78965
  • devlking
    #64120
    3 nap alatt 450 millió gold (és még nincs vége a napnak) :(
  • who am I 7
    #64119
    Addig lesz 70 millás még minden nubnak, nem esik 20 perc alatt.
  • who am I 7
    #64118
    B+
  • SLICK
    #64117
    Blizzardnak elfogyott a Demonic Essence-e vagy mi a fasz? Egyetlen egy nem esett 10 elitből
  • clio1616v
    #64116
    dettó, a terror kulcs ilyen arányban esik 7-13-1

  • Lammer
    #64115
    harmadikra most ez act2 volt... ez azert vicc

    na jo, most par orara diablo off...
  • Carlos
    #64114
    act 3-al nekem is meggyűlik a bajom kulcs témában.
  • Lammer
    #64113
    ^^
    pont tegnap Sunekkal generaltuk :)

    (meg1x leriom: HARMADSZORRA nem esik kulcs mp8!!!)
  • Carlos
    #64112
    ááá, te vagy aranka? :) Elfelejtettem... :)
    Azért a hellfire ringed odabasz.
  • Lammer
    #64111
    buff:

    Aranka

    act1, mp10 jol megy... act3 mar inkabb mp8 a kellemetlenebb mobok miatt

    mas:

    MEGINT nem esett, zsinorban HARMADSZORRA m8 kulcs (act3)
  • gandrus
    #64110
    Az annyira random, hogy bármi lehet. A lényeg, hogy nem tudja felvenni, de egyáltalán nem biztos, hogy ér bármit is.
  • Carlos
    #64109
    Szia.
    Tudnál adni egy karakterlapot? Megnézném a barbárod gear-jét amivel mp10-et farmolod.
    Köszi!
  • Lammer
    #64108
    en is kacerkodtam POE-val... de max 15-20 percig birtam, leptem par szintet, de nekem az egesz dizajn valahogy nem jott be, sot, pedig biztos jo :S

    "Tegnap este haverokkal sikerult."

    koszi! ^^
  • Sunrider924
    #64107
    Gondolkoztam, de csak elmondom az en velemenyem arrol a masik jatekrol(PoE). Aki elvakult D3 rajongo az skippeljen, nem neki szol.

    Tehat van egy lvl 74 rangerem, amivel solo/coop endgame tartalmat(mappokat) farmoltam, ennek a fenyeben irom amit irok. A legtobb D3 rajongo akaratlanul is osszehasonlitja a PoE-t meg a D3at es ez nem veletlen, a PoE hc diablosok altal lett letrehozva, atemelve belole minden jo otletet, de nemcsak, meg vagy 3-4 masik jatekbol is lettek otletek atemelve, pl a passiv skilltree az Final Fantasy Sphere grid lenyulas. Az eredmeny pazar. Nehez jatek, szorakoztato szintezni, van ertelme coopba tolni az extra xp/jobb loot miatt.
    A jatek erdekessege, hogy ha nem esik jo loot valami kivant slotra lehet craftolni minen kulonosebb problema nelkul, esik hozzavalo. Uniqueok nem statstick szerepet toltik be, hanem build specifikus bonusokat adnak, illetve nem egy build csak az adott uniqye miatt mukodik. Ez mind szep es jo. Amig el nem jutsz a jatek vegere.
    Az end game szerintem semmivel se kevesbe unalmas mint pl a Diablo3-ba. A dropp is hirtelen nem olyan adakozo, 5L- neadjisten 6L az ritka, persze lehet tradelni, de akkor ez megint egy szamomra nem tetszo dolog, ra vagyok kenyszeritve hogy tradeljek, mert ha nem orba szajba farmolhatok, amig kiesik az a chest 6socket es legalabb 5 link ami kell(ja es akkor meg passzoljon a socket szine is. Tudom, van cromatic orb, de nekem pl 240 orb melett se sikerult osszehozzam a kivant szinkombinaciot 4s3L melett, huhu rng.
    Na es akkor end game farmolas, gyakorlatilag ugyanaz mint a Diablo3ban, a mappok valojaban a korabban mar latott palyareszek + random elforgatas, szornyek, bossok. Minden mapnal ra lehet keresni, hogy mi az eredeti palya amin alapul, pl Mountain ledge map az egyszeruen egy Ledge map stb. Szornyek/bossok minden ugyanaz mint amit mar lattal. Egyetlen dolog az ami valameddig uj lesz, a mappok affixei. De ami erdekesseg az bosszusag is lehet mert akarmilyen affixek osszejohetnek es akkor igy kijon lehetetlen nehezsegu map. Ez nem lenne gond, mert van szavatossag DE ha meghalsz a jatek vegso nehezsegi fokozatan merciless-en , minden meghalas 15% xp penaltyt ad. Persze csak ha default scrub akarsz lenni, mert hc-ban ez ugye nem opcio. Es akkor mi is maradt? Az jatekot tulgearelni nem lehet, monoton unalmas farmolas mappokon hogy essenek ujabb mappok amiket mehetsz farmolni. Trade? hat nekem nem. Ugyhogy azota is ott pihen a kari. Buildek? Minden classbol van egy nekem a passziv skillfa mar nem ujdonsag es mar latom mi benne a cookie cutter, az a fene nagy szabadsag aminek az illuziojat adja az tulajdonkeppen megsincs, mindenki fut a hp nodeok utan, valasztott buildtol fuggoen bizonyos keystoneok is kotelezoek stb.
    TL:DR valoban mas jatek mint a Diablo3. Hogy jobb? ez mar emberfuggo, akinek az jon be siman jatszhatja a PoE-t akinek meg a D3 az siman jatszhatja ezt. Amikor en abbahagytam a wow raidelest kerestem valami igazan szorakoztatot. Tegnap este haverokkal sikerult.Ettol eltekintve nekem se a PoE se a D3 nem az igazi.
  • Carlos
    #64106
    szerintem kiesett valami jóság és nem tudja felvenni.
  • poruljartal
    #64105
    nem értem :(
  • Lammer
    #64104
    emlekszik valaki a szokokutban ragadt duplalegekre?

    na itt egy kis frissites! ott az 1B-s galrakim, tuti :)

    warden a fa mellett tert pihenore, befeareltem a sarokba :)

  • poruljartal
    #64103
    az miért van, hogy act3 run alatt egy essece sem esett 4-esen? 20 elittel számolok kb
  • Sunrider924
    #64102
    Nekem most mp9en nem dobta, hol itt a problema?
  • Lammer
    #64101
    hagyjuk :P

    en maradok eletben, nektek meg esik :PPPPPP
  • Sunrider924
    #64100
    Nyugi, a blizzard rng-je az nem magyarazhato matematikaval, de vuduval vagy kabalaval valoszinubb.
  • Lammer
    #64099
    ovodat befejezni...

    inkabb rohogjetek RAJTAM:

    mp8 uber:

    3 parosbol -> 1 kulcs!!! juhej!

    (SZETVAG AZ IDEG!)
  • sanyiiiii
    #64098
    Küggyé esemest osztán lehet javitani. Best forum ever :)
  • mikromanus
    #64097
    azaz kaja. Ja, és nem is javítható. Mondjuk így nincs félreértés ki mit írt eredetileg :)
  • mikromanus
    #64096
    Ja. Bocsi. Félrevitt a kezem laja közben. De gondolom nem vetted magadra, hisz értelemszerűen nem a tiédre illett a válasz. Azért szép beégés. Picit így más volt az árnyalata.

    Gonosz kis fórum nem mutatja írás közben ki van bepöttyentve épp idézésre. Vagy valahogy előhívható?
  • Sunrider924
    #64095
    Te ittal? Mar ne hari, latod te egyaltalan ki irta azt amit ideztel? Agyadig eljutott hogy en mit irtam utana? Nem hiszem. Felnottel-e? Ezt se hiszem...
  • mikromanus
    #64094
    Nem tartozik ide. Az öntömjénezés és ePenis mutogatás abban a topicban illő, amire vonatkozik. Kb anynit értettem abból amit írtál, hogy:
    "Ma 20 perces *** ** esett egy 70 milliós *** ***, meg egy igen durva ***. Jobb játék. :D"
    Ok. Biztos. Akkor most mehetsz is... oda ahol értik és ahol ez valakit is érdekel. Ne itt bombázd az üres terepet a negatív hullámaiddal!
  • Sunrider924
    #64093
    Le is forditod?
  • Carlos
    #64092
    <- 7 méter ->
  • Sunrider924
    #64091
    Ne legyel mar gyerekes. Most attol hogy valaki mond egy velemenyt elolvad a D3?
  • Carlos
    #64090
    Akkor menj át abba a topikba!
  • devlking
    #64089
    Ma 20 perces normal booston esett egy 70 milliós orb poeben, meg egy igen durva unique. Jobb játék. :D
  • sanyiiiii
    #64088
    Értem én hogy érted te de a sleet storm akkor is szar farmolásra ha egész tisztesre fel lehet vinni a sebzését. :)
  • Systore #64087
    jó ideje első értelmes loot

  • Sunrider924
    #64086
    Jo en ertem, anno varialtam par buildet mert archon nekem se kelett, de ennek pont az a lenyege hogy full frost, csak sajna valahogy mostmar nem jon be :/
    Kivancsisagbol mentem egy probakort, aztan inkabb beraktam a teleport+hydra+slow time, kombot azt legalabb elveztem is kicsit.
  • sanyiiiii
    #64085
    A következő legyen Üdvöske.
  • Lammer
    #64084
  • Carlos
    #64083
    aranka... lol
  • Lammer
    #64082
    nyah, vegre az uj csajszim level 80 :)
  • sanyiiiii
    #64081
    Low mpn sleet storm helyett forked lightning, frostburn helyett rendes kesztyű, frost nova helyett teleport, cm marad (moar teleportz), astral presence helyett evoction (moar teleportz), valamint ha van elég armor és resist akkor prismatic helyett scramble. Én ezt vezettem be az archon helyett még patch előtt, egyrészt azért mert ne az archon diktálja már hogy miképp játsszak, másrészt mert wormhole > archon teleport, harmadrészt pedig mert untam az archont.