlást.. :D followerek ezrei fizettek volna dollárszázakat ezért az ínyencségért.
  • Lokker
    #64076
    és leöblítette egy kis gyümölcslével. :D
  • Szaruman
    #64075
    Az ipse a videón bányászott, majd megízlelte.
  • LocalPatriot
    #64074
    Annó néztem. Viszont a videót már nem lehet nézni. Mi volt benne?
  • Hedgehunter #64073
    Monkkom nem volt patch elott... Megneztem a fagyit a wizarddal valoban hasznalhatobb lett de nem az en stilusom....
  • Sunrider924
    #64072
    Jesszus
  • SLICK
    #64071
    :_?DS_A:D?_:ASDDDDDDDDDDDD Besírtam!!!
  • Fyrex
    #64070
    Nem tudom néz e valaki D3 streameket, de ha valakinek ismerős: Kongor alkotott....
  • Sunrider924
    #64069
    Az a szitu, hogy a wizardom annyira nem tap, mp1en kiserleteztem de rohadtul nem all ra a kezem. Irto furcsa, hogy nincs AP generalo skill, a sleet stormhoz melee rangebe kell menni, a frost nova cm nelkul feleslegesen van a buildben, ize, kicsit at kell pofozni a dolgot hogy valoban mukodjon, mert igy csak egy kosza otlet nem tokeletes kivitelben. Amin Jaetch is megakadt, hogy black weapon + cold dmg build+ cold blooded passzivra alapozva a FB kesztyu nagyon durva dps upgrade, foleg hogy a blizzard dps-e fel van buffolva eleg becsuletesen.
  • Systore #64068
    magas monster powerre is jó ez a build? mobilnetem miatt nem igazán tudom tesztelni vagy videót nézni róla.. mindenesetre vettem egy boxkesztyűt hozzá későbbre
  • Sunrider924
    #64067
    A problema csak annyi, hogy legutobbi patchig a blizzard nem volt feltapolva, ergo teljesen mas eredmenyt adott a probalkozas. Nem tudom neked mennyire jo analogia de talan probaltad a monkot a wave of light/exploding palm buff elott es utan? Nem kicsit mas elmeny.
  • Hedgehunter #64066
    Aki varazsloval jatszik szerintem mindenki kiprobalta a frost build-et... Nehez elmenni proba nelkul egy 25-30% extra dmg mellett..
  • tugyiti
    #64065
    Több helyen is hibádzik a dolog pl. critical mass annál a buildnél teljesen felesleges.
  • Lammer
    #64064
    ok csekk...

    egyebkent ezt a boxkesztyu+cold variaciot meg a bannolt accom pedzegettem... persze mindenki "kirohogott"... :/

    (haverom accjan elso karim, az egy varilany volt, persze az meg "monster inferno" idejen volt)
  • Sunrider924
    #64063
    Ha beleneztel a kommentek kozott feltunik egy nev Jaetch, na ha az a muki is ravetodott a temara, akkor az mar eleg sok mindent elarul.
  • Lammer
    #64062
    baromi jopofa :)

    kerdes: a gauntlets miatti dps csokkenes (egy jobb gloveshoz kepest) karpotolja a cold dam %? :)
  • Lammer
    #64061
    sajnos, nem
  • RYO21
    #64060
    Starter editionnel lehet az aukciós házat használni? Illetve valódi pénzt keresni rajta? Mert gondoltam, hogy ha lassan is de összeszedhetnék vele annyi pénzt, hogy megvegyem magát a teljes játékot.
  • Acidlich
    #64059
    Nekem nemreg meg jo volt mindketto.
  • Acidlich
    #64058
    Az orbokat lehet olyan dragan eladni vagy hogy van ez?
  • Carlos
    #64057
    Nekem tegnap este 10 felé még jó volt.
    Ma nem néztem.
  • unusual
    #64056
    Sziasztok. Van akinek megint rosszalkodik az AH? Nekem tegnap óta nem megy a gold-os AH. Kivettem mindent,és még így sem. Az RMH az megy.
  • Sunrider924
    #64055
    Es akkor a frostburn gauntlets mostmar vegre nem csak brimstone:Sleet storm build Eljen, vegre megint van kedvem a wizardhoz.
  • devlking
    #64054
    Vicces, hogy több d3 goldot lehet keresni másik játékot játszva, mint ezt. Napi fél milliárd simán megvan (poe+d2jsp).
    Szaros konzol beta.
  • Ragnar360
    #64053
    ah-val lehet még akasztani nagyoff fogasokat, i mean RMHval, vagy tök esélytelen az egész ? (utóbbit sejtem)
    minden cuccból van ezermeg1, csóringeleknek meg semmi esély, h leakasszanak nagyobb eurókat?!!
  • who am I 7
    #64052
    Hát azért annyira nem brutál a cuccos.1700h alatt pedig abszolute hihető...az én példámból tudok kiindulni, több IK armor és belt, sok chantodo, sok EchoingFury, manticoreok, unity-k, zuni pox, meg még tököm tudja mik :D ha hasra kéne utni, akkor kb 500-600 legendet/settet találtam eddig az eladott brimstoneok, és ah aukciók alapján.Némi infó, h 1500h-m van benne kb.
  • tugyiti
    #64051
    A trifecta kifejezés a perfecta és a 3 -klasszikusan ias+chc+chd - stat előtagjából jött,utalva ezzel a közel tökéletes (szükséges) rollra.
  • cleric
    #64050
    Én nagyon sokat filóztam a karakter felépítésén kezdettől fogva. Azt gondolom, hogy három alapvető terület határozza meg a sikeres működést.

    1. EGYENSÚLY

    A topicban volt egy kartárs, aki rácsodálkozott a 3000+ dexterity-vel a 30k-s DPS-ére. Teljesen nyilvánvaló, hogy a main stat nem elég. Elég sokat kísérleteztem, és úgy tapasztaltam a gyakorlatban, hogy az egyes statok ÖSSZHANGJA többet számít, mint a valamelyik statra kihegyezett build. Mondok példát a DH-m alapján (messze nem tökéletes, de nagyok szeretek vele játszani):

    Armor/All resistance: 5000 armor mellé 8-10% allres (400-500). Nekem sajnos 350 körül van még.
    CHC/CHD: 50% CHC mellé 500 körüli CHD. Egy kicsit még ennek is alatta vagyok.
    Main stat, attack speed , average damage és vitality : értelemszerűen a lehető legmagasabb.

    A fentiek mellett nekem ez 220k DPS-t jelent 50k HP mellett.

    És bizony hamar elkövetkezik az a pillanat, amikor csak EGYÜTT lehet már növelni az értékeket EGYETLEN itemen. Lehet persze áldozatot hozni, a prioritást mindenki egyénileg határozza meg, de bizonyos szint után szükséges, hogy mindenen legyen minden, méghozzá a lehető legtöbb. Ha nincs meg az egyensúly, nagyot sebző papírkari jön létre, vagy olyan, ami bírja a pofont, de egy örökkévalóságig reszeli az ellent. Ez a magyarázat arra, hogy miért kerülnek sokba azok az itemek, amiken 3 vagy 4 releváns stat is megtalálható.

    2. SKILLEK ÉS GEAR

    A passzívok segítségével lehet kicsit hangolni a lemaradt területeket (+DPS, +HP, vagy + ARMOR például). Itt szerencsétlen helyzetben vannak azok a classok, amikre kb. egyféle build alkalmazható, mert az nagyjából (ha nem teljesen) meg is határozza a passzívokat. A skillek ÉS a gear további opciókat rejt, például a Dead Man's Legacy Quiver-em +12 damage-et ad a Hungering Arrow-hoz, ami a primary attack-om. Ebből sokféle lehet.

    3. JÁTÉKSTÍLUS

    Ez aztán mindenkinél másféle lehet, és itt is komoly lehetőségek vannak. Megint csak egy példa: mikor egyedül játszottam többet, akkor sokat kite-oltam hátra az erősebb ellen elől. Ezért szándékosan nem volt pickup radiusom, hogy a health globe-okat ne vegyem fel, csak ha akarom. Visszafelé a Vaultot használtam a Trail of Cinders rúnával, hogy a tűzcsíkon az engem követők 300+-ot sebződjenek. Mostanában partiban játszom magas MP-n, így a life steal érdekében adott a Shadow Power/Gloom (+15% life steal 5 mp-ig, ezalatt -35% bejövő sebzés), de a nem általános Sentry/Guardian turret skill alkalmazom a tank karakterek sebzés csökkentésére (főleg übereknél). A life steal miatt nagyon sok discipline kell, ezért a gear-ben 4-es Natalya set van, 10+20 max disc-el. Sok DH rendelkezik nagyobb DPS-el, egy cimbim gear-jében olyan itemek vannak, amik +5-10k DPS-t jelentenének nekem, ha megbontanám a set-et. Ezt is mérlegelni kell, hogy megéri-e.

    A lényeg, hogy a három területnek kell személyre szabva és összhangban lennie ahhoz, hogy élvezetes legyen a játék. Nyilván nem mondtam sok újdonságot sokaknak, de játék közben látok elég elvetemült karaktereket, akiknek a gazdája csodálkozik, hogy esik-kel.
  • Aspyrin
    #64049
    bocs, hogy közbevágok, de fent vagyok az eu szerveren, ti miért nem? :D
  • mikromanus
    #64048
    Ja, csak egyrészt a többség kapásból a chc-chd-as kombóra gondol a hallatán. A trifecta meg egy elcseszett aberrált rövidítési kisérlet. Factorbol fector? Még ha hasznának is ilyet és helyes akkor is gázul hangzik. A tri, quad nem valami előtag? (tudom, hogy milyen számra utal, de nem szám, vagy ha annak vesszük akkor csak rövidített/módosult alak)
  • who am I 7
    #64047
    ajjjjh
  • Hedgehunter #64046
    Life-steal csak a fegyverrel okozott sebzesnel adja a life-ot vagy amikor mas modon is sebzek? Ugy lattam hogy amikor harangozok a monkkal tolt az eletemen?
    A crippling wave tobb ellent sebez egymas utan azt mindet szivja? nekem ugy tunik igen de megerosithetne valaki... :)
    google-oztam de sok a vita meg kerdezni konnyebb...
  • tugyiti
    #64045
  • Carlos
    #64044
    Magaddal vitázol. az a kemény.
  • who am I 7
    #64043
    egy 10-es chc persze :D de nekem aztán qva mind1, mit gondolsz.Nekem fizetnek érte többet és kész :D
  • Sunrider924
    #64042
    Mielott tovabb szovegelsz leforditom neked ezt a szot hogy trifecta, azaz tri-faktor. Te azt hiszed az irkalmanyod alapjan, hogy ez a tri exkluzivan ias+cc+chd. Tevedes. Az avg dmg is benne lehet, akarmelyiket kicserelheted az elozo 3bol. Ha neked avg dmg cc es cd van a cuccon az is trifecta. Tudod mi a quintfecta? main stat, avg dmg, ias, cc es chd. A tri vagy a quint az csak a szam, a tobbi meg csak a dmg modosito faktor.
  • who am I 7
    #64041
    Miért is nem jön hozzá?Pont ez az..nem igazán akarod megérteni.Az sem indokolja pont úgy, az 50x-es árat, vagy 10x-est egy imprezához képest.Talán a dacia kicsit sarkítás, de van akinek mondjuk egy chc hiánya igenis daciává degradálja az itemet, hiába a sok méjnstat