78965
  • Lammer
    #64160
    lefekves elotti mp5 publi

    pakkbol: fire walkers
    azmobol: ....... fire walkers xD

    szerk:
    az elsore sikerult radobni 169 str, 70 vitet meg 27 AR-t (meg 58 int, az is AR :D)... masodik instabrim

    kar ertuk :S
  • Lammer
    #64159
    ad1: trofea
    ad2: vagom a dolgokat, csak Sunrider leirta mar elottem... ;)
  • clio1616v
    #64158
    de
  • mikromanus
    #64157
    Fura. Nekem valahogy mintha ugyanúgy omlottak volna a 230 DPS daggertől, mint a 920 DPS-es kardtól. Biztos elromlott az inferno fokozat nálam, vagy még így is erős a fegyverzet. :)
    Mennyiben függ az offhandtől? Ha azzal indítottad az utolsó csapást, akkor az alapján sebződik aki a forgószélbe kerül?

    Ha hoTa-val nyomja, akkor gondolom nem tartja meg offhandnek, csak legfeljebb "trófeának".
  • Sunrider924
    #64156
    Azt gondolom tudod hogy 1.04 ota az offhand dps is szamit? Nem mellekesen meg Hotaval tolja...
  • mikromanus
    #64155
    Simán jó az. Már ha barbár vagy és csak a forgószelek támasztásához használod. Csak legyen jó gyors, meg legyen rajta sok-sok hasznos dolog (chc, socket, LoH, vagy life leach, statpont). Egy ütős main hand fegyver mellett így is gyilkos tud lenni :)
  • Lammer
    #64154
    :DDD

    ma beallitottam a negativ DPS rekordomat!

    jott a masodik torom ami 131.2 DPS-es
  • Acidlich
    #64153
    faxom, most bejott nekem is ez a kombo act2 mp8 3bol semmi. aki megcsinalta ezt az rng-t fizetest ilyen esellyel kapjon
  • undY1ng #64152
    Hmm, akkor STR-re gyúrjak leginkább? Úgy látom, h nem sok crit kell ehhez a buildhez vagymi
  • clio1616v
    #64151
    Szólj, ha van kérdés:
    Lucky
  • Carlos
    #64150
    Enyém, de vannak ennél jobb barbárok is itt:
    Carlintos
  • undY1ng #64149
    Valaki lécci linkeljen egy Skorn barb buildet.
    S az lenne a kérdésem, hogy gearileg is kell változni?
    Itt a barbim: Nimue
  • Tomi13
    #64148
    Köszönöm mindenkinek a segítséget!
  • Carlos
    #64147
    Ma esett egy ugyanilyen. Kicsit magasabb damage, de bezúztam a picsába.
  • Lammer
    #64146
    blizz nem akar elmenni a pitlakba?

    EZEN HOL VAN A RANDOM?



    (nem mintha egy lyuk sokat valtoztatna rajt, csak kerdem)
  • clio1616v
    #64145
    azért éred el lassan, mert nem tudod, mi az az mp :)

    állítsd be a settingsbe, hogy el tudd érni a quest kiválasztásnál az mp beállítását
  • sanyiiiii
    #64144
    Mp0 monkkal 13k kényelmetlen volt, 16k már bőségesen elég :P
  • Sunrider924
    #64143
    FAIL, a kurva nenikejet

    @Tomi13 - google/youtube Tryhardnmity guides vagy ProzaicMuze guides es keress WDset.Monster power meg itt.
  • Tomi13
    #64142
    Sziasztok

    Lassan elérem a lvl60-at és egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Witch Doctorom van, hogyan érdemes vele 60-on elkezdeni az infernot? Tudtok valami jó buildet ajánlani? Milyen statok szerezzek mielőtt nekivágok? Nézegettem a neten a fórumokat,de valahogy 1.05-óta nem foglalkoznak ezzel a témával, az meg gondolom nem mérvadó,mert biztos sok minden változott.
    Ja igen, sok helyen látom ezt: mp0-10, ez mit jelent?
    Köszi!
  • Sunrider924
    #64141
    En nem a sebessegere ertettem, hanem hogy surun fekszik vizszintesbe ibolyat szagolni alulrol. Altalaban 3ik utan megunjak es kilepnek.
  • Carlos
    #64140
    Én ezért nem szeretek randomokkal mászkálni.
  • CalebJoe
    #64139
    Egyszer én is leszartam a sok lassú/afk-s faszt erre kick mert szerintük gyorsan haladok, hozzáteszem magasabb szintüek voltak mint én.
    Meg fél óráig adják el a cuccokat meg nézegetik az inventory-t, könyörgöm akkor miért nem megy solo-ba istenem.
  • Hedgehunter #64138
    Ena forditottjat lattam 75K elettel meg 7K!! DMG-el barbart MP5-on.. :)De legalabb nem halt meg allandoan.. :)
  • Systore #64137
    mp10-en még jobb a shieldes barbár 40k dps-el, meg a hasonló egyének.
  • Acidlich
    #64136
    15k hp-val mp0 is finom lehet:D
  • Sunrider924
    #64135
    Publicba nem szoktam foglalkozni azzal, hogy ki mit csinal, en azt szoktam nezni hogy haladjak, a leechelok elobb utobb megunjak hogy kellnek fekszenek, vagy hogy mindenrol lemaradnak.
  • tugyiti
    #64134
    Mennyire szeretem mikor publicra bejön mp5-re a 72K dps kolléga 15K healthel , 300 AR-rel és keltegetjük meg megáll a pálya a szélén és várja ,hogy leüsd neki a mobot, aztán amikor votekick-et nyomsz még fel van háborodva -.- de lehet velem van a baj...
  • Carlos
    #64133
    Köszönöm, akkor kuka.
  • csuuzli
    #64132
    ja sajna nem jó semmire
  • Daell Drow
    #64131
    Ez sajnos kuka, en az ilyet instant zuzom be. se AS, CHC, CHD, a main stat is nagyon gyenge.
  • Psychedelic #64130
    D2jsp, eladod a poe itemeket FG-ért, azon pedig veszel d3 itemet, vagy goldot. Jelenleg elég magas áron mennek a poe currencyk, igy jól lehet keresni vele.
  • Carlos
    #64129
    Ér ez valamit, 79 allres-est még nem láttam és nem is találtam AH-ban?
  • Acidlich
    #64128
    gondolom vannak ott is olyan arcok, akik vasaroljak az itemeket paypalra utalva, avgy diablo goldert stb
  • Carlos
    #64127
    Nekem fél nap alatt 3 legendary. 2 brim, 1 ah, tán kapok érte 1-2 misit.
    Amúgy semmi extra.
  • SLICK
    #64126
    Mázlisták vagytok, én már a barbárral is mentem egy kört, meg a Wizarddal is és semmi! Viszont napok óta először esett Legendary.. Igaz Brkismtone lett belőle :D
  • Carlos
    #64125
    mp5 szintén hasonló arány.
  • who am I 7
    #64124
    Nálam is..5ből2általában...mp2-n lol.:D
  • who am I 7
    #64123
    de de.Nem tudom, sokat nem játszottam vele...pedig grafikára oda húzok, meg atmoszférára, de az a retard mozgás, ami van karaktereknek, meg mindennek, egyszerűen nem bírom :D
  • Carlos
    #64122
    Nálam esik normálisan.
  • csuuzli
    #64121
    poe nem path of exile? abban gold sincs ahogy tudom,akkor hogy?