78965
  • cleric
    #64281
    Ki fogom próbálni, mert változatosságnak sem rossz, de így a videó alapján ennél most gyorsabban megyek végig mp5-ön. Megmérem majd időre, kíváncsi vagyok.
  • Sunrider924
    #64280
    Akit en lattam vele, az meglehetosen gyors volt. Annak ellenere hogy az 4 emberes mp5ot o meg en ketten vittuk, a masik 2 delikvens Lammer szojarasa szerint eron felul jelentkezett es tobbnyire vizszintesbe pihente ki a faraszto grindelest.
    Apropo, azt eszre vetted hogy:

    Strafe also got the ability to WW through mobs.

    Amint hazaerek megprobalom viszakeresni a listabol, hogy mi a pontos build, addig csak ennyit tudok mondani, ennek egy modositott verziojaval tolta.
  • devlking
    #64279
    Ez gyors akar lenni? :D
  • Sunrider924
    #64278
    Na meg talaltam whirlwind dh, ugy tunik ennek egy variaciojat hasznalta az altalam is emlitett dh publicban. Nem toltam aktivan DH-t mar jo ideje, de gondolom ott is lehet jatszadozni runakkal/skillekkel ugy, hogy az eredeti elgondolas megmarad. Aztan hatha kozben elokerul Whoami7 es mond valami tartalmasabbat, mint aki aktivan DH-n tolja a jatek megjelenesetol szamitva.
  • cleric
    #64277
    Lehet hogy ez az, a cimbi, aki említett játék közben, azt mondta, hogy paragon szintezésre kiváló. Megnézem amit linkeltél, kíváncsi vagyok a másikra is, köszi!
  • Sunrider924
    #64276
    Nem tudom ha arra gondolsz, nekem a strafe+vault kombo jutott eszembe a kerdesedrol. Gyorsan korbegugliztam, de speedfarm temaban multi+strafe amit talaltam. Ha ez erdekel akkor itt. Meg nezelodok, hogy az amit en mp5 publicba lattam, strafe+fok+caltrops+vault arra valahol talalok egy teljes buildet es akkor majd azt is berakom. Teny, hogy a csoka p85+ volt es irgalmatlan tempoban haladt. De lehet hogy te nem egeszen ezt keresed.
  • cleric
    #64275
    Hallottam róla, hogy van olyan új speedfarm build dh-nak, ami annyira gyors, hogy senki nem tud vele lépést tartani. Valaki belinkelné, én nem találom... Köszi!
  • sz4bolcs
    #64274
    Én is jövök vissza, csak megvárom, amég lesz benne Enigma...
  • tugyiti
    #64273
    Lammer véleményére ne adj :D neki a lakcímhez bindingeltek 200% luckot jó hogy van kedve bmeg bármikor bármivel bármeddig tolni,állítom csinál egy lvl 1 karaktert és első lootra esik neki 1 billás ef normálon XDD
  • j0nNyKa
    #64272
    ja igen, akkor hagytuk abba mikor jött a paragon level, akkor nem sok apropója volt, csak a faszméregetés

    összefoglalva tehát jó úton járnak, patchről patchre elérnek oda, ahogyan ki kellett volna adni?!

    lammer: na a te véleményedben biztos voltam
  • Sunrider924
    #64271
    Par hetig elleszel vele, aztan jon majd az 1.08as patch, addig lekot majd a paragonozas amit elfelejtettem emliteni, a craft, par uj dh build. Szerintem.
  • Lammer
    #64270
    worth a try...

    (persze en ugye addict vagyok :D)
  • j0nNyKa
    #64269
    köszi
    annyira 50-50, hogy van-e értelme visszatelepíteni, mer amit leírsz, az jó, kérdés, hogy mennyire
  • Sunrider924
    #64268
    Ugy jobb farmolni, hogy lehet varialani a karaktered buildjet annak fuggvenyeben, hogy mit akarsz. PL az en WD_m reggel meg mp1-et tolta acid rain builden es ennel tobbre nem is tartottam, de Lammer felkert hogy menjek freeze doctornak a csapataba mp7-8-9 kulcsfarm/uberrezni. Kicsit atvarialta a buildemet es ment a dolog, meglehetosen szorakoztato volt. Vannak build specifikus itemek/legendaryk is amik tovabb tamogatjak hogy pl WT/HoTa builden farmolj barbarral ne az unalomig ismert whirlwind buildet hasznald. Minden mas class eseteben is ugyanez van.
    Ha igy nezed akkor jobb farmolni, de a nota a regi, rng is rng, lesz jo sok brimstone-od, ami masreszt nem baj mert az uj amulet crafthoz pont az kell. Perpill a 4 BoA craft farmolasa a legszorakoztatobb, porgetni a godly rollokig.
    Pvpben nem tudok nyilatkozni, nem erdekelt egy percig se, most brawlingnak hivjak valojaban duell nem igazan tagabb ertelemben vett pvp. Baromira kiegyensulyozatlan annak alapjan amit olvastam rola. Nek the brawler nevu npc-nkersztul bemesz egy haveroddal es mehet a bunyo. Ha kettonel tobben mentek free for all combat.
  • Frank99
    #64267
    hali
    honnan is kerültél elő?

    szóltak hogy rendet kell tenni?
  • devlking
    #64266
    Most hogy lepaterolták azt a gyökeret, rögtön jön a hír, hogy az item rendszert visszaállítják d2 félére.
    Vicces.
  • j0nNyKa
    #64265
    tényleg, a működőképes buildek hiánya... jó tudni hogy javult
    farmolni jobb?
    pvp?
  • who am I 7
    #64264
    Annyi biztos, h nem fogják eltörölni :D (hálistennek).Talán garantált leg droppok lehetnek bossoktól (az első killnél)...de nyilván AH kempnél ez többet úgysem hoz, de legalább lesz xy-nak garantált legje.AH kiváltására szerintem nem létezik monsta v. dropp buff, mert akkor meg is kéne szüntetni.
  • Sunrider924
    #64263
    Most is megunod majd, de par dolog valtozott azert. Sot #64259ben a link tartalma meg tobb valtozast iger. Amit konkretan megtapasztalhatsz, hogy mar minden classnal jopar buildet lehet kirakni es oromkodni vele, siman 3-4 nepszeru buildverzio van minden karakternel. Ha masert nem, ezert lehet jatszani meg a jatekkal, aztan hatha jon ez a beigert valtoztatas az affixekkel.
    Ami nekunk tobbieknek mar elkopott dolog, az uberbossok, a monster power mostmar public gameben is, meg a legfrissebb a craft tuning. Mindrol talalhtasz hivatalos leirast.
  • j0nNyKa
    #64262
    látom a designt még mindig nem pakolták vissza a gonoszok

    nade: valaki okostól kérdezném, hogy áll a játék azóta, hogy jópáran léceltünk? ez kb. az első legendary-s patch előtt volt, még mielőtt bekerült ez az X player mód, és hasonlók

    a problémánk az volt, hogy untuk az ahzást, farmolni meg nem volt kifizetődő, sem élvezetes

    azóta mizu?
  • tugyiti
    #64261
    Aszongyahogy:"Farm Monsters, Not the Auction House" <--- ha abból több goldot lehet kihozni mint ah tycoonból biztos azt fogják a játékosok ...
  • who am I 7
    #64260
    Ha van "élő" aukciód gah-ban, akkor canceleld...azt visszadobja a stashbe és vele együtt a még nem megkapott övedet is.Először a uniq aukciódat canceleld.
  • who am I 7
    #64259
    Na, ha esetleg kitikkadt volna valaki a Sun VS. ALL fightban, itt van egy kis friss ropogós olvasni való a devs journalból : ittalink
    Izgalmasnak tűnnek a unik változtatások
  • Acidlich
    #64258
    Blizz bolhapiac rulez^^
    Lehet az AHban elorehoztak az ejjel kezdodo karbantartast
  • Carlos
    #64257
    AH elszállt.
  • Acidlich
    #64256
    Az iment kevesellted a moderaciot, de grammartrollkodni azert jol esik.
  • Fyrex
    #64255
    bug, elvileg ha lejár vagy cancelezed akkor kapod
  • Zsoltika 007
    #64254
    Az miért van hogy rmah-ból küldi az emailt hogy eladtam a cuccost, de a levél szerint 0 eur-t kapok tehát nem adtam el.
  • Lammer
    #64253
    "igen ebbe MINDENKI beletartozik"

    utojara irom le, aki esetleg ertelmezesi problemakkal kuzkodik!
  • Frank99
    #64252
    és az ezt jelenti, hogy a haveroknak el van nézve a flamelés és tsai?


    csak kérdem, mert úgy látom egy ideje, hogy kevés ez a moderáció....
  • csuuzli
    #64251
    látnád a testépítés topikot!
  • SLICK
    #64250
    2003 óta SG-zem.. évről évre rosszabb lett a társaság is (tisztelet a kivételnek) és a színvonal is. :(
  • Lammer
    #64249
    Bocs, csak most volt idom belogolni, visszaolvastam...

    Na akkor en is leteszem a voksom... es akkor fejezzuk be, mert minden ilyen iranyu hszt csuklobol torolni fogok es lehet meg buntit es kap melle az illeto! (szemelyeskedo alapu hsz-re ertem)

    Sunrider:
    ad1: en is unom a 178x feltett ugyan olyan iranyu kerdeseket (persze ez nem indok ha valakinek esetleg serto modon valaszol), valaki csinalhatna mar egy faqot :)
    ad2: aki meg idepottyant ujonc (vagy legyen topikveterean, tok8) csipobol leoltja forumtarsunkat az kicsit olvasson vissza, mert a bokajaig sem er fel egyik trollkodo sem... melyikotoktol lattam theorykat, kreativ otleteket, tanacsokat, segitseget topiktarsaink fele?
    ad3: ha nagyon meg szeretne valaki mondani a magaet, inkabb irja le neki kulturalt formaban privatban, de ne a topikot rondiCCSa be, plz!

    tessek egy kicsit kulturaltabban forumozni, ha megkerhetnelek titeket (igen ebbe MINDENKI beletartozik)

    koszonom!
  • undY1ng #64248
    Nem tudom, hogy azért mert a STR(ami elég sokat rollolt)-hez tartozott VIT is.. de lehetséges.. :D
  • tugyiti
    #64247
    felvettelek
  • BlazeH
    #64246
    Régebben egész jó fórum volt ez. De így hogy a korábban nagy hangú adminok eltűntek megint eluralkodott a gyerekes személyeskedés.
  • CalebJoe
    #64245
    Ilyen se volt még velem kb 1órán belül eladtam 8cuccot kb 10-20perc várakozással.
  • Dondark
    #64244
    5 órája vettem egy övet 22milláért az ah-ban és még mostanra sem érkezett meg(nem real money!) A goldot levonta ,mutatja is h megvettem még se érkezett meg. Valami ötlet?
  • Hedgehunter #64243
    hmm nekem egy vitality nelkuli 125K ment el... Ennyit er a vit???

    Ja meg az dexes volt nem str... :)
  • undY1ng #64242
    Amit linkeltem Skornt és amire azt írtátok, hogy talán 2 millát ér.. Feltettem 300K bid-re és most 3,2 millánál tart + még van hátra 7 óra! 8-)